Şimdi Ara

## Sapphire 1GB Bellekli HD 3650 ve 3850 Modellerini Kullanıma Sundu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
4.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Sapphire 1GB Bellekli HD 3650 ve 3850 Modellerini Kullanıma Sundu ##

Ekran kartı üretiminde ATi'nin önde gelen iş ortaklarından biri olan ve bir süredir arka arkaya duyurduğu özelleştirilmiş tasarıma sahip 4800 serisi ekran kartlarından sonra firma gücü HD 4850'ye yetmeyen ve yüksek bellek kapsaitesine gereksinim duyan kullanıcılar için için alternatif olacabilecek maliyet odaklı iki modelini daha duyurdu. Firmanın kullanıma sunduğu yeni modelleri 1GB bellekli HD 3650 ve 1GB bellekli HD 3850. 55nm üretim teknolojisi ile hazırlanan RV635 ve RV670 gpu'larının kullanıldığı yeni modellerden HD 3850 yüksek kapasitesinin yanında kullanılan soğutucusuyla da dikkat çekebilir. Yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma yapabilen DirectX 10.1 destekli yeni modellerin detaylı teknik özelliklerine ve Türkiye satış fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz;

HD3650 1GB

Bellek : 1024MB DDR2
    Grafik İşlemci: HD RV635Pro
    Çekirdek Hızı : 725MHz
    Bellek Hızı : 800MHz
    Paralel İşlem Birimi: 120
    Bellek Veriyolu : 128bit
    Arabirim : PCI Express 16X
    Üretim Teknolojisi : 0.55 Mikron
    Transistör Sayısı : 181 Milyon
    Soğutma : Fan + Bakır Heatpipe

HD3850 1GB

Bellek : 1024MB DDR2
    Grafik işlemci : HD 3870 / RV670
    Çekirdek Hızı : 700MHz
    Bellek Hızı : 1000MHz
    Paralel İşlem Birimi: 320
    Bellek Veriyolu : 256bit
    Arabirim : PCI Express 16X
    Üretim Teknolojisi : 0.55 Mikron
    Transistör Sayısı : 666 Milyon
    Soğutma : Fan + Bakır Heatpipe, Çift Slot

Sapphire HD3650 1GB: 85$+KDV
    Sapphire HD3850 1GB : 129$+KDV

## Sapphire 1GB Bellekli HD 3650 ve 3850 Modellerini Kullanıma Sundu ##
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 2 side 5 para etmez kartlar bence sadece bilgisiz kullanıcıları keklemek casper vestel gibi firmalara zemin hazırlayan kartlar
  • Gereksiz artık bunlar.
  • nealaka şimdi bu kartlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: lastingmoon

2 side 5 para etmez kartlar bence sadece bilgisiz kullanıcıları keklemek casper vestel gibi firmalara zemin hazırlayan kartlar

çok güzel bi yorum aynen katılıyorm
  • quote:

2 side 5 para etmez kartlar bence sadece bilgisiz kullanıcıları keklemek casper vestel gibi firmalara zemin hazırlayan kartlar

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: minmaster

quote:

çok güzel bi yorum aynen katılıyorm

Katılmakla kalmıyor eklemede yapıyorum. O DDR2 bellkelrde neyin nesi. Üstelik HD3850 de.
  • Stok eritme çabaları bunlar
  • Aha bi de Nvidia kazıkçı oluyodu bunların yaptığı ne böyle meydanı boş buldular Nvidia'nın taktikleri uyguluyolar 512mb'ın bile fazla olduğu kartlara 1 gb lık model yapıyorlar
    İşte ondan sonra da Casper da alır Pro 2000 de alır bilmeyene kakalar bunları...
  • kek aranıyor dondurmam bal kaymak misali hehehhee
  • +(10!)^10!
  • Güzel kartlar beğendim derdim amma beğenmek bu şartlar alştında zor
  • bu ne be mario oynarmı bunlar arkadaşlar ?
  • x1550 1 gb gibi böyle dev dev azıyo teknosa fln
  • Ne poh atıyonuz ya gidin nvidia ya atın o pokumanları yıllarca sömürdü herkesi. Ati 2 tane tekrar kartı çıkardı diye ne bıdıbıdı ediyonuz be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 24 Temmuz 2008; 19:10:48 >
  • alt seviye kartlar için o fiyat çok değil mi? adu üstünde ''ALT SEVİYE''
  • Yeni kartların havasıyla stok eritme çabası ama gereksiz.
  • bu olayin ati ile alakasi yok, tamamen sapphire in terbiyesizliği. 3850ye ddr2 koymuslar cok ayip etmisler ben SGRAM bekliyordum olmadi edo falan. Dengesizler keriz avcılığına baslamislar yine. Dandik kart üretmekte üzerine tanimadiğim, giysi sektöründe collezione neyse bilgisayar sektöründe de o kalite citasini tasiyan firma. Aldiğim her karti 2 kere garantiye giden ve coğu değişen kalitesiz üretim harikasi. Devam bu mantikla "durmak yok yola devam"
  • quote:

Orjinalden alıntı: Oz_An

Aha bi de Nvidia kazıkçı oluyodu bunların yaptığı ne böyle meydanı boş buldular Nvidia'nın taktikleri uyguluyolar 512mb'ın bile fazla olduğu kartlara 1 gb lık model yapıyorlar
    İşte ondan sonra da Casper da alır Pro 2000 de alır bilmeyene kakalar bunları...

Şimdi bu cvp a ne denirki... Nvidia kazıkcı diyon... Şu yukardaki resimlerini gördüğün kartlar ATİ nin referans tasarımı olsaydı dediğin geceliydi... Kartları üreten Sapphire ne alaka Nvidia ile üstelik Nvidia nın kazınçı oldugunu kundaktaki bebe bile biliyor artık...

Diğer yazdıklarına katılıyorum 512mb nin bile hakkını veremeyecek karta 1gb ram koyuyorlar... Ama sapphire ile nvidiayı bir tutup kıyaslaman yanlış...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.