Şimdi Ara

ankara eskisehir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
30.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ankara eskisehir arası otobüsle kaç saat kendi arabanla kaç saat sürüyor arkadaşlar 230km mesafe var galıba bide trenle kaç saat:d

• otobüsle 3 saat
  • Otobüs araba farketmiyor 2.45 saat.Trenle 5 saat sürüyor.Hızlı tren gelince 1 saate incek inş.
  • peki sorumu bıde soyle soruyum::D bılkent unıversıtesınde anadolu unıye kaç saatte arabamla varırım:d
    hızlı trenle nezman gelcekmıs pekı:d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimijimi -- 27 Temmuz 2008; 0:24:41 >
  • Arabanla 120 yle felan gidersen 2.30 saatte gidersin.Hızlı tren seneye geliyor galiba yollar tamam hızlı tren siparişleri de geldi.Şu an test ediliyor.Makinistlere öğretiyorlar.Ama ankara eskişehir 100 ytl civarı olcak diyolar.
  • oww cok pahalıymıs yaa otobusler ne kadar pekı
  • Hızlı tren 100 ytl civarı (kesin değil)

Normal tren 8 ytl

Otobüs 14 ytl.

Bide uçak var ama hiç araştırmadım.
  • otobus fıyatı ıyımıs yanı bılkentte okusam hafta sonları anadolu unıde okuyan arkdasıma gıdebılırım yardımlarınız için teşekkür ederim
  • Trenle 3buçuk saatte gidiyor.
  • otobüsle garajdan garaja tam 3 saat
    ucak yok sadece eskişehirden istanbula gidiyor
    hızlı tren daha hizmete girmedi diye biliyorum
  • Eskişehir'liyim Ankara ' da okuyorum 3 senedir.Hayatım bu yollarda geçti
    Otobüs 3 saat ücret :14 arkadaşların dediği gibi.
    tren daha mantıklı bence baskent expressi 2 saat 45 dakikada Eskişehir garına giriyor.12.5 ytl öğrenci fiyatı.
    Diğer trenler ara istasyonlarda durduğundan bu süre uzar.Arkadaşların dediği 5 saat süren doğu expressi ve güney expressi ki onlarada binilmez leş gibi kokar:) 3.5 saatte giden 9 eylül war mesela o da 1o ytl olması lazım.Araban varsa iyi bir sürücü rahat 2 saatte oraya varır.Yoldaki tek problem eskişehire girişteki bozuk yollar bir de yol yapım çalışması vardı eskişehirin 50 km dışında son durumu bilmiorum.
  • herekeze teşşekkur ederım yanı 2:45le:3 saat arası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.