Şimdi Ara

NOKIA E71 ALDIM ILK IZLENIMLERIM.. KARIZMATIK 10MM KALINLIK (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.760
Cevap
10
Favori
507.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FaTaLiTY41

bu telefonda 5800 gibi 500 fiyatlarına iner mi çok merak ediyorum e72 çıkınca özellikle

valla bnm şahsi fikrim o kadar düşmeyeceği çünkü ben piyasada şuan ikiside olsa yine e71'i alırdım bu optical track-pad muhabbeti pek tercih edeceğim bir şey değil düğmeye basmak her zmn daha mantıklı bnm açımdan onun dışında işlemci işletim sistemi biraz farklı ancak e71'in hızı ztn gayet ii düzeyde kamera 5mp oda bir tercih sebebi değil kısacası bnm keşke e71'de olsaydı diyeceğim tek özellik usb'den şarj olma war onun dışında yok, e72'nin ilk çıktığında pahalı olacağınıda düşünürsek e71'in bir anda fiyatının o denli düşmesi zor gözüküyor ayrıca yabancı bir sitede okudum bir e72 kullanıcısı e71'deki brushed metal aksamın, e72'de plastik kıvamında bir şey ile değiştirildiği ucuz bir görüntü oluşturduğunu söylemiş malzeme kalitesi olarak e71'in daha ii olduğunu savunuyor ztn telefon tam olarak yayılınca karşılaştırma videoları kesin olur ordan anlarız olayı iyice...

• quote:

Orijinalden alıntı: euzun72

quote:

Orijinalden alıntı: Starforces

Mosaic V2 by IND190

http://www.symbianthemes.us/free,nokia/10560,mosaic-v2/ZTQ3MTE2ODg.download

E71 e uygun mu bu tema. Dokunmatik ekran gibi geldi bana?

Evet çoğu telefona uygun, Telefon hafızasına kurun!!

• teme 5800 temasi sanirim . E71 icin uygun olmamasi lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mszehir

teme 5800 temasi sanirim . E71 icin uygun olmamasi lazim

denedim çalışyor tema altta yazıo hangi tellerle uyumlu olduğu ztn dikkat etmemişsiniz ss'e aldanmayın
  • bataryayı iphonedaki gibi yüzde olarak,kalan wireless saati olarak gösteren program yok mudur?
  • Arkadaslar merhaba,
    epey zaman oldu E71'imi alali. Tembelligimden hic hakkini veremiyorum telefonunun. Hic bir aplikasyon vs. kullanmiyorum. 3310 gibi kullaniyorum kisacasi. Son zamanlarda takilmalar basladi buna ragmen, bazen menuye de giremiyorum. Hatta gecen gun telefonumdaki butun mesajlar silindi durduk yere. Hafiza kartina kayitliydi mesajlar, bilgisayara baglayip bakamadim daha ama galiba ebediyen ucmus gitmis mesajlarim.
    Hosuma gitmiyor bu durum haliyle. Yeni E71 alan arkadaslarin telefonlarini kurcaladigimda sanki bir ust versiyonu kurcalar gibi hissediyorum, menu gecisleri vs. vs.
    Ben telefonumu tekrar hayata dondurmek icin ne yapmaliyim (telefonumun versiyonu su anda 210.21.006) ?
  • soft veya hard format atabilirsin
  • evet kullanilan cihazlara dikkat etmemisin .

- telefonum gelen aramalarda sesi gec veriyor . Versiyor dan kaynaklaniyor ama cozumu yok mu.
  • e71 ustteki hoparlor kararan ayda ren degistiren varmi? bide nokia messaging kurdum ama bunda internet yada wireless nasik degistircem? birde senkronize el ile ilse sectim yani otomatik degil ustte @ olamsina regmne yapmiyor degilmi onun disidna cevrimici yada cevrimdisi olmak neyi degistiriyor.

tesekkurler
  • buldum servis bilgisindeymsi ama ya turkcell internet yada wifi seciliyor onun disinda hani internete baglanirken soruyor woreless mi yoksa diger secenekler mi boyle bir sansim yok mu? Bir de her seferinde wireless sifremi tekrar giriyorum neden tanimiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzzzz -- 25 Kasım 2009; 19:53:11 >
  • ya herşey iyi güzel de işbankasının internet sitesine bile giremiyorum. iç içe kaydırma penceresi olunca çuvalladı telefon. kırıp atıcaktım kaldıki geçen sene eylülde aldım ilk beyaz alanlardanım. bi iphone bi bb gibi giremicekmi bu alet internete.....
  • arkadaslar E71 ile sony ericsson G705 arasinda kaldim. fiyatlari duser diye bekledim ama nafile
    E71in tuslarina rahat uyum saglayabildinizmi ben cok mesaj yazıyorum. verdiginiz parayi hak ediyormu telefon?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugrahan18 -- 26 Kasım 2009; 1:02:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

arkadaslar E71 ile sony ericsson G705 arasinda kaldim. fiyatlari duser diye bekledim ama nafile
    E71in tuslarina rahat uyum saglayabildinizmi ben cok mesaj yazıyorum. verdiginiz parayi hak ediyormu telefon?

