- x
En iyi diş macunu ?
176 Cevap100909 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2296 Mesaj
22 Temmuz 2009; 10:27:26 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: tmac**

hepsi ecnebi icade siz en iiyisi yerlimalı misvak:D:D kullanın.cuma cıkısları caminin önünde satan amcalardan alabilirsiniz ama cıkan problemler size aittirr :D:D geri kafalı adamlar kullana bilir

43 Mesaj
22 Temmuz 2009; 16:44:17 

8 Mesaj
22 Temmuz 2009; 19:16:36 

ipana ve signal iyidir.ucuz diye diasa'dan naneli diş macunu aldım hiç fayda etmedi yine markasız aldım oda işe yaramadı.Markasız almayın, bu ikisi iyidir

saç dökülmesi Kader Değildir...

1721 Mesaj
23 Temmuz 2009; 2:55:25 

valla colgate triple action mı ne öyle bişi kullanmaya başladım birkaç gündür, arkadaşlar kola içmeyin 5 senedir her gün 2.5 litre kola içiyorum ve dişlerim delinmeye başladı, dişlerinizin sağlıklı olmasını istiyorsanız kola içmeyin

0 Mesaj
23 Temmuz 2009; 3:49:17 

dünyanın en iyi diş macunu üretildiğinden beri 1. cliğini elınden bırakmayan ve rakiplerine artık yarışa girmekten vazgeçiren ancak ismini duymadığınız reklamını göremdiğiniz bir ürün var reklamının olmamasının sebebi ise network sistemiyle çalışılmasıdır. Bu diş macunun adı ise forever bright dır
İÇERİ: ALOE VERA JEL, BEE PROPOLİS VARDIR

PEKİ BUNLAR NEDİR? ALOE VERA: VERİM VE İÇERİK BAKIMINDAN DÜNYANIN EN ZENGİN BİTKİSİDİR. VE BEE PROPOLİS İSE ARI KOVANINDA BULUNAN MACUNSU BİR MADDEDİR. ARI KOVANINDA BAKTERİ OLMAYIŞI BİLİM ADAMLARININ DİKKATİNİ ÇEKMİŞTİR, DÜŞÜNÜN KOVANIN İÇERİSİNDE GÜNEŞİN ANNINDA DURMASINA RAĞMEN HİÇ BİR BAKTERİNİN ÜREMEYİŞİ NE KADAR GARİP DİMİ BUNU YAPAN ARILARDIR ALLAHIN BİR HİKMETİ VE BÖYLECE İNSAN SAĞLIĞINA NASIL UYARLARIZ BU MADDEYİ DİYEREK BİTKİSEL OLARAK DA ALOAVERAYI EKLEMİŞLERDİR MÜKEMMEL BİR KARIŞIMDIR BUNU BEN SÖYLEMIYORUM İSVİÇRE VE ALMANYA DERMOTOLOG LAR DİYOR EN İYİSİDİR DİYORLAR. AYRICA DEDİĞİM GİBİ ALOE VERA OKADAR İÇERİ GÜÇLÜDÜR Kİ ALOE BİLİM KONSEYİ KURULMUŞTUR. BİR BİTKİ İÇİN BİLİM KONSEYİ KURULMUŞ OLAĞAN ÜSTÜ BİR DURUM. AYRICA DUNYA SAĞLIK ORGÜTÜ FDA ONAYLIDIR. KONSANTREDİR 1 YIL KULLANIRSINIZ 130 ML . MERCİMEK TANESİ KADAR ALMANIZ YETERLİ . VE İÇERİSİNDE FLORÜR YOKTUR.
ŞİMDİ GELELİM DİĞER ÇOCUKLUGUMUZDAN BERİ KULLANDIGIMIZ VE MAALESEF BİLMEDİĞİMİZ ACI GERÇEKLERE SEVGİLİ DOSTLAR:
İÇERİĞİNDE FLORUR OLAN ve dişlerimizi parlatmak için cam partükülleri kullanılan korkunç zımpara yapan dişlerimizi eriten piyasa macunlarıdır piyasa macunlarını alın paramğınıza plastik bir bardağa 2 dakıka masaj yapın yıkayın ve kurulayın. masaj yaptığınız yere dıkkatlı bakmanıza gerek bile yok bardak buğulanmıştır yani çizikler içindedir. ama forever diş macununda söz konusu değildir içeriğin de florür olmamasının sebebi ise zamanla insanları kanser yapar. kucuk çocukar için kullanılmaz sebebi ise onların florüre ihtiyacı vardır. yaa arkadaşlar piyasadaki kimyasal maddeler okadar hayatımıza girmiştir ki ruhumuz duymuyor oysa size anlatmaya çalıştığım diş macunu %100 organiktir. bunu bitirene kadar üç tane piyasa macunu bitirirsiniz yiyebilirsiniz o kadar doğaldır yenıldıgınde ses kısıklıgını giderir ve gelelım maddiata bu kadar uzun süre kullanıpta ne kadar olmasını beklersiniz ???

