- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
107.TOPÇU ALAY KOMUTANLIĞI URFA SİVEREK
214 Cevap59377 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3 Mesaj
29 Temmuz 2008; 18:31:25 

slm aranızda yeniyim askerlik yapan herkese sabır ve hayırlı teskereler diliyorum.Evde askerlerinin yolunu bekeleyenlere daha çok sabır dilemek gerekiyo,çünki çok zor.Bir belirsizlik içinde sevdiklerini beklemek hiç kolay değil çünki.Eşim uzun dönem yani 15ay askerlik yapacak şu anda 3.piyade er eğitim alayı ANTALYADA. usta birliği belli oldu 107.topçu alay komutanlığı URFA/SİVEREK bu alay ile ilgili bilgileriniz varsa ve paylaşırsanız çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35mercan35 -- 29 Temmuz 2008; 18:52:46 >

6 Mesaj
30 Temmuz 2008; 17:51:52 

iyi bir yer her şeyden önce pkk diye birşey yok çünkü orası Sedat Bucak a ait bir yer. Ben 2000 de orada yaptım askerliği şimdiden eşinize hayırlı teskerler. Benden tavsiye yanında sinek ilacı ve büyük hamam havlusu bulundursun havlu çarşaf niyetine çünkü çok sıcak gece çarşaf çok ıslanıyor.

3 Mesaj
30 Temmuz 2008; 18:52:35 

İlginiz için çok teşşekkür ederim.İçimi biraz olsun rahatlattınız.Saolun.

6 Mesaj
11 Ekim 2008; 12:18:28 

107. TOPÇU ALAYI KOMUTANLIĞI URFA/SİVEREK

Bölge olarak en iyi yerlerden biri ve TSK'lerin hatırı sayılır bir birliği de diyebilirim..Şuan kendim de orada askerlik yaptığım şuan ki durumunu iyi biliyorum.Eşinize hayırlısı teskereler dilerim.Yardımcı olabileceğim bir konu varsa bana buradan ulaşabilirsiniz.

Hayat zaten boş kendini o kadar sıkmanın ne alemi var ki bırak gittiği yere kadar gider :))

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Ekim 2008; 16:10:10 

Sürgün alayı olmakla beraber Türkiye 'nin en rahat yerlerinden biridir. Yeni alay komutanı her ne kadar da sıkı biri olsada yinede rahattır emin ol.Büyük bir gazinosu vardır.Ayrıca içinde atari, playstation,langırt gibi oyunlarda var internet cafeside var ama DDY mı ne almış makinaları sonradan bir anlaşmazlık olmuş ve hala çık değildi en son bildiğim kadarıyla gül gibi makinalar boş boş duruyordu.2. batarya var oraya gidersen sana yardımcı olabilirim ben orda yaptım çünkü :).Biraz dengesiz tipler vardır ama inan alay genel açıdan güzeldir.Bol bol aile kantinine gidersin :) poşetleri doldurup getirirsin.İntikal çok olur ama genelde alayın içine gidersin siper kazarsın yada kablo döşersin görevin neyse artık.Galiba eşiniz gidiyormuş Allah sabır versin.Lütfü Astsubaydan bide Mehmet Cengiz Yüzbaşıdan uzak olsun onlara yanlış bişey yapmamaya çalışsın.Zaten Mehmet Cengizi ilk gün duyacaktır.Kısa dönemlerin acemilik ve usta birliği yeridir.Ksıa dönemse acemilikten sonra Diyarbakıra falan göndermeye çalışabilirler gitmesin kalmaya baksın orada.Terör yoktur.Kısa dönemse nöbette turmaz rahat olur.Kışın biraz soğuk lur özelliklede rüzgar ve ayazı meşhur.Yazında haliyle çok sıcak olur.Mutfağa yada yemekhane işlerine girmesin.Olabiliyorsa yazıcı yada posta(haberci olsun) denetleme fazla olmaz.İlk başta da dediğim gibi sürgün yeridir ama bütün gözler sürgünlerin üzerinde olduğu için onlarda efendi gibi askerlik yapmaktan başka çare bırakmazlar.Birde maalesef en çok karşılaşacğı şey hangi birliğe giderse gitsin esrar dır.Uzak durmasını söylememe gerek yok sanırım.Ama o tellerde giren hapın esrarın haddi hesabı yoktur.Bizzat şahit olmuş biri olarak bunları yazdım yardım edebilmişimdir umarım :)

