- x
NOKIA E71 ALDIM ILK IZLENIMLERIM.. KARIZMATIK 10MM KALINLIK
4760 Cevap474205 Görüntüleme12 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     24 [26] 28 29 30 31 32 33      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

158 Mesaj
10 Nisan 2009; 12:23:47 

quote:

Orjinalden alıntı: euzun72

Tşk

Bu linkte bir sorun mu var acaba download için izin vermiyor, limit hatası veriyor.

3038 Mesaj
10 Nisan 2009; 16:22:28 

quote:

Orjinalden alıntı: avan_gard

arkadaşlar son sürümde kamera sesi kapanmıyodu ama bu programla kapanıyor.
e71 de denedim sorunsuz çalışıyor.
http://rapid share.com/files/219560659/CenRep101F8809.rar.html

şifre: keremerson

Arkadaşlar bana Acilen Core Codec Player 1.3 veya 1.2.5 lazım elinde olan varmı?

468 Mesaj
10 Nisan 2009; 18:10:38 

quote:

Orjinalden alıntı: e71

Eğer şimdiki versiyonu hacklemediyseniz ve programları kullanabiliyorsanız yeni versiyonda da bir problem olmaz. Ama hacklediyseniz ve programları öyle kurup kullanıyorsanız yeni versiyonuda hacklemelisiniz yoksa kullanamazsınız.

Ayrıca bazı arkadaşlar yeni versiyon NSU'ya düştü demiş ama ben göremedim yeni versiyon kaç ?

Cevabınız için teşekkür ederim. Ben telefona hiçbir şey yapmadan programları sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlamıştım. Şimdi direkt olarak NSUdan update edip bütün programları kullanabilecek miyim? Ekstra hiç bir şey yapmama gerek kalmayacak mı? Size zahmet olmazsa bunu cevaplarsanız hemen bugün update etmek istiyorum.

Teşekkürler.

187 Mesaj
11 Nisan 2009; 10:46:51 

beyler ben 210 u dün yükledim ve su anda sorunsuz kullanıyorum ama anlamadıgım neden hack leniyor aletler. Camera daha mı iyi cekiyo ? baska olayı nedir ve hack leme tam olarak nasıl gerceklesiyor anlatır mısınız? Konu cok asırı dagılmıs. Herkezin söylediği karısmıs :)

144 Mesaj
11 Nisan 2009; 11:17:15 

güle güle kullan ama biraz kaba gözüküyor

ѕαgσρα кαנмєя ƒαη ¢ℓυв

ѕαgσ кαƒ кєƒ

802 Mesaj
11 Nisan 2009; 12:02:40 

quote:

Orjinalden alıntı: Conjaly

beyler ben 210 u dün yükledim ve su anda sorunsuz kullanıyorum ama anlamadıgım neden hack leniyor aletler. Camera daha mı iyi cekiyo ? baska olayı nedir ve hack leme tam olarak nasıl gerceklesiyor anlatır mısınız? Konu cok asırı dagılmıs. Herkezin söylediği karısmıs :)

hacklediğin zaman cihazına istediğin programı sorunsuz yükleyebilirsin. imzalama derdinden kurtulursun. sistem dosyalarına erişebilir ve değişiklikler yapabilirsin. nasıl yapıldığını google aratırsan rahatca bulabilirsin. helloOX kullanıorum ve çok basit tavsiye ederim.

155 Mesaj
11 Nisan 2009; 12:48:03 

hackladikten sonra fw update yapınca tekrar hacklememiz gerekiyormu telefonu?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Nisan 2009; 12:52:37 

arkadaslar telı yenı aldım 100.07.76 var ıcınde herseyı rahat kullanıyorum ne varkı sızın kullanıp benım varlıgından bıle haberım olmayan cok sey vardır ama sorun deyıl.tek sıkıntım kamera cekımlerı ıyı deyıl acaba yukseltsem gercekten fark oluyomu.yukseltmeyı becerebılırmıyım yukseltmenın dezavantajı varmı bıraz bılgı verebılırsenız mutlu olacagım

802 Mesaj
11 Nisan 2009; 13:03:17 

quote:

