Şimdi Ara

## GPU Caps Viewer 1.5.0 Kullanıma Sunuldu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## GPU Caps Viewer 1.5.0 Kullanıma Sunuldu ##

Sisteminizde kullandığınız ekran kartı hakkında detaylı bilgi veren ve ücretsiz olarak dağıtılan GPU Caps Viewer uygulamasının 1.5.0 sürüm numaralı yeni versiyonu oZone3D ekiib tarafından yayınlandı. Kullandığınız ekran kartının grafik işlemcisi ve bellek miktarı başta olmak üzere temek teknik özelliklerini yansıtan uygulama ayrıca hangi sürücüye sahip olduğunuzu da gösterebiliyor. Öte yandan grafik işlemci sıcaklığını takip edebilmenize olanak tanıyan GPU Caps Viewer, ekran kartının destek verdiği OpenGL yeteneklerini de gösterebilirken uygulama yine grafik işlemciler için farklı stress testleri de gerçekleştirebiliyor. GPU Caps Viewer'ın yeni versiyonunda donanımsal geometri örneklendirme testi (SM 4.0 desteği gerekli, GeForce 8 ve üstü, S3 Chrome 400 serisi "430 GT, 440 GTX" modelleriyle çalışmakta), Nvidia'nın PhysX sürücüsünü tanımlayabilme, GeForce GTX 260/280 ve Radeon 4850/4870/4870 X2 modellerini tanımlayabilme gibi pek çok yenilik ve değişiklik eklenmiş durumda.

Uygulama hakkında detaylı bilgi almak veya indirmek için;
    http://www.ozone3d.net/gpu_caps_viewer/index.php#intro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 26 Temmuz 2008; 2:01:13 >

• GPU-Z yi kullanıyoruz, bunuda deneyelim teşekkürler
  • Gpu-z ile kesinlikle yarışamaz ama çok güzel özellikleri var kendi platformunu yaratmış harika
  • bakalım bu nasıl olcak teşekkürler fx emegine saglık
  • GPU-Z ye benziyor
  • Gpu-Z den daha iyi.Hemde güzel toolları var.
  • İndirdim ama buradaki resimde görünen cpu sıcaklıkları indirdiğim programda görünmüyor
  • farklı bir yazılım daha...
    çeşitler artıyor...
  • Bunu sevdim Gpu-z'den daha güzel bence.
  • Güzel program kullanmaya başladım
  • güzel bir araç
  • GPU-z den daha kompleks bir program. Aslında kartları test amaçlı kullanmaya da uygun. S3 ü burda görmek mutluluk veriyor
  • İndirdim... GPU-Z ile kardeş kardeş geçiniyorlar.
  • indirip bakayım
  • DiğerLerine Göre daha fazLa içerik Var...BaşarıLı buLdum ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: realcem

İndirdim ama buradaki resimde görünen cpu sıcaklıkları indirdiğim programda görünmüyor

yanlış linke tıklamış olmayasın?(şaka şaka .bendede yok acaba neden ?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canım istanbul -- 6 Ağustos 2008; 9:56:25 >
  • Gpu-z daha çok popüler ona yetişemez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.