Şimdi Ara

Uzaktan Kumandalı Helikopter Süperrrrrrrrrrrrrrrrrrr (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
387
Cevap
0
Favori
71.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bimdekini sallayın eğer özdilek e gidebilecek olanlar varsa kesinlikle ordan alsın 20tl ye aldım hemde 3 kanallı daha güzel gelişmiş versiyonu.Kesinlikle ordan alın şimdi şarj oluyo tipi markası fln farklı 3 kanallıymış aldığım.(İzmir özdilek'den aldım )
  • bu forumda bim'in ajanları olduğunu düşünmeye başladım:) bim'de bu var, bim'de şu var, 50 kuruşum var bim'den ne alınır...
    arkadaşlar bahsettiğiniz helikopter(!) her yerde aynı fiyat zaten, bu heyecan neden?
  • arkadaşlar helikopter alacaksanız 4 ch e-sky ın lama v4 ünden asagısını almayın bu dedigniz adi cin malı helikopter bile denmez kagıt ucak yapın onu ucurun iannın daha cok eglenirsiniz. bunlar adi cin malı oyuncaklar ama gercek modelcilige ilk adım atmak istiyorsanız e-sky lama v4 derim. birde modelcilikle ilgili türkiyenin tek sitesi olanwww.hobbyrc.com/forum burayı takip edip sorarsanız her tülü ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AytaCom

Bugün bende Bim A.ş.'ye gittim ;

Birincisinde helikopteri aldım köpüksüz olanından eve geldim uçurdum beğenmedim . Fişimle beraber gittim adamlar bişe demedi değiştirdim.Köpükten olanınından aldım

İkincisinde köpüklüyü uçuryordum avizeye çarptı kanadı kırıldı. Gittim tekrar abi dedim bunun kanada kırıkmış . Ordakiler başından salladı git değiş dediler.Değiştim değişik rengini aldım

Üçüncü
    olaydada helikopterimle geliyordum bakkalın önünden geçiyordum.Bakkaldaki arkadaşlar gel bi test yapalım dediler. Bakkal içinde uçurmaya çalıştık yere v.s çarptı kanadı kırıldı . Ve kanadını kıranı helikopterle bime gönderdim fişle

Dördüncüsü
    elime geldi direk eve geldim şuan bi kere uçurdum bimden ve helikopterden gayet memnumum

Toplamda 4 helikopteri test etmiş oldum

İşte son helikopterim:

sizce yaptığınız durum çok doru mu?

bim in müşteri iniyetini suistimal etmiyormusunuz?

• Arkadaşlar bime helikopter hangi zamanlarda geliyor. Ben de alacağım 1 tane
  • Kimse yok mu????

Arkadaşlar bir yardım edin, nerden alabilirim bu helikopteri. İlk mesajlar 2008 temmuz-ağustos da yazılmış. Biz de ağustos dayız. Bime bu sene geldi bitti mi yoksa daha gelmedi mi? Ne zaman gelecek bir fikri olan var mı?
  • yok olm helikopter felan
  • Niye yok. Ne zaman geliyor
  • yokmu bu fiyata helikopter bimde başka yerlerde yada (:
  • hortlasın
  • Hortlak zaten yeterince bim'e dilekçe yazalım dandik -yakından- kumandalı helikopter istiyoruz diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: zigör

Arkadaşlar bime helikopter hangi zamanlarda geliyor. Ben de alacağım 1 tane

Hava koşulları iyi, görüş mesafesi yüksek ve uçuşa el verişli zamanlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

quote:

Orijinalden alıntı: zigör

Arkadaşlar bime helikopter hangi zamanlarda geliyor. Ben de alacağım 1 tane

Hava koşulları iyi, görüş mesafesi yüksek ve uçuşa el verişli zamanlarda

Konu katili helikopter bimin neresine inecek

• ARKADASLAR DH ÜYLERİ OLARAK İLGİNİZ VE MERAKINIZI TATMİN ETMEK İÇİN HAREKETE GECTİM VE BİRAZ ARAŞTIRDIM MADEM
    BU KONUYA BUKADAR MERAKLI İNSAN YORUM YAPTI BENDE SİZLER İCİN Bİ ARAŞTIRMA YAPTIM SİZLERE VE BUNDAN SONRA BU
    KONUYU GÖRÜNTÜLEMEK İSTEYENLERE YARDIMIN DOKUNUR İNŞALLAH (MADEM PARA VERCEKSİNİZ 3 VERCEGİNİZE 5 VERİN
    AMA ADAM GİBİ KARSILIK ALIN 22ytl Den Bahsedilmiş BENİM ŞİMDİ ANLATICAĞIM 33 TL BENDE MERAKLISIYIM BITANE SPARİC ETTİM
    GELİCEK MERAKLA BEKLİYORUM EN ALTTA LİNK VERİCEM SİZLER İCİN

METAL GÖVDE VE GYRO ÖZELLİĞİNE SAHİP

STABİL UÇUŞ
    SAĞLAM BİR HELİKOPTERDİR

KOLAY KULLANIM
    GYROSCOPE ÖZELLİĞİ İLE OTOMATİK OLARAK STABİLİTE DE KALIYOR KONTROLÜ DAHA KOLAY
    PROFESYONEL MODELLERDEKİ KADAR İYİ VE RAHAT UÇUŞ

İLERİ, GERİ, YUKARI,AŞAĞI, SAĞA VE SOLA GİDEBİLMEKTEDİR. USB İLE ŞARJ OLABİLMEKTEDİR.

