Şimdi Ara

## Chaintech'den Apogee GT Blazer Serisi 4GB'lık DDR3-1800MHz Bellek Kiti ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Chaintech'den Apogee GT Blazer Serisi 4GB'lık DDR3-1800MHz Bellek Kiti ##

Chaintech hazırladığı yeni bellek kitini duyurdu. Firmanın yüksek peformans tutkunları için hazırladığı yeni DDR3 kiti Apogee GT Blazer serisi altında hazırlandı. 2GB'lık iki adet bellek modülünden oluşan yeni bellek kiti için üretici firma Chaintech'in üzerinde durduğu temel nokta düşük voltaj seviyesi. 1800MHz'de çalışan ve 1.8v geriliminde CAS8 zamanlamarıyla gelen bellek kitinin aynı saat hızında çalışan 4GB'lık pek çok bellek kitine göre daha düşük voltaj seviyesinde çalıştığı ifade ediliyor. Isı emici blokları ile dikkat çeken kitin yanında özellikle "extrem" hız aşırtma denemeleri yapmayı planlayan kullanıcılar için hava soğutma ekstra soğutma sağlayacak fan soğutma kiti de sunuluyor. EPP 2.0 teknolojisi ile özellikle Nvidia'nın nForce 790 yonga setini hedef alan Chaintech'in Apogee GT Blazer serisi yeni bellek kitinin 8 katmanlı baskılı devre ve Samsung üretimi bellek yongaları kullandığını belirtiliyor. 1800MHz'de çalışan 4GB'lık yeni bellek kitinin fiyatı hakkındaysa henüz net bir bilgi bulunmuyor.

• ram firmaları sogutma olayını büyüttü artık 3 lü fanlar olsun kocaman bakır soğutucular olsun vs..
  • haywanımsı bişi bu ya fazla söze gerek yok
  • Tam diyecektim yok artık bunlarada fan takalım yazının devamında oda varmış
  • Eskiden Ramlerin üstüne Fan taktıkmı " nedir o , çirkin , gürültülü vs" deyip dalga geçerdiler

Şimdi fansız Ram alanı dövüyorlar

Kasaların için fan doldu arkadaş , komple su soğutmayamı geçsek acep ..

Tüm bileşenlere boru döşeyip , şebeke suyunamı bağlasak

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pEgaTR -- 25 Temmuz 2008; 10:58:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pEgaTR

Eskiden Ramlerin üstüne Fan taktıkmı " nedir o , çirkin , gürültülü vs" deyip dalga geçerdiler

iyi fikir hemen baslıyorum

• Bu su soğutma hakketten en iyisi
  • OCZ FLEX RAMLER BUNLARDAN DAHA ÜSTÜN HELE YENİ ÇIKAN 2 GB LIK SU/HAVA SOĞUTMALI MODELLERİ GÖRMENİZ LAZIM :d HEM ÇOK AĞIR HEM ÇOK PARLAK HEM ÇOK SEVİMLİLER :) bunlar kadar hızlı değiller ama

flex ddr2 800 mhz

flex 2 ddr3 1200 mhz

• ocz flex bunlar kadar hizli degil demissin ama flex2 ddr3 2000mhz cas8

http://geizhals.at/eu/a331037.html

su sogutma ile overclocklu halini cok merak ediyorum.
  • Şu DDRIII'e bi geçelim, artık MHZ kullamayız heralde 2 GHZ RAM Wooow
  • quote:

Orjinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

quote:

Eskiden Ramlerin üstüne Fan taktıkmı " nedir o , çirkin , gürültülü vs" deyip dalga geçerdiler

ben artezyen kuyuya bağladım

• quote:

Orjinalden alıntı: Assasin_creed

quote:

Orjinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

quote:

ben artezyen kuyuya bağladım

kuyu iyi bir çözüm, İstanbulda su sıkıntısı kapıda.su ile soğutmaya girmek yanlış bir yatırım olur. dikkat!!!

• ^Kutusu cok hosuma gitti
  • apogee bana yabancı değil mesle dünyanın en iyi audio converter lerini yapan markadır ama burda nick olarak kullanılmış sanırm
  • Chaintech markasının Türkiye'de satışını yapan bi temsilcisi yok mu? Dikkatimi çekti de ..
  • chaintech'in eskiden anakart ve ekran kartları geliyordu ama son zamanlarda adı pek duyulmuyor.
    performans belleğinde marka sayısı arttı ama bilindik markalardan pek şaşmamak lazım
  • Bence Çok abartı Görünüyor dış kısmı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.