Şimdi Ara

Diş Dolgu Fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
217.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın dişime dolgu yaptırmaya gidicem 2 tane var 3.cide yarın olcak Acaba ne kadardan başlıyor fiyatlar? Beyaz dolgu yaptırmayı düşünüyorum kompozit oluyor herhalde onlar ne kadara mal olur?

• Ben yaylada 80e yaptırdım beyaz dolguyu arkadaşım beşiktaşta 65e yaptırmış ama benim doktorun eli çok hafifti valla iğneyi hissetmedim brawo diom başka bi şe demiyom
  • UP
  • ben 60 a lazer dolgu yaptırmıştım ama kanal tedavisi varsa 120 ytl
  • ben de yaptıracam bugün 40 ytl dediler. ama sağlıklı olur mu bilemiyorum.
  • Üsküdar'da özel bir ploklinikte 50 YTL.
  • benim doktor iğne yapmadan yapıyor dolguları hiç acımıyor ve 60 ytl
  • gebzede 38 yıldır aynı yerde doktorluk yapan bir dişçide 35 ytl ye dolgu yaptırdım. sabah 6 da sıraya girdim 8 de dolgu yapıldı telefonla randevu almak için 15-20 dk uğraşmanız gerekio o da yer kalmışsa:D ben çok şaşırdım bu kadar yoğunuğa.
  • beyazları 60a normal dolgu 50ye yaptırıyorum.

bu arada doktorum geçen 20lik dişimi çekti.diş çekimi acısız ve yaklaşık 17 saniyede oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lèon -- 8 Ağustos 2008; 11:06:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lèon

beyazları 60a normal dolgu 50ye yaptırıyorum.

bu arada doktorum geçen 20lik dişimi çekti.diş çekimi acısız ve yaklaşık 17 saniyede oldu

Zaten normal bir süre.
  • quote:

Orjinalden alıntı: VipLimE

Yarın dişime dolgu yaptırmaya gidicem 2 tane var 3.cide yarın olcak Acaba ne kadardan başlıyor fiyatlar? Beyaz dolgu yaptırmayı düşünüyorum kompozit oluyor herhalde onlar ne kadara mal olur?

60 lira kompozit dolgu mükemmel bişey lazerle dondurduğu zman aynen kendi dişinmiş gibi görünüyor ...
  • eskisehirde 8 dolgu 30 liradan
    2 kanal 75 liradan yaptirdim

kismetsede 2 tanede cektircem
  • quote:

Orjinalden alıntı: alikirkbas

eskisehirde 8 dolgu 30 liradan
    2 kanal 75 liradan yaptirdim

kismetsede 2 tanede cektircem

Nerde Yaptırdın? İsim Verirmisin Bende Yaptırcam Fiyatlar Baya Uygunmuş. Birde Her Diş İçin 30 Lira Deil Dimi ? 30x8 ? Eğer Öyleyse Baya Tuzluymuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpion_tr -- 21 Mayıs 2009; 14:43:37 >
  • 2 sene önce 12 diş için dolgu yaptırmıştım tanesi 75 tl den toplam 1000 tl civarıydı galiba
  • SSK Karşılamıyomu Bu Dolgu Ücretlerini :S
  • 2 saat önce iki diş çektirdim.iki dişe 30 tl verdim.ama o diş ağrırken değil 30 ,300 isteseler gözüme görünmezdi.
  • kanal tedavisi ile birlikte
    170 TL
  • ben 35 e yaptırdım geçen gün :D hiç acı hissetmedim yer isteyene pm atabilirim
  • Bügün kanali yaptirdim 45TL odedim Peşembe günü haftaya dolgu yapilcak 45 de ozaman vericem onu birakinda bügün uyuşturdular uyuşukluk gitti şimdi de agrimaya başladi cok fena sızlıyor ne yapabilirim normalmi bu kanal :S dilim sürekli kanalin oldugu o yere gidiyor sinirleri alan bi beyaz ilac varmiş dişime onu sürdü dilim habire orada dilim
  • kanal yapilan disin agrimasi normaldir
    apranax forte den eger mide sorunun yoksa bir tane al
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.