Orjinalden alıntı: emporium

hackladikten sonra fw update yapınca tekrar hacklememiz gerekiyormu telefonu?

ewet yeniden hacklemen gerekiyor

802 Mesaj
11 Nisan 2009; 13:07:31 

quote:

Orjinalden alıntı: heel

arkadaslar telı yenı aldım 100.07.76 var ıcınde herseyı rahat kullanıyorum ne varkı sızın kullanıp benım varlıgından bıle haberım olmayan cok sey vardır ama sorun deyıl.tek sıkıntım kamera cekımlerı ıyı deyıl acaba yukseltsem gercekten fark oluyomu.yukseltmeyı becerebılırmıyım yukseltmenın dezavantajı varmı bıraz bılgı verebılırsenız mutlu olacagım

fw upgrade yapınca kamera cok daha ii hale geldi. tavsiye ederim

155 Mesaj
11 Nisan 2009; 13:09:04 

yeni fw de hack i hellox i yine çin sitesinden sertifikalandırıp yapıcaz dimii...
aldığımız sertifika her hack için kullanılıyor dimi?
aynı process uygulanıcak...

yada tekrar imei verip beklicezmi?

birde yüklediğimiz temaları ve trcell temasını nerden silicez?
karta yükledim temaları fakat bir türlü bulamıorum nerde olduklarını...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emporium -- 11 Nisan 2009; 13:29:04 >

Uzaklaştırılmış
11 Nisan 2009; 13:14:25 

arkadasım pekı fw yapınca turkce kulanabılıyomuyum gene.bırde ben bu yukseltme ısını beceremem dıye dusunuyorum bunu dısarıda yaptırabılecegım bır yer varmı

465 Mesaj
11 Nisan 2009; 13:42:58 

210 a gecince windows live messenger yukledigimde contacs acilmiyor aacmaya calistigimda acilip hemen kapaniyor. Silince aciliyor ama... :(

802 Mesaj
11 Nisan 2009; 14:06:56 

quote:

Orjinalden alıntı: emporium

yeni fw de hack i hellox i yine çin sitesinden sertifikalandırıp yapıcaz dimii...
aldığımız sertifika her hack için kullanılıyor dimi?
aynı process uygulanıcak...

yada tekrar imei verip beklicezmi?

birde yüklediğimiz temaları ve trcell temasını nerden silicez?
karta yükledim temaları fakat bir türlü bulamıorum nerde olduklarını...

update edince turkcell logosu falan gidio herşeyi. dediğin gibi aynı işlemi uygulayacaksın.

1 Mesaj
11 Nisan 2009; 16:01:21 

e 71 aldım bir haftadır kullanıyorum ancak wirelees kullanarak internete bağlanamıyorum sorun ne olabilir acaba yardımcı olursanız sevinirim

90 Mesaj
11 Nisan 2009; 16:40:55 

Nasil düstü ya... Ben daha yeni baktim 100.... li versiyon güncel diyor... Nasil 200 lü versiyonu yükleyecegiz arkadaslar yardim edinde bizde yükleyelim. NSU bakiyorum 100.07.76 zaten güncel oldugunu gösteriyor. Bu millet nasil yüklüyor 200 lü versiyonu....

465 Mesaj
11 Nisan 2009; 17:15:27 

quote:

Orjinalden alıntı: Arknx

210 a gecince windows live messenger yukledigimde contacs acilmiyor aacmaya calistigimda acilip hemen kapaniyor. Silince aciliyor ama... :(

nokia internet service in son surumunu yukleyince problem olmuyor :)

465 Mesaj
11 Nisan 2009; 17:17:54 

quote:

Orjinalden alıntı: Starforces

Ben kullanıyorum memnunum.

Route 66 için link varmı?

reis in sitesinden indirdim... guzel calisiyor...