sonuna kadar veriyor. max. 2 gün içinde alışırsın mesaj yazmaya. gerçekten çok rahat oluyor qwerty klavye ile yazmak.
  • tesekkurler..
  • PAYLAŞIM İÇİN TŞKLER... BENCE 10 NUMARA TAVSİYE EDERİM...
    quote:

Orijinalden alıntı: Starforces

Mosaic V2 by IND190

http://www.symbianthemes.us/free,nokia/10560,mosaic-v2/ZTQ3MTE2ODg.download

• arkadaşlar meraba, bir sorunum var belki başına gelen olmuştur,

telefona hiç birşey yüklemiyordum, bu akşam nokia ovi yüklemek istedim, menülerden indirmeye girdim ve yükle dedim, yükledikten sonra şimdi tekrar başlatın dedi ve telefonu kapattım fakat bir daha açılmadı, açma dügmesine basınca ışıklar yanıyor ama erkana görüntü gelmiyor

pilini çıkardım denedim
    hafıza kartını çıkardım denedim olmadı

nokia suiti yükledim ordan yazılım atmaya çalıştım yine olmadı, bilgisayar usb store olarak görüyor fakat yazılım atamıyorum içerisine,

sanırım yazılımı çöktü, yada ovi yanlış yüklendi, buna hard format nasıl atabilirim, tekrar açmanın yolu nedir?

yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • arkadaşlar daha önce kurulan mail adresi nasıl kaldırılır?
    bir de iş maili için etki alanı istemektedir.bu nedir?
  • * 3 yes ve açma/kapama tuşuna birlikte basınca hard format atılıyor.atarsan büyük olasılıkla düzelicektir.geçmiş olsun

quote:

Orijinalden alıntı: sinnan

arkadaşlar meraba, bir sorunum var belki başına gelen olmuştur,

telefona hiç birşey yüklemiyordum, bu akşam nokia ovi yüklemek istedim, menülerden indirmeye girdim ve yükle dedim, yükledikten sonra şimdi tekrar başlatın dedi ve telefonu kapattım fakat bir daha açılmadı, açma dügmesine basınca ışıklar yanıyor ama erkana görüntü gelmiyor

pilini çıkardım denedim
    hafıza kartını çıkardım denedim olmadı

nokia suiti yükledim ordan yazılım atmaya çalıştım yine olmadı, bilgisayar usb store olarak görüyor fakat yazılım atamıyorum içerisine,

sanırım yazılımı çöktü, yada ovi yanlış yüklendi, buna hard format nasıl atabilirim, tekrar açmanın yolu nedir?

yardımlarınız için teşekkür ederim.

• 400.21.013 sürümü hazır şuanda indiriyorum bakalım bi deişiklik olmuşmu
  • E71 firmware 400.21.013 v6 Euro
    Not officially released, but here's the changelog:

NEW FUNCTIONALITIES:
    * Gimlet v9.5 (v9.5.3.72)
    * Quick Office 5.3
    * Ovi Store 1.5 (v1.5.2)
    * Ovi Contacts – Preinstalled
    * Mail for Exchange 2.9.176

CHANGES AND IMPROVEMENTS:
    * Email Setup Wizard update
    * WLAN Corrections
    * Internet Radio v1.16 – Increased functionality
    * Camera functionality improvement
    * Incoming call hang issue fixed
    * Turkish SMS character input improvement
    * Many functionality and Stability improvements in MfE
    * Support for Russian and Ukranian keymats
    * Phone activation Baseline updated
    * Yahoo account hack fixed

GENERAL
    * Stability and functionality improvements
    * Email and WLAN functionality improvements
    * Increased robustness in handling SMS and incoming calls
    * Memory leak fixes and crashes
    * Email and WLAN functionality improvements

CALL HANDLING
    * Fix for Incoming call hang issue and fast call crash
    * Fix for making emergency call when the phone is locked

CALENDAR/CLOCK
    *Minor Functionality improvements
    *Time display correction when the phone is locked

CONNECTIVITY
    *WLAN functionality Improvements and fixes for crashes
    *Improvement in WLAN authentication
    *mVPN authentication improvements and general functionality improvement

CONTACTS/PHONEBOOK
    *Functionality improvements for search functionality

EMAIL
    *Email setup wizard updated
    *Fix for Yahoo account hack while setting up Gmail account through Nokia Email
    *Fix for mails getting duplicated after restoring backup
    *Mail for Exchange upgraded from 2.9.158 to 2.9.176
    *Many functionality and stability improvements in MfE
    *Robustness and functionality improvements in email items.

INTERNET RADIO
    *Improved functionality
    *Increased application stability

QWERTY KEYBOARD
    *Usability improvements
    *Keyboard mapping corrections for Russian and Ukranian keymat

MESSAGING
    *Improvement in Turkish SMS characters input
    *Fix for delivery report for SMS with more than 22 characters
    *Increased robustness in handling SMS

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.