Şimdi Ara

jericho

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amerikanın 23 kasabasında meydana gelen nükleer bomba patlamalarının amerikayı ve bir teröristin jericho kasabasında patlası gerekip patlatmadığı bombayı anlatan paranoya dizi

yorumlarınızı bekliyorum

alıntı değildir

jericho

• 2 gunde 2 sezonuda bır cırpıda ızledim ve 2 sezon USA savunma bakanlıgının uyarısı sonrasında 7 bolum olarak cekılmıs ve dızı sonlandırılmıs. ama cok ama cok iyi bir dizi , kesınlıkle favorılerımden.

siddetle tavsıye ederim
  • Üç bölüm izledim dandik geldi. Bir şeyler yapmaya çalışmışlar iyi hoş ama tamamiyle beğenime uymadı. Yoksa güzel bir dizi galiba.

Not: Diziyi beğenmeyen sayısı çoğalırsa son yazdığım cümleyi silicem
  • Konu itibariyle farklı bir seri gibi gözükse de, kısa sürede bitmesi dezavantajı sayılabilir. İzlemeyi uzun zaman önce düşünmüştüm. Bitiş haberiyle birlikte vazgeçtim.
  • bildiğim kadarıyla reytigler yüzünden bitirdiler
  • ama çok güzel diziydi
  • Amerikalalılar her zamanki nankörlügünü yaptı ve Jericho gibi bi diziyi bitirmek üzereler
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::Deathman::
    Amerikalalılar her zamanki nankörlügünü yaptı ve Jericho gibi bi diziyi bitirmek üzereler

Üzereler ?

Bitmiş olmasın?
  • Çok güzel diziydi bence , gittiler bitirdiler
  • konusu oldukça güzel ve ilginç olmasına rağmen kısıtlı bütce nedeniyle olması gerektiği kadar güzel olamamıştı yine de sıkılmadan tüm bölümlerini izlemiştim,bitirilmesi kötü oldu.
  • reytingler yüzünden bitirdiler

çok büyük proyestolar yapıldı
    7 bölüm daha çektiler 2. sezon olarak
    ve yine reytingleri yakalayamadıkları için bitirdiler
  • valla üç gün oldu izlemeye başlayalı ve 2. sezon 4. bölümü az önce bitirdim.giderek güzelleşti dizi ama son 3 bölümü bilmiyorum.başlarda biraz garip geliyor ama sonradan harbi harbi sarıyor.sıkmıyor yani,güzel akıl oyunları,yer yer aksiyon,tempo bazen ağır bazen iyi,görsel efektler çok sıradan,müzikler iyi.daha ne diyeyim,dizi sarmayı ve sıkmamayı başarıyor.eğer raiting için bitirmişlerse yuh artık ne diyeyim,piyasada öyle pohtan diziler var ki yazıktır bu diziye.
  • Konusu baslarda insana garip geliyor. Dizinin reytingleri de oldukca dusuktu. Kisitli butceyle buyuk isler yapmaya calistilar olmadi. 1. sezonun sonunda bitirilmesi gundemdeydi son bir cirpinis olarak 7 bolum daha cektiler ve sonunda bitirildi. Orta seviye de bir diziydi bence.

• quote:

Orjinalden alıntı: ::Deathman::

Amerikalalılar her zamanki nankörlügünü yaptı ve Jericho gibi bi diziyi bitirmek üzereler

+1 katılıyorum
  • bence günümüz koşullarında gerçekten olabilecek senaryoları halka ifşa ettiği için amerikan savunma birimleri tarafından sonlandırılmak zorunda bırakıldı...
    biliyorsunuz ülkemizdeki bazı dizilere de kendi güvenlik birimlerimizce bu tarz yaklaşımlarda bulunulmuştu zamanında...
    çok güzel bir diziydi ama çabuk bitmek zorunda bırakıldı....
  • Dizi başlarda çok ilginçti , çinlilerden gelen yardımlar vs oha! neler oluyor dedirtti. Sonrasında bir yavaşlama saldırının nedenini öğrenince bir sıkılma başladı. ilk sezonu bitirdim ama ikinciyi sürekli merak edip izlemek isterken başlığı gördüm ve iptal edildiğini okudum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3RS!N -- 5 Ağustos 2008; 21:29:48 >
  • Sezon 2 tam anlamıyla iptal edilmedi. 7 bölüm çekildikten sonra noktayı koydular.
  • güzeldi ve bitirildi
    keşke bitirilmeseydi
  • jericho fan club var mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ata326
    jericho fan club var mı

Aç anasını satayım, aç. Herkes açıyor nasıl olsa.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.