187 Mesaj
11 Nisan 2009; 19:39:41 

ya ii güzel demissin acamadıgın dosyalar falan diye de hacklemeyince acamadıgınız hangi dosyalar var örnek verirsen. Cunku burda konusulan bütün programlar calısıyo bende. Ayrıca ben 210 a hicbi sorun olmadan gectim. Turkcell logosu ve teması falan hala duruyo :((((

Ben internet ücreti falan ödemiyorum direk satın almıstım kampanyasız teli.

garminden limewire a last fm den farklı temalara kadar kurdum ( youtube calcium fring ... )

E71 hacklendiğinde kullanabilcegimiz seyleri tam olarak listeleyebilir misiniz. Cinli sitelere imei yollama isi cok sakat. O riski göze alacak kadar önemli mi onu düsünüp duruyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conjaly -- 11 Nisan 2009; 19:49:30 >

Uzaklaştırılmış
11 Nisan 2009; 21:55:47 

arkadaslar please bırı yardım etsin.2 sorunum var 1. si kablosuz ınternete her baglanırken modem sıfresını soruyor.sıfreyı 1 kere gırınce kaydetmesı gerekmıyomu kaydedıyorsa nerden?
2. sorunumda hurriyet emlaka gırınce ev fotograflarını acmıyo acaba ayarlarımdamı sorun var yoksa kapasıtemı ytmıyo yardımcı olursanız cok mutlu olacagım

187 Mesaj
12 Nisan 2009; 0:13:14 

menü de baglantıya gir. orda wlan sihirbazında erisim noktası olarak kaydet bi daha sormaması lazım diye hatırlıyorummm

3038 Mesaj
12 Nisan 2009; 3:32:27 

Arkadaşlar MicrosdHC kullanıpta problem yaşayanlar yani memory card yok hatası filan görenler microsdhc'yi aşağıdaki program ile formatlayın problem kalmaz.

Aşağıdaki programı kurup usb yi FAT32 olarak formatlayın SDHC leri problemsiz kullanablirsiniz.
Vista'da iseniz programı kurduktan sonra masaüstündeki ikonuna sağ tuşla tıklayıp yönetici olarak çalıştırın

http://www.4shared.com/...09d8/HP_USB_FORMAT.html

3038 Mesaj
12 Nisan 2009; 12:00:19 

Arkadaşlar GPS bağlantısı hızını önemli ölçüde artıran aşğıdaki ayrı yapınca Garminde yaklaşık 10 sn içeriside bağlantı gerçekleşiyor.

Menü > Araçlar > Ayarlar > Genel > Konumlama > Konumlama Sunucusu > Erişim Noktası > Turkcell İnternet

Uzaklaştırılmış
12 Nisan 2009; 14:02:58 

quote:

menü de baglantıya gir. orda wlan sihirbazında erisim noktası olarak kaydet bi daha sormaması lazım diye hatırlıyorummm

arkadasım sagolasın yaptım ve oldu.pekı sımdı ben bunu erısım noktasından cıkarmak ıcın ne yapmam lazım ugrastım olmadı bi turlu

Uzaklaştırılmış
12 Nisan 2009; 14:05:20 

quote:

arkadasım sagolasın yaptım ve oldu.pekı sımdı ben bunu erısım noktasından cıkarmak ıcın ne yapmam lazım ugrastım olmadı bi turlu

Uzaklaştırılmış
12 Nisan 2009; 14:07:29 

arkadaslar 210 a yukseltınce kamera cok farkedıyo herkes gecsın bence.nokıa com tr den cok kolay yukseltılıyo bılmıyenler ıcın.bu arada yedek almayı unutmayın

802 Mesaj
12 Nisan 2009; 14:57:09 

quote:

ya ii güzel demissin acamadıgın dosyalar falan diye de hacklemeyince acamadıgınız hangi dosyalar var örnek verirsen. Cunku burda konusulan bütün programlar calısıyo bende. Ayrıca ben 210 a hicbi sorun olmadan gectim. Turkcell logosu ve teması falan hala duruyo :((((

Ben internet ücreti falan ödemiyorum direk satın almıstım kampanyasız teli.

garminden limewire a last fm den farklı temalara kadar kurdum ( youtube calcium fring ... )

