Şimdi Ara

----samsung s760 & s860 kullanıcırı buraya----

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
763
Cevap
0
Favori
76.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar s760 ile s860 kullananlar soru ve sorunları bu konuda toplanalım ...

önceliklede bir kaçtane s760 konusu gördüm ama sadece sorudan ibaretti bu konuda soru sorup cvp alabiliriz ve paylaşım yapabliriz tşk...

bu makineyi yenı aldım ...

# 7.2 MP
    # Türkçe Menü
    # 3X Optik Zoom, 3X dijital zoom
    # 2.4” LCD (230k piksel)
    # ISO 1000
    # Dijital Resim Sabitleme –DIS
    # Yüz tanıma
    # 10 Sahne Modu
    # Düşük Pil Tüketimi
    # Sesli video çekimi ( MJPEG VGA 30 fps)
    # 2xAA Pil

Teknik Özellikler
    # Çözünürlük:7.2 Mpixel
    # LCD ekran boyutları:2.4-inch
    # Maksimum çözünürlük:3072x2304
    # Sensör boyutları:1/2.5-inch
    # Sensör tipi:CCD
    # Optik Zoom:3x
    # Dijital zoom:3x
    # Bellek türü:MultiMedia, SDHC ,Secure Digital
    # ISO oranı:auto, 80, 100, 200, 400, 800, 1000
    # Maksimum çekim hızı (sn):1/1500
    # Video çekimi:Evet
    # Sesli video çekimi:Evet
    # Maksimum video çözünürlüğü:640x480
    # Minimum video çözünürlüğü:320x240
    # Kare sayısı (kare/sn):30
    # LCD çözünürlüğü (piksel):230k
    # USB bağlantısı:USB 2.0
    # Video çıkışı:Evet
    # Pil-Batarya türü:2x AA
    # Ağırlık:123g.
    # Boyutlar (mm):93x62x26.5

199 ytl tekno sadan aldım yanına 59 ytl ye 4x2700 gp şarj aletiyle aldım ..+19 ytl ye canta 2 gb hafıza kartı verdiler.

pil bu

BURADAN LİNLİ İMZANIZA EKLEYEBİLİRSİNİZ.
    [b][link=http://forum.donanimhaber.com/m_25073235/tm.htm]--samsung s760 & s860 kullanıcırı buraya--[/color][/size][/b][/link][/center] 
    [center][size=2]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kad_kad -- 9 Ağustos 2008; 21:06:38 >

• öncelikle ben soru sormak istiyorum cvplarınızı beklerim..

makro modunda makro almıyor makine bir türlü yeşil yanmadı netlemedi neden .
    1 cm olmadı 3 cm olmadı 5 cm olmadı 7 cm olmadı 10 cm olmadı nie odaklamıyor normak cekim yapıyıor
  • Yeni makinan hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknikkonular -- 26 Temmuz 2008; 5:14:26 >
  • abi aynen bende bu makineden almak için para biriktiriodum nası abi makineden memnunmusun bikaçtane çektiği resimleri göndersen
  • akşam ekliye4cegim yenı fotoları ..

makine güzel eski s630 umdan tek farkı yüz tanıma özelligi var birde s630 dan daha pürüzsüz ve net cekiyor ..
    makineyle verilen duracell şarj edilmeyen pilllerle şu anda 150 fotograf deneme yapdım oakdar oynadım .1 cizgi düşdü daha bakalım denemelerim devam ediyor ..
    ama makrosu 10 cm o biraz kötü oldu ama net veriyor görüntüyü . yanı 200 ytl ye deyer.
  • quote:

Orjinalden alıntı: teknikkonular

Yeni makinan hayırlı olsun.

tşk ederim.
  • şimdilik bu fotolara bak..

