- x
Nasıl kilo alınır? Balık yağı ne işe yarar.
47 Cevap27762 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Temmuz 2008; 21:36:08 

Arkadaşlar biraz kilo almak istiyorum.
181 boy 60 kilo
Çok zayıf olmamakla beraber zayıfım.
Nasıl kilo alabilirim?
Tavsiyeleriniz neler?

Body e gitsem olur mu? Hem kilo alıp hem de birazcık kıvamında vücut gelistirmek istiyorum.Body kilo aldırır mı?
Balık yağı kullansam olur mu? Bir iki arkadastan balık yagı duymustum.
Protein takviyeleri mi kullanmalıyım?Vücudumda cok cok az yag var hatta doktor olması gerekenden az demisti
Protein takviyesi kullansam olur mu?Proteinin kiloya dönüsmesi icin yine bodye mi gitmem gerek.

Protein ve balık yagı tavsiyesi olanlar varsa ne alayım bu konuda hic bi bilgim yok
Marka tavsiyelerinizi bekliyorum.

Umarım yardımcı olursunuz
Simdiden tesekkürler.

708 Mesaj
23 Temmuz 2008; 22:03:56 

vallaha bende cok zayif nasil olurda kilo aliriz acacba

Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır!

791 Mesaj
23 Temmuz 2008; 22:05:32 

balık yağı zihni açar.
balık yağındaki omega beyinde nöron yapımını hızlandırır.

kilo da aldırır adı üstünde yağ.

10409 Mesaj
23 Temmuz 2008; 22:11:07 

balık tamamda

en iyi çözüm

günde 1-2 fast food yemek

bol bol kola içmek anında alırsın

770 Mesaj
23 Temmuz 2008; 22:24:34 

hocam pekmez tahiin içeçeksin :) tahin sırf yağ zaten, onu içtin mı ıstedıgın kadar kılo alırsın ;)

Lenovo IdeaPad Y570
CPU: Intel Core i5-2430M || RAM: 6GB DDR3-1333MHz || HDD: 500GB WD Scorpio Blue || GPU: 2 GB nVidia GeForce GT 555M GDDR5
Display: 15,6" HD LED Backlight || Speaker: 2.0 JBL with SRS Premium Sound || ODD: DVD Super Multi || OS: Windows 7 Home Basic SP1 64-bit

Uzaklaştırılmış
23 Temmuz 2008; 22:42:04 

quote:

Orjinalden alıntı: ChnGT/GTS

balık tamamda

en iyi çözüm

günde 1-2 fast food yemek

bol bol kola içmek anında alırsın

Ben burgerkingten ardarda 3 büyük secim woopher yemis adamım yerimden kalkamıyordum o ayrı:)
o yüzden bu tip öneriler cözüm degil

1218 Mesaj
23 Temmuz 2008; 22:46:40 

quote:

Orjinalden alıntı: Sovalye1991

balık yağı zihni açar.

biliyorum biraz ukalalık olacak ama söylemden edemedim;

noronlar ne çoğalabilir ne de kendini onarabilir

2783 Mesaj
23 Temmuz 2008; 22:48:53 

denemediğim yol kalmadı bugün halamın referansı üzerine welness e gittim ve sağlık uzmanlarının yaptığı teste girdim herbalife aldım programım var programa uyarak kullanıyorum.Ayrıca haftada bir gidip ölçülerimi aldırıcam.Daha ilk günüm.Halam bu kilo kontrolü sağlıyan gıda takviyesi ile 1 ayda 4 kilo almıştı ve 2 ayda istediği kiloya geldi.

5130 Mesaj
23 Temmuz 2008; 22:51:08 

quote:

Orjinalden alıntı: PrinceOfPersia

biliyorum biraz ukalalık olacak ama söylemden edemedim;

noronlar ne çoğalabilir ne de kendini onarabilir

Yani bir insanın bebeklık halıyle gelısımını tamamlamıs halındekı nöron sayısı aynı mı?(Hasar gorup olenlerı saymıyorum)

Benım bıldıgım zarar goren noronlar onarılamaz.Ama noron sayısı artabılır gelısım donemınde(Belkı daha sonra da artıyorum kesın bır fıkrım yok)

865 Mesaj
23 Temmuz 2008; 23:11:03 

Ben nasıl vercem diye düşünürken sen ne diyorsun yhuaa

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

454 Mesaj
24 Temmuz 2008; 0:02:22 

kilo almakta ne var gece yatmadan önce bol yemek ye bi süre sonra göbek bile çıkar