215 Mesaj
10 Aralık 2008; 3:24:44 

Aday Nu. 30198
Adı Soyadı TURAN GÜLERYÜZ
Baba Adı MUSTAFA
Doğum Yeri TAŞKENT
Kuvveti Kara Kuvvetleri
Sınıfı Piyade
Statüsü Er
Branşı
Kabul Toplanma Merkezi
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 7'NCİ KOR. 107'NCİ TOP. A. K.LIĞI
SİVEREK ŞANLIURFA

nasıl gidicem ben buraya yavvv

ORDUMUZ OLSUN DAİM MUZAFFER!

Uzaklaştırılmış
10 Aralık 2008; 3:32:52 

quote:

Orjinalden alıntı: hp deskjet 3940

Aday Nu. 30198
Adı Soyadı TURAN GÜLERYÜZ
Baba Adı MUSTAFA
Doğum Yeri TAŞKENT
Kuvveti Kara Kuvvetleri
Sınıfı Piyade
Statüsü Er
Branşı
Kabul Toplanma Merkezi
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 7'NCİ KOR. 107'NCİ TOP. A. K.LIĞI
SİVEREK ŞANLIURFA

nasıl gidicem ben buraya yavvv

Otobüsle

Urfa merkezde ineceksin orda dolmuş tarzında Sivereğ'e giden arabalar var .Fiyatı 5 ytl fazla isterlerse ben bi dolaşayım de.Zaten sana yapışır onlar.Saat öğlen 2 gibi birde 4 gibi arabalrı var birde 6 sanırım yani 2 saat aralıkla olması lazım değişmişte olabilir.Tam Siverek çarşısında Bucak İş Merkezi gibi biryer var orda bırakır.İlerden sağa dönüp yukarıyı yokuşu dümdüz takip et çarşının içinden geçiceksin zaten çarşı dediğin yer 1 sokak Yolu hiç sağa sola sapmadan takip edersen jandarmaya varırsın jandarmaya sordunmuda gerisini tarif ederler zaten.

Yada uçakla Diyarbakır'a gidersende olur.Çünkü Siverek tam ortadadır.Diyarbakıra'da 90 km,Urfaya'da 90 km mesafede.

Diyarbakırda'da havaalanından sonra gideceğin yer bir taksi tutup ilçe otobüs merkezine gitmek.(Otogar değil) Ordan Siverek arabasına binersin ve tam Alay'ın önünde inersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry Angel -- 10 Aralık 2008; 3:53:09 >

215 Mesaj
10 Aralık 2008; 3:58:05 

arkadaşım sağol yardımın içinde ben az önce şanlıurfa ya bilet ayırttırdım thy. den.. diyarbakıramı gitsem..ya msn i ni versene bi zahmet..aklımda çok soru var :)

quote:

Orjinalden alıntı: Angry Angel

Otobüsle

Urfa merkezde ineceksin orda dolmuş tarzında Sivereğ'e giden arabalar var .Fiyatı 5 ytl fazla isterlerse ben bi dolaşayım de.Zaten sana yapışır onlar.Saat öğlen 2 gibi birde 4 gibi arabalrı var birde 6 sanırım yani 2 saat aralıkla olması lazım değişmişte olabilir.Tam Siverek çarşısında Bucak İş Merkezi gibi biryer var orda bırakır.İlerden sağa dönüp yukarıyı yokuşu dümdüz takip et çarşının içinden geçiceksin zaten çarşı dediğin yer 1 sokak Yolu hiç sağa sola sapmadan takip edersen jandarmaya varırsın jandarmaya sordunmuda gerisini tarif ederler zaten.

