- x
sürücü kursu hocası olmak
32 Cevap37209 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1048 Mesaj
30 Temmuz 2008; 1:01:17 

arkadaslar yasım 20 b sınıfı ehlıyetım var ılerıde ek gelır olsun dıe surucu kursu hocası setırıfıkası almak ıstıorum nerden alınır ne kadardır ?kac ay kursu var bılenler varsa yardımcı olsun lutfen...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Temmuz 2008; 1:01:53 

Halk Eğitim merkezlerinden alınıyor sanırım...

1048 Mesaj
30 Temmuz 2008; 1:05:59 

quote:

Orjinalden alıntı: sagopa001

halk egıtım merkezı neresı oluo
fiatı hakkında bılgın var mı

6256 Mesaj
30 Temmuz 2008; 1:14:50 

benim annem sürücü kursunda direksiyon öğretmeni
sana tavsiye etmem söyliyim

yok size imza mimza, şımarıyorsunuz sonra...

1048 Mesaj
30 Temmuz 2008; 1:17:14 

quote:

Orjinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

neden tavsıye etmıosun acaba arkadasım

1048 Mesaj
30 Temmuz 2008; 1:27:00 

quote:

artılarını eksilerini yazarsan sevınırım

6256 Mesaj
30 Temmuz 2008; 1:34:47 

quote:

Orjinalden alıntı: enico

artılarını eksilerini yazarsan sevınırım

devlete bağlı olmasına rağmen asgari ücret uygulanıyo
+ çıkış vakitleri yazın gerçekten uzayabiliyo

1048 Mesaj
30 Temmuz 2008; 1:53:13 

quote:

devlete bağlı olmasına rağmen asgari ücret uygulanıyo
+ çıkış vakitleri yazın gerçekten uzayabiliyo

asgari ucret olur mu yaw..asgari ucretler vasıfsız eleman ve işçilere uygulanır ameleler bıle 60 ytl yovmıye alıo...bana pek ınandırıcı gelmedı ama arastırıcam...o zaman annen neden orda calısıo kı magazada calıssın orda da asgarı ucret verılıo ama calısma saatları sabıt..mıgros mesela...

6256 Mesaj
30 Temmuz 2008; 2:01:05 

quote:

Orjinalden alıntı: enico

asgari ucret olur mu yaw..asgari ucretler vasıfsız eleman ve işçilere uygulanır ameleler bıle 60 ytl yovmıye alıo...bana pek ınandırıcı gelmedı ama arastırıcam...o zaman annen neden orda calısıo kı magazada calıssın orda da asgarı ucret verılıo ama calısma saatları sabıt..mıgros mesela...

inanmayacak bir durum yok ortada
meb e bağlı olmasına rağmen özel olduğu için asgari ücret

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Temmuz 2008; 2:03:20 

aslında bende önermem...ne takozlar geliyor araba öğrenmek için,ağzının ortasına vurasın geliyor bazen ama yapamazsın ki elin mahkum bi sekilde öğreteceksin...ömrü kayar insanın

1497 Mesaj
30 Temmuz 2008; 2:05:45 

erkek arkadaşım anneside direksiyon öğretmeni..maaş nasıl bilmiyorum fakat isim yaparsan özel derslerden deli para kazanırsın..birde evet çok yorucu her tip insan geliyor,kaza riski fazla(gerçi hep var ama sonuçta acemiler geliyor) ve çok yorucu..gerçekten sevmek,gönül vermek ve sabırlı olmak gerekiyor

1048 Mesaj
30 Temmuz 2008; 2:28:32 

neyse arkadaslar yardımlarınız ıcın tesekkurler bakalım yarın arastırıyım...saolun herkese yardımlarından dolayı

18 Mesaj
13 Ağustos 2008; 12:57:49 

Merhaba
Bende sürücü kursu hocası olmak istiyorum.
Enico sen araştırmışsındır belki, bi bilgi sahibi olduysan banada söyleyebilirmisin.
Ben mak. müh. bölümü son sınıf öğrencisiyim. Motor öğretmeni olmak istiyorum.

18 Mesaj
13 Ağustos 2008; 20:29:12 

Benim istediğim sabahleğin başka bir iş ile uğraşıp akşamları sürücü kursunda öğretmen olarak çalışmak. Ama gerekli olan sertifikayı nereden alabilirim? koşulları nelerdir? Bilen arkadaşlar varsa lütfen yardım.