üstün alman teknolojisiyle üretilmiş tok kapı sesli golf

1310 Mesaj
24 Temmuz 2008; 3:43:22 

Okan abi forumdan çok sağlıklı bilgilere ulaşamazsın

git bir özel hastanelerin birinin diyetisyenine, aradaki küçük miktar farkı öde.

hem sağlıklı olur, hem de kesin

11 Mesaj
2 Aralık 2009; 23:37:53 

Valla ben de boyuma göre zayıfım baya ama çok yerim
metabolizma sanırım çabuk yakıyorum
spora git dedi birkaç arkadaşım ben de onu araştırırken gördüm burda da konuyu
bilmiyorum doktora gidiyorum iştah açıcı şeyler veriyor
diyorum benim iştahım zaten yerinde
afedersiniz öküz gibi yiyiyorum
anlamadım gitti =/ sonuç olarak body kilo aldırır mı ilk etapta :D yoksa iki gram olan yağımızı da kaybetmeyelim :D

1036 Mesaj
2 Aralık 2009; 23:41:05 

yazıl bi salona
3 saatte bir yemek ye
gör sonra anyayı konyayı

1396 Mesaj
2 Aralık 2009; 23:45:38 

ton balığı ile makarnayı bi tabakta karıştır sonra onları yarım ekmek arasına at ye bide mevya suyu iç yanında

653 Mesaj
2 Aralık 2009; 23:51:16 

1 Sene Önceki Boyum 1.78 Kilom 67 Şuanki Boyum 1.79 Kilom 75 Bdy Yaparak Geldım Bu Hale Yavaş Yavaş Düzenli Olarak Çalıştığında Hem Vucudun Şekilleniyor Hemde Kilo Alıyorsun Tabi Programına Uyarsan xD Hergun Tavuk Et Yemekten Bıktım Ama Deydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PreQue* -- 2 Aralık 2009; 23:52:57 >

2110 Mesaj
2 Aralık 2009; 23:51:21 

Ben 61 kiloydum 2008'in eylül ayında. 3 öğün yemek yemeye başladım. Hep aynı saatlerde. Sabah 10, öğleden sonra 4 ve akşam 22:30 da. Hep böyleydi.
2009 ocak ayında ise 72 kiloydum. Aslında hiçbirşey yapmadım ekstradan. Spor salonuymuş vücut geliştirmeymiş balık yağıymış falan hikaye bunlar.
Sabah peynir,domates,çikolata bazende yumurta. Saat 4 de normal bir ev yemeği. Akşam 22.30 da fastfood türü şeyler.
Öyle yiyip içip yatmadım hergün dışardaydım. 11 kilo aldım. Sonra vermek için uğraştım şuan 68 kiloyum 1.80 boy.

İlginç Siteler

1168 Mesaj
2 Aralık 2009; 23:55:15 

budy bulding ile hem kilo alırsın hemde vücudun şekillenir kilo göbeğe dönüşmez

S.S.S

.- Evet benim

1659 Mesaj
3 Aralık 2009; 0:21:37 

Balik yagi derken,kapsûlde olanlar,yani omega 3 içerenler kilo aldirmak için degildir.Sisede satilan kuzeyde bir baligin karacigerinin yagi sismanlatir.Tûrkçesi nasil denir bilmiyorum.Morina baligi galiba.Iste bu baligin karacigerinin yagi olacak.
Diger taraftanda tiroid bezlerin çok çalisiyorsa filde yesen sismanlamazsin.Önce bunu kontrol ettirmen lazim

modernlik yüksek bina dikmekle değil,herkesin ucuz ve hızlı bir internet bağlantısına sahip olması ile belli olur

Uzaklaştırılmış
3 Aralık 2009; 0:29:33 

düzenli ye yavaş yavaş alırsın..

mesela her gun 10 da kahvaltı yap.4 te öğle yemeği.Akşam 8:30 da.Akşam yemeğinden sonrada abur cubur ye bisküvi,cips,çikolata falan .

2611 Mesaj
3 Aralık 2009; 0:46:51 

ne bulursan ye

jdm style

534 Mesaj
3 Aralık 2009; 0:49:02 

quote:

Orjinalden alıntı: Sovalye1991

balık yağı zihni açar.