E71 hacklendiğinde kullanabilcegimiz seyleri tam olarak listeleyebilir misiniz. Cinli sitelere imei yollama isi cok sakat. O riski göze alacak kadar önemli mi onu düsünüp duruyorum :D

kampanyasız tel almışsın ama sana kampanyadan dolayı ellerinde olan telden vermişler. nemesis ile product code değiştirirsen turkcell tema logo ne warsa ortadan kalkar. hacklendiğinde ise cracklenmiş uygulamaları yükleyebilirsin. imzasız yüklemeleri daha doğrusu. örneğin arama veya mesaj gizleme - engelleme programları, office upgrade, IFREE SMS, veya kamera sesini kapatan programcık yada patch diyelim biz ona vb... bu tarz uygulamalar için önce imzalaman gerek uygulalamayı. ama eğer cihazı hacklersen imzaya gerek kalmaz.

187 Mesaj
12 Nisan 2009; 23:48:52 

avan_gard cok sagol. Sonunda sorularıma tek seferde cevap bulabildim.

Starforces arkadasım. Erisim noktasını turkcell internet yapacak olursak kontör gitmeyecek mi deli gibi ben mi yanlıs anlıyorum yoksa ?

187 Mesaj
12 Nisan 2009; 23:53:27 

bir de bu imei yollama olayını tam acıklar mısınız? imei yi calarlarsa elimizde patlar mı alet garanti yönünden. Imei yi calma isi hackleyince mi oluyo yoksa nemesis den code u degistirince mi oluyo ?

158 Mesaj
13 Nisan 2009; 8:55:25 

Arkadaşlar bende 200'lü firmware yüklüydü. Geçen hafta son sürümü yükledim ve ondan beri telefonun şarj dayanma süresi nerdeyse yarı yarıya düştü. Aynı kullanımla 3 günde bir şarj ederken fw güncellemeden sonra batarya süresi bir anda 1.5 günlere düştü. Neden olabilir sizce. Ayrıca bir önceki fw'ye dönmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Yardımcı olan olursa sevinirim.

229 Mesaj
13 Nisan 2009; 9:07:26 

Ben dün yeni yazılımı yükledim cidden kamera bariz farklı tavsiye ederim

75 Mesaj
13 Nisan 2009; 9:36:20 

quote:

Orjinalden alıntı: ssavtak

Arkadaşlar bende 200'lü firmware yüklüydü. Geçen hafta son sürümü yükledim ve ondan beri telefonun şarj dayanma süresi nerdeyse yarı yarıya düştü. Aynı kullanımla 3 günde bir şarj ederken fw güncellemeden sonra batarya süresi bir anda 1.5 günlere düştü. Neden olabilir sizce. Ayrıca bir önceki fw'ye dönmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Yardımcı olan olursa sevinirim.

nokia energy profiler diye bi uygulama var. linkteki symbian'ın "s" ve "y" si arasındaki boşluğu kapatıp
http://www.s ymbian-freak.com/news/007/11/nokia_energy_profiler.htm
adresinden indirebilirsiniz. telefonun çektiği akımı, tükettiği enerjiyi, yayıngücünü vb. görebiliyorsunuz. Telefon, ekran ışığı yanarken standby da 45-50mA akım çekmeli ekran ışığı sönünce 23-30mA e düşer 4 5 saniye sonra da 10 mA in altına düşer. Durum böyle değilse pil hızlı tükenecektir ki bu da fonda sizden habersiz çalışan uygulamalar olduğu anlamına gelebilir. Yüklediğiniz uygulamaları gözden geçirin.

GTA IV windows live id: illgnsyyz

158 Mesaj
13 Nisan 2009; 9:56:31 

quote:

Orjinalden alıntı: fevziiiii

Arkadaşım çok teşekkür ederim süper bir program.2 dakikalık bir ölçüm yaptım. Verileri bana yorumlayabilirsen çok sevinirim. Energy profiler programını ilk çalıştırdığımda 32 W olarak grafik başlıyor. Işık hafif sönünce 24 W oluyor tam sönünce ise en düşük 19 W oluyor. Ama tam 1 dakika olduğunda bir sıçrama yapıp 80 W'ye çıkıyor yaklaşık 10 sn böyle devam edip önce 24 W'ye sonra da yine 19 W'ye düşüyor. Programın İstatistik bölümü raporu ise şöyle:
Max: 0,80
%90: 0,33
%75: 0.28
%50: 0.20
%25: 0,19
%10. 0.17
Min: 0,17

