Şimdi Ara

AVEA İNTERNET PAKETLERİ(yeni) 5 MB 8 KONTÖR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
2
Favori
35.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cep Telefonundan İnternet için:

Paket İsmi Paket Boyutu(MB) Paket Fiyatı Abonelik için
    Faturasız Hat Haftalık Paketi
    (PAKET5) 5 MB/hafta 8 kontör/hafta
    * ABONE PAKET5 yazıp,
    9495'e gönderin.

Faturalı Hat Aylık Paketi
    (PAKET5) 5 MB/ay 5 YTL/ay
    ** ABONE PAKET5 yazıp,
    9495'e gönderin.

* Fiyata KDV ve ÖİV dahildir.
    **Fiyata KDV dahil, ÖİV hariçtir.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/servisler/wapinternetgprs/internet_paketleri.shtml?pagemenu=servisler.internet.internetpaketleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satcell -- 11 Nisan 2009; 17:51:07 >

• güzel bişi 9 kontör bence iyi
    hediye konterlerden kullanabilrsek güzel olr ama zannetmem öyle bişi olsun
  • 9 kontör çok ucuz msn için ideal avea number one
  • arkadaşlar türkcelde 10 kontöre 30 mb veriyor yani aynı kontöreaveanın 6 KATINI ben buna bile pahalı derken siz yaşasın avea neredeyse bedava internet diye sevinç çıglıkları atıyorsunuz.
  • Çok güzel haber
  • quote:

Orjinalden alıntı: bymami78

arkadaşlar türkcelde 10 kontöre 30 mb veriyor yani aynı kontöreaveanın 6 KATINI ben buna bile pahalı derken siz yaşasın avea neredeyse bedava internet diye sevinç çıglıkları atıyorsunuz.

katılıyorum sana
  • Ama Turkcellin 10 kontore 30 mb olanı GÜNLÜK.. Dikkatini çekerim.

quote:

Orjinalden alıntı: webkurdu47

quote:

arkadaşlar türkcelde 10 kontöre 30 mb veriyor yani aynı kontöreaveanın 6 KATINI ben buna bile pahalı derken siz yaşasın avea neredeyse bedava internet diye sevinç çıglıkları atıyorsunuz.

katılıyorum sana
  • quote:

Orjinalden alıntı: Noxco

Ama Turkcellin 10 kontore 30 mb olanı GÜNLÜK.. Dikkatini çekerim.

quote:

Orjinalden alıntı: webkurdu47

quote:

katılıyorum sana

doğru..dikkat etmemişim..aveanınkini de günlük olarak görmüşüm

• çok güsel haber süper hatta teşekkürler.
  • Avea haftalık. Bu yüzden cazip gelebilir ama, genel olarak bakıldığında bende hala pahalı buluyorum... Yani 5 mb ile hiç bir şey yapılamaz, ancak msn ye girilebilir. Burdan yola çıkacak olursak, turkcell de msn günlük 1 kontor, yani 7 günde 7 kontor eder, turkcell dahamı hesaplı oluyor ne :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Noxco

Avea haftalık. Bu yüzden cazip gelebilir ama, genel olarak bakıldığında bende hala pahalı buluyorum... Yani 5 mb ile hiç bir şey yapılamaz, ancak msn ye girilebilir. Burdan yola çıkacak olursak, turkcell de msn günlük 1 kontor, yani 7 günde 7 kontor eder, turkcell dahamı hesaplı oluyor ne :)

ama turkcellin msn programı çok dandik
  • Çok haklısın, ben bi kez yükledim, ne yazılanlar gidiyor, nede bana yazılan geliyor. Dahada kullanmadım.
  • arkadaşlar pekı kontrolunu nerden yapcaz...işlem kaydından başka bıyerden takıp etmemız mumkun mu?yanı 5mb dan ne kadar kullanma hakkım kaldı..işlem kaydından mı bakcaz sadece
  • Turkcell'de de haftalık paket var ama 2,5 katı kadar pahalı. Haftada 25 kontör. Karşılığında da 50 Mb alıyorsunuz. Yani Avea'nın 10 katı kadar
  • mig33 ile saati yaklasik 3ykr a denk geliyor
  • İlk defa avea bana lazım olan bi kampanya yaptı. İyi bari. İsabet oldu :)
  • Aa satcell
  • quote:

Orjinalden alıntı: k_t_destek

Turkcell'de de haftalık paket var ama 2,5 katı kadar pahalı. Haftada 25 kontör. Karşılığında da 50 Mb alıyorsunuz. Yani Avea'nın 10 katı kadar

Yanlışın var 25 kontur haftada ayda 100 kontör 200 mgbyte veriyor turkcell avea haftada 9 x 4 : 36 konture 20 megabyte verıyor sürekli interneti kullanıyorsan turkcell daha avantajlı ama haftada 5 megabyte a ancak msne girer 1-2 site bakarsın mesela donanımhabere fln girme kafadan 1 megabyte gider :)
  • İŞte Kampanya işte Avea :) Tbrkler Tşkrler Avea
  • ben kullanıyorum..gayet guzell.çok memnunum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.