Nöron yapımını hızlandırmaz. Sinapslar arasındaki boşluğu küçültür. Bu sayede bilgi geçişi daha hızlı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Einstein  -- 3 Aralık 2009; 0:51:25 >

Uzaklaştırılmış
3 Aralık 2009; 0:53:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Einstein 

Nöron yapımını hızlandırmaz. Sinapslar arasındaki boşluğu küçültür. Bu sayede bilgi geçişi daha hızlı olur.

tadi guzel mi bari

1786 Mesaj
3 Aralık 2009; 1:00:13 

Spor , düzenli uyku ve dengeli beslenme.
Askere gitmeden önce 57 kiloydum boyum 1,80.
Askerde tam 11 kilo aldım , şimdi 68 kiloyum

111 Mesaj
3 Aralık 2009; 1:00:38 

Aynı sorun bende 'de vardı boy 1.83 yazın 67 kilo falandım şimdi 74 kilo civarındayım bol bol ye + süt iç !

4319 Mesaj
3 Aralık 2009; 1:03:27 

Bende zayıfım,denemedigim yöntem kalmadı,bu zayıflıgın caresi yok,başa gelen cekilir...

K.Atatürk

534 Mesaj
3 Aralık 2009; 1:03:54 

quote:

Orijinalden alıntı: FireGlavieTr

tadi guzel mi bari

Tatsız. Tablet şeklinde. Her gece yatmadan önce bir tane alıyorum.
SOLGAR - Omega-3 ''700'' markası. İçinde 60 adet var. Piyasadaki en kaliteli balık yağlarından biri. Tavsiye ederim.

581 Mesaj
3 Aralık 2009; 2:41:51 

takıl bana

Allah hepimizi insan gibi insanlarla karşılaştırsın....

1251 Mesaj
3 Aralık 2009; 2:56:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Tun4

Yani bir insanın bebeklık halıyle gelısımını tamamlamıs halındekı nöron sayısı aynı mı?(Hasar gorup olenlerı saymıyorum)

Benım bıldıgım zarar goren noronlar onarılamaz.Ama noron sayısı artabılır gelısım donemınde(Belkı daha sonra da artıyorum kesın bır fıkrım yok)

doğduğundaki nöron sayısı ve nöronlar ileriki yaşlarda da aynıdır. hasarr görenler ölür gider kendini onaramaz. yani nöron sayısı azalır ama artamaz.

bir kelebek avcısı bile çalıların yırttığı ayaklarla koşmak zorundaysa, hayatın anlamını eliyle koymuş gibi bulmak kimin harcıydı ?

Uzaklaştırılmış
3 Aralık 2009; 23:12:22 

quote:

SOLGAR - Omega-3 ''700'' markası. İçinde 60 adet var. Piyasadaki en kaliteli balık yağlarından biri. Tavsiye ederim.

gozlerimin alti hafif morardi vitaminsizlikten.bi ise yararmi o konuda?

50 Mesaj
3 Aralık 2009; 23:19:55 

bende de boy 1.78 kilo 60
1,5 yıl önce 80 kiloydum:)

herkes fark ediyo hemen zayıflığımı artık:)

sanırım düzensiz beslenme vede stresden verdim kilomu

3 ay sonra askere gidecem acemilikde de verirsem çöp gibi kalacam yaa:(

güzel tavsiyeleri dikkate alacam ...

2112 Mesaj
3 Aralık 2009; 23:29:20 

hay nöronlarınıza başlıycam ha herkes biyolog oldu bi anda adam kilo alacak nöronun tarihini sormadı

110 Mesaj
3 Aralık 2009; 23:37:02 

Bodye gitmeni tavsiye ederim, 1-2 hafta sonra inşallah ben de başlayacağım (boy:1.82, kilo:56)

Daha detaylı bilgi için;

http://www.bodyforumtr....-isteyenlere-t1680.html
http://www.bodyforumtr....a-lay-p-kilo-t8696.html

1659 Mesaj
4 Aralık 2009; 0:22:57 

quote:

Bu dedigin kolesterol ve trigliseride yaglarini düsûrmek için kullanilan omega 3.Sismanlamak için alinan balik yagi baska bir sey.Sisede satiliyor.Morina baliginin karaciger yagi.Yanlis bilgi vermeyin.

modernlik yüksek bina dikmekle değil,herkesin ucuz ve hızlı bir internet bağlantısına sahip olması ile belli olur

66 Mesaj
4 Aralık 2009; 9:54:37 

arkadaşım yağ toplayıp napıcan?bende çok var bi işe yaramıyolar merak etme

git adam gibi vücut çalış,kas yap,bu süreçte bol bol protein al,merak etme iyi bi vücudun olursa en az 10 kilo da kaslardan gelir,olursun 70 kilo...

