Şimdi Ara

Uzaktan Kumandalı Helikopter Süperrrrrrrrrrrrrrrrrrr (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
387
Cevap
0
Favori
71.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Tim Robbins

şarj olayı nasıl? her uçuş sırasında 8 tane pil falan mı takıyoruz alalardan biri bilgi versin lütfen... şöyle adam gibi açıklayın lütfen...

6 tane kumandaya takıyosun kumandadan şarz ediyosun 10 dakika 5 dakika uçuruyorsun şarzedilebilir pil alacan birde şarz makinası gp 2700 ler var tavsiye ederim 4pil + şarz cihazı 30 ytl filan 2tanede pil alsan 10 ytlde o helikopter 22 ytl pilleri 40 ytl
    birde piyasası 25 ytl filan bu helikopterlerin 60 ytl değil yinede zevkinize cevap verir
  • quote:

Orjinalden alıntı: alikuşcu

quote:

şarj olayı nasıl? her uçuş sırasında 8 tane pil falan mı takıyoruz alalardan biri bilgi versin lütfen... şöyle adam gibi açıklayın lütfen...

6 tane kumandaya takıyosun kumandadan şarz ediyosun 10 dakika 5 dakika uçuruyorsun şarzedilebilir pil alacan birde şarz makinası gp 2700 ler var tavsiye ederim 4pil + şarz cihazı 30 ytl filan 2tanede pil alsan 10 ytlde o helikopter 22 ytl pilleri 40 ytl
    birde piyasası 25 ytl filan bu helikopterlerin 60 ytl değil yinede zevkinize cevap verir

sen de var mı bu helikopterden? nasıl uçuşu odanın içinde dolancak gibi olsun bana yeter..
  • quote:

quote:

quote:

sen de var mı bu helikopterden? nasıl uçuşu odanın içinde dolancak gibi olsun bana yeter..

bende de buna benzer var odada dolasır ileri gider kalkar sağ sola yön veremezsin pek ama yinede yerden yükselip yerçekimini yenmesi insana zevk veriyor imkanınız varsa daha iyilerilerini alın 4 kanal alabilirsiniz imkan kısıtlıysa yinede iyidir
  • Bende almayacaktım ama her bim e girdiğimde bakıp bakıp alsam mı diyordum. Bugün sonunda dayanamadım aldım. İyikide almışım. Çok eğlenceli. Evde kullanacaklar sert yerlere çarptırmamaya dikkat edin. İlk günden arka pervanesini kırdım. Kalorifer le duvar arasında kaldı heliciğim arka pervane kırıldı. Neyseki içinden 1 tane yedek çıkıyor. Gitti gidiyorda tanesini 2 ytl ye arka pervane 6 ytl yede ana pervane satılıyor

Birde isterseniz köpüklü modeli var isterseniz tamamen plastik olanı var ama plastik olanı kaç gün dayanır çarpmalara belli deil
  • bu forumda daha doğrusu konuda 2 gündür ecel terleri döküyorum
    bas bas bağırıyorum 2 kanallı almayın sakın paranız sokağa gider diye

madem bu işe heves sardınız ve kafaya koyup alacaksınız şayet biraz paranıza kıyın derim arkadaşlar

adam gibi helikopter uçurmayı ve uzun ömürlü olmasını istiyorsanız!
    mutlaka en az 4 kanallı olsun sonuçta aylarca belki kırmazssanız bozmazsanız bir kaç yıl kullanabileceğiniz ürünlerdir bunlar

tavsiye olarakda E-SKY co-comanchi ve Lama tavsiye etmiştim bir önceki sayfalarda
  • 20 ytl ye o dediklerinden varsa hemen alalım

Bence gayet güzel bi alet. Zaten buradaki çoğu insan bunu hobi olarak yapmıyorki.

5-10 dakika eğlendirsin yeter işte. Eğlendirme işinide gayet iyi yapıyor bence.
  • hobi olarak görmüyorlarda ben konu dışında Rc bölümü yokken konu açtığımda alay konusu oluyordumşimdi modeli sürerkende tip tip bakanlşar oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anarsizm -- 29 Temmuz 2008; 0:13:13 >
  •  Uzaktan Kumandalı Helikopter Süperrrrrrrrrrrrrrrrrrr

alalı 4 saat oldu ve 3 tane bim gezdim bulmak için sonuç
    2 kuyruk pervaneside kırıldı
    bunları yedek parçasını nereden bulucaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: KnightOfKingdom

Uzaktan Kumandalı Helikopter Süperrrrrrrrrrrrrrrrrrr

alalı 4 saat oldu ve 3 tane bim gezdim bulmak için sonuç
    2 kuyruk pervaneside kırıldı
    bunları yedek parçasını nereden bulucaz

yanlış anlamayında o minicik şeyi alıp ertesi gün moralinizi bozacağınıza şöyle maddi imkanınızı biraz daha zorlayıp daha iyisini alsanız ve aldığınız iyi ürünü aylarca sorunsuz kullanarak bu hobinin zevkini doyasıa çıkartsanız hani moraliniz bozulmadan hevesiniz kursağınızda kalmadan diyorum

örnek şu helikopter http://www.mavibilgisayar.com/ud/6366

tüm yedek parcaları A dan Z ye satılıyor.
    kendisi 4 kanallı kumanda ile istediğin yerde kolayca uçur 200 metreye kadar

fiyatını hak eden bir heli kdv dahil 202 YTL çok para değil emin olun ki şuna herkez PC oyun zevki için bir ekran kartına 400 500 ytl yi gözünü kırpmadan verebiliyorsa 202 ytl yide böyle güzel bir hobi eğlencesinede verebilir