Yada uçakla Diyarbakır'a gidersende olur.Çünkü Siverek tam ortadadır.Diyarbakıra'da 90 km,Urfaya'da 90 km mesafede.

Diyarbakırda'da havaalanından sonra gideceğin yer bir taksi tutup ilçe otobüs merkezine gitmek.(Otogar değil) Ordan Siverek arabasına binersin ve tam Alay'ın önünde inersin.

862 Mesaj
10 Aralık 2008; 3:59:14 

urfaya aldım uçak biletimi bundan sonraki adımalr için yardım ederseniz sevinrim dedeler

215 Mesaj
10 Aralık 2008; 4:00:41 

ne zaman gidiyorsun?? birliğin hangisi?*

quote:

Orjinalden alıntı: palermo9

urfaya aldım uçak biletimi bundan sonraki adımalr için yardım ederseniz sevinrim dedeler

Uzaklaştırılmış
10 Aralık 2008; 4:04:45 

quote:

Urfa'ya uçak

hp deskjet 3940 PM

215 Mesaj
10 Aralık 2008; 4:38:52 

palermo aynı yerdeyiz ben pazara bilet bulamadım.. cumartesi var dediler thy den..
quote:

7'NCİ KOR. 107'NCİ TOP. A. K.LIĞI

stanbul - Şanlıurfa
Atatürk Havalimanı
Gap Güney Anadolu Havalimanı TK0766 14.12.2008 07:05 08:55 M Ekonomi THY

862 Mesaj
10 Aralık 2008; 4:43:11 

doğrudur ben işlme başladıımda boş gözüken yerlerr ben sonuca gidene kadarrr bitmiştii heyecan el ayak titriodu biraza bende :)

215 Mesaj
10 Aralık 2008; 4:44:51 

sakaryagfb@hotmail.com eklesene..

quote:

doğrudur ben işlme başladıımda boş gözüken yerlerr ben sonuca gidene kadarrr bitmiştii heyecan el ayak titriodu biraza bende :)

46 Mesaj
10 Aralık 2008; 12:53:45 

bizim bi arkadaşta buraya çıktı solemyio ama tırsıyo sanki birazz nasıl bi yerdirr bura acaba

52 Mesaj
10 Aralık 2008; 14:52:39 

vayyy beee 107.topçu alayı.gerçekten güzeldir arkadaşlar ben vatani görevimi tğm. olarak 107de yaptım güzel bir birliktir.bu aralar paso intikal ve eğitim olur çünkü mart-nisan gibi ordu denetlemesi bekleniyor.ben a.kh.bl.k.lığındaydım.aklınıza takılan olursa sorun arkadaşlar.Türkiyede en güzel askerlik yapılabilinecek nadir yerlerdendir.kesinlikle iç güvenlik bölgesi değildir.yani terör yoktur.kışla küçük ve güzeldir.mal mal uzun yürüyüş yapmazsınız yani

46 Mesaj
10 Aralık 2008; 15:26:18 

sağol walla içimize su serptin biraz bide ordan dağıtım oluyomu hiç kısa donemlere

Uzaklaştırılmış
10 Aralık 2008; 15:32:45 

@viduka

%80 i orda kalır diğerleri başka yerlere gönderilir.Ama büyük çoğunlukla orda kalırlar.Gönderildiğinde gitme ihtimali yüksek yerlerden biride Diyarbakır 7. Kolordu Komutanlığıdır.