10 cm ama sanki 5 cmden cekilmiş gibi geldi bana önceki makinemde 5 cmde ona bakarsam bu daha güzel net cıkmış ..

boyunu düşürdüm

• Arkadaşlar bende bu makineden bp kampanyasından 50ytl katkı payı ile aldım. Ben bu makineye kart alıcam ama hangi kartı bir türlü emin olamadım. Hepsiburadada kartları açıyorum bir dünya kart var. Desteklediği kartlarda kullanma kılavuzunda 1gb mmc - 2gb sd - 4gb sdhc diye bir ibare var. Tavsiye edeceğiniz iyi kalitede bir kart varmı? 1gb düşünmüyorum 2 yada 4gb tavsiye ederseniz sevinirim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • 2gb sd kart verdiler banada yanında +19 ytl ye birde canta.

2 gb ta 540 adet cekim yaparsın ama 12 dk video kaydı var .
    video az cekiyor ya mpeg4 cekmiyormu avi cekiyor sanırım ondan.
  • kad kad güzelmiş ya bu makina bakalım bi biraz daha araştırcam ama bu kafama yattı
  • quote:

Orjinalden alıntı: isamel03

kad kad güzelmiş ya bu makina bakalım bi biraz daha araştırcam ama bu kafama yattı

kafana takma kafan karışmasın . bende s630 kullandım senın gibi bu makine s630 aratmamakla beraber daha net veriyor görüntüyü gece fotosunu inan 400 isoda noise olmuyor ve cok aydınlık net cekiyor ...

ben tavsiye ediyorum bunu sana kullanmayan biri deyil güven
  • bir kaç kare ekliyorum...

fotogarf küçültülmüşdür .kalitesi düşdü

zomm suzz

3xoptik zomm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kad_kad -- 27 Temmuz 2008; 20:24:47 >

• makine hakkında bilinmesi gereken bişey ...

pil konusu gp 2700 yenı aldıgım pill ile ilk dolumda 20 dk vide 200 e yakın fotogarf cekdim hala bitiremedim . 2 diş duruyor ..çok az pil harcıyor cok azz
  • benden başka kullanan yokmu bu makineden ya . (:

konuyu üstte tutiyim herkez görsün .
  • ben bugün aldım bu makineyi hem de az önce bi topic te açtm ama bunu görmemiştim. açmazdım tabii ki. makinenin makroda netleştirmemesinin nedeni yetersiz ışık olabilir belki.
  • yok ondan deyilmiş ögrendim .
    10 cm den alıyor makroyu kesşi bir cm olsaydı ama fena deyil makrosu
    ..

hayırlı olsun 3 kişi olduk sanırım
  • valla hocam, makroydu bilmemneydi 8 çocuklu babanın işine benziyo bu foto meselesi. düşün 8 çocuğun var hepsini ayrı seversin evlattır. birinden vazgeçmeye razı olamazsın. ama bir gün gelir hepsini büyürler önem kazanırlar, hepsini bir sofrada bir araya getirip bi akşam yemeği yiyebilir misin? zor biraz di mi. e bağrımıza taş basıcaaz neapalım.
  • :)

dostum ben memlunum makrodan üst tarafda cekdigim pil fotosunu gördün sanırım . çok net cekiyor makine

daha ekliyecegim sende ekle deyiş açılardan nasıl cekiyor bakalım .pilli bi türlü bitiremiyorum hala foto cekiyorum

video avimi formatındamı cekiyor acaba ?

12 dk vie cekiyor 2 gb da
  • işte iki makro:
    bu, sarı ampul ışığnda flaşsız olarak çekildi.

bu da ledli el feneri ile aydınlatarak çekildi.

aygıt 10 cm den fazla yakından netleştirme yapamıyor. ama bu da idare eder. koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çavuş diyicez artık. o para on kuruş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbbilici -- 28 Temmuz 2008; 20:32:25 >

• makro iyi de biraz uzak cekiyor . olsun bölede iyi sadece parayıda cekseydi iyi olurdu :9
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.