önerilerim yanlış anlaşılmasın ki burda bir çoğu kişi heves ederek şu 20 - 30 ytl lik helilerden alıyor ertesi güne malum
    moraliniz sıfıra düşüyor!

işte ucuz etin yahnisi hesabı

• Hacı şu kuyruk pervanesinden bulsam bunada Razıyım ben
    Yeterki şöle 10-15 tane kuyruk pervanesi bulayım
  • quote:

quote:

kumandada bulunan piller uzun ömürlüdür kullanım için ve devamlı kullanımlarda bir kumandanın pili yaklaşık 1 ay gider
    ve iyi bir heli içinde bulunan pil daha farklı küçük ve lion pildir aynı cep telefonlarındaki piller gibi ince yassı
    siz bu pili 2 saat içinde full şarz ettikden sonra ve tam şarz ile heliyi yaklaşık 20 - 25 dkk uçurabiliyorsunuz.

ama kumandadaki pillerin şarz süresi kullanıma göre yaklaşık 1 aya kadar gidebiliyor ve kumada içinde 2700 mah varta pil kullandığınızı düşünürsek işinizi daha sağlama almış olursunuz

not: VARTA varken GP pillerden uzak durmanızı tavsiye ederim ve en az 2500 mah kullanın
  • quote:

Orjinalden alıntı: KnightOfKingdom

Hacı şu kuyruk pervanesinden bulsam bunada Razıyım ben
    Yeterki şöle 10-15 tane kuyruk pervanesi bulayım

bunu söylerken benimde moralim bozulucak şimdi ama o yedek parçaları bulmanız çok zor gerçekdende
    sonuçta 20 ytl lik çin malı olan bir ürünün yedek parçalarıyla kimse uğraşmayabilir
    adamların maksatı şu 1 hafta kullan sonra at çöpe! eğer sevdiysen yenisini alırsın 20 ytl nedirki ... bu onların hesabı

keşke ürünü daha iyi bir mağazadan daha kaliteli olanını alsaydınız ( mavibilgisayar mesela ) bu mağazalar bu elektronik oyuncakların bayiliğini ve satışını yapıyor ve yedek parcalarınıda bulundurmak satmak zorunda kalıyorlar
    böylesi daha iyi aslında

keşke bunu düşünerek alsaydınız
  • bugün yürüttüm bimden bikaç kuyruk pervanesi
  • arkadaşlar alsammı bugun bimde gordum ama işe yarar zevkli birşey mi?tavsiyelerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: magicool

arkadaşlar alsammı bugun bimde gordum ama işe yarar zevkli birşey mi?tavsiyelerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum

bu işten daha doğrusu bu hobiye ilgin varsa ve büyük keyif almak istiyorsan sen beni dinle uzak dur o 20 ytl lik heli lerden

tavsiyelerimide bu sayfada ve bir önceki sayfalarda belirtmiştim
  • quote:

Orjinalden alıntı: SkYNeT-06

quote:

Orjinalden alıntı: magicool

arkadaşlar alsammı bugun bimde gordum ama işe yarar zevkli birşey mi?tavsiyelerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum

bu işten daha doğrusu bu hobiye ilgin varsa ve büyük keyif almak istiyorsan sen beni dinle uzak dur o 20 ytl lik heli lerden

tavsiyelerimide bu sayfada ve bir önceki sayfalarda belirtmiştim

iyide arkadaşım onerdigin helikopter aynı segmentte degil ki?biri 200 ytl digeri 20 ytl zaten bu işi burdaki cogu kişi bir anlık zevk için almıştır sen tutmuşsun hobi aracı onermişsin.zaten hobi bile olsa acemiler için pahalı degil mi o alet? bu bir basamak olarak gorulebilir ilk adım için 200 ytl cok bence:)zaten bir sure sonra artık oda yertmiyecektir heralde
  • @magicool:

Hobby'nin tetikleyici unsuru meraktır ve bu küçük alet her ne kadar gerçek RC'den ziyade oyuncak sınıfına girsede fiyatı ve özellikleriyle bu hobby'e yeni dostlar kazandıracaktır..

lama v4>>130ytl
    honey bee king2
    belt cp
    huricane 450
    copterx 450se v2
    trex 450se v2
    trex 500
    trex 600
    trex 700
    raptor 50
    raptor 90
    vario>>3500€

sonrası size ve bütcenize kalmış
  • http://urun.gittigidiyor.com/Picoo-Z-Kuyruk-Pervanesi-picoo-fairy-fj708a_W0QQidZZ10379689

gg de 15 adet 20 ytl ye kuyruk pervane var. Tek alırsan 2 ytl. Ama İstanbul'da satan bir dükkan bulmak lazım.
  • Valla nasıl kırılıyor anlamıyorum kuyruk pervanesi heralde çok uğrastınız benim elimden kaç tane picco geçti kuyruk pervanesini 1-2 kere kırdımAlmak isteyenlere tavsiye ederim 20 ytl fazla bişey değil bence bu zevki yaşamak için 20 ytl bile az o kadar zevkli ki uçurması anlatılmaz yaşanır bende lama v4 de var ancak piccoyu uçurması daha zevkli tabi keske lama v4 kadar dayanıklı olsa en fazla 1 ay a kadar sorunları çıkıyor ancak dediğim gibi çok zevkli bişey tavsiye ederim bunu aldığınızda biraz daha ilerletip lama v4 almak isticeksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nurisexygüzel -- 29 Temmuz 2008; 11:05:58 >
  • Ben pervane kırıldıkça japon yapıştırıcısıyla yapıştırıyom iyi oluyo
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.