Şimdi Ara

Ses Kalınlaştırmak Münkün Mü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
71.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet ses kalınlaştırmak mümkün mü münkün ise nasıl olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: spatyom243

quote:

Orijinalden alıntı: Operation_Battleaxe

quote:

quote:

aylardan sonra aldığım en güzel haberlerden biri :D eyvallah hacı abi çok sağolasın şu sıkıntım allahın izniyle bi çözülsün gece gündüz sağlığına duacı olucam :)

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

odyoloji uzmanları işitme bozuklukları uzmanı olarak geçiyomuş, sadece bazı üniversite hastanelerinde konuşma bozuklukları eğitimi de verildiğinden dolayı o üniversitelerden mezun olanlar ses ve işitme bozuklukları uzmanı ünvanı alıyomuş. senin kuzeninin tam olarak hangi hastanede tedavi olduğunu biliyomusun? şimdi ses alanında uzmanı olmayan bi hastaneye gidip te kulak muayenesi yapmak istemiyorum, kulaklarımda bi problem çünkü

Sadece işitme değil ses ve konuşma bozuklukları ile de ilgileniyor odyoloji alanı. Kaynak: (http://odyolog.biz/mutasyonel-falsetto/ ) Benim kuzenim Edirne Trakya Tıp fakültesine gitmişti. Ses alanında uzman olmayan diye bir olay yok açıkçası. Odyolog olan her kişi işitme ve konuşma bozuklukları ile ilgili sorunlara vakıftır. Senin sorun şuna benziyor. Diyelim senin sadece burun akıntı sorunun var ve sen sadece burun akıntılarıyla ilgilenen bir KBB uzmanı arıyorsun. :) İstanbul'da yaşıyorsan örneğin Marmara Tıp Eğitim Araştırma'ya gidebilirsin. Pendik'te.http://www.marmaraeah.gov.tr/tr-TR/Birim/odyoloji/294?p=Kadro

doğru söylüyosun valla ne diyeyim :D hem özelden hem devlet hastanelerinden ağzım çok yandığı için detaylarına kadar öğrenmek istedim herşeyi açıkçası. yeniden alakasız bi bölüme gidip işlerin sarpa sarmasını istemiyorum, tek istediğim problemimin bi an önce halledilmesi ve normale dönmek. yoluma ışık tuttuğun için de ayrıca teşekkür ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

aylardan sonra aldığım en güzel haberlerden biri :D eyvallah hacı abi çok sağolasın şu sıkıntım allahın izniyle bi çözülsün gece gündüz sağlığına duacı olucam :)

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

odyoloji uzmanları işitme bozuklukları uzmanı olarak geçiyomuş, sadece bazı üniversite hastanelerinde konuşma bozuklukları eğitimi de verildiğinden dolayı o üniversitelerden mezun olanlar ses ve işitme bozuklukları uzmanı ünvanı alıyomuş. senin kuzeninin tam olarak hangi hastanede tedavi olduğunu biliyomusun? şimdi ses alanında uzmanı olmayan bi hastaneye gidip te kulak muayenesi yapmak istemiyorum, kulaklarımda bi problem çünkü

Sadece işitme değil ses ve konuşma bozuklukları ile de ilgileniyor odyoloji alanı. Kaynak: (http://odyolog.biz/mutasyonel-falsetto/ ) Benim kuzenim Edirne Trakya Tıp fakültesine gitmişti. Ses alanında uzman olmayan diye bir olay yok açıkçası. Odyolog olan her kişi işitme ve konuşma bozuklukları ile ilgili sorunlara vakıftır. Senin sorun şuna benziyor. Diyelim senin sadece burun akıntı sorunun var ve sen sadece burun akıntılarıyla ilgilenen bir KBB uzmanı arıyorsun. :) İstanbul'da yaşıyorsan örneğin Marmara Tıp Eğitim Araştırma'ya gidebilirsin. Pendik'te.http://www.marmaraeah.gov.tr/tr-TR/Birim/odyoloji/294?p=Kadro

son birşey daha sormak istiyorum sana, artık hastane randevularının mhrs sistemiyle alındığını biliyosundur. bi randevu denemesi yapayım dedim, karşıma bölüm olarak birşeyler çıktı ama aralarında odyoloji adıyla geçen bi bölüme rastlamadım. acaba odyolojinin tıpta farklı bir karşılığı olabilir mi, dahiliyenin iç hastalıkları olması gibi örneğin. (çocuk sağlığı ve hastalıkları olabilir mi diye düşünüyorum ama artık çocuk statüsüne girmediğim için kararsız kaldım)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.