Şimdi Ara

inter filtre programını kaldıramıyorum...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
45.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • denemek için kurduğum inter filtre adlı programı atatığım parloyu kabül etmiyor bu sebeple programıda kaldıramıyorum.
    kaldırmaki için önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

• http://www.eaxsoft.com/index2.htm adresinde firmanın Tel : (0452) 324 81 81 Fax : (0452) 324 81 81
    Adres : Hükümet cad. No:42 EaxSoft Ünye / Ordu ... da olduğu anlaşılıyor. Gene aynı sitede inter filtre ile ilgili;

İnter Filtre 4.3 (yasak site engelleme programı) ücretsizdir.

* Analiz sistemi ile listesinde olmayan sitenin yasaklı olup olmadığına karar verir.
    * Program ve site listeleri otomatik güncellenir.
    * Server sistemi , alışılanın aksine tam otomatiktir. Herhangi bir ayar gerektirmez.
    * Tüm bilgisayarlar anabilgisayar özelliği taşır. Aksi belirtilmedikçe bilgisayarların yetenekleri eşittir.
    * Ağdaki bilgisayarlar tam ekran kontrol edilebilir. ( yalnızca bu özelliği taşıyan programlar vardır. )
    * Ağdaki bilgisayarların webcam görüntüleri alınabilir. ( yalnızca bu özelliği taşıyan programlar vardır. )
    * Ekran ve webcam görüntülerini kaydedebilirsiniz. ( yalnızca bu özelliği taşıyan programlar vardır. )
    * Çalışması istenilmeyen programlar yasaklanabilir. ( yalnızca bu özelliği taşıyan programlar vardır. )
    * Havuz sistemi vardır. Eklediğiniz siteler eaxsoft sunucusuna gelir.

Standart parola "eax" tir. Herhangi bir versiyonda parola değiştirdiyseniz , yeni versiyonlarda da eski parolanız geçerlidir.

Inter Filtre3.x versiyonlarda standart parola filtre2,0 dır. (filtre iki virgül sıfır)

Inter Filtre programının , düzgün çalışabilmesi için en az WindowsXP + SP2 işletim sistemi kurulu olmalıdır.

Bir takım virüs programları, İnter Filtrenin internet ve ağ işlevlerini virüs hareketi olarak algılamaktadır.
    Virüs programında inter filtre için ayar yapmalı yada başka bir virüs programı denemelisiniz.

Bilgileri var. Bence en iyisi firmaya telefon etmek . Kolay gelsin
  • revo uninstaller adlı programı kur, istediğin herşeyi sil......

http://www.revouninstaller.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armoni1 -- 28 Temmuz 2008; 12:26:49 >
  • saolasın şifre "eax" buymuş, yani bu kadar aptal bir program daha görmedim gına getirdi .
    tekrardan teşekkürler

quote:

Orjinalden alıntı: esman

http://www.eaxsoft.com/index2.htm adresinde firmanın Tel : (0452) 324 81 81 Fax : (0452) 324 81 81
    Adres : Hükümet cad. No:42 EaxSoft Ünye / Ordu ... da olduğu anlaşılıyor. Gene aynı sitede inter filtre ile ilgili;

İnter Filtre 4.3 (yasak site engelleme programı) ücretsizdir.

* Analiz sistemi ile listesinde olmayan sitenin yasaklı olup olmadığına karar verir.
    * Program ve site listeleri otomatik güncellenir.
    * Server sistemi , alışılanın aksine tam otomatiktir. Herhangi bir ayar gerektirmez.
    * Tüm bilgisayarlar anabilgisayar özelliği taşır. Aksi belirtilmedikçe bilgisayarların yetenekleri eşittir.
    * Ağdaki bilgisayarlar tam ekran kontrol edilebilir. ( yalnızca bu özelliği taşıyan programlar vardır. )
    * Ağdaki bilgisayarların webcam görüntüleri alınabilir. ( yalnızca bu özelliği taşıyan programlar vardır. )
    * Ekran ve webcam görüntülerini kaydedebilirsiniz. ( yalnızca bu özelliği taşıyan programlar vardır. )
    * Çalışması istenilmeyen programlar yasaklanabilir. ( yalnızca bu özelliği taşıyan programlar vardır. )
    * Havuz sistemi vardır. Eklediğiniz siteler eaxsoft sunucusuna gelir.

Standart parola "eax" tir. Herhangi bir versiyonda parola değiştirdiyseniz , yeni versiyonlarda da eski parolanız geçerlidir.

Inter Filtre3.x versiyonlarda standart parola filtre2,0 dır. (filtre iki virgül sıfır)

Inter Filtre programının , düzgün çalışabilmesi için en az WindowsXP + SP2 işletim sistemi kurulu olmalıdır.

Bir takım virüs programları, İnter Filtrenin internet ve ağ işlevlerini virüs hareketi olarak algılamaktadır.
    Virüs programında inter filtre için ayar yapmalı yada başka bir virüs programı denemelisiniz.

Bilgileri var. Bence en iyisi firmaya telefon etmek . Kolay gelsin

• inter filtre programını kaldırmak için önce devre dışı bırakman gerekir bunu için de çoklu görev sonlandırabilen bir yazılıma ihtiyacın olacak

1.(http://www.anvir.com/downloads/taskfree.exe ). Task manageri kur,

2. Processes (işlemler) kısmına git ve daha sonra ctrl tuşunu basılı tutarak filtre.exe ctfopn.exe jgf.exe yi seçtikten sonra kill diyerek sonlandır.

3.Daha sonra denetim masasından programı kaldır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammed cy -- 1 Ağustos 2012; 20:31:43 >
  • inter filtre programını kaldırma İnter Filtre yi Kırma ve Şifresini Kaldırma resimli
    http://www.patronforum.com/forum/showthread.php?tid=19085
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.