Şimdi Ara

hiç bir video sitesinde video izleyemiyorum lütfen yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
169.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar pc me son günlerde bir şeyler olmaya başladı.
    neden bilmiyorum ama hiç bir video sitesinde video izleyemiyorum.
    video açılıo dolmuyor öyle bekliyor.
    allah rızası için çözene dua edicem ya
    şimdiden teşekkürler
  • başka tarayıcıdan denedin mi? tarayıcının çoklu ortam ayarından video oynatma seçeneği kapalı olabilir, bir bak istersen,
  • Bende de oluyor youpor* a ktunnel üzerinden giriyorum site açılıyor ama video player kısmı gözükmüyor konuyu açan arkadaşla sorunum aynımı acaba yada benim sorumada bir cevap verseniz boşa konu kirliliği yaratmayalım
  • Flash player de sorun vardır. Flash playerin en son sürümünü yüklemek için bu adresten Agree and install now a tıkla, ekranda flash oynamaya başlayınca yüklenmiş demektir, muhtemelen de sorunun düzelecektir.
    http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash&promoid=BUIGP
  • Flash Player zatn kuruludur kurulu olmasa wıdeo goruntusu gelmez flash player yukle der ...Flash Playerı Silip Tekrar Yuklersen Bu sorun hallola Bilir
  • Aynı sorun bende de var dediklerinizi yaptım sorun düzelmedi.
  • Aynı sorun bende de var nasıl çözeceğiz bu sorunu?
  • aynı sorunla karşılaştım..

video geliyor ama açmıyor..
  • 1 saat önce video izlerken, şimdi izleyemiyorum :( PCye reset atınca düzeliyor izleyebiliyorum... Sorun nedir ki
  • DNS problemi olabilir. Bir süredir google DNS lerini kullanıyorum 8.8.4.4 ve 8.8.8.8 oldıkça memnunum. Ama bu gün ne hikmetse youtube videoları açılmıyor. Hiç bir hata vs gelmeden simsiyah duruyor ve yüklenmiyor. DNS olarak tekrar OpenDNS e döndüm 208.67.220.220 208.67.222.222 şu an sorun yok izleyebiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: clarion

DNS problemi olabilir. Bir süredir google DNS lerini kullanıyorum 8.8.4.4 ve 8.8.8.8 oldıkça memnunum. Ama bu gün ne hikmetse youtube videoları açılmıyor. Hiç bir hata vs gelmeden simsiyah duruyor ve yüklenmiyor. DNS olarak tekrar OpenDNS e döndüm 208.67.220.220 208.67.222.222 şu an sorun yok izleyebiliyorum

Hocam geçenlerde konu açılmıştı google 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 DNS adreslerini engellemişti.Sorunsuz girebiliyormusunuz?
  • şu an youtube dahil hiç bir problem yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: clarion

şu an youtube dahil hiç bir problem yok...

Tamam teşekkür ederim.Madem hızlı o zaman bende kullanayım şu DNS'leri.
  • aynı sorun bendede var arkadaşlar

quote:

Orijinalden alıntı: KoMuTaN-61

başka tarayıcıdan denedin mi? tarayıcının çoklu ortam ayarından video oynatma seçeneği kapalı olabilir, bir bak istersen,

bende bu yorumu görünce firefox değilde ie den girdim gayet iyi çalışıyor. çokluortam ayarlarını nerden bulabiliriz ? (firefoxta bulamadım)
  • evet bende de bu tarz sorun oluştu aniden, nasıl oldu anlamadım. İnternetten her vidyoyu izleyemiyordum. youtube acılmıyordu, google videoyu kullanamıyordum, hemen hemen hic online film izleyemiyordum (tek tük hariç) vs. open dns yerine google dns yaptım düzeldi.

teşekkürler..
  • Firefox u açın.

ARAÇLAR > SEÇENEKLER > UYGULAMALAR
    daha sonra altta bir sürü uzantı formatı çıkıcak. video / ses için olanları biliyorsunuzdur herhalde.onları inceleyin :)
  • HERKESE SELAM...ÇÖZÜMÜ ARZEDİYORUM..GÖSTERİLEMEYEN VİDEONUN ÜZERİNDE SAĞ TIK YAPINIZ..GENEL AYARLARDA SİTELERİN BİLGİSAYARINIZA BİLGİ KAYDETMESİ MADDESİNE İZİN VERİN ..TAMAMDIR..:)...BASKA ÇÖZÜMÜ YOK..
  • geçmiş konuyu canlandırıyorum ama bende bu kahrolası ttnet yüzünden 240p videoları bile izleyemiyorum adli kullanım kotama baktım ama sadece 8.018.784.434
    (7,468 GB) kullanmışım
  • Çok amaçlı adres çubuğundan tarayıcınızı değiştirin soru düzeliyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.