Şimdi Ara

Adana havaalanından Mersin'e nasıl gidilir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
79.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2- Büyük Otogara gidersin orada 10 dakikada 1 dolmuş kalkıyor.
    3- Taksi tutarsın
    4- Otostop çekersin

Bunların içinde 2. madde biraz daha uygun düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkihalindekal

Merhabalar. Konuyu hortlatacağım ama internette bilgiyw ulaşamadım. Şakirpaşa Havalimanı'ından Mersin'e servis gece saat 2-3-4 yada saat 5'te var mıdır?

hocam ucaktan kacta ineceksiniz? ona gore,havalanindan e5 yoluna biraz yuru orada yolun karsi tarafina gec barkal yazan dolmuslara bin otogarda in orada mersine giden servisler var ordan gidebilirsin zaten yol 1 saat suruyor.
  • bezu kullanıcısına yanıt
    Hocam havaalanında indikten sonra gelen yolcu kapısından çık otoparkın hemen sonunda 3-4 tane havaş bekliyor her zaman 16 tlydi yanlış hatırlamıyorsam mersin için , tarsus daha ucuzdur belki . Tarsusa gidiyor o havaş önce zaten
  • hayalperestpanda H kullanıcısına yanıt
    Kapidan cikinca havas otobus duraklari var karsida gorursun zaten onlara binersin son durak mersin forum.
  • Arkadaşlar , Adana havaalanından Mersin'e nasıl gidebilirim? Havaş ın otobusu yokmuş Adana'da. Pegasus un da sadece Mersinden Adana Havaalanına otubusu varmış. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Sorununu tam anlamadım ama havaalanında indikten sonra otogar zaten çok yakın taksiye atla otogara geç çok kısa bi yol ordanda otobüse atlar gidersin.yaklaşık 1 saat yolculuk.Birde koç minibüsleri var otogarda 8 dakikada bi mersine gidiyor. O olmadı otobüsler var.Yada Havaalanından taksiye atlar Sular'a gidersin istasyona trenle gidersin oradan.Yardımcı olmadıysam daha açık anlatırsan sevinirim
  • Pegasus Adana'dan Mersin'e götürmüyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: xipetotec

Sorununu tam anlamadım ama havaalanında indikten sonra otogar zaten çok yakın taksiye atla otogara geç çok kısa bi yol ordanda otobüse atlar gidersin.yaklaşık 1 saat yolculuk.Birde koç minibüsleri var otogarda 8 dakikada bi mersine gidiyor. O olmadı otobüsler var.Yada Havaalanından taksiye atlar Sular'a gidersin istasyona trenle gidersin oradan.Yardımcı olmadıysam daha açık anlatırsan sevinirim

teşekkür ederim dostum. bunu soruyordum.. İstanbuldan binip Adanaya geleceğim , oradan da Mersin e geçeceğim ama adanayı hiç bilmiyorum. Direk Adana havaalanından Mersine otobus vardır diye düşünmüştüm ama yokmuş. Sanırım en iyisi taksiye binip otogar a geçmek , ordan da mersin otobusune binmek.
    teşekkür ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: XaSe®

Pegasus Adana'dan Mersin'e götürmüyor mu?

Sayın YAVUZ ÖZDEMIR,
    Yurtiçinde havalimanları ve şehir merkezleri arasında verilen servis hizmetleri, Devlet hava Meydanları İşletmesi tarafından izne bağlı olarak yapılabilmektedir. Terminalden misafir alımı yapılmadığı durumlarda izne gerek bulunmamaktadır. Ancak, Adana da sağlamış olduğumuz Servis hizmetimiz de, servisler terminal önünden misafirlerimizi aldığından izne tabi bulunmaktadır. İzin almak üzere prosedürü başlatmış olmamıza rağmen DHMİ tarafından bildirimin ertesi günü itibariyle izin verilmediği bildirilmiş olup servis hizmetimiz durdurulmuştur. Ancak Mersin den Adana havalimanına halen servis hizmetimiz devam etmektedir. Web sitemizde 12 Mayıs tarihi itibariyle servis ile ilgili bölüm düzeltilmiştir. Siz değerli yolcularımızın, tarafımıza ilettiği her türlü görüş, öneri ve şikayet, Şirketimizin gelişimine ciddi katkı sağlamaktadır. Büyük çaba ve özveri ile çalışılan havacılık sektöründe, olumlu görüşlerinizi ve takdirlerinizi kazanmak, elbette tüm Pegasus ailesi için büyük önem arz etmektedir. Anlayışınız için çok teşekkür eder, uçuşlarımızda tekrar görüşmeyi dileriz.
    Saygılarımızla,Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