52 Mesaj
10 Aralık 2008; 15:41:53 

kısa dönem erbaşların acemi eğitimi siverekte oluyor.ama topçu alayının bir tane taburu diyarbakırda oraya ve 7.kolorduya(dbakır) tektük asker yollanır.mesela veteriner-kimyager ihtiyacı varsa kolordunun direkt olarak onları gıda kontrol müfreze komutanlıklarına alırlar.acemi eğitiminizi büyük ihtimalle topçu atğm.ismail emre özkaya verecektir.biraz kasabilir sizi.benim oda arkadaşımdı gazinoda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcuktokgoz -- 10 Aralık 2008; 15:44:10 >

84 Mesaj
10 Aralık 2008; 15:45:09 

bende pazar sabah 7:05 te uçak biletini ayırttım ve başka yerlerede bilet tükenmiş. artık bu uçaktan alıcaz bileti. aynı uçakta olanlar olursa takılabiliriz

8 Mesaj
10 Aralık 2008; 23:09:12 

bu 107.topçu alayında hangi bankanın bankamatiği var? Bilen, gören lütfen söylesin :) Sırf o yüzden üye oldum :)

46 Mesaj
11 Aralık 2008; 10:39:44 

hee evet yaa oda onemli hangi banamatik var acabaa

52 Mesaj
11 Aralık 2008; 11:38:08 

topçu kışlası içerisinde bankamatik yok arkadaşlar.en yakın bankamatik ise iş bankası ve akbank zaten bunların haricinde ziraat-halk ve yapı kredi var.kışla içerisinde bankamatik yok.ama aile kantininde pos makinası var kredi kartınızı götürüp kantinde kullanabilirsiniz.

8 Mesaj
11 Aralık 2008; 12:03:38 

Eyvallah çok sağol.

862 Mesaj
11 Aralık 2008; 20:19:50 

havalanında soraa nasıl gitcez sivereğe nerden nereye gidicez galiba havaalanında otogara ordan da siverek arabalarına binmemiz gerekiyomuş öğrenebilen var mı arkadaşlar

862 Mesaj
11 Aralık 2008; 20:21:59 

bide asker alışveriişini yapan arkadaşlar var mı urfaya gore nere aldınız yada tecrubelilerden duydunuzz şeyler var mı

Uzaklaştırılmış
11 Aralık 2008; 21:03:12 

quote:

bide asker alışveriişini yapan arkadaşlar var mı urfaya gore nere aldınız yada tecrubelilerden duydunuzz şeyler var mı

Valla alay öyle biryerdeki soğuk hava koridorunun üzerine kurmuşlar sanki.Askeri kazaklardan al muhakkak.Kış ve çok soğuk özelliklede ayaz var Allah kolaylık versin

8 Mesaj
11 Aralık 2008; 22:12:00 

quote:

kardeş orda görüşürüz. sen uçak biletini kapmışsın ben adana aktarmalı gelicem napalım havaalanından sivereğe minibüs var diyorlar ne kadar doğru ne kadar var bilemem.

52 Mesaj
12 Aralık 2008; 0:58:40 

arkadaşlar diyarbakır havaalanından iniçe şehir içi otobüs sizi kapıda bekliyor olacak binin muavine beni ilçe otogarında indirin deyin orada inip siverek minibüslerine binip şögöre topçu alayından inecem derseniz sizi önünde indirir kışlanın zaten önünden geçiyor minibüs.

12 Mesaj
12 Aralık 2008; 16:05:30 

325 ler gözünüz korkmasın.. 107 gayet güzel bir yer.. yukarı da arkadaşlar anlatmışlar zaten..
ama şu yazarken bile parmaklarım donmak üzere... anlyacağınız aşırı ayaz var.. donabilirsiniz.. onun için kışlık elbise getiriin.. günlük kullanacağınzı traş diş fırçası vs. getirmeyi unutmayın.. en az 3-5 çift iç çamaşır çorap alın yanınıza... terlik havlu küçük asma kilit (bot terlik ayakkabı için..) de alın.. burada kantinden de alabilir siniz ama bilmem haberiniz var mı toplam da 250 kişi geleceksiniz.. belki kalmayabilir..
321 ler bize (323 lere) çok yardımcı oldular sağolsunlar.. bizim tüm arkadaşlar size yardımcı olacaktır merak etmeyin..
ha bir süpriz daha var onu gelince öğrenirsiz..
kafanıza takılan bişey olursa yazarsınız..

selçuktokgöz -aykut??

