Şimdi Ara

American Dad

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eleştirel bir animasyon dizisi olan "American Dad"de olaylar CIA ajanı, silah uzmanı, aşırı milliyetçi ve gururlu bir aile babası olan Stan Smith'in çevresinde gelişir.

Ben Digiturk'de izliyorum bunu.Galiba Türkiye'de başka yayınlıyan kanal yok.İnternetten bulursanız indirin.Çok güzel ve komiktir.
    Not:Family Guy'ın yapımcıları yapmış bunu da.

• Digitürk yine karşımda
  • İkinci bölümü tarafımdan çevrilmistır.
  • Zaten bunu ilk gördüğümde salaklar familyguy taklit etmişler demiştim.. Demek aynı kişiler yapmış.. Eee family guy gibi değil mi şimdi bu..
  • American Dad'ın birinci sezonun türkçe altyazıları var mı? olan lütfen paylaşsın.
  • Daha 2.bölüm çevrilmiş ilk sezon tamamlanınca bakarız

edit:http://divxplanet.com/sub/m/13016/American-Dad.html

Çeviriler çok saçma olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRomst3r -- 29 Nisan 2010; 3:04:38 >
  • 1.sezonun bazı bölümlerinin saçma sapan çevirileri yapılmışhttp://www.turkcealtyazi.org/mov/0397306/american-dad.html

İzleyeceğim çevirmeye değerse çevirisine başlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi My Curse -- 29 Nisan 2010; 18:21:42 >
  • seslendirmelerde yine seth macfarlane var. family guy kadar olmasa da güzel bir iş.
  • http://divxplanet.com/sub/m/13016/American-Dad.html

2. bölümden sonra 3.bölümü de tarafımdan çevrilmiştir.
  • Seyrettiğim bölümleri itibari ile Family Guy kadar güzel ve eğlencelik bir seri olduğunu söyleyebilirim. Umarım çevirileri devam eder.
  • Dizi 7. sezon onayı almış.
  • bu dizinin fanı oldum diyebilirim ama ceviren yok.bazı sezonların hic cevirisi yok 3-4-5 gibi. 1 ve 2.sezondanda eksik ceviriler var.hakettigi ilgiyi görmüyor kesinlikle.cevirmenler el atsa süper olur

divxplanette ceviri istegi yapacaktım ama üye alımı kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalbaz93 -- 27 Haziran 2011; 20:44:10 >
  • Yeni bolum yine cok iyiydi bence.

Denildigi gibi hakettigi degeri gormeyen dizilerden biri.

Altyazisiz izleyemeyen arkadaslar icin ozellikle buyuk kayip bence.

S07E01 Hot Tub diyorum sadece. :))

Gerci bu bolum biraz muzikal gibi olmus ama olsun.
  • Fx sayesinde ilk 4 sezonunu izleme imkanı buldum. 6. ve 7. sezon altyazılarıda çıkıyor artık. Son bölümü (7x02) kendine eşdeğer diğer dizilerin(Simpsons, Family guy, South park) son bölümlerine göre daha güzeldi.
  • bu konunun canlanmaya ihtiyacı var
    şu an ikinci sezondan itibaren izleyebileceğim Tr altyazılı bir yöntem bilen varsa aydınlatabilir mi beni şu ana kadar 28 bölümünü seyredebildim devamının altyazısını bulamadım hiç bir yerde...
  • Biraz araştırma yapınca bazı bölümleri upload sitelerine yüklenmiş olarak buldum ama çoğu silinmiş ingilizce altyazılı izleyeceğim artık malum yerlerden indirip...
  • Arkadaşlar american dad in 6. ve 7. sezonlarının tamamını izledim Tr altyazılı olarak ama 8. sezon çevirileri tam olarak yapılmadığından atlayarak izledim mecburen... Arada bayağı birşey olmuş... Keşke hiç bakmasa idim dedim... Neyse demek istediğim arkadaşlara benim yaptığım hataları yapmamaları... Hatta ilk sezondan hiç atlamadan izleyin arada bayağı birşey kaçıyor...
  • 9. sezon 10. bolumu dun izledim bu american dad hipermis 3. defa bastan basladim.
  • Sezon 10, Bölüm 7'de ermenilere soykırım yaptığımızı idda ediyor uzaylı. Adamlar her yerde alehimize çalışıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.