pastırmalı yumurtanın kudreti

5 Mesaj
4 Aralık 2009; 11:04:31 

Nöronlar kendini yenileyebilir, onarabilir. Tabi belli bir yaşa kadar.(bkz. Discovery Channel, National Geographic Channel)
Çocugun teki feci bir kaza geçiriyor. Bisiklet surerken elemana araba çarpıyor. Kafatası ile omurga birbirinden ayrılıyor. Ve tüm vücut felç....
daha sonra yapılan ameliyat ile kafatasını omurgayla birleştiriyorlar. Zamanla hasar gören nöronlar kendini onarıyor. Çocugun son halini gosterdiler. Yine bisiklet suruyordu saf herif

Kilo alma konusuna değinecek olursak. Yatmadan önce tıkabasa yemek ye :) Ekmeği bol bol ye. Makarnayı dürüm yaparak ye.
Ekmek arası ekmek içi felan ye

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
3 gün 4 sa. 40 dk. kadarı kaldı.
4 Aralık 2009; 11:45:06 

Avustralya’da yapılan bir araştırmaya göre, insan beyninde yaşlanmayı yavaşlatma etkisi olduğu bilinen balıktaki yağ asitlerinin, hafif egzersizle tüketildiğinde kilo kaybetmeye yardımcı olduğu belirlendi.

159 Mesaj
4 Aralık 2009; 11:49:00 

quote:

Orijinalden alıntı: mib85us

Nöronlar kendini yenileyebilir, onarabilir. Tabi belli bir yaşa kadar.(bkz. Discovery Channel, National Geographic Channel)
Çocugun teki feci bir kaza geçiriyor. Bisiklet surerken elemana araba çarpıyor. Kafatası ile omurga birbirinden ayrılıyor. Ve tüm vücut felç....
daha sonra yapılan ameliyat ile kafatasını omurgayla birleştiriyorlar. Zamanla hasar gören nöronlar kendini onarıyor. Çocugun son halini gosterdiler. Yine bisiklet suruyordu saf herif

Kilo alma konusuna değinecek olursak. Yatmadan önce tıkabasa yemek ye :) Ekmeği bol bol ye. Makarnayı dürüm yaparak ye.
Ekmek arası ekmek içi felan ye

nasıl kilo alınır diyor... nasıl reflü olurum demiyor. tıkabasa yiyip yatarsa kapakçık problemleri olur

fındık fıstık çerez türü şeyleritüket hem içlerindeki yağ vücuda çok yararlı hem de kilo aldırır. şarküteri ürünleri de hem lezzetlidir hem kilo aldırır. omega3 balık yağları tüketmen kalp sağlığın açısından çok iyidir zeytinyağını bol tüket kilo aldırır fakat zarar vermez.

3724 Mesaj
4 Aralık 2009; 11:52:01 

quote:

Orijinalden alıntı: GODIVA

nasıl kilo alınır diyor... nasıl reflü olurum demiyor. tıkabasa yiyip yatarsa kapakçık problemleri olur

fındık fıstık çerez türü şeyleritüket hem içlerindeki yağ vücuda çok yararlı hem de kilo aldırır. şarküteri ürünleri de hem lezzetlidir hem kilo aldırır. omega3 balık yağları tüketmen kalp sağlığın açısından çok iyidir zeytinyağını bol tüket kilo aldırır fakat zarar vermez.

ya arkadas benımde acayip kilo problemım var ama sizdede ne migde var ekmek arası makarna yenırmı ya ama bi yandan sevınıyorum askere çürük yazılacam ondan sonra xD kilo alacagım :D

SweetDreamzZ
E ∞ V
Knight Online HD Video Channel

Uzaklaştırılmış
4 Aralık 2009; 12:47:31 

Manyakmsiniz siz ya abur cubur ye sürekli döner fln ye habire ye homili gırtlak ye ye anam ye babam ye benide ye yeeeeee herşeyi

3812 Mesaj
4 Aralık 2009; 12:56:04 

arkadasım bide benim düşüncemi dinle istersen.

Gecen sene mart ayında body e gittim.benim boyum 1.75 kilom 52.gecen sene gittiimde kilom 52 idi.3 ay gittim martın 15 inden haziranın 15 in e kadar.çıktığımda 64 kiloydum.

inanırmısın yediğim yemeğin haddi hesabı yoktu.günde 2 öğün yemek yiğen kahvaltıda 1 dilim ekmek yiyen ben body e gittiğim sırada günde 5 öğün yemek we kahvaltıda 5 6 dilim ekmek yer hale geldim.inanılmaaz iştah açıyor body.hocanın sana söleyeceği beslenme prgramınıda dikkate alırsan emin ol cok rahat kilo alırsın.