Bende Garmin yüklü ama hep yüklü zaten şarj 3 gün giderkende yüklüydü bence sorun başka bir şey olmalı 210'lu fw'yi yükledikten sonra başladı çünkü..

nokia energy profiler diye bi uygulama var. linkteki symbian'ın "s" ve "y" si arasındaki boşluğu kapatıp
http://www.s ymbian-freak.com/news/007/11/nokia_energy_profiler.htm
adresinden indirebilirsiniz. telefonun çektiği akımı, tükettiği enerjiyi, yayıngücünü vb. görebiliyorsunuz. Telefon, ekran ışığı yanarken standby da 45-50mA akım çekmeli ekran ışığı sönünce 23-30mA e düşer 4 5 saniye sonra da 10 mA in altına düşer. Durum böyle değilse pil hızlı tükenecektir ki bu da fonda sizden habersiz çalışan uygulamalar olduğu anlamına gelebilir. Yüklediğiniz uygulamaları gözden geçirin.

5671 Mesaj
13 Nisan 2009; 10:17:27 

bu telefonda msn messenger çalışır mı arkadaşlar?
bunun dışında mesela facebook a girip rahatça mesaj atılabiliyor mu bir bilgisayarda gibi?
almayı düşünüyorum da, ekranı küçük olması düşündürüyor. ama qwerty klavyesi olması da çok büyük avantaj tabi. dokunmatik klavyeler kullanışsız bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 13 Nisan 2009; 10:19:11 >

75 Mesaj
13 Nisan 2009; 10:37:04 

ben genede garmin den şüphelendim benim telefon ışık yanarken 0.20w enerji tüketiyor. bir de system manager ile kontrol edin
http://www.s ymbian-freak.com/downloads/freeware/cat_s60_3rd/descriptions/systools/jbak_taskman.htm
adresinde bayağ kullanışlı.
daha önce ki sayfalarda vardı bu anlatım ya şimdi aramakla uğraşmayın
anlatan arkadaş N96 için anlatmış ama e71 için de geçerli
aynı programı veriyor anlatımda da ama link kırık benim verdiğimden indirebilirsiniz.

quote:

Orjinalden alıntı: hnkaraca

Telefonu (N96) veri transfer modunda pc'ne bagla.
Telefonundaki Garmin'in pc'ye yedegini al.

Telefonda:
resource/plugins/CardRunner.RSC
sys/bin/CardRunner.dll
dosyalarini sil.

Bu sekilde kart her yuklendiginide Garmin'in pil yiyen
servisinin calismasini engelliyoruz.

Asagidaki adresten task manager programini indir.
Bedava, oldukca kullanisli ve imzalidir.

http://jbak.ru/download...9_100_SymbianSigned.zip

Bundan sonra her Garmin'i calistirip ciktiginda jbak'i calistirip,
menu/tools/processes'i secip burada

tsrautostart.exe'yi bulup

menu/terminate process
yapmak gerekiyor.

tsrautostart'i silmeyi denedim ancak Garmin calismadi.
O yuzden ben, Garmin'i kullandiktan sonra tekrar ayaga kalkan
servisi jbak ile olduruyorum.

Baska bir task manager yazilimin varsa onuda kullanabilirsin tabii ki.

Bu sorun v12 ile basladi.
Eger n96'niz varsa, v12'ye update ettiyseniz ve Garmin 5.00 ve yukarisini kullaniyorsaniz
yukaridakileri yapin. Pil omrunuzde 2 kat artis goreceksiniz.