2 Mesaj
12 Aralık 2008; 16:36:48 

Merhaba... 325. dönem Er olarak İzmir'den Antep'e bilet bulabildim... Antep aktarmalı olarak ne şekilde gelebileceğim hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim... Teşekkürler

ER

8 Mesaj
12 Aralık 2008; 17:27:37 

McCan yüreğimize su serptim be kardeşim görüşürüz orada inşallah biz gelcez siz gideceksiniz biz gidicez başkası gelecek böyle bu işler

Arkadaşım şimdi bu internet ortamında sormak ne derece doğru bilemiyorum ama Telefon durumları nasıl orda? şu an görevdesin biliyomda azıcık çaktırsan

8 Mesaj
12 Aralık 2008; 17:57:35 

McCan

sürpriz derken herhalde çiğ köfte ve kebaplar yenildikten sonra klasik bir urfa sıra gecesi yaşatacaksınız bize. ondan bahsediyorsun dimi?

8 Mesaj
12 Aralık 2008; 18:09:18 

diyarbekir yoluna le diyarbekir yoluna
toydum düştüm toruna le toydum düştüm toruna
bu sevdalar boşuna le bu sevdalar boşuna
delalım delalım delalım delalım de laa lıım

siverek sularına le siverek sularına
bak gözümün yaşına le bak gözümün yaşına

gazi köşkü bahçalar le gazi köşkü bahçalar
yar oturmuş saz çalar le yar oturmuş saz çalar
delalın kaşı gözü le cigerimi parçalar
delalın kaşı gözü le cigerimi parçalar

tey tey tey lellelelelle

12 Mesaj
12 Aralık 2008; 19:08:36 

@hanlut .. yok be kardeşş.. keşke çiğ köfte ya da bir urfa gecesi olsaydı.. bu arada siverekte çiğ köfte yapmıyorlar.. çok aradık..
telefon olayına gelince bir müddet ankesörden idare edeceksiniz... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCAN -- 11 Ocak 2009; 19:56:16 >

12 Mesaj
12 Aralık 2008; 19:12:30 

@turizm35
antepten urfaya bulabileceğini tahmin ediyorum..

84 Mesaj
12 Aralık 2008; 19:19:36 

arkadaşlar benim msn adresini ekleyin görüşelim tanışalım. hem oradakiler hem yeni gidecek devrelerim. msn : rapid83.325@hotmail.com

52 Mesaj
12 Aralık 2008; 19:22:20 

quote:

Orjinalden alıntı: McCAN

325 ler gözünüz korkmasın.. 107 gayet güzel bir yer.. yukarı da arkadaşlar anlatmışlar zaten..
ama şu yazarken bile parmaklarım donmak üzere... anlyacağınız aşırı ayaz var.. donabilirsiniz.. onun için kışlık elbise getiriin.. günlük kullanacağınzı traş diş fırçası vs. getirmeyi unutmayın.. en az 3-5 çift iç çamaşır çorap alın yanınıza... terlik havlu küçük asma kilit (bot terlik ayakkabı için..) de alın.. burada kantinden de alabilir siniz ama bilmem haberiniz var mı toplam da 250 kişi geleceksiniz.. belki kalmayabilir..
321 ler bize (323 lere) çok yardımcı oldular sağolsunlar.. bizim tüm arkadaşlar size yardımcı olacaktır merak etmeyin..
ha bir süpriz daha var onu gelince öğrenirsiz..
kafanıza takılan bişey olursa yazarsınız..

selçuktokgöz -aykut??

ewet ben vet.hekim tğm.aykut tokgöz.sen o zaman a.kh.bl.k.lığındasın?kimsin bakalım.250 kişi gelecekler dediğine göre s1 yazıcısısın sanırım?

