Şimdi Ara

Makinem Gümrükten Geçti (Fujifilm F100fd)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Honk Kong'tan Fujifilm Finepix F100fd sipariş ettim

Fujifilm F100fd + Mini Tripod + Kart okuyucu + Taşıma Kılıfı + Ekran koruyucu + FEDEX ile 3 günde ekspres kargo

TOPLAM 390 YTL'ye aldım makineyi. Çok şükür gümrüğede takılmadı.

Burada ki fiyatı 900-1000 YTL

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=119982927&CS_Category=_DIJITAL_FOTOGRAF_MAKINESI873&CS_Catalog=_FOTOGRAF___VIDEO_KAMERA

• Güzel makina,hayırlı olsun.
  • Hayırlı olsun artık rahat bir nefes alabilirsin. Bir de klasik olucak ama nerden aldın ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ProtezBacak

Güzel makina,hayırlı olsun.

Eyvallah dostum allah iyi günlerde kullanmayı nasib eder inşallah.
  • Hayırlı Olsun.Öss yerleştirme için bana dua eder misin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: You and Me

Hayırlı Olsun.Öss yerleştirme için bana dua eder misin?

Elbette dostum. Hakkında hayırlısı olur inşallah.

--------

@codebender

Ebay'dan aldım dostum.
  • Özelliklerini yazarmısın
  • Hayırlı olsun, güzel makina. Sitede yazan fiyattan mı geldi? Bir ek ücret ödemedin mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: temo

Özelliklerini yazarmısın

Dostum link veriyorum özellikler için

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=248&productid=bd99120
  • quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

Hayırlı olsun, güzel makina. Sitede yazan fiyattan mı geldi? Bir ek ücret ödemedin mi?

Ben ebay'dan aldım dostum. sitede yazan fiyattan hesaplayınca 370 ytl falan geliyordu. 20 ytl falan kur farkı çıktı 390'a mal oldu
  • Çok güzel bir makine. Hayırlı uğurlu olsun.
    Gümrük olayını biraz açabilirmisin. 100$ üstü gümrük vergisinden bahsedenler oluyor, bunda gerçeklik payı varmıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: koktay

Çok güzel bir makine. Hayırlı uğurlu olsun.
    Gümrük olayını biraz açabilirmisin. 100$ üstü gümrük vergisinden bahsedenler oluyor, bunda gerçeklik payı varmıdır.

Dostum gümrük oalyına KESİN bişey söylemek İMKANSIZ yeri geldi 500$ saat şıp diye geçti gümrükten yeri geldi

20$'lık ürün takıldı.

Hepsi oradaki memurun ruhsal durumuna bağlı.
  • Hayırlı olsun sağlam makine.
  • Teşekkür ederim, güle güle kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

quote:

Dostum gümrük oalyına KESİN bişey söylemek İMKANSIZ yeri geldi 500$ saat şıp diye geçti gümrükten yeri geldi

20$'lık ürün takıldı.

Aynen öyle, bu işle uğraşan arkadaşlarım var, 50 ye mal ediyorsa 150 ye satıyor

• Hayırlı olsun.

ANcak büyük risk benim yüreğim kaldırmazdı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: temo

quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

quote:

20$'lık ürün takıldı.

Aynen öyle, bu işle uğraşan arkadaşlarım var, 50 ye mal ediyorsa 150 ye satıyor

Peki hiç takılma olmuyo mu?Riski yüksek değil mi?Araya tanıdıklarını mı sokuyor yoksa?Nasıl oluyor acaba???

• hayırlı olsun...

gumrukcu 3 aylardayız diye kıyak gecmiş sana
  • quote:

Peki hiç takılma olmuyo mu?Riski yüksek değil mi?Araya tanıdıklarını mı sokuyor yoksa?Nasıl oluyor acaba???

Takılma bazı arkadaşlarıma oldu havaalanı gümrüğüne takılırsa hiç uğraşmaya değmez fahiş fiyatlar çıkıyor

Ptt'ye takılırsa paketiniz buradan almak biraz daha makul oluyor havaalanına göre. Kadınlar çok gıcık bu tip yerlerde malınıza göz dikiyorlar

ya ürünü kargo ödeyip iade edeceksiniz ya gümrüğünü ödeyip alıcan yada orada bırakıcan

net bilmiyorum ama 20 gün orda kalınca aralarında paylaşıyorlar diye duydum.

İnanması zor ama bir arkadaş gümrükten

90 CM uzunluğunda KARBON ÇELİK SAMURAY Kılıcını taktımadan geçirdi.

• valla bu zamanda gümrükçü olmak lazımmış... oh kafasına göre girdir çıkart :)
    ben de gümrüğe takılır diye bişi sipariş edemiyorum neyse seninkinde sorun olmamış hayırlı olsun hacu...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.