158 Mesaj
13 Nisan 2009; 10:42:52 

bu telefonda msn messenger çalışır mı arkadaşlar?
bunun dışında mesela facebook a girip rahatça mesaj atılabiliyor mu bir bilgisayarda gibi?
almayı düşünüyorum da, ekranı küçük olması düşündürüyor. ama qwerty klavyesi olması da çok büyük avantaj tabi. dokunmatik klavyeler kullanışsız bence

Microdoft'un Nokia S60 için Winows Live isimli bir programı var. Onu kullanıyoruz. Arayüzü PC'deki haline çok benziyor ama sesli konuşma ve dosya gönderme desteği vermiyor. Sadece chat yapıyorsun. Üstteki özellikler için Fring diye bir yazılım var. MSN, Google Talk, ICQ, Skype ve daha bir çok chat programı aynı anda çalışıyor bu programda. Facebook'a ister aynı PC formatında ya da cep için özel ekran modunda girip her şeyi yapabiliyorsun. Klavyesi çok rahat ve ekranın boyutu da bence yetiyor sonuçta bu bir N-Gage oyun makinası değil daha büyüğü gerek olmuyor. Çok zarif ve hafif. Bence süper bir telefon tavsiye ederim.
quote:

Orjinalden alıntı: kanoute

158 Mesaj
13 Nisan 2009; 10:49:51 

quote:

ben genede garmin den şüphelendim benim telefon ışık yanarken 0.20w enerji tüketiyor. bir de system manager ile kontrol edin
http://www.s ymbian-freak.com/downloads/freeware/cat_s60_3rd/descriptions/systools/jbak_taskman.htm
adresinde bayağ kullanışlı.
daha önce ki sayfalarda vardı bu anlatım ya şimdi aramakla uğraşmayın
anlatan arkadaş N96 için anlatmış ama e71 için de geçerli
aynı programı veriyor anlatımda da ama link kırık benim verdiğimden indirebilirsiniz.

Sertifika sorunu veriyor yüklenmiyor ne yazık ki. Sertifika istemeyen versiyonu var mı sizde acaba??

75 Mesaj
13 Nisan 2009; 10:56:39 

http://r apidshare.com/files/220720108/JBakTaskMan.sis.html
yükleme->uygulama yöneticisi->seçenekler->ayarlar kısmından yazılım yüklemeyi tümü yaparsanız yükleyebilirsiniz ikinci verdiğimi

5671 Mesaj
13 Nisan 2009; 11:13:36 

nokia e55 i inceledim .
e71 deki tüm özelliklere sahip gibi görünüyor (full qwerty tuşlar hariç)

bu telefonda , sporcular için bir program var. training log olabilir.
sizce o noia e55 e de yüklenebilir mi?
düzenli fitness yaptığım için önemli benim için öyle bir program

158 Mesaj
13 Nisan 2009; 11:22:58 

quote:

http://r apidshare.com/files/220720108/JBakTaskMan.sis.html
yükleme->uygulama yöneticisi->seçenekler->ayarlar kısmından yazılım yüklemeyi tümü yaparsanız yükleyebilirsiniz ikinci verdiğimi

Teşekkürler arkadaşım yükledim ve orada söylediği gibi autotart dosyasını bulup işlemini sonlandırdım. Ancak telefonda silmemi istediği o Telefonda:
(resource/plugins/CardRunner.RSC
sys/bin/CardRunner.dll)
dosyalarini sil.

Bu yerleri bulamadım. telefonda o dosyalara nasıl ulaşabileceğimi biliyor musun?

75 Mesaj
13 Nisan 2009; 11:32:45 

quote:

Teşekkürler arkadaşım yükledim ve orada söylediği gibi autotart dosyasını bulup işlemini sonlandırdım. Ancak telefonda silmemi istediği o Telefonda:
(resource/plugins/CardRunner.RSC
sys/bin/CardRunner.dll)
dosyalarini sil.

Bu yerleri bulamadım. telefonda o dosyalara nasıl ulaşabileceğimi biliyor musun?

aynı yukarıda anlatıldığı gibi yaparsanız bulabilmeniz lazım tam tarif edilen yerde dosyalar
telefonu veri aktarım modunda bağlıyınca ulaşabilmeniz lazım

158 Mesaj
13 Nisan 2009; 11:49:51 

quote:

aynı yukarıda anlatıldığı gibi yaparsanız bulabilmeniz lazım tam tarif edilen yerde dosyalar
telefonu veri aktarım modunda bağlıyınca ulaşabilmeniz lazım

Veri aktarım modunda bağlanınca telefonun sadece memory cardını görüyor tarif edildiği gibi orada Resource/Plugins/CardRunner.rsc dosyaları mevcut. Ama ötekiler sys/bin/CardRunner.dll diye bir yer bulamıyorum. sys isimli bir klasör hiç bir yerde yok. Ona nereden ulaşabilirim?