84 Mesaj
12 Aralık 2008; 19:31:26 

arkadaşlar istanbul'dan pazar sabahı 7:05 uçağıyla gidecek olan var mı? birde oradaki ankesörlü telefonlarda kredi kartı geçiyor mu yoksa sadece telefon kartı mı çalışıyor?

12 Mesaj
12 Aralık 2008; 19:38:28 

dilimiz alıştı komutanım demeye ...rahatsız olurmusunuz bilmem ama ben komutanım demeye devam ediyorum..
evet alay karargahtayım .. küçücük bir haber anında tüm alaya yayılabiliyor.. s1 yazıcısı değilim ama orası da hep bizden ..haber anında bizde ..ben kendimi şöyle tanıtayım.. KİEM de bilgisayar kursu veriyorum..CAN ... gözlüklerimden hatırlarsınz belki..

52 Mesaj
12 Aralık 2008; 19:42:57 

quote:

dilimiz alıştı komutanım demeye ...rahatsız olurmusunuz bilmem ama ben komutanım demeye devam ediyorum..
evet alay karargahtayım .. küçücük bir haber anında tüm alaya yayılabiliyor.. s1 yazıcısı değilim ama orası da hep bizden ..haber anında bizde ..ben kendimi şöyle tanıtayım.. KİEM de bilgisayar kursu veriyorum..CAN ... gözlüklerimden hatırlarsınz belki..

valla hatırlayamadım ama resmini görsem hatırlarım sen emre yörük'ün yerine geçtin o zaman 321lerden.mu.tk.dasın ama hatırlayamadım.zaten sizinle fazla durmadık.hadi bakalım az kaldı sanırım 1 ay falan Allah yardımcınız olsun geçmiş bayramın kutlu olsun tüm bölüğe selamımı söylersin...

12 Mesaj
12 Aralık 2008; 19:45:16 

sağolun komutanım.... sizin de kutlu olsun.. muhaberedeyim evet.. ayhan abinin yerindeyim.... selamınızı iletirim arkadaşlara..
geçeceğine inanmadığımız 5 aydan 4 ü geçti gttii.. şafak 35 diyoruz artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCAN -- 12 Aralık 2008; 19:44:54 >

161 Mesaj
12 Aralık 2008; 23:05:54 

Maşallah forumda bile komutanım, alışacaz bizde alışacaaazz

" Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi,
Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi.
-- Kanuni Sultan Süleyman Han --

2 Mesaj
13 Aralık 2008; 12:29:26 

slm arkadaşlar ben de 107.topçu alayı na gidiyorum...
kısa dönem... bugün ısparta dan ayrılıyorum...
bize orası hakkında bilgi veren arkadaşlara da teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekremsaran -- 13 Aralık 2008; 12:28:53 >

862 Mesaj
13 Aralık 2008; 14:48:29 

quote:

Orjinalden alıntı: rapid83

arkadaşlar istanbul'dan pazar sabahı 7:05 uçağıyla gidecek olan var mı?

buyrun benimmm

12 Mesaj
13 Aralık 2008; 15:11:43 

quote:

Orjinalden alıntı: Rainbowx35

Maşallah forumda bile komutanım, alışacaz bizde alışacaaazz

dil alışkanlığı ve saygı..
aykut abi kendisine "komutanım" dedirtiyor..
biz sevmedeydik ya da kendisini sevdirmeseydi komutanım değil başka şekilde hitap ederdik ya da arkadan küfrederdik..

12 Mesaj
13 Aralık 2008; 15:14:30 

bu arada 325 ler yavaş yavaş damlıyor..

