Şimdi Ara

Creative Audigy 2 ZS ve Diğer Sorularım için Rica etsem Yardım edebilirmisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben Audigy 2ZS + Z5500 Kullanıcısıyım fakat Ses kartımın orjinal Driver'larının olduğu CD bozuldu ve internetten indirdiğim driver'larda Surround Mix console'u falan yok çok adi bir Programı var bunun Driver'larını sizlerden mümkünatı var ise temin edebilirmiyim Rica etsem acaba?

Not: Mecidiyeköy'de oturmakta bulunuyorum.

Arkadaşlar hazır bu konuyu açmış iken sormam gereken sorularıda bu konu altında sorup cevaplarını alır isem çok makbule geçer.

Malum eski Codec'ler kullanıyorum yaklaşık ses üzerine Codec vs vs. Kurulu olan sistemi 1 senedir takip edemiyorum o yüzden sorularımı şu şekilde sıralar isem iyi olur sanırım...

1- K - Lite Codec Programı Kullanıyorum hangi versionunu önerirsiniz yada başka bir Programmı kullanmalıyım Kullanır isem Version ne olmalıdır Mümkünse Download Link'i alabilirmiyim ?

2- Kısa zaman içinde yeni daireye taşınacağımızdan Kısmetse Speaker'ları Tavan'ın altına koyacağımdan yerlerini önceden hazırlattım Resimlerini yarın upload ederim. Ettiğim Resim üzerinde Sistem'de film izler iken Dolby olmasını istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir?

3- C. Audigy 2 ZS için hangi ayarları kullanmalıyım.

4- Coax Bağlantı + 5.1 96HZ ayarladığım zaman Ses sisteminden çevresel sesleri duyabiliyorum Fakat Center'dan ses çok ama çok kısık geliyor bunu nasıl önleyebilirim Film izler iken...

Arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeVil_BoZZo -- 25 Temmuz 2008; 13:08:45 >

• Selamlar dostum, eğer daha hızlı temin edemezsen ben sana önümüzdeki hafta içi pazartesi salı İzmit'den kargo gönderebilirim kurulum CD'sini. Ben ses kodeği olarak ffdshow'u kullanıyorum Z-5500 den Dolb Dijital olarak 48hz de sesi mixer deki çıkış ayarlarını ayarlayarak yaptıp Logitech Z5500 konusunda son sayfada bulabilirsin görüntüyü işine yarar belki. Ses kartında kaynağa göre ayar yapıyorum genelde eax da Acuistic EQ ve ccms açık, kendi ekolayzırını kullanmıyorum. Speaker yerleşiminide THX menusunden +/- Db vererek calibrasyon yaptım keyifle dinliyorum.
  • Başlık niye ingilizce? ( o da hatalı)
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaGeSuKo

Başlık niye ingilizce? ( o da hatalı)

Ben de ona takıldım
  • ben vista kullanıyorum istersen raid adresini verirri dostum
  • Arkadaşalar Başlık değiştirilmiştir. Konu ile ilgili cevaplarınız var ise daha detaylı alabilirmiyim lütfen?

@xenkebikec Bilgilendirme için çok teşekkür ederim arkadaşım. Eğerki Driver işi olmaz ise seninle iletişime geçmemde bir sorun olmaz sanırım değilmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeVil_BoZZo

Arkadaşalar Başlık değiştirilmiştir. Konu ile ilgili cevaplarınız var ise daha detaylı alabilirmiyim lütfen?

@xenkebikec Bilgilendirme için çok teşekkür ederim arkadaşım. Eğerki Driver işi olmaz ise seninle iletişime geçmemde bir sorun olmaz sanırım değilmi?

Rica ederim, sen ihtiyaç duyduğunda özelden mesaj atarsın konuşuruz.

Edit : yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xenkebikec -- 25 Temmuz 2008; 13:44:55 >
  • Tekrar teşekkür ederim birde arzu etsem bu Codec programının ayarları hakkında bilgilendirme verebilirmisin ?
  • Arkadaşlar lütfen biraz olsun yardım edebilirmisiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.