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

5010 Mesaj
23 Temmuz 2009; 7:41:54 

quote:

Orijinalden alıntı: GamingExpert

Konuyu görünce aklıma geldi bu vidyoyu koyma ihtiyacı hissettim.

Ben Colgate kullanıyorum ama sanırım düzenli fırçaladıktan sonra hangisini kullandığının pek önemi yok.

Canon EOS 60D | Canon EF 50mm f/1,8 II | Tamron AF 70-300mm f/4.0-5.6 SP Di VC USD | Lowepro Nova 3 AW

40 Mesaj
8 Ağustos 2009; 16:22:42 

amway-glister

Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği

8 Mesaj
4 Eylül 2009; 18:21:30 

pek farketmez ama genelde sensodyne daha iyi diolar.

4073 Mesaj
7 Eylül 2009; 17:42:24 

thera medde güzeldir.

9553 Mesaj
8 Eylül 2009; 14:01:54 

Doktorum Clinomyn verdi. Sorunum yok. Hatta beyazlattığını bile söyliyebilirim

終わらなああああああい

7122 Mesaj
27 Aralık 2009; 16:32:54 

sensodyn f

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pisiko_21 -- 14 Mayıs 2010; 15:52:41 >

Q9400 2.66@3.5 ghz ------gtx 660 oc li-----4gb kingston ddr2 800@1066 mhz -----Gigabyte p35ds3l ------coler master 390w----- philips 42'' lcd tv----skystar hd 2 tv kart-----logitech kablosuz set

3257 Mesaj
27 Aralık 2009; 17:02:19 

İPANA=SİGNAL=COLGATE

Türkiye de pazar payına hakimler, düzgün bir rakipleri çıksa keşke...

http://www.unilever.com.tr/ourbrands/ signal

http://www.pg.com.tr/pr...t_urunlerimiz_index.htm ipana

http://www.colgate.com....e/TR/Corp/Products.cvsp colgate

Diş macunu çıkarmayan firma;
http://www.evyap.com.tr/tr/ ARKO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birolayd -- 27 Aralık 2009; 19:21:18 >

xepfkli...

697 Mesaj
3 Ocak 2010; 3:49:08 

diş macunu nedir? bilmiyorum anlamam bunu. alın bi braun motorlu diş fırçası saniyede 90 kere gitgel yaparak dişlerini beyazlatır anında eskiden normal diş fırçayla dişlerim sapsarıydı. sigarada içiyorum. beyazlamazdı bi turlu. sonra diş doktora gittim az dişimde iç çürük vardı temizleyip dolgu yaptı. ve doktorda diş etlerin çok zayıf oldugunu söyledi. sebebini sordum diş fırçasından kaynaklanıyordu. aynı gun direkt markete gidip braun şarjlı diş fırçası aldım. hergun duzenli olarak 2 kere 2 şer dk fırçaladım 2dk sonunda makine uyarıyor. 1 ay sonra doktora tekrar gittim tam dolgu yaptı. diş etlerin guclendiğini mine tabakası iyileştiğini söyledi. braun la devam ettim fırçalamaya diş macunu ucuzundan bi ipanaydı. 3 ay sonunda dişler beyazlaştı iyice parlıyor 1 senedir kullanıyorum dişler beyaz cam gibi. eskiden neden braun almadım diye sinirlendim

Tango dansı candır!