USB ŞARJ ALETİ DAHİLDİR.

ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ;

Ağırlık: 40g
    Boyut: 205 x 45 x 95 (mm)
    Parça Boyutları: Ana rotor çapı 173mm
    Helikopter pil: 3.7V 130mAh Şarj edilebilir lityum polimer pil
    Şarj Süresi: 45-55 dakika
    Uçuş Süresi: 7-10 dakika
    Frekans: Infra Red kontrol sistemi - grup A, B ve C
    Kontrol Özellikler: ileri / geri / yukarı / aşağı / sol / sağ

Paket İçeriği:
    1 ADET 3.5 KANAL GYRO HELİKOPTER
    1 adet uzaktan kumanda
    1 ADET YEDEK KUYRUK PERVANE
    1 ADET USB SARJ KABLOSU

METAL GÖVDELİ HELİKOPTER

DÜNYANIN EN İYİ STABİL UÇUŞUNA SAHİP HELİKOPTERİ

SATAN ARKADAS BU ŞEKİLDE YAZMIŞ ELİMDEN GELDİGİNCE YARDIMCI OLMAYA CALISTIM UMARIM YARARLI OLABİLMİŞİMDİR KALİTELİ BİŞİYE BENZİO

http://www.timsah.com/VRD-002/edT0M4WofW9 (VİDEO LİNKİ İZLEYİN ARKADASLAR SÜPER HELİKOPTER BENCE BU GUN KARKGOYA VERCEKLER BNAGELİO BİTANE :D)

http://urun.gittigidiyor.com/GYROSCOPE-3-5-KANAL-KUMANDALI-R-C-HELIKOPTER_W0QQidZZ41401704

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alkol109 -- 29 Haziran 2011; 11:24:11 >

• Yorumların için teşekkürler dostum

Konu aylar sonra hortladı 14.sayfaya ulaşalım şimdide
  • walla uzun suredir takılamıorum dh ye yeni fırsat bulabildim ama nekadar uzun süre gecerse gecsin insanların bilgiye nezaman ihtiyacı olcagı belli olmuo belki icinde uhte kalan vardır belki bu konuyu okuyup dandik bişiye para vercekler böle bişi olsun istemedim ben arastırıodum böle bişiyle karşılaştım paylaştım ustelik onların alıcaklarında GYRO sistemide yok
    oldugu yerde döner o heli benim bu verdigim sabit asılı kalıo ve kolay konturol edilio verdigim linkte videosuda var bu arada yayınlamış adamlar
  • Ben almıştım yaş 19 bu arada bizimkiler çocukmusun sen dediler ve fişiyle birlikte verdim 22 TL lik alışveriş yapmıştım.
  • La ben de arıyorum bim'in sitesinde niye yok diye. Konuyu hortlatmışsınız
  • Bizim sürücü kursunda sınıfın birine 5 dev koli oyuncak aldık sınıf full oyuncak dolu. Durumu olmayan ailelerin çocuklarına dağıtmak için aldık. Bu helikopterlerden çok var. Ve hepsinin üstünde kamera var. Video ve resim çekip PC'ye atabilyiosun. Üstelik roket atabiliyor. Bayada pis atıyo roketleri. Bu satılanların aynısı.

edit : konu hortmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teslaman -- 29 Haziran 2011; 2:12:42 >
  • evet acık hortlattık ama bence iyi bi konu ve googleden yazdığında hicbir forumda gereklı acıklama yok bizden başka bu yuzden HoRtlatmaya değer ayrıca
    bu helikopter olayı okadar coq kişinin ilgisini cekio ki benim babamın ortağı 50 yaşında adam videosunu gordu bnada
    al parası kac paraysa vercem die tutturdu O DERECE DEMEK İSTEDİGİM ARKADASLAR daha onceden bi coq helikopterden bahsetmiş 200 tl ve üzeri
    fiyatlardaki biraz daha prof olan prototipleri alamicak yada ala bilicek ama bu parayı baymak istemeyen kişiler icin bu helikopterler coq uygun
    cünkü bunlar o helikopterlerin aynısı sadece kücültülmüşü onlar kadar olmasada onları aratmıcak şekilde uçuş sağlıo DH nin bil gi paylaşımı yapan
    üyelerinde yaş ortalaması göz önüne alınırsa BU HELİ BİÇİLMİŞ KAFTAN OLARAK GÖRDÜGÜM İÇİN PAYLAŞTIM VE HORTLATTIM UMARIM HATA YAPMADIM :D

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.