Şimdi Ara

Uzamak Ve Kas Yapmak İstiyorum (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
55.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 4 ay önce benden 10 cm kısa olan arkadaşım şu anda benden 5 cm uzun.Boy uzatma seti almış meğersem.%100 geri ödeme garantili hemde.Siteye bir bak derim buradan.
  • -Kas yapmak istiyorsanız ilk önce bol bol su içiniz kasların çoğu sudan oluşur
    -Süt gereklidir ama kutu sütler o kadar iyi değil bu zamanda eğer pazardan bulabilrsiniz saf süt alınız.
  • Kas yapmak istiyorsanız ne yapmalısınız bilemem ama

Boyunuzu uzatmak için şu bloga bir göz atın derim. boy nasıl uzar, Boyunuzu uzatmayı garanti eden yöntem vs. hakkında bilgi veriliyor >> Boy uzatma teknikleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavisever -- 10 Temmuz 2013; 0:04:21 >
  • ben 16 yaşındayım fizikim yaşıtlarıma göre orta kasyapısı var ama düzenli çalışamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim
  • Bence boydan önemlisi omuz ve göğüs tabii bunun için şınav gerek 2 tane çekemezken 3 haftada 12 yi zorluyorum-nizami
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkyock

arkadaşım 19 yaşından sonra boyun en fazla 1.75 oda en fazla olur bu boydasın genetik aileden dolayı...

Hahahaha :D çok saçma.....

örnek yakın arkadaşım muhittin ..... yanımda oturuyor kendileri :D :D

15 yaşında 9.cu sınıfı bitirdiğinde 1.67 boyu varmı şuanda benden uzun kendileri boyu 1.87 yaşı 18 (94 doğumlu) ben 15 yaşımda iken 1.80 falandım

15 Yaşından sonra boy atman eğer kısa isen bir anda gelişir ama belli bir boya ulaşmışsan uzaman yavaşlar..

Örnek ben 13 yaşımda iken 14 yaşından gün aldığımda boyum 1.78 ile 1.80 arasındaydı, şuanda 18 yaşımdan gün aldım mayısta 1.85 yeni oldu.

14 yaşımdan 16 yaşıma kadar 1 cm anca uzadım ve yüzümde değişiklik yoktu 1.81 falandım ne olduysa 2012 de oldu 1.85 e dayandı boyum daha da uzuyor omuzlarım genişledi.... bu işler yaşa bakıyor ama senin yaşın daha çok erken...

1.72 türkiye şartlarında ortalama boy ve en kötü halde bile bu ortalamanın üstünde olursun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kardelen G.

Boy uzamasına en çok yardım eden bence domuz etidir...

gece gece güldürdünya helal olsun sana :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Di_ab_lo_

Arkadaşlar Şuan Ben 14 yaşındayım uzamak ve kas yapmak istiyorum hergün süt içiyorum ve mekik çekiyorum çektiğim mekik sayısı değişiyor bazen 50 tane bazen 400 tane çekiyorum 2 aydan beri yapıyorum ama hiç karın kasım oluşmadı benim spor salonuna gidecek imkanımda yok bana sağlıklı evde yapılacak bir program söylermisiniz hep boyumu uzatıp hem de kas yapmak istiyorum.
    Boy:1.60
    Kilo:54

Yardımcı olursanız çok sevinirim birde bende göbek var onu nasıl düzeltcem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xKiNqLeGeNdx -- 6 Eylül 2012; 23:13:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan_Sultan

quote:

Orijinalden alıntı: brkyock

arkadaşım 19 yaşından sonra boyun en fazla 1.75 oda en fazla olur bu boydasın genetik aileden dolayı...

Hahahaha :D çok saçma.....