1170 Mesaj
4 Ocak 2010; 15:54:09 

sensodyn ağzı tam temizliyor diğerlerinde sanki kirli kalıyor gibi geliyor
ben sensodyn tavsiye ediyorum

sonra da colgate

8834 Mesaj
4 Ocak 2010; 22:03:13 

0

541 Mesaj
4 Ocak 2010; 23:31:51 

quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

0

Ben bunu kullanamıyorum nedense. Traş köpüğü gibi tadı var.

2686 Mesaj
5 Ocak 2010; 21:05:34 

quote:

Orijinalden alıntı: birolayd

İPANA=SİGNAL=COLGATE

Türkiye de pazar payına hakimler, düzgün bir rakipleri çıksa keşke...

http://www.unilever.com.tr/ourbrands/ signal

http://www.pg.com.tr/pr...t_urunlerimiz_index.htm ipana

http://www.colgate.com....e/TR/Corp/Products.cvsp colgate

Diş macunu çıkarmayan firma;
http://www.evyap.com.tr/tr/ ARKO

yok o da cıkarıor,,
BİM de satılan marka..evyap uretıor..

149 Mesaj
6 Ocak 2010; 11:02:10 

zeytinyagli sabunla fircaliyorum. Zeytinyaginin beyazlatma özelligi var diye duymustum. faydasini gördüm diyebilirim.

1170 Mesaj
7 Ocak 2010; 2:36:06 

quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

0

macunu tüpe koyarken, mecburen gazla sıkıştırmışlar,

sıkınca da gazın tadı geliyor resmen bende aldım
hoşuma gitmedi bu özelliği

ama macun gene güzel

3257 Mesaj
7 Ocak 2010; 2:40:43 

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

yok o da cıkarıor,,
BİM de satılan marka..evyap uretıor..

Sanino mu, evet sanino arkonunmuş, ama bimde sanino var mı?
http://www.evyap.com.tr...imi/sanino_macun_03.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birolayd -- 7 Ocak 2010; 4:42:03 >

xepfkli...

1601 Mesaj
7 Ocak 2010; 23:42:31 

0

Tavsiye ederim.Bu aralar bir alana bir bedava kampanyası var.

şimdi bir sorum var...
dirilerin üzerleri toprakla örtülür mü? ya da…
siz hiç bir okyanusu dudaklarından öptünüz mü?

1466 Mesaj
8 Ocak 2010; 0:33:17 

sensodyn pro namel

1170 Mesaj
8 Ocak 2010; 2:36:56 

0

1823 Mesaj
10 Ocak 2010; 23:55:47 

SİGNAL WHİTE NOW

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

474 Mesaj
11 Ocak 2010; 22:59:09 

quote:

Orijinalden alıntı: ozgurtuncel

paradontax'ta guzel bir dis macunu. en azindan bitkisel anlamda digerlerine gore daha az kimyasal iceriyor. dis macunlarinda daha az kimyasal olanlari tercih etmenizde fayda var.

İçinde alkol var ama onun da.

1112 Mesaj
15 Ocak 2010; 23:12:15 

İpana Komple Bakım.
Süper

1823 Mesaj
28 Şubat 2010; 15:47:41 

Beyler bide Sensodyn'i hassas değilde normal dişli biri kullanırsa sakata gelmez dimi Çünkü hepsinde hassas dişler için yazıyor.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1050 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
mobilist
3 Mart 2010; 8:18:55 

quote:

Orijinalden alıntı: PulpFictioN

Beyler bide Sensodyn'i hassas değilde normal dişli biri kullanırsa sakata gelmez dimi Çünkü hepsinde hassas dişler için yazıyor.

