Şimdi Ara

...:::MULTİMEDYA KURTLARI:::...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar öncellikle hepinize saygılarımı sunuyorum
    benim sorum şu;
    öncellikle bu işi gerçekten anlayan arkadaşların üstadların tavsiyesine ihtiyacım var .. pc için ses sistemi tavsiyelerinize ihtiyacım var şu anda mms430 kullanıyorum çünkü beni tatmin etmedi yani daha güçlü bir sisteme ihtiyacım var şimdi aradığım kriterleri yazayım;
    -max bütçe 400 ytl
    -sadece müzik dinleyeceğim bunu özellikle belirteyim istedim
    -20 metrekare oda
    -marka kısıtlaması yok hangi marka olacağı önemli değil
    -bassların derin olması önemli tok bassları sevmem
    -jazz clasic bu tarz müzikler dinlemem güncel hip hop rap club yani bass tiz ağırlıklı müzik dinlerim
    -aklımda şu anda g500 var ama pek bilgi sahibi değilim bu yüzden önerilerinize ihtiyacım var yardım ederseniz sevinirim
    herkese teşekkürler....

• g500
  • senin aradığın sistem aego m. forumda topic de var oku istersen. bi de a5'ler var düşünürsen. almak istersen ben satışa çıkardım haberin olsun.

ses kartı alacaksan m-audio al, müzikte en iyisi oymuş. z-5500cüler burayada 355. sayfada bu konu hakkında konuşuyoruz...
  • a5 bassları g500 kadar güçlümü?
  • Dinlediğin müzik türüne göre Z2300 de olabilir. Yanlız tizleri belki memnun etmeyebilir. Aklıma gelen diğer seçenekler ise Microlab Solo 7 ve Aego M. Eski bir G500 sahibi olarak bence G500 düşünme çünkü setin amacı müzik değil, oyun ve film.
  • z-2300 nasıl bir sistem ?
  • film ve oyun odaklı bir sistem. müzik önemli deil diyorsan hemen al
  • hayır benim için müzik önemlidir film ve oyun ikinci planda ve dediğim gibi orta midde pek aramam sadece bass ve tiz ağırlıklı müzikler dinlerim
  • o zaman AEGO M
  • İstediğine yakın olarak iki seçenek var Audioengine 5 ve Aego M.

Müzik dinlemek için Audioengine 5 daha iyi, ama baslarıön planda olsun dersen Aego M, 2.1 sistem olduğu için baslar biraz daha ön planda olacaktır.
  • müzik diyorsan logitechten, creativeden uzak duracaksın. creativin ses kartlarından da uzak duracaksın
  • İyi güzel öneriler var da, arkadaşın yazdıklarını fazla okumuyorsunuz sanırım. Dinleyeceğim tür hip-hop, bass ve tiz ağırlıklı olacak, midler önemli değil diyor. A5 bence bu konuda başarısız olacaktır. Özellikle yoğun basslarda. Arkadaş net ve temiz ses isteseydi iş değişirdi. Nabza göre şerbet durumu.
  • yorumlarınız için teşekkürler en azından kafamda birşeyler belirlenmeye başladı şimdi eleme sonucunda önümde 2 seçenek var
    -z2300
    -aego m (eğer bassları 2300 kadar dolgun ve güçlüyse hemen sipariş vereceğim)
  • z-2300'ün basları daha güçlü, ama müzikalitesi sıfır. yeri göğü inletir ama müziksel bir zevk vermez.
  • Dostum dinlemeden sakın karar verme, elinden geldiğince bütün setleri dinlemeye çalış. Bir de eğer gerçekten bass her şeyden önemliyse senin için, en az 8 inç subu olan setlere yönelmende fayda var.

Ek; Solo7 seçeneği da aklında bulunsun derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paramparca -- 24 Temmuz 2008; 0:38:37 >
  • Merak etme, okumadan cevap yazmıyorum! istenilen özelliklere en yakın seçenekleri yazdım ve "basları ön planda olsun dersen Aego M, 2.1" demişim.

quote:

Orjinalden alıntı: paramparca

İyi güzel öneriler var da, arkadaşın yazdıklarını fazla okumuyorsunuz sanırım. Dinleyeceğim tür hip-hop, bass ve tiz ağırlıklı olacak, midler önemli değil diyor. A5 bence bu konuda başarısız olacaktır. Özellikle yoğun basslarda. Arkadaş net ve temiz ses isteseydi iş değişirdi. Nabza göre şerbet durumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GunsNBeer -- 24 Temmuz 2008; 0:38:19 >
  • biz de onun için aego m diyoruz. elimde a5 var satmak istiyorum ama yoğun olarak aegodan bahsettim. arada bilgisi olması için a5'lerin müzikal yönünün daha ağır bastığını söyledi alcoholic arkadaş

quote:

Orjinalden alıntı: paramparca

İyi güzel öneriler var da, arkadaşın yazdıklarını fazla okumuyorsunuz sanırım. Dinleyeceğim tür hip-hop, bass ve tiz ağırlıklı olacak, midler önemli değil diyor. A5 bence bu konuda başarısız olacaktır. Özellikle yoğun basslarda. Arkadaş net ve temiz ses isteseydi iş değişirdi. Nabza göre şerbet durumu.

• ilk defa aego m diye bir sistem duydum cahilliğimi bağışlayın çünkü multimedya piyasasını pek takip etmiyorum resimlerini inceledim görünümü çok çelimsiz duruyor gerçekten bu kadar kalitelimi diye durup düşünüyor insan?

...:::MULTİMEDYA KURTLARI:::...
  • şu forumda yazılanları bir oku istersen, kaliteli müzik demek yüksek wat demek değildir. hatta sondaki kriterlerdendir watın yüksek oluşu. zaten z-2300'ü sonuna kadar açamazsın. bunu da öyle.

http://forum.donanimhaber.com/m_18199104/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 24 Temmuz 2008; 8:30:18 >
  • coupant @ siz hiç z2300 dinlediniz mi acaba?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.