75 Mesaj
13 Nisan 2009; 12:04:57 

çıkarılabilir disk gibi gözükür bilgisayara bağlandığında
kök klasörde olması lazım (benim telefonda öyle en azından)

158 Mesaj
13 Nisan 2009; 12:49:02 

olmuyor yapamadım sizin ve forumun da baya bir zamanınızı aldım kusura bakmayın

E71 usb ile bağlandığı zaman PC suite, Depolama, Medya Aktarımı ve PC'yi internete bağla olarak 4 modda bağlanıyor. Sadece Medya aktarımı seçilince o dosyalardan resource/plugin/CardMemory.RSC'ye ulaşılabiliyor. Bu modda bağlarken de uyumsuz USB modunda bağlandınız diyor vesadece kök olarak hafıza kartını görüyor ve orada sadece resource klasörü var. SYS isimli bir klasör yok. Bilgisayarda da çıkarılabilir disk tarafında değil diğer bağlantılar kısmında ve taşınabilir medya aygıtı olarak görünüyor. Yanlış bişeyler var ama daha fazla meşgul etmek istemiyorum olmuyor.. Çok teşekkürler.

75 Mesaj
13 Nisan 2009; 13:54:53 

depolama modunda bağlamalısınız

158 Mesaj
13 Nisan 2009; 15:42:32 

quote:

depolama modunda bağlamalısınız

Sonunda başardım Çok teşekkür ederim. Depolama modunda hallettim. HNkaraca'nın dediklerini aynen yaptım ve Garmin yüklü olmasına rağmen enerji tüketimi ışık kapalı standby konumunda 0.09 W'ye düştü. Eğer yapmadılarsa tüm Garmin kulanıcılarına şiddetle tavsiye ederim.

9 Mesaj
13 Nisan 2009; 15:48:30 

ben yeni aldım e71 çok menunun ama biraz teknoloji özürlüğüm sanırım oyun nasıl indire bilirim ve hangi güvenli sitelerden çok teşekkürler.......

158 Mesaj
13 Nisan 2009; 16:34:16 

quote:

Orjinalden alıntı: ugurum64

ben yeni aldım e71 çok menunun ama biraz teknoloji özürlüğüm sanırım oyun nasıl indire bilirim ve hangi güvenli sitelerden çok teşekkürler.......

Ben de başta baya bir sıkıntı çekmiştim. Çünkü ortalıkta dolaşan oyunların neredeyse tamamı dik ekranlı N serisi Symbian telefonlar için yapılmış. Bizim bu yatay 320 * 240 ekranlı E71 için çok az oyun var. Ben forumlarda gördüğüm bir adresten oyunlarımın çoğunu tedarik ettim size de tavsiye ederim. Burada yanında 320 * 240 yazan oyunlardan indirip oynyabilirsin. Başka böyle uyumlu bir site varsa diğer arkadaşlar da yazarsa hepimize faydalı olur.

http://w_w.series60v3.org/

Uzaklaştırılmış
13 Nisan 2009; 22:52:30 

arkadaslar ya lutfen bırı yardım etsın exel de harf buyuklugunu nerden ayarlıyoruz.satırı buyutuyorum fakat harfı buyutemedım bı turlu

Uzaklaştırılmış
14 Nisan 2009; 11:04:35 

arkadaslar gercekten bu aletle netten tv ızlenebılıyormu.ben canlıtv den gırıyorum aranıyo dıyo ama baglanmıyo bı turlu

Uzaklaştırılmış
14 Nisan 2009; 11:11:32 

arkadasım skyfire turkce olmuyo sanırım pekı bunu yukledıgımde memnun kalmassam nokia nın orjınal tarayıcısına donebılıyormuyum tekrar
quote:

Orjinalden alıntı: cmanbaris

skyfire yükledim tarayıcı gayet güzel ve nokia'nınkine göre oldukça hızlı fakat bende bir sorun oldu sesler çalışmıyor.sizdede bu sorun var mı?