Zararı olmaz.

Kullandığınız temizlik ürünlerinde kanserojen yapan (SLS gibi) maddelerin olmamasına dikkat ediniz.

Şurada Zuccari Aloice Toothpaste diye bir ürün var ama fiyatı biraz pahalı gibi: http://www.tedavidestek...erali_Dis_Macunu__.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobilist -- 3 Mart 2010; 8:20:42 >

70 Mesaj
3 Mart 2010; 15:22:18 

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan78

arkadaşlar size çok başarılı bi diş doktorunun bana söylediklerini yazayım: diş macunu tamamen boş bi olay ,asıl önemli olan diş fırçasıdır. sen güzel bi diş fırçasına hangi marka macunu sürersen sür yapcağı temizlik hepsinde aynıdır. demişti ve eklemişti macuna para vermeye gerek yok. yanlışsada ben bilmem ben aynen onun anlattıklarını yazdım

Aynen hocam.Benim gittiğim doktorda aynısını söyledi.Macunun okadar önemli olmadığını fırçanın önemli olduğunu söylemişti.Ve fırçanında zik zak veya oval yerine dümdüz olmasına dikkat et demişti

1120 Mesaj
3 Mart 2010; 18:04:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Peçito

Hocam o zaman Almanı tavsiye ediyorum ve kullan bir fırçala ? Sonucu söyle.( Deneyip görmelisin ) Bende reklamlarda doktorlar tavsiye ediyorlar gördüm. Merak ettim aldım. 5 para etmez. açtığım gibi koydum oraya
Fiyat bakımından diğerlerinden pahalı, + Köpürmüyor + Naneli ağzım koksun dedim. hiç nane kokusu bile duymadım.

Son 2 senedir kullanıyorum, diş doktorum tavsiye etmişti, hatta kemik rengim sarı diye çok fazla bir şey bekleme demişt, ancak bu markada oldukça muhteşem sonuçlar edindim.

Dişlerim sürekli parlıyor ve öyle kalıyor :)

879 Mesaj
11 Mart 2010; 19:32:56 

quote:

Orijinalden alıntı: merttcann

amway-glister

Berbat-iğrenç-beş para etmez.. Uzak durun bu diş macunundan derim,hiçbir halta yaradığı yok..

GamerTag : driftist

0 Mesaj
22 Mart 2010; 0:02:39 

sensodyne aldım..O kadar pahalı bir diş macunu olmasına rağmen ucuz colgate kadar etki etmedi..

555 Mesaj
28 Temmuz 2010; 12:05:09 

Forewer Bright Toothgel

MUTLAKA KULLANIN DERİM.

DENENMİŞ VE BİLİNMEYEN ÖZELLİKLERİ.
agız yolu ve solunum yolundaki yara enfeksiyon uçuk vs. gibi rahatsızlıkları anında iyileştiriyor.
EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ GRİBİ ANINDAN İYİLEŞTİRİYOR. BEZELYE BÜYÜKLÜGÜ KADAR YUTUN VE BİRAZCIK SU İÇİN SONUÇLARINA İNANAMAYACAKSINIZ.
İÇİNDE EN ÖNEMLİSİ FLORÜR YOK.DİŞLERİ ANINDA BEYAZLATIYOR.DİŞ ETLERİNİ İYİLEŞTİRİYOR.VE BİR ÇOK KEŞFEDİLMEMİŞ ÖZELLİGİ VAR.
GÖZLE GÖRÜLÜR BİR SONUÇ İÇİN HER GÜN 2 DEFA FIRÇALAMANIZ ŞART.
İSTEYENE 15 TL. OLARAK ADRESİNE YOLLAYABİLİRİM.

