Şimdi Ara

SHERWOOD RD-8701 SUB ÇALIŞMIYOR YARDIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün akşam itibari ile bu anfiyi kullanmaya başaldım fakat bir sorunum var ne yaptıysam bie türlü sunwoofer ı çalıştımayı beceremedim tüm kolanlardan sesi alıyorum ama sub da tık yok bağlantıyıda anfinin arkasındaki sub pre out çıkışına bağladım ama nafile yardımcı olursanız sevinirim.

• Menüden Subwoofer'i yes yaptın mı?
  • Üstat menüden subwoofer seçeneğinde sedace yes no seçeneği var yes yapıyorum kaydediyorum ama çalışmıyor acaba kablodan olabilirmi? satıcı bana normal rca kablo verdi bu olur dedi kablodan olma olasılığı varmıdır varsa nasıl bir kablo almalıyım
  • Normal Rca kabloyla zaten bağlayacaksın. Ama kaliteli olsun tabiki. Yalnız Sub'a hiç sinyal gitmiyorsa, bunun kablo kalitesi ile alakası yok. Menü seçeneklerini detaylıca karıştır. Zaten kitabında da sorunlar bölümü diye bir ek olması lazım. Kullandığın anfiyi bilmediğim için, görmeden de pek bir yorum yapamıyorum.

Ama Subwoofer'ini daha önceden kullanıyorduysan ve çalışıyorduysa, zaten kesin anfinin ayarlarında ya da bağlantılarında bir şey vardır.
  • sub yeni daha önce böyle bir sistem kullanmamıştım zaten ama dün yaklaşık 4 saat uğraştım kitapçığına da baktım ama bir türlü çalıştırmayı beceremedim
  • aldığın yerde test ettınmı kendin ?
  • EUROBOY SORUNU ÇÖZDÜNMÜ SHERWOODAN ÇOK MEMNUNDUN AMA SUB OLAYI KÖTÜ OLMUŞ BENDE NİYETLENDİM AMA SUBI AÇAMADIN .BUNUN GİB BAZI SORUNLAR DUYDUM BU ÜRÜNLE İLGİLİ GÖRÜNTÜ DE SİYAH BEYAZ OLAYLARI VARDI NTSC İLE İLGİLİ ACABA SORUNLU BİR ÜRÜNMÜ
  • Şuan için üründe bir sorun yok tahminimce ben yapamıyorum akşam bir daha deneyeceğim sonucu bildiririm
  • sonucu bekliyorum eger yamaha 361 den iyi dersen bu anfi için almayı düşünüyorum bende
    buarada sub wooferın modeli ne aktif woofer dimi sub da sorun yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickelx -- 25 Temmuz 2008; 18:42:49 >
  • Normal hoparlorler icin small/large veya benzeri gibi bir secenek varsa bunlari small'a getir. small secildiginde baslar suba birakiliyor, large'da normal hoparlorlere veriliyor.
  • subın sesi çok kısıktır belki ya da amfiden db si düşük seviyededir.bir de önce sub ı sonra amfiyi aktif hale getir.
  • sub ın marka modeli ne bir de.
  • Arkadaşlar dün akşam itibari ile teknika üstadın yardımı ile çözdüm sorunu şuanda sub çalışıyor sistem gayet güzel sherwood anfi parasından fazlasını hakediyor emin olun saygılarımla
  • Problem neymis?
  • Problem anfinin digital analog modülü var dijitalde çalışıyor sub
  • quote:

Orjinalden alıntı: EuRoBoY

Problem anfinin digital analog modülü var dijitalde çalışıyor sub

analog bağlantılarda suba sinyal gitmiyor mu yani ,,ilginç.
  • Acemi olduğum için tam olarak müdahale edemiyorum ama tahminimce analog bağlantıdada çalışması lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.