Şimdi Ara

NOKIA E71 ALDIM ILK IZLENIMLERIM.. KARIZMATIK 10MM KALINLIK (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.761
Cevap
10
Favori
507.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • update i bilemicem ama diğeri IMEI siz olmuo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Starforces

quote:

Orjinalden alıntı: Arknx

quote:

Orjinalden alıntı: skyyywalker

e71 210 versiyonu hackleyen var mı?
    ne yaptıysam olmadı...

200 nasil hackleniyorsa oyle hackleniyor (helloox) sen ne yaptin ki ?

quote:

Orjinalden alıntı: hlilic

youtube kendi sitesinde dağıttığı programı kullananınız vardır sanırım. 2.04 ve 2.09 versiyonlarında bazı videoları normal çalarken, bazılarını ise hızlı çalıyor. Bu problemin videoların codec farkından kaynaklandığını düşünüyorum. Böyle bir problem ile karşılaşan veya böyle bir problemin nasıl düzeltileceği konusunda fikri olan var mı acaba ?

yasaga takilmadan orj program ile nasil izliyorsun ?

Merhaba

hellosx yöntemininde sertifica almak gerekiyor dei mi? sertificası omayan hackleyemiyor benim bildiğim?

galiba öyle
    çünkü yüklüyorum ama
    menu1 dediğimde
    hiçbir şey olmadan kapanıyor program
    ne capsoff ne capson çalışıyor
    her yolu denedim ama
    hackleyemedim...

• Aldım sertifikamı fakat imzaladığım halde çalışmıyor programlar sertifika hatası diyor
  • demekki yanlış yapıosun
  • Denilenleri yapıyorum complete yazan kutucuğa tmm dedikten sonra program başka bir klasörde açılıyor ve onu tele yollayıp yüklemeye çalışıyorum genede olmuyor..
  • arkadaslar hack olayini heloox ile yapin. Sorunsuz halledio isini. Tek basina rom patcher falan herseyini yapio.
  • quote:

Orjinalden alıntı: avan_gard

arkadaslar hack olayini heloox ile yapin. Sorunsuz halledio isini. Tek basina rom patcher falan herseyini yapio.

bende hack olayını sormuştum ama cevaplayan olmadı birisi burdan açıklarsa yada yasaksa pm atabilirmi bana hackleme olayı nasıl ooluyor???
  • benim merak ettiğimde şudur: herkes telefonunu hackliyor. ben telefonu şubat sonunda vodafone shoptan aldım ve hacklemedim. buna rağmen pek çok siteden oyun indirip kurdum, program indirip kurdum. hatta garmin bile kurdum çalışıyor...

bunların dışında neden telefonun hacklenmesine gerek olabilir?
  • arkadaslar makınenın kendı tarayıcısı vıdeoları acmıyor.skyflas yukledım hıc beyenmedım.kendı tarayıcısından vıdeoları acabılmem mumkunmu flash fılan yukselterekçeger deyılse baska tavsıye edecenız tarayıcı varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aiko

ekran koruyucusunu nasıl değiştiririm? belli bir süre sonra turkcelle bağlan hayata diye bir koruyucu çıkıyor ?
  • Araçlar-temalar-güç tasarrufu -yok bunu ayarlarsanız gider ekran koruyucu.

Ben sertifikayı hallettim fakat update i hala yapamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: heel

arkadaslar makınenın kendı tarayıcısı vıdeoları acmıyor.skyflas yukledım hıc beyenmedım.kendı tarayıcısından vıdeoları acabılmem mumkunmu flash fılan yukselterekçeger deyılse baska tavsıye edecenız tarayıcı varmı

Bu özelliği destekliyor Flash videoları kendi tarayıcısında açması gerekiyor, Video uzantısına
    dikkat et, bir de Video izlerken Video'nun ekran görüntüsünün ortasında işaret var ona tıkladığında
    2 seçenek sunmasın lazım, yanlış hatırlamıyorsam , harici mi yoksa tarayıcı içerisinde mi açılsın
    diye soruyor...
  • Arkadaşlar PC suite siz update etmenin yolu yokmu birde telefonun şuanki versiyonunu nasıl öğrenebiliriz?Bakıyım versiyon çokmu eskiymiş..
  • arkadaslar makınenın foto cekımı kapalı ortamda cok mat.arkadasımda e73 var oda 3.2 mp ama cok net cekıyor.bırde onda ıso ayarı var sanırım e71 de ıso ayarı yok ondan dolayı kapalı ortan cekımı cok kotu.
  • quote:

arkadaslar makınenın foto cekımı kapalı ortamda cok mat.arkadasımda e73 var oda 3.2 mp ama cok net cekıyor.bırde onda ıso ayarı var sanırım e71 de ıso ayarı yok ondan dolayı kapalı ortan cekımı cok kotu.

Fotograf çekmeden önce 2 tuşuna basıpta autofocus yapıp netleştirdikten sonra ortadaki tuşla çek daha net olur özellikle makrolarda çok farkeder.
  • quote:

Orjinalden alıntı: amet

Arkadaşlar PC suite siz update etmenin yolu yokmu birde telefonun şuanki versiyonunu nasıl öğrenebiliriz?Bakıyım versiyon çokmu eskiymiş..

http://europe.nokia.com/A4305060 şu adresten öğrenebilirsin
  • o soyledıgın yakın nesne cekımlerınde ıse yarıyor ama los ortamda ıso olmadıgı ıcın farketmıyor.hayır anlamadıgım eskı makınede olan bı ozellıgı buna nıye koymazlar
    quote:

Orjinalden alıntı: Starforces

quote:

arkadaslar makınenın foto cekımı kapalı ortamda cok mat.arkadasımda e73 var oda 3.2 mp ama cok net cekıyor.bırde onda ıso ayarı var sanırım e71 de ıso ayarı yok ondan dolayı kapalı ortan cekımı cok kotu.

Fotograf çekmeden önce 2 tuşuna basıpta autofocus yapıp netleştirdikten sonra ortadaki tuşla çek daha net olur özellikle makrolarda çok farkeder.
  • 200.21.118 diyor arkadaşlar eskimi bu firmware?
  • amet rica ederim !
  • Kusura bakmayın teşekkür etmeyi unutmuşum haklısınız..Günlerdir bunla uğraşıyorum ve hala olmuyor..

Teşekkürler

Edit:Update i hallettim diğer bilgisayarda denedim oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Àhmet -- 28 Nisan 2009; 22:07:30 >
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.