0544 568 58 92 SAYGILAR...

İnanç; görünmeyene inanmaktır, görünmeyene inanırsan, başkalarının göremediklerini görürsün... zigmo®

1440 Mesaj
30 Temmuz 2010; 10:54:42 

quote:

Orijinalden alıntı: zigmo
Forewer Bright Toothgel
MUTLAKA KULLANIN DERİM.
DENENMİŞ VE BİLİNMEYEN ÖZELLİKLERİ.
agız yolu ve solunum yolundaki yara enfeksiyon uçuk vs. gibi rahatsızlıkları anında iyileştiriyor.
EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ GRİBİ ANINDAN İYİLEŞTİRİYOR. BEZELYE BÜYÜKLÜGÜ KADAR YUTUN VE BİRAZCIK SU İÇİN SONUÇLARINA İNANAMAYACAKSINIZ.
İÇİNDE EN ÖNEMLİSİ FLORÜR YOK.DİŞLERİ ANINDA BEYAZLATIYOR.DİŞ ETLERİNİ İYİLEŞTİRİYOR.VE BİR ÇOK KEŞFEDİLMEMİŞ ÖZELLİGİ VAR.
GÖZLE GÖRÜLÜR BİR SONUÇ İÇİN HER GÜN 2 DEFA FIRÇALAMANIZ ŞART.
İSTEYENE 15 TL. OLARAK ADRESİNE YOLLAYABİLİRİM.
0544 568 58 92 SAYGILAR...

33 Mesaj
30 Temmuz 2010; 11:47:43 

ARKADAŞLAR SENSODYNE KÖPÜRMÜYO GÜZEL DİİL FALAN DEMİŞ. KÖPÜREN MACUNUN ETKİLİ OLDUGUNUDA NERDEN CIKARDINIZ OZAMAN BULAŞIK JELİNİ DENEYİN DERİM BOL BOL KÖPÜRÜR. SENSODYNE HASSAS DİŞLERİN SIZLAMASINI ENGELLİYO VE AYRICA SÜREKLİ KULLANILDIGINDA BEYZALATICI ÖZELLİĞİ VAR AMA HERKEZİN DİŞ RENKİ FARKLI YAPIDADIR BUNUDA UNUTMAMAK LAZIM.TEMİZLEMEK AYRI BEYAZLATMAK AYRI. O MİSVAK HAKKINDA KONUSAN ELEMANLARADA BİR MESAJIM OLSUN İSTEDİM ....

BİLİYORSANIZ KONUŞUN FEYZ ALSINLAR ,BİLMİYORSANIZ SUSUN ADAM SANSINLAR...!!!

http://www.dailymotion.com/video/x94bdi_sbel-can-dlenc_music

1440 Mesaj
30 Temmuz 2010; 14:33:52 

@samsunlu.gelin
mesajınızı küçük harflerle yazarsanız iyi olur, malum büyük harf bağırma anlamına geliyor. Burası forum herkes doğru bildiğini yazıyor, lüzumsuz mesajlarda yok değil ama onlarda çeşit oluyor

879 Mesaj
30 Temmuz 2010; 17:47:15 

Bugün diş ve diş eti rahatsızlığı ayrıca ortodontik tedavi için diş doktoruna gittim.. Diş etlerim için sensodyne diş fırçası önerdi,diş macunu? dedim.. Hiç önemi yok dedi..

Belki yardımı dokunur

GamerTag : driftist

348 Mesaj
31 Temmuz 2010; 12:22:55 

sigara kullanıyorsanız Clinomyn öneririm. Bir çok denemeden sonra iyi sonuç ldığım tek diş macunudur...

9553 Mesaj
31 Temmuz 2010; 14:17:45 

Signal White Now aldım denemek için. İşe yaramıyor.

