Şimdi Ara

## Vizo Dizüstü Bilgisayarlar İçin Hazırladığı Yeni Soğutucusu Mini Ninja II'yi Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Vizo Dizüstü Bilgisayarlar İçin Hazırladığı Yeni Soğutucusu Mini Ninja II'yi Duyurdu ##

Satış hızı açısından masaüstü bilgisayarları geride bırakmayı başaran dizüstü bilgisayarlar son kullanıcılar arasında hızla yaygınlaşırken ortaya çıkan farklı ihtiyaç ve gereksinimler çerçevesinde hazırlanan komponent ve çevre birimlerinin sayısı da her geçen gün biraz daha artıyor. Yeni üretim teknolojileri sayesinde dizüstü bilgisayarlar artık daha az ısınıyor olsa bile uzun süreli kullanımda ısı sorunu zaman zaman kullanıcıları rahatsız edebiliyor. Vizo firması da bu noktadan hareketle hazırladığı yeni dizüstü bilgisayar soğutucusunu duyurdu. Mini Ninja II adı verilen yeni soğutucu 7" - 15.4" arası farklı boyuttaki dizüstü bilgisayarlar ile kullanılabiliyor. Alüminyum tabanlı ve Siyah renkli soğutucu üzerinde 70mm'lik çift fan yer alıyor. 13.72CFM'lik hava üfleyen ve 20dbA'lık gürültü oranına sahip olduğu belirtilen Vizo Mini Ninja II'nin en dikkat çekici özelliği olaraksa fan pozisyonlarının ayarlanabilir olması gösteriliyor. Ek bağlantılar için 3x USB 2.0 portuna da sahip olan ürünün fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 28 Temmuz 2008; 8:25:35 >

• bunlarda baya bi yaygınlaştı.
  • 33x USB 2.0 portu mu
  • bu bence en şık ve küçük olanı gibime geldi
  • bendeki casper marka lap top için baya uygun bi çözüm gibi duruyo bazen bilgisayar o kadar ısınıyoki plastiği eriyecek diye korkuyorum artık bunun için bi çözüm bulmam lazım artık
  • Isınsın işte ne güzel sauna belt oluyo :D fiyatları çok fazla
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLooDWoLF

Isınsın işte ne güzel sauna belt oluyo :D fiyatları çok fazla

Hangi fiyattan bahesdiyosun. Daha fiyat bile belli değil
  • 13.72 cfm çok az gibi sanki. bende 20 cfm hava üfleyen bi fan var ondan bile az üflüyo die şikayetçiydim. en ii çözüm tek büyük bi fan olması bence
  • ya şu 33xUSB 2.0 girişi nasıl oluyo biri anlatsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLooDWoLF

Isınsın işte ne güzel sauna belt oluyo :D fiyatları çok fazla

haklısın, belkıde oncelerı fazla modelın bulunmaması olabılır,umarım dusecektır cesıt arttıkca.
  • quote:

Orjinalden alıntı: @yKuN

ya şu 33xUSB 2.0 girişi nasıl oluyo biri anlatsın

3x sanırım o yazarken yanlış yazılmış..
    128USB ye kadar çoğalabiliyo bi USB diye hatırlıyorum ben ama..
    hani gerek de yok o kadarına.
    Yazım hatası kısaca
  • 17 inch ekrana sahip olanlar ne yapacak?
  • WALLA BEN COOL MASTER COOLER PAD KULLANIORM COK MEMNUNUM BUNUN SADECE SIK TASARIMI VAR BIRDE BUNA GOZ ATIN DERIM SESSIZLIK OLAN USTU

HARCADIGI USB YI TELAFI ETMESI COK IYI

## Vizo Dizüstü Bilgisayarlar İçin Hazırladığı Yeni Soğutucusu Mini Ninja II'yi Duyurdu ##
  • evet soğutmasıda iyi baya görüntüde şık epey, performans hep yetmiyo zaten alınca kesin fanları değiştirip modlamak lazım bunu :D

http://www.teknodonanim.com/forum/diger-donanimlar-131/89996-inceleme-cooler-master-npk-b006-gp-notebook-sogutucu.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.