0 Mesaj
27 Ekim 2009; 16:33:25 

ARKADAŞLAR BEN SELİM DİREKSİYON USTA ÖĞRETİCİSİYİM 3 YILLIK EHLİYETE SAHİP OLAN KİŞİ USTA ÖĞRETİCİ OLABİLİYOR MAAŞ ASGARİ ÜCRET ARTI SİGORTA AMA İNANNIN BİRŞEYLER ÖĞRETMEK ÇOK ZEVKLİ TAVSİYE EDERİM BAZEN ÇOK GERİLİYORSUNUZ AMA İNANIN ÇOK ZEVKLİ TABSİYE EDERİM ARTI BİLGİ ALMAK İSTEYEN OLURSA MESAJ YAZABİLİR

976 Mesaj
27 Ekim 2009; 16:56:51 

bizim halk eğitimde çalışan bir akraba var ve bana böyle böyle bir kurs var yazılırsan şartları sorayım dedi.şartlar şunlarmış;

"En az 3 yıllık ehliyet sahibi olmak ve üniversite mezunu olmak"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdenar -- 27 Ekim 2009; 16:57:59 >

205 Mesaj
9 Kasım 2009; 17:27:48 

quote:

Orijinalden alıntı: .M3RT.

Arkadaşım almanı tavsiye ederim. Elinde bir belgen olsun en azından kısa vadede özel derslere girersin. Şimdi nereden alcağına gelirsek. MEB sitesini takip et . Özel eğitim kurumları ile ilgili duyuruları orada gerek li açıklamaları yapıyorlar. Eğer olurda ilanı görürsen para yatırmak için verilen bankanın önünde 1 gün önceden sıraya gir tavsiyemdir.. Bir çok arkadaşım bunun yüzünden ilk giden sınırlı sayıya giremediler !

Sony XPeria Z BlacK 2001 Scenic RXT 1.6 16V / Lovato LPG Samsung Galaxy S WiFi 5 HP Pavilion DM1-3200ST ByNecD

1595 Mesaj
9 Kasım 2009; 23:08:40 

Bana araba sürmesini öğreten direksiyon hocasındaki keyfi gördükten sonra ben de bu işe atılmaya karar verdim.Adam daha ilk defa bindim arabaya,baktım aldı eline telefonu mesajlaşıyo.Ben akfama göre sürdüm bikaç tur sonra tamam dedi çek sağa.Böyle hocalık oluyosa ben de hoca olmak isityorum arkadaş.Ohuyom ben yaa

**CÜNEYT ARKIN FAN CLUP**

6256 Mesaj
9 Kasım 2009; 23:59:29 

quote:

Orijinalden alıntı: erdenar

bizim halk eğitimde çalışan bir akraba var ve bana böyle böyle bir kurs var yazılırsan şartları sorayım dedi.şartlar şunlarmış;

"En az 3 yıllık ehliyet sahibi olmak ve üniversite mezunu olmak"

benim annem lise mezunu ama sertifikası var

ama o baya bir önce almıştı 5yıl falan olmuştur heralde

205 Mesaj
10 Kasım 2009; 10:24:27 

Arkadaşlar bir ara meslek yüksek okulu şartı koyacaklarını söylemişlerdi 5 sene öce .. Daha sonra vaz geçtiler. Daha geçenlerde yeni oldu ve lise mezunu olanları aldılar ... Bilginize. Siz en iyisi internetten il milli eğitim sayfalarından takip edin. Örneğin : http://yozgat.meb.gov.t...k_ustaogretici_kurs.rar

22 Mesaj
29 Nisan 2010; 18:35:28 

arkadaşlar herkes direksiyon hocası olmaktan bahsetmiş. ben kursta trafik ve çevre derslerine girebilmek için sertifika almayı düşünüyorum. şuan bu iş için ne kadar maaş veriyolar bilgisi olanlar yazarsa sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fitay34 -- 29 Nisan 2010; 18:36:25 >

1 Mesaj
28 Ağustos 2010; 0:30:46 

Arkadaşlar marifet hoca olmak değil, aynı zamanda ögretebilmek marifet.. Tvlerde görmüşsünüzdür. Çetin Büyükçınar gibi bu işi ehli insanlardan ögrenmek lazım. Bende ondan ders almış birinden egitim alıyorum. anlata anlata bitiremiyor.kendisiyle tanısacaggım insallah bir gun..
www.zirvesurucukursu.com
www.cetinbuyukcinar.com
ilgilenenlere web adresleri...

2012 Mesaj
28 Ağustos 2010; 1:16:44 

kurslar çok fazla olduğu için, kursiyer sayısı çok az.üstelik vadelerde ölesiye rekabet var.bu yüzden maaşlar çok düşük,stres çok fazla.

401 Mesaj
28 Ağustos 2010; 17:50:05 

quote:

Orijinalden alıntı: elif1907

erkek arkadaşım anneside direksiyon öğretmeni..maaş nasıl bilmiyorum fakat isim yaparsan özel derslerden deli para kazanırsın..birde evet çok yorucu her tip insan geliyor,kaza riski fazla(gerçi hep var ama sonuçta acemiler geliyor) ve çok yorucu..gerçekten sevmek,gönül vermek ve sabırlı olmak gerekiyor

Vallahi geçen gün can sıkıntısından direksiyon dersine yazıldım . Nasıl olsa kursun parasını verdik arabasınıda sürelim dedim :) Arabada tek ben vardım birde erkek hoca. Normal her kursun götürdüğü yerde sürdürdü. Direksiyonum çok iyi yaş 20 18 den beri sürüyorum :D Sana kıyak geçelim trafiğe dedi.. 2 Saat trafikte araç sürdürdü çok kıyak hocalarda oluyormuş demekki bazen bunu anladım

"Yüksel Türk Senin için yüksekliğin hududu yoktur.İşte parola budur."
M.Kemal Atatürk

637 Mesaj
22 Ekim 2011; 22:16:01 

?