終わらなああああああい

362 Mesaj
1 Ağustos 2010; 11:33:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Fennezs

Misvaklı diş macunu biraz hikaye, yapanı tanıyorum. Peygamber çağında yaşamıyoruz, misvak o zaman en iyi çözümdü belki, şimdi en kötülerinden. Fırça var şimdi.
Macunların en iyisini aramak çok önemli değil, zira sadece suyla ama düzgün fırçalarsanız bile &80 iş görüyor, dolayısıyla sade herhangi bir macun le en süperi arasında fark azdır.

misvaklı macun hikaye ama bu misvağın kötü olduğu anlamına gelmez. Ben doğal misvak kullanıyorum hiçbir macun böyle parlak ve beyaz yapmıyor... Doğal misvak kullanın sonra karar verin. Ayrıca misvağı istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz. aklınıa geldikçe kullanın yani. ama tek başına çözüm olamaz tabi. Dişlerin üst kısmınıda ttemizlemek lazım buda ancak fırçayla oluyor.
colgate total çok iyi ben onu kullanıyorum.

hac malzemeleri satan bir yerden gidip alın 1 tane misvak deneyin mükemmel sonuç alacaksınız.

lenovo b570e (b960 cpu, 4gb ram)CANON 570IS fot. mak.HTC Explorer

131 Mesaj
1 Ağustos 2010; 19:50:08 

bende şu anda colgate kullanıyorum.memnunum.Arkadaşlar marka önemli değil yeterki kullanalım...

2006 ALBEA 1.3 MULTİJET ACTİVE
NAVİTECH NAV-PXB205F

362 Mesaj
3 Ağustos 2010; 11:02:17 

macun ve fırça haricinde 1 kerede olsa lütfen misvak deneyin öyle karar verin. Hem misvakın ucunu 1 parmak açıyorsun kullanıyorsun 1-2 hafta sonra ucunu kesip tekrar 1 parmak kadar açıyorsun. yenilenmiş oluyor uç kısmı. fazla bastırmadan sağdan sola devamlı sürteceksiniz.

566 Mesaj
8 Ağustos 2010; 17:02:05 

dişelrinde hassaslık varsa sensodyne kullan derim.O reklamlarda ki hissi gerçekten yaratıyor soğuk birşeyelr yerken sızı hissini geçiriyor o beyazlatıcı macunşara da inanma derim

561 Mesaj
14 Ağustos 2010; 3:05:09 

Diş temizlenmeyin sakına. Soradan pişman olursunuz benım gibi.

düzgün fırcala yeter bence.

362 Mesaj
15 Ağustos 2010; 16:08:15 

ben işyerinde makinaları temizlemek için kullandığımız asiti dişlerime sürmüştüm beyazlatıyor ama mine diye birşey kalmıyor. diş yüzeyi çizik çizik oluyor.

0 Mesaj
8 Şubat 2011; 17:55:26 

Kesinlikle sensodyne .
Benimde beyazlamıyordu kullandım çok işe yarıyor anında etki hemde..

27 Mesaj
14 Şubat 2011; 19:39:51 

5138 Mesaj
14 Şubat 2011; 21:41:15 

quote:

Orijinalden alıntı: conqierors
ben işyerinde makinaları temizlemek için kullandığımız asiti dişlerime sürmüştüm beyazlatıyor ama mine diye birşey kalmıyor. diş yüzeyi çizik çizik oluyor.

Aklın yerinde mi senin? Makine için yapılan şeyi ne diye dişlerine sürdün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

27 Mesaj
27 Şubat 2011; 21:36:42 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

236 Mesaj
22 Mart 2011; 2:50:04 

quote:

Orijinalden alıntı: tmac**

hepsi ecnebi icade siz en iiyisi yerlimalı misvak:D:D kullanın.cuma cıkısları caminin önünde satan amcalardan alabilirsiniz ama cıkan problemler size aittirr :D:D geri kafalı adamlar kullana bilir

şimdi bu yazıyı okuyup doğru olduğunu içinden kabul eden ama dışa vuramayan arkadaşlar bana edebiyat yapma diyecek ama olsun ...

