Şimdi Ara

logitech x540 mı yoksa microlab MC-1900 MU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yha kardeşler ben bi seçim yapamadım aslına bakılacak olursaa bende 2 senedir kullandığım microlab mc-4600 vardı çok güsel ses kalitesi vardı kulağa hoş geliyordu fakat 2 gün önce çok yüksek seste 2 saat dinledim ve ısındı ve çalışmadı bende yarın yha logitech x540 yada microlab mc-1900 alcam hangisi iyi bi seçi,m yapamadım yorumlarınızı beklerimm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delidivane2008 -- 29 Temmuz 2008; 11:02:38 >

• Bende microlab 1900 ü kullanıyorum.Çok net ve temiz bir sesi var.Müzikde bassı pek iyi değil ama film ve oyunda fiyatına göre çok iyi.Bass istiyorsan logitech al.Kaliteli tiz+mid istiyorsan microlab al.Ama bence X540 alman daha iyi olur.Güzel set
  • kardeş bu akşam gidiyorum almayada benim eski microlab mc-4600 vardı çok süper sesi vardı mid+tiz+basslarda süperdi bide ben ona 2 tane kolon hapörler bağladım çok süperdi ama yüksek sesten dolayı ısındı ve yandı. arkadaşta var x540 basslarda ve sesi süperde 1 saat felan müzik dinledinmi kafamı ağrıtıyor basslar, o yüzden microlab mc-1900 hiç dinlemedim sizce ses kalitesi nasıl yüksek ses varmı, ben film izlemem yüksek seste müzik dinlerim bide x540 da fazladan hapörler bağlanmıyor microlablara bağlana biliyor. yorumunuzu beklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delidivane2008 -- 30 Temmuz 2008; 10:09:39 >
  • Ses kalitesi çok iyi fakat müziklerde bass pörtleyerek vuruyor.Ama filmde bambaska oluyor.Ses kalitesi bakımından süphen olmasın.Extra kolon bağlama hakkında hiç bilgim yok.Daha doğrusu ben hiç bağlamadım.Bağlanırmıda bilmiyorum

Bu seti almana sebep olup sonra üzülmeni istemem.Set çok güzel.Fakat müziklerde bass biraz kötü.Almadan önce bir dinle.Aslında kötü dediğim söyle yani.Bassı çok açınca pörtlüyor.Olay bu.Gerisi sana kalmış.Ama bu kulak meselesi bence almadan önce seti bir dinle
  • bugun aldım x-540 manyak bısey buyuk bı alanda dınledım hıc bas sesı duyamamıstım hayal kırıklıgı ıle eve geldım sonra youtube da vıdeolarını seyrettım bır kumar oynadım ve gıttım aldım odam kucuk oldugu ıcın cok guzel ses cıkıyor camlar şangırdıyor basın etkısıyle cerceve ıkıdebır dusuyor kucuk boyutuna aldanmayın verdıgım parayı hakedıyor
  • X540 16 metre kare alanlarda baya iş çıkarır odayı sallar
  • quote:

Orjinalden alıntı: sigana

X540 16 metre kare alanlarda baya iş çıkarır odayı sallar

aynen oyle valla camlar ınmese ıyı

• microlab mc-4600 sahibiyim.tüm hoparlorler tek tek çalişiyor ama hepsi ayni anda çalişmiyor,bunun sebebi ses kartinin desteklememesi midir ?
  • microlab gerçekten derin basa sahip ama logitech malzeme ve ses kalitesinde microlabı çok geride bırakıyor bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.