Şimdi Ara

NFS Most Wanted (Bölüm Geçme Sorunu)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
23.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyun merakım yoktur; ama geçenlerde Most Wanted'ın oyun videosunu izledim.
    Hoşuma gitti. CD'sini buldum bir yerden. Neyse oynamaya başladım.
    Oyunun şuan %50'sindeyim. Photo Ticket'larla uğraşıyorum.
    Ama haritanın sol üstünde bulunan yeri bir türlü geçemedim.
    İki gündür uğraşıyorum ama olmuyor.
    Photo Ticket da tam virajda.
    Fotoğraf isterseniz ekleyeyim. Sıkıntı geldi iyice.
    Yardımlarınızı bekliyorum...

• İşte bölge burası...

NFS Most Wanted (Bölüm Geçme Sorunu)
  • orayı gecmek ıcın hızlı olup entere basman lazım sanırım boyle olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOXO -- 26 Temmuz 2008; 1:17:01 >
  • Dostum yolun başından hızlanarak gel oraya yaklaşana kadar hızını muhafaza et oraya yaklaşınca nitroyu kökle böylece çok rahatlıkla yaparsın şahsen ben öyle yapıyordum
  • Oradan mümkün olan en yüksek hızla geçmelisin.Orası radar,geçtikten sonra sana hızını gösterir demek ki yeterince hızlı değilsin haritada mümkün olan en uzak noktadan başla hızını alarak gel,arkadaşın da dediği gibi bu noktaya gelince nitroyu kullan son sürat geç oradan
  • çok yakından dalmışsın biraz daha geriden başla. virajı alabileceğin şekilde ayarla hızı sonra nitroya aban
  • Dediklerinizin hepsini daha önceden yaptım. Ama artık kıl payı mı kaçırıyorum yoksa bayağı bir fark mı var bilmiyorum.
    Acaba biraz geriden gidip de oraya yaklaştığımda mı bassam nitroya, yoksa bayağı gerilerden gelip mi bassam.
    Bana ilki mantıklı geliyor. Hızımı aldığım zaman etrafa çarpma olasılığım yüksek.
    Neyse. Bu arada önceleri Photo Ticket'ları geçmediğim halde diğer yarışlar açılıyordu.
    Ama bu sefer haritayı sıfırlamamı istiyor herhalde...
  • Sonunda geçtim. Sağolun yine de.
    İyi günler...
  • Arkadaşlar şuan oyunun %57'sini bitirdim.
    Polislere yakalanma hakkım bitmişti mecburen paramı aldılar.
    Sonra tırstım oyun bitecek diye.
    Ne şanslıyım ki yıldız açıldı bir tane. Gallardo'lu adamı 3 yarışta da geçtim.
    x4 falan birşeyler yazıyordu. Benim şimdi 4 kez daha polislere yakalanma hakkım mı oluştu ?
    Eğer oluşmadıysa ne yapmalıyım ?
    Bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tayfa-140

Arkadaşlar şuan oyunun %57'sini bitirdim.
    Polislere yakalanma hakkım bitmişti mecburen paramı aldılar.
    Sonra tırstım oyun bitecek diye.
    Ne şanslıyım ki yıldız açıldı bir tane. Gallardo'lu adamı 3 yarışta da geçtim.
    x4 falan birşeyler yazıyordu. Benim şimdi 4 kez daha polislere yakalanma hakkım mı oluştu ?
    Eğer oluşmadıysa ne yapmalıyım ?
    Bilgilendirirseniz sevinirim.

yoq dostum o snn aranma seviyen polislerin zorluğu.o 5 olunca pesine crosslar yani corvetteli polisler takılcak 4 de fln helikopter fln gelio o yhni
  • O zaman az bir param var. Hadi biraz biriktirdim diyelim.
    Bir kez yakalasalar beni, paralar gidecek. İkincide oyun bitecek öyle mi ?
  • bende bbu most wanted da oyunun rengini acamadim nerden acilior bilen varmi??
  • polislere yakalanınca ctrl+alt+del ile oyundan çık eğer çıkamıyorsan pc'ye resetle
    para gitmez o zaman :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: kamiloglu

polislere yakalanınca ctrl+alt+del ile oyundan çık eğer çıkamıyorsan pc'ye resetle
    para gitmez o zaman :)

Abi böyle de hile yapmış oluruz. Hakkıyla kazanalım...
  • ya ben ilk başta takıldım :D 15. adamla karşılaşıyoruz ya yolun yarısında beni geçiyo :D bi daha yetişemiyorum farkı koyuyo :D
  • merhaba kara liste 9 earl de takıldım bütün görevleri yaptım ama hala rakiple mücadeleye mücadeleye geçemedim lütfen yardımcı olabilirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerem87 -- 7 Ağustos 2012; 0:15:48 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.