Bunun dışında yeni sayfa açmak için ne yapmak lazım,yoksa sadece tek bir sayfamı görüntülenebiliyor?

3038 Mesaj
14 Nisan 2009; 11:44:53 

quote:

Ben de başta baya bir sıkıntı çekmiştim. Çünkü ortalıkta dolaşan oyunların neredeyse tamamı dik ekranlı N serisi Symbian telefonlar için yapılmış. Bizim bu yatay 320 * 240 ekranlı E71 için çok az oyun var. Ben forumlarda gördüğüm bir adresten oyunlarımın çoğunu tedarik ettim size de tavsiye ederim. Burada yanında 320 * 240 yazan oyunlardan indirip oynyabilirsin. Başka böyle uyumlu bir site varsa diğer arkadaşlar da yazarsa hepimize faydalı olur.

http://w_w.series60v3.org/

teşekkürler

Uzaklaştırılmış
14 Nisan 2009; 12:21:28 

ya arkadasla bırı bısey yazssın tv nasıl seyredıyoruz ben netten canlı tv ızleme sıtelerıne gırıyorum ama acmıyoki

802 Mesaj
14 Nisan 2009; 12:26:20 

quote:

ya arkadasla bırı bısey yazssın tv nasıl seyredıyoruz ben netten canlı tv ızleme sıtelerıne gırıyorum ama acmıyoki

www.skyfire.com adresiinden skyfire ı yükle. kaç kere yazdım bu başlığa hatırlamıyorum ama lutfen biraz araştırığ öyle soru soralım

Uzaklaştırılmış
14 Nisan 2009; 12:43:18 

arkadasım walla kafayı yedım aletle ugrasmaktan ısımı yapamıyorum.skyfire yukleyım ama ingilizce sanırım turkcesı yokmu onun.bıde memnun kalmassam tekrar nokıa nın tarayıcısını nasıl yukluycem
quote:

Orjinalden alıntı: avan_gard

www.skyfire.com adresiinden skyfire ı yükle. kaç kere yazdım bu başlığa hatırlamıyorum ama lutfen biraz araştırığ öyle soru soralım

802 Mesaj
14 Nisan 2009; 14:26:41 

quote:

arkadasım walla kafayı yedım aletle ugrasmaktan ısımı yapamıyorum.skyfire yukleyım ama ingilizce sanırım turkcesı yokmu onun.bıde memnun kalmassam tekrar nokıa nın tarayıcısını nasıl yukluycem

nokia nın ki gitmeyecek zaten. dili ingilizce turkce yok

Uzaklaştırılmış
14 Nisan 2009; 18:11:49 

ARKADASLAR bırı yardım edebılırmı.Benım sıkıntım şu.Ben emlak işiyle ugrasıyorum.ve ve ınternette kullandıgım 2 site var.sahıbınden com a gırınce ev fotograflarını fılan cok rahat goruyorum fakat nedendır anlayamadım hurriyet emlaka girince sayfa acılıyo fakat ev fotoları boş kutucuklar oluyor gostermıyor yanı bu neden olabılır.Skyfire yuklesemmı dıye dusundum ama nokıa dan bı sorun olursa cıhazınız garantı dısı kalabılır dedıler.skyfire yuklemeden bu sorunu cozemezmıyım.

163 Mesaj
14 Nisan 2009; 18:16:34 

Merhaba,

210 surumu ile Nokia dan Windows Live Messenger indiebiliyoruz, fark ettiniz mi? Forumda daha onceden verildiyse kusura bakmayin

Dostlukla,

802 Mesaj
14 Nisan 2009; 18:33:43 

quote:

Orjinalden alıntı: IceT

Merhaba,

210 surumu ile Nokia dan Windows Live Messenger indiebiliyoruz, fark ettiniz mi? Forumda daha onceden verildiyse kusura bakmayin

Dostlukla,

hocam nasıl indirioruz onu. ben rastlamadım öyle bişeye

163 Mesaj
14 Nisan 2009; 18:54:43