Şimdi Ara

Mondial 150 zcdeneyimlerini paylaşırmısın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
8.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mondial 150 zc Kullanan Varsa Forumda bana Max/km Yaptııgnı Hangi kosullarda ne kadar yaktıgını Saglamlıı Hakkında bilgi verebilirmi Almayı dusunuyorum Yardımcı Olabilirmi Ve Her Turlu Bilgi Paylasımına İHTİYACIM var
    Mondial 150 zc Sizce Alınır mı?
     Mondial 150 zcdeneyimlerini paylaşırmısın

150 cc Sanırım 9 beygir gucunde ve 6 litre Deposu Var
    1- deneyimlerini paylaşırmısın.
    2- 2 kişi ile bayırda çekiş nasıl?
    3- bir depo ile kaç km. gidiyor.?
    4- yedek deposu ile kaç km kaç lt yakıt alıyor.?
    5- max kaç km hız yapıyor.?
    6- kalkış serii mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NotSUPER -- 30 Temmuz 2008; 14:06:45 >

• Dostum ben bu motoru cok ıstedım ama sırket 151 RS almıstı, asagı yukarı aynı motorlar ben cok begendım.
    Sormus oldugun sorular genel olarak rodajınla alakalı, rodajı guzel gecersen, soruların ona gore kendını cevaplayacak.
    Sunu belırtmek ısterım ılk 1000 km fazla asılmayacaksın motora, kullanım kılavuzunu ıyıce okuyup ona gore hareket edersen motordan fazla sıkayetcı olmazsın. Ben duz yolda 90 ı gordum yokus asagı 100-105 ı gorursun. Rodajdan sonra sureklı ıkı kısı olarak kullanıyorduk toplam 160 kılo hıc zorlanmadı dıyebılırım. Nıhayetınde cın malı oldugu ıcın, honda, yamaha performansı bekleme zaten bu motoru sectıgıne gore bunlarıda hesaplamıssındır. Benım gonlumde 150 Zat var ama yakıtı cok harcadıgı soylenıyor o olmazsa bu motoru alacagım.
  • Ya BEnde Çok Begenıyorum Ogrencıyımde Almak Istıyorum NE dıorsun bana Gıdermın Bi Ogrencının İsteklerini Karsılar Dime Yakıt Olarak Fln ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NotSUPER -- 1 Ağustos 2008; 15:44:23 >
  • arkadaşım bende yeni aldım bu motoru. almadan önce pekte araştıramadım aslında. fiyatı çok uygun olduğundan aldım. şu an 250 km de. yakıtı km de 100 kuruş yakıyor şimdilik. ama rodaj bittikten sopnra dahada düşer tahminimce. bence çok iyi bir rakam. çekişinde hiç sorun yok. 2 kişi çok rahat tepe bayır aşıyor. hızına gelince rodajı iyi geçirirsen çok rahat 90 yapıyor. 100 ü bulanınıda gördüm şahsen. yalnız bende 2 sorun oldu şimdilik onlarıda paylaşmalıyım.

kasislere yada çukura girdikçe alt taraftan ayaklık vurması tarzı bir ses geliyor. benim servis ayaklık falan dedi ama ayaklıkları söküp denedim aynı ses devam ediyor. başka bir servise götürdüm. amrtisörleri çok sertmiş motorun ve şasiye bağlantı noktalarında oynama yapıyormuş. ptesi gel hallederiz dedi. birde motordan bir zırlama sesi geliyor. genellikle 40 üzeri ve hızlanırken. onun kaynağını bulamadık ama ayak marşının yaptığını söylüyorlar. servis sonrası durumu paylaşırım yine.

bunlar ciddi problemeler değil ama sürerken insanı rahatsız ediyor. ben biraz pişman olur gibi oldum ama servis şunları hallederse bi sorun kalmayacak. motor gerçekten çok güzel. benim sana tavsiyem iyi araştır ve ustalar dahil kullanan biçok kişiye danış derim

• 150 Kisi okumuz 4 kisi Yorum Yazmıs Yardımcı OLUN LUTFEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NotSUPER -- 20 Ağustos 2008; 15:24:53 >
  • bende ögrenciyim başka forumlarda okudum bilgi edindim 135 gören var motor cok hoş bu fitayta alınacak en ii motor diyolar fakat moturu toplarken servisin ii olmalıymıs ve münküse gevsemeye vida kullanın filan demişler ve sürekli vidaları sıkarsanız sorun olmaz diyolar bende almayı düşünüyorum ama ögrenciyim haliyle masrafı yakıtı az olmalı daha tam kara vermiş deilim ma büyük bi ihtimal alacagım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.