Şimdi Ara

sürücü kursu hocası olmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
3
Favori
91.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yasım 20 b sınıfı ehlıyetım var ılerıde ek gelır olsun dıe surucu kursu hocası setırıfıkası almak ıstıorum nerden alınır ne kadardır ?kac ay kursu var bılenler varsa yardımcı olsun lutfen...

• Arkadaşlar bir ara meslek yüksek okulu şartı koyacaklarını söylemişlerdi 5 sene öce .. Daha sonra vaz geçtiler. Daha geçenlerde yeni oldu ve lise mezunu olanları aldılar ... Bilginize. Siz en iyisi internetten il milli eğitim sayfalarından takip edin. Örneğin :http://yozgat.meb.gov.tr/dosyalar/ozelogretim/direksiyon_trafik_ustaogretici_kurs.rar
  • Arkadaşlar marifet hoca olmak değil, aynı zamanda ögretebilmek marifet.. Tvlerde görmüşsünüzdür. Çetin Büyükçınar gibi bu işi ehli insanlardan ögrenmek lazım. Bende ondan ders almış birinden egitim alıyorum. anlata anlata bitiremiyor.kendisiyle tanısacaggım insallah bir gun..
    www.zirvesurucukursu.com
    www.cetinbuyukcinar.com
    ilgilenenlere web adresleri...

• ozyyyyy O kullanıcısına yanıt
    Aslında imkanınız varsa özel ders vererek kazanmak burada en mantıklı yok. Bir arkadaşım bir kursla anlaştı belirli saat için harici zamanlarında da özel dersten buradan elde ettiği gelirden kat ve kat fazlasını aldı.Şu adreste maaşlardan bahsedilmiş. Genel olarak doğru rakamlar gibi. Piyasada 3 bin civarlarında kazanıyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.