862 Mesaj
13 Aralık 2008; 16:24:15 

quote:

bu arada 325 ler yavaş yavaş damlıyor..

onalrı sevin sayın abillik yapınn emi

52 Mesaj
13 Aralık 2008; 17:15:36 

quote:

dil alışkanlığı ve saygı..
aykut abi kendisine "komutanım" dedirtiyor..
biz sevmedeydik ya da kendisini sevdirmeseydi komutanım değil başka şekilde hitap ederdik ya da arkadan küfrederdik..

vayy kardeşim teşekkürler
o sizin güzelliğinizden

2 Mesaj
13 Aralık 2008; 17:52:10 

Kardeşimi bu sabah yolladık.sabah nizamiyeden girmeden konuştuk.kolay varmış sanırım.pekte bişey söylemedi gerçi ama ses tonu çok dumur deildi:)Valla buradaki sözleriniz olmasaydı kendimizi çok kötü hissedecektik ama yazdıklarınızı okudukça içimiz rahatladı.annemle ikimiz sürekli burdaki muhabbeti takip ediyoz.Allah hepinizi korusun,yardımcısı olsun.325 lere ii davranın lütfen:)))))kardeşim önce Allaha sonra size emanet.dualarımız hepinizle...

84 Mesaj
13 Aralık 2008; 18:50:48 

arkadaşlar spor ayakkabısı felan götürmeye gerek var mı? oradan bize verecekler herhalde zaten değil mi?

Uzaklaştırılmış
13 Aralık 2008; 21:32:48 

quote:

Orjinalden alıntı: rapid83

arkadaşlar spor ayakkabısı felan götürmeye gerek var mı? oradan bize verecekler herhalde zaten değil mi?

Götürme kardeş orda sana vericekler ama yinede alır almaz dene küçük olabilir büyük olabilir ayağına çünkü kalıpları cidden çok değişik ayakkabıların botlarda da aynı şekilde bir aksilik oldumu hemen götür.

52 Mesaj
13 Aralık 2008; 22:19:13 

quote:

Götürme kardeş orda sana vericekler ama yinede alır almaz dene küçük olabilir büyük olabilir ayağına çünkü kalıpları cidden çok değişik ayakkabıların botlarda da aynı şekilde bir aksilik oldumu hemen götür.

istihkaklarınızı tük.mlz.saymanlığından İkm.Bçvş.Levent Koçak yada İkm.Kad.Bçvş.Yaşar Oral dan alacaksınız şanlısınız ikiside kral adamlardır.saygı sınırları içinde uymayan ayakkabı ve botlarınızın boyutlarında değişiklik yapabilirsiniz saymanlıkta.

Uzaklaştırılmış
13 Aralık 2008; 22:22:12 

quote:

Orjinalden alıntı: selcuktokgoz

istihkaklarınızı tük.mlz.saymanlığından İkm.Bçvş.Levent Koçak yada İkm.Kad.Bçvş.Yaşar Oral dan alacaksınız şanlısınız ikiside kral adamlardır.saygı sınırları içinde uymayan ayakkabı ve botlarınızın boyutlarında değişiklik yapabilirsiniz saymanlıkta.

Gözlüklü bir astsubay değilmi o dostum hala duruyormu o orada?Eğer aynı kişiden bahsediyorsak alayın en sevimli adamı diyebiliriz

52 Mesaj
13 Aralık 2008; 22:26:57 

quote:

Gözlüklü bir astsubay değilmi o dostum hala duruyormu o orada?Eğer aynı kişiden bahsediyorsak alayın en sevimli adamı diyebiliriz

evet levent bçvş gözlüklü mym nin giriş katındaki adam.evet alayın en sevimlisi ve en iyi insanlarındandır.bu yaz bçvş. oldu zaten kendisi 2007 ağustosta gelmişti alaya 2010 haziran gibi gidecek.

4 Mesaj
13 Aralık 2008; 22:30:02 

ya ben pazartesi 7 uçağına yer bulabildim (istanbuldan) 9 gibi urfada olurum herhalde pazartesi öğle saatlerine doğru teslim olucam, acaba bi gün gecikmem çok sorun olurmu şu an gerçekten tedirginim :-s

84 Mesaj
13 Aralık 2008; 22:45:45 

yarın ordayız dedeler bekleyin bizi :D