paşam geri kafalı falan yazmışsın cahilliğine veriyorum ...
ve senin misvağın çalışma prensibinden haberinde yoktur şimdi ve neden serçe parmak boyutuna gelince değiştirilmesi gerektiğinin sen ve senin gibilere göre dine yakın olan herşey gerici ama size şunu söyleyeyim burada özene bözene sözünü ettiğiniz diş macunlarının yararından çok zararının olduğu bazı bilim adamları tarafından kanıtlandı ufak bir araştırma ile bunu öğrenebilirsin veya şöyle mantıklı olarak bi düşün dişmacunu reklamlarında yeni ürün eski ürünlerin hep kötü eksik olduğunu gösterir sence daha yenisi çıkınca daha önce eksiksiz olarak belirtilen macun kötülenmeyecekmi ?

konuda da bahsi geçen diş beyazlatma konusunda da şunu söylemek isterim her insanın dişleri saf beyaz değildir genetik yapıya bağlıdır eğer siz gerek kimyasal gerek ışınlarla dişi beyazlatmaya zorlarsanız büyük ihtimalle yüksek fiyatlar ödeyerek bunu başarırsınız ama dişlerinizi zayıflatmış ve dengesini bozmuş olacaksınız

ve hala Hz. Muhammed (sav) söylediklerini, tavsiyelerini gericilik olarak gören bir toplum var bütün dünya iman etsin etmesin doğruluğunu kabul eder tavsiyelerinin hala hayatı kolaylaştırdığını söylemekte

ama boşverin çağdaşlık varken bunların ne önemi var ...

http://tr.mydearbody.co...kiler/misvak-agaci.html
http://www.webhatti.com...misvakin-faydalari.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TKAY -- 22 Mart 2011; 3:25:38 >

236 Mesaj
22 Mart 2011; 3:08:25 

1205 Mesaj
23 Mart 2011; 22:07:19 

bende colgate gelişmiş beyazlık var ama kullanmama rağmen beyazlamadı bunun püf noktası nedir pek bilgilide değilim

MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2007 & MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2012 6 sıra silindir 422 Bg
ECZACI

30 Mesaj
8 Nisan 2011; 18:24:27 

Birçok diş macunu denedikten sonra bulduğum ve çok iyi sonuç ladığım Damla Sakızlı Papatyalı Diş Macunu onerebilirim benim gibi dişleriniz çabuk çürüyor ve diş etleriniz zayıfsa çok iyi geliyor zaten damla sakızı diş sektörünnde çok kullanılan bir doğal ürün heryerde var istediğinizden alın

Ata

355 Mesaj
9 Nisan 2011; 18:06:57 

ipana

Batılı Tabiata hakim olmak ister Doğulu Tabiata uyum sağlamak... Batılı bir insan bir dağın zirvesine tırmandığında onu "fetheder", zalim dağla savaşır ve onu yener.Bir Japon veya bir Çinli ise zirvesine tırmandığımız dağın dostumuz olduğuna inanır Ya sizce ? Batılı olmak mı ,Doğulu olmak mı

30 Mesaj
28 Nisan 2011; 0:19:58 

Hangi marka kullanırsanız kullanın önemli değil damla sakızlı papatyalı diş macunu kullanın hem diş etleri hem dişler için çok etkili ben öok çektiğim için araştıra araştıra buldum her markanın hemen hemen var

Ata

47 Mesaj
4 Mayıs 2011; 15:30:21 

İpana!

51 Mesaj
4 Mayıs 2011; 18:46:54 

Ben de İpanacıyım, başka diş macunuyla fırçaladığım zaman sanki beyazlamıyor dişlerim

541 Mesaj
4 Mayıs 2011; 19:15:50 

432 Mesaj
5 Eylül 2011; 0:24:14 

Paradontax ,Diğer macunlara göre daha az kimyasal içeriyor,Diş eti içinde çok yararlı bir macun

COMINGSOON