Şimdi Ara

Vücut (Body) çalışmanın zararları?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
37.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlaç kullanmadan çalışmanın bir zararı var mı? Sanki daha önceden cinsellikle alakalı bir zararı olduğunu okumuştum ama şüphede kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdem2602 -- 28 Temmuz 2008; 18:32:34 >
  • sadece boy uzamasını engeller benim bildiğim
    van dam a da sormuşlardı cinsel hayatın nasıl diye '' filmlerde herkesin kahramanıyım , yatakta da karımın kahramanıyım'' demişti
  • hiç bir zararı yoktur, antremanına göre farklı durumlar olabilir

mesela boy uzamasını yavaşlatabilir yani hormonların gelişmesini yavaşlatır.. benim bildiğim başka bi zararı yok, bideeeee BAĞIMLILIK yapar..
  • Fazla zorlamazsan sorun yok..Bnce hafif şekil versen yeter arkadaşım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pugulli61 -- 28 Temmuz 2008; 22:14:35 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_virtue

İlaç kullanmadan çalışmanın bir zararı var mı? Sanki daha önceden cinsellikle alakalı bir zararı olduğunu okumuştum ama şüphede kaldım.

yaşın kaç ?
  • Hayvan gibi de beslenirsen, hayvan gibi biri olabilirsin. Tek eksiği bu heralde bir de zaman olayı var tabi.
  • aşırı yapınca özellikle el bileklerinde ağrı oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: istblacken

aşırı yapınca özellikle el bileklerinde ağrı oluyor.

Neyi
  • Yapıp bıraktıktan sonra vücudun tabiri caizse b.k gibi oluyor hocam ben body i bıraktıktan sonra 8 ay içinde 25 kilo aldım 2 yıl oluyo yeni yeni toparlıyorum kiloyu
  • quote:

İlaç kullanmadan çalışmanın bir zararı var mı? Sanki daha önceden cinsellikle alakalı bir zararı olduğunu okumuştum ama şüphede kaldım.

yaşın kaç dedim ama cevap vermedin.ufak yaştaysan başlama.

bu spor yaşın küçükse, bilinçsiz yaparsan ciddi zararlar verebilir.

onun dışında ilaç kullanmadan çalışırsan zararı olmaz.kullanırsan olur.

ilaçla ne işin var senin. Amacınız spor yapmak değil mi nedir bu herkesteki ilaç merakı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gecomert

quote:

ilaçla ne işin var senin. Amacınız spor yapmak değil mi nedir bu herkesteki ilaç merakı ?

Yaşım 17 oldu.İlaç merakım yok sadece danışmak için sordum.Zaten beni çalıştıran bir hocam var şuan.Çok zorlamıyor zaten beni yavaş yavaş yaptırıyor.Forumda başka tecrübesi olanlara sormak istedim.Kalıbım var biraz boyum kısa 1.70 boyum var.Kilom 80 tosun gibiyim.Her gün yürüyüp koşuyorum ve sonra body yapıyorum.
  • ilaç kasları şişiriyor ama yan etkileride var çabucak kas yapiim hava atiim kızlara derse ilaç kullanır ama ben tavsiye etmem herşeyin doğalı iyidir.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: gecomert

quote:

Yaşım 17 oldu.İlaç merakım yok sadece danışmak için sordum.Zaten beni çalıştıran bir hocam var şuan.Çok zorlamıyor zaten beni yavaş yavaş yaptırıyor.Forumda başka tecrübesi olanlara sormak istedim.Kalıbım var biraz boyum kısa 1.70 boyum var.Kilom 80 tosun gibiyim.Her gün yürüyüp koşuyorum ve sonra body yapıyorum.

o zaman çok ağır girmediğin sürece sorun yok. Ve yine söylüyorum ilaçlara bulaşma ne şimdi ne ilerde merak bile etme
  • bır arkadas gıtmek ıstedı bızde gıtme dedık ama o devam ettı.
    ılac aldı vede sısmanladı kılo ladı..
    ayrıca alet calısa calısa boyu kısa kaldı..yanı boy 1.60 larda kaldı..
    ama kaslar o bıcım olmus..
    ayrıca kısır olmus yanı cocugu olmuyor ama bunu sorun etme..tüp bebek yaparsın..arkadas o sekılde yaptı sonrada ikizleri oldu..
    tüp bebek yapan zaten en az ikizleri oluyor yada üçüz falan..
    fazla sorun olmaz sana..
    bu olay 8 yıl once olmustu..
    2 yıl bady ye gıttı,haftada 3 gun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: anqelistic

mesela boy uzamasını yavaşlatabilir yani hormonların gelişmesini yavaşlatır.. benim bildiğim başka bi zararı yok, bideeeee BAĞIMLILIK yapar..

Yok daha neler. Aksine büyümeye olanak sağlayan tüm hormonları salgılatır. Testosteron , Growth ve insülin bunların başlıacaları.
  • Uzamayı engellemez daha da uzatır.hiç olmadı barfikste asılı kal o bile uzatır.Hiç bir zararı olmaz.Ben 17 yaşıma girdim ve vücut geliştirme yapıyorum.İnsan daha mutlu oluyor.İlk başlarda zevksizdir ama gelişimi gördükçe zevk alır insan.Boyu kısaltır diyenlere de diyecek bir şey yok zaten.
  • Eğer ergenlik çağını girmeden yaparsan kalp büyümesi boy uzamasını durdurma gibi şeylere yol açıyor.
  • yürüyüs seklini degistirir..
    agirliklara önm verirsen boyunun uzamasini engeller..
  • Boy uzaması tamamen genetik, aile de yoksa ne yaparsan yap uzamassın.

Ayrıca Body zararlı olsa, bu kadar büyük bir sektör olmaz.
    Bile, bile kimse kendini ateşe atmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sorry_for_kill_you

Eğer ergenlik çağını girmeden yaparsan kalp büyümesi boy uzamasını durdurma gibi şeylere yol açıyor.

Girmeden derken bitirmeyi mi kast ettin anlamadım? Ben orta 1 e başladığımda ergenliğe girmiştim 1,68 civarı boyum galiba.3 gün gündür yapıyorum.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.