788 Mesaj
20 Temmuz 2012; 0:58:20 

bende motor dersi hocası olucam inşallah da sürücü kursu arıyorum

757 Mesaj
22 Ekim 2012; 17:14:18 

quote:

Orijinalden alıntı: mami_24

bende motor dersi hocası olucam inşallah da sürücü kursu arıyorum

kardşe bende makine mezunuydum sürücü kursunda kasım 5de motor hocası olarak göreve başlayacam. sigortamı yatırcaklar. akşamları ders vercem.

0 Mesaj
25 Ekim 2012; 18:48:46 

bu konu hakkında biraz açıklama yapabilirmisiniz çalışma koşulları nelerdir en az kaaç saat çalışmak gerekli v.s

368 Mesaj
3 Ocak 2013; 14:40:27 

hortlatmak gibi olmasın da ben de niyetliyim biraz...

251 Mesaj
6 Ocak 2014; 11:10:00 

Bende konuyu hırtlatayım sürücü kursu eğitmeni olmak için Ön Lisans mezunu olmak gerekiyor diyorlar, Milli eğitim müdürlüklerinin yakınlarda bir eğitimi var mı bilen var mı ?

Dünyada En Zor Şey , İnsanın Kendisini Tanımasıdır !

251 Mesaj
6 Ocak 2014; 11:13:10 

Memurlar.net de yazı yayınlanmış zaten....

YENİ YÖNETMELİĞE GÖRE EĞİTİCİ PERSONELDE ARANAN ŞARTLAR?

Eğitim personelinde aranacak şartlar

MADDE 27 – (1) Eğitim personelinin görevlendirilmesinde en az yüksekokul mezunu olmak üzere aşağıdaki şartlar aranır:

a) İlk yardım dersi için, İlk Yardım Yönetmeliği kapsamında alınmış “İlk Yardım Eğitmeni Sertifikası” sahibi olmak,

b) Trafik ve çevre dersi için en az üç yıllık sürücü belgesi sahibi olmak şartıyla,

1) Üniversitelerin trafik ve çevre bilgisi ile ilgili alanlarından mezun olmak,

2) Bakanlık veya millî eğitim müdürlüklerince verilmiş “Trafik ve Çevre Öğreticiliği Belgesi” sahibi olmak,

gerekir.

c) Araç tekniği dersi için;

1) Üniversitelerin otomotiv bölümleri lisans veya ön lisans mezunu olmak,

2) Bakanlık veya millî eğitim müdürlüklerince verilmiş “Araç Tekniği Öğreticiliği Belgesi” veya “Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği Belgesi” sahibi olmak,

gerekir.

ç) Direksiyon eğitimi dersi için;

1) Üniversitelerin direksiyon eğitimi ile ilgili alanlarından ön lisans veya lisans mezunu olup öğreticilik yapacağı sınıftan sürücü belgesi sahibi olmak,

2) Yüksekokul mezunu olup öğreticilik yapacağı sınıftan en az üç yıllık sürücü belgesi sahibi olmaları koşuluyla Bakanlık veya millî eğitim müdürlüklerince verilmiş “Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği Belgesi”ne sahip bulunmak (Herhangi bir sınıftan “Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği Belgesi” bulunanlar başka bir sınıf sürücü belgesi aldığında bir yıl sonra yeni sertifika grubunda eğitim verebilir.)

gerekir.

(2) “H (otomobil)” ve “H (motosiklet)” sınıfı sürücü sertifikası alacak işitme ve konuşma engelliler için işitme ve konuşma engellilerle iletişim kurma alanında belgesi bulunan personel geçici görevlendirilir.

(3) Türkçe bilmeyen yabancı uyruklular ve öğrenimini yurt dışında tamamlayanlardan Türkçe bilmeyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı için tercümanlık yapabileceğine dair belgesi bulunan personel geçici görevlendirilir.

Memurlar.Net - Özel

Dünyada En Zor Şey , İnsanın Kendisini Tanımasıdır !

1 Mesaj
19 Mart 2014; 19:32:23 

src eğitmen leri ders saati başına ne kadar alıyor bilen var mı?

0 Mesaj
2 Mayıs 2014; 20:00:30 

Ben 4 yıllık işletme bölümü mezunuyum..Amacım direksiyon usta öğreticiliği sınavına girip hoca olmaktı.Şimdi yeni yasa ile olamayacak mıyım acaba...İlgili bölümlerden mezun olna 2 yıllık veya 4 yıllık üniversite mezunu demiş maddede??

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.355