Şimdi Ara

Araba için mp3 leri nasıl track yapabilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
16.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Programı falan var mı nasıl yapıcaz arkadaşlar alt koşumuz uzun yola gidicekmişte benden rica etti bende yaparım dedim ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.

yardımlarınız için teşekkür ederim.

• musicmatch diye bi program vardı onla olur sanırım.
  • Kullandığın program nedir bilmiyorum ama nero zaten yapıyo bunu müzik cd si yarat bölümüne gir 10 12 şarkı alıp cd dolduğunu gösteriyosa track yapmış demektir
  • Dostum hiç aramadım ama bak bir.Galiba cevabı var;

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=mp3+to+track&btnG=Google%27da+Ara&meta=
  • quote:

Orjinalden alıntı: sessiz.kral_43

Kullandığın program nedir bilmiyorum ama nero zaten yapıyo bunu müzik cd si yarat bölümüne gir 10 12 şarkı alıp cd dolduğunu gösteriyosa track yapmış demektir

nero yok bende
  • quote:

Orjinalden alıntı: s2000

quote:

Kullandığın program nedir bilmiyorum ama nero zaten yapıyo bunu müzik cd si yarat bölümüne gir 10 12 şarkı alıp cd dolduğunu gösteriyosa track yapmış demektir

nero yok bende

internetten hemen nero'yu indirp kurman lazım en kolayı bu ve en gereklisi ?

neroyu bilmiyorsun inşallah seninki cd-rw'dir

• nero yapıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kral_murat

quote:

Orjinalden alıntı: s2000

quote:

nero yok bende

internetten hemen nero'yu indirp kurman lazım en kolayı bu ve en gereklisi ?

neroyu bilmiyorsun inşallah seninki cd-rw'dir

nero'yu elbette biliyorum,ayrıca dvd-rw

hadi beyler bi el atın nerosuz olmaz mı ?

• Windows'un cd yazma aracına at(hepsi mp3 dimi),sonra diyecek müzik cd si mi olsun veri cd si mi diye müzik cd sini seç hepsi .cda lı oluyor...
  • WMP'da yapıyor...
  • ben şahsen şöle yapıorm! hem de çok basit... bi müzik dosyasınn üzerinden winamp'ta açılıosa onu özelliklerden Windows Media Player'a çeviriyorum!! böylece hepsi onla açılıo... sonra da direktman CD'ye atıp yazıorm! bu kadar oluo walla!!
  • Git bir elektronik marketten FM Transmitter (60 lira üstü değildir) al. Ceptelefonunla teybinin arasına bağla boş bir mhz bul çalmaya başlasın(telefonun çalabildiği herşeyi çalar video sesi bile yürütebilirsin)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakiramagururlu -- 25 Temmuz 2008; 22:43:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fakiramagururlu

Git bir elektronik marketten FM Transmitter (60 lira üstü değildir) al. Ceptelefonunla teybinin arasına bağla boş bir mhz bul çalmaya başlasın(telefonun çalabildiği herşeyi çalar video sesi bile yürütebilirsin)...

17 YTL
    http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=31.074.8027.0001#tablar

kullanıorum ama istanbul avrupa yakasında pek frekans bulunmuo tam buluom bitane sonra yinr çızırtı yapıo pek i değil

• istanbul için biraz kullanışsız evet her frekansta bi radyo istasyonu var.Bu arda ben yurtdışında 40$'aalmıştım fena kazuk yemişim.
  • Arkadaşlar neroyla sakın uğraşmayın altından kalkamazsınız. İndirmek başlı başına sıkıntı zaten öncelikle elinizde HİÇ KULLANILMAMIŞ BOŞ BİR CD LAZIM YALNIZ DVD OLMAYACAK CD olacak programımızın ismi ''''''BurnAwere free '''' bunu indirin ve bilgisayarınıza boş bir cd takın sonra ses cd'si butonuna tıklayın va şarkılarınızı sürükleyerek atın sonrada sol üst köşedeki yaz butonuna tıklayın bekleyin ve cd miz tamamdır
    NOT: CD OLACAK DVD DEĞİL
    NOT: CD NİZ BOŞ OLMALI VE YENİ OLMALI
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.