örnek yakın arkadaşım muhittin ..... yanımda oturuyor kendileri :D :D

15 yaşında 9.cu sınıfı bitirdiğinde 1.67 boyu varmı şuanda benden uzun kendileri boyu 1.87 yaşı 18 (94 doğumlu) ben 15 yaşımda iken 1.80 falandım

15 Yaşından sonra boy atman eğer kısa isen bir anda gelişir ama belli bir boya ulaşmışsan uzaman yavaşlar..

Örnek ben 13 yaşımda iken 14 yaşından gün aldığımda boyum 1.78 ile 1.80 arasındaydı, şuanda 18 yaşımdan gün aldım mayısta 1.85 yeni oldu.

14 yaşımdan 16 yaşıma kadar 1 cm anca uzadım ve yüzümde değişiklik yoktu 1.81 falandım ne olduysa 2012 de oldu 1.85 e dayandı boyum daha da uzuyor omuzlarım genişledi.... bu işler yaşa bakıyor ama senin yaşın daha çok erken...

1.72 türkiye şartlarında ortalama boy ve en kötü halde bile bu ortalamanın üstünde olursun :)

Lise 3'e geçtim boy 1.63 ben napıyım abi :) ?

• abi ben 11 yaşın dayım boyum 1.55 kilom 57 lütfen yardım edin yaşım küçük diye düşünmeyin tek başıma 30 kilo taşıyabiliyorum uzayıp kas yapmak istiyorum yardım
  • Senin yaşında bunu farkına varamadık . Şimdi boyumuz uzasın diye Arginine kullanıyoruz

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grknvdn -- 28 Ağustos 2016; 17:01:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grknvdn

ben 1999 doğumluyum şu an boyum 1.79 yağım yok tenise sadece gidiyorum çok güçlüyüm ve kilom 71 kg ama kimse bu kadar göstermiyorsun diyor kol kaslarımı göze çarpacak şekilde geliştirmek için napabilirim?

Yani güçlüyüm ama kaslarımı şişirmek istiyorum diyorsun?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grknvdn -- 28 Ağustos 2016; 17:02:36 >
  • Arkadaşım Basketbol OynA bOYUN Uzar .

marketlerden biyerlerden 2 tane biri 10 kg diyeri 10 kg 2 tane duba al okey :)
  • yüzmeyi de deneyebilirsin.
  • Bak burada kol ve göğüs güçlendirici egzersizler videoyla anlatılıyor. Ben kadınlar için olanını yapıyorum, kadın antrenör çok ünlü bir Hollywood antrenörü çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevinsen -- 12 Şubat 2013; 15:08:33 >
  • Genetikle alakası yok ben 13 yaşındayım 1999 doğumluyum babamın boyu 1.72 annemin 1.58 benim boyum 1.75
    geçen yaz 1 cm bile uzamamıştım, ama yaz bittikten sonra süt içmeye başladım günde 2-3 bardak içiyorum 6 ayda 5 cm uzadım basketbol oynasanız bile süt için sadece basketbol oynamakla uzayamazsınız.Ve hem diyet yapıp hem de uzamaya çalışmayın ben yazın 1.70 boya 85 kiloydum aşırı kiloluydum 3 ayda 14 kilo verdim şu an
    71 kiloyum 1.75 boyda var yeterki süt iç diyorum başka birşey demiyorum...
  • Barfix, ip atlamak, süt içmek, basket bol gibi zıplama sporları ve boyum uzayacak diyorsan çok ağır çalışmaman gerekiyor özellikle squad gibi ağır egzersizler yapma ama yaşın daha çok genç merak etme sen en az 18 yasına gelene kadar böyle agırlıklara girmeden sadece düzenli ( basket futbol v.b) sporlar yap bu söylediklerimide en az 17-18 yaşına kadar yapma
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Di_ab_lo_

Sağolun arkadaşlar

Kardeş anne ve baban uzunsa çok takma sen de her türlü uzarsın benim annem ve babamın boyu 175 falan ben 17 yaşıma giricem 1.88 boyum var ben de çok kısaydım 8.sınıfta 1.65 falandım herkes uzundu benden 3 senede 20cm uzadım.Basket falan oynuyormusun?Yeni başlamaktan bahsetmiyorum 4-5 senedir falan?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.