mersinden adanaya var ama adanadan mersine yok.
  • adanada ıncen otogar cok yakın bır taksıye bınersın gıdersın otogara oradanda has turızmın mersın arabasına bın gıt
  • quote:

Orjinalden alıntı: xipetotec

Sorununu tam anlamadım ama havaalanında indikten sonra otogar zaten çok yakın taksiye atla otogara geç çok kısa bi yol ordanda otobüse atlar gidersin.yaklaşık 1 saat yolculuk.Birde koç minibüsleri var otogarda 8 dakikada bi mersine gidiyor. O olmadı otobüsler var.Yada Havaalanından taksiye atlar Sular'a gidersin istasyona trenle gidersin oradan.Yardımcı olmadıysam daha açık anlatırsan sevinirim

Hocam teşekkür ederim, emeğine sağlık detaylı anlatım için tebrikler.
    Adana'ya uçakla gelenlere çok yardımcı olacağını düşündüğüm bir paylaşım olmuş.
    Tekrar emeğine sağlık, iyi akşamlar.
  • kardeslerim her ucak sirketinin adanadan mersine mersinden adaya servisleri mevcuttur.. 7 ytl karsılıgından havaalaından binip mersine kadar gidiyorsun..pegasusun da var onurun da var thy nin de var atlasın da var sun expres de var anadolu cet de var hepsinin var yani.. merak etme..
  • açtığım konu hortlamış. görünce şaşırdım
  • arkadaşlar peki adana havaalanından adana otogarı taksi ile kaç para yazıyor? taksicilerin oyununa falan gelmeyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoSePH20 -- 4 Ocak 2009; 20:02:03 >
  • Tren garından merkez otogara nasıl geçeriz en kolay, metro güzergahına baktımda oradan geçmiyor ne yazık ki! Tek dolmuşla yada otobüsle ulaşım mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

Tren garından merkez otogara nasıl geçeriz en kolay, metro güzergahına baktımda oradan geçmiyor ne yazık ki! Tek dolmuşla yada otobüsle ulaşım mümkün mü?

istasyondan atatürk caddesine yürü ordan kırmızı belediye otobüslerinden 164 numaraya bineceksin ama saatte bir geçiyor baraj yolundan hersaatin 50 geçesinde bir geçtiğine gore Atatürk caddesinden 5 geçe falan geçer .. fakat kentkartın olması mecburi binmek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

Tren garından merkez otogara nasıl geçeriz en kolay, metro güzergahına baktımda oradan geçmiyor ne yazık ki! Tek dolmuşla yada otobüsle ulaşım mümkün mü?

Garın karşısındaki duraktan turuncu-beyaz renkli otobüslere binebilirsin...Otogar - Pakyağ yazar..o66 numarasıda.. Kentkarta gerek yok bunda , para da geçiyor..
    Yine aynı yerden 163 numaralı kırmızı otobüs de geçer..Ama paralı binilmiyor buna..Kentkart lazım..
  • Gece olduğu için gardan dümdüz d-400'e kadar yürüyüp bakal dolmuşuna atladım ama nem felaketti yaşayanlar bir dakika durmasın !
  • pegasus ve thy nın servıslerı mevcut
  • diğer havayollarının servisi var mı?Bir de servis için havaalanı içersinden şubelerden mi bilet alınıyor?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.