Şimdi Ara

hem GİGA500 hemde CREATIVE INSPIRE 4+1 için uygun ses kartı !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • suan onbord ses kartım ve CREATIVE INSPIRE 4+1 sistemim var

bı kac ay sonra giga500 almayı dusunuyorum

suan para durumum iyi olmadıgından ıdare edecek bı kart almayı dusunuyom

sizce hangisi daha iyidir ve giga500 u aldıgımda hangısı daha verimli olur

CREATIVE AUDIGY VALUE 7.1 45ytl

CREATIVE SOUND BLASTER LIVE 24 Bit EAX 5.1 30ytl

UFAK BİDE ANKET YAPALIM : bu kartlara 100 uzerınden kac verırsının ses kalitesi olarak

1 CREATIVE SOUND BLASTER LIVE 24 Bit EAX 5.1
    2 CREATIVE AUDIGY VALUE 7.1
    3 CREATIVE X-FI XTREME AUDIO 7.1
    4 CREATIVE SB X-FI XTREME GAMER DAHILI 7.1

• http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=20253 linkteki bence yeterli bi kart...ben kullanıyorum fazlasıyla yetio
  • anakartının modeli yeniyse bu kartlara hiç bulaşma özelliklede 1 ve 2 ye
    ama illaki ses kartı alacam diyorsan seçeneklerinde en iyisi 4.
    zaten creative ses sistemleri creative ses kartlarında en uyumlu oluyor diğer ses sistemleri için çoğu zaman en yenisinden bir anakartın o b ses chipi müzik dinleme açısından creative ses kartlarından bence DAHA İYİ
  • x-fi extream gamer! bende vra ve g500 le kullanıyorum gayette memnunum. bi çok özelliği var sound blastera hiç bulama derim. 2 el gamer bulursan hiç kaçırma.
  • arkadaşlar oncelıkler tessekkurler bu saatte cevap yazdıgınız için

ama ben tam istediğim cevabı alamadım
    ben hayatımda ses kartı kullanmadım o yuzden bıraz daha akıl verırsenız sevınırım

benim dedıgım ses kartlarıda 30-45 ytl lık kartlar, hadi sound blaster e bulasmayın dedidiz onu eledik kaldi SB AUDIGY VALUE SES KARTI
    sizin tavsiye ettiğiniz kartlar ise 130-170ytl arasında

şimdi benim merak ettiğim şey bu pahalı kartların verdıklerı ses bu kadar fiyat farkına değermi
    anketıde o yuzden sordum yanı
    şimdi bendekı anakart 3-4 yıllık , SB AUDIGY VALUE SES KARTI alsam seste çok bi fark olmazdı
    yada SB AUDIGY VALUE SES KARTInda ses kalitesi %30 pahalı bı kartında %90 mı olur bu kadar farkedermı
  • kardeş sen ses kartı almak istiyorsan listendeki 4. kartı al... ikinci el yada ucuz bulabilirsen audigy 2 de olabilir...
    value yada live falan geç bunları artık bunların devri bitti hem zaten ses kalitesi de şuanki yeni anakartların ob chiplerine göre bence berbat...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.