SÖKE SÖKE ŞAMPİYONLUK.2013-2014 ŞAMPİYONU FENERBAHÇE'M !

537 Mesaj
4 Aralık 2009; 13:00:21 

Hergün 1 Tane büyük boy doritos + 1.5 litre cola iç. 1 ayda 5 kilo garanti

2160 Mesaj
4 Aralık 2009; 13:16:56 

yaşın gençse ve çok el arabasına biniyorsan kilo almazsın. 20 li yaşları geçtiğinde öyle bi kilo almaya başlarsın ki vay haline

3301 Mesaj
4 Aralık 2009; 13:18:12 

Sacma sapan şeyler yazmışlar yok fast food cips kola filan yok arkadaşım bakma sen onlara..

Yapman gereken şey düzenli beslenmek ne cok yemek nede az yemek orta düzeyde yiyceksin ama düzenli 3 öğünü kacırmıycaksın.. ve karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslenceksin makarna pilav balık vs vs

Bunları almaya şansın yoksa sürekli yiyemiyorsan gain fast alıcaksın.. günde 2 porsiyon kullancaksın..

Tabi ben bunları yaparken spor da yapıyordum.. haftada 6 gün body yapıyordum hala da yapıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelepce -- 4 Aralık 2009; 13:32:47 >

"you may see the world as black and white, trust me, life is gray, as gray these fuckin walls."

608 Mesaj
4 Aralık 2009; 13:30:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Dallassimo

Arkadaşlar biraz kilo almak istiyorum.
181 boy 60 kilo
Çok zayıf olmamakla beraber zayıfım.
Nasıl kilo alabilirim?
Tavsiyeleriniz neler?

Body e gitsem olur mu? Hem kilo alıp hem de birazcık kıvamında vücut gelistirmek istiyorum.Body kilo aldırır mı?
Balık yağı kullansam olur mu? Bir iki arkadastan balık yagı duymustum.
Protein takviyeleri mi kullanmalıyım?Vücudumda cok cok az yag var hatta doktor olması gerekenden az demisti
Protein takviyesi kullansam olur mu?Proteinin kiloya dönüsmesi icin yine bodye mi gitmem gerek.

Protein ve balık yagı tavsiyesi olanlar varsa ne alayım bu konuda hic bi bilgim yok
Marka tavsiyelerinizi bekliyorum.

Umarım yardımcı olursunuz
Simdiden tesekkürler.

body yap arkadasım ben 6 ay da 4kg aldım hemde proteintozu karbonhidrat bile kullanmıyorum. zaten bana da dr. önermişti body yapmamı. zayıfım diye gitmiştim.

337. DÖNEM BİLGİ EKRANI
KAYDOLMAYAN TERTİP KALMASIN

534 Mesaj
4 Aralık 2009; 23:49:05 

quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

Bu dedigin kolesterol ve trigliseride yaglarini düsûrmek için kullanilan omega 3.Sismanlamak için alinan balik yagi baska bir sey.Sisede satiliyor.Morina baliginin karaciger yagi.Yanlis bilgi vermeyin.

Nerenizden okuyorsunuz cidden merak ettim şimdi. Balık yağının beyne etkisi üzerine yorum yapıp kullandığım balık yağını önerdim.
Kilo almayla ilgili bir şey söylemiş miyim?
Yazdığımı anlamadan beni yanlız bilgi vermekle suçlamışsınız, pes doğrusu.

1194 Mesaj
4 Aralık 2009; 23:52:45 

Listesi Var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hero* -- 4 Aralık 2009; 23:54:08 >

1069 Mesaj
5 Aralık 2009; 2:08:49 

ilk önce sağlık ocağına git kan testi yaptır trioid bezi için herhang ibir sorun yoksa bodye başla
body yaparken TR-POWER CARBOMASS kullanabilirsin türk malı ve ucuz olduğu için yazdım internetteki yorumları olumlu ayrıca supradyn alabilirsin vitamindir kendisi reçetesiz satılır (sağlık ocaklarından yazdır beleşe al) iştah sorunun varsa prakten adlı şurup var onuda kullanabilirsin (konu dışında konusu vardı 7 8 sayfa bi bak) ilaç isimlerini reçetesiz satıldığı için yazdım

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Nasıl kilo alınır? Balık yağı ne işe yarar.
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.719