Şimdi Ara

SES KARTI HAKKINDA ÇOK ÖNEMLİ....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=256&productid=bd7015
    BURDA X530 UN Gerekli Sistem:5.1 kanal ses kartı DİE BİR YAZISI VAR..
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=256&productid=bd49085
    BURDADA X540 IN Gerekli Sistem:5.1 kanal ses kartı BU YAZISI YOK NEDEN ACABA X540 ONBOARD SES KARTINA UYUMLU MUDUR YOKSA AYRIYETEN Bİ 5.1 SES KARTI ALMAM MI GEREKİYOR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM....

• iki sistemi de onboard veya normal ses kartında kullanabilirsin
    o bakımdan farkları yok
  • onboard ses kartında tek girişi var herkese sordum 5.1 ses kartı gerektiğini sölüyorlar...
  • Ses Sisteminizden Daha Fazla Performans Alabilmeniz İçin Ses Kartı Gereklidir.
  • Onboard ses kartinizin ne oldugunu soylerseniz, veya en azindan anakart marka ve modelini, kesin birsey soyleyebiliriz.
    SPDIF cikisi veya 5 adet analog cikisi varsa kullanabilirsin.
  • her onboard aynı değildir
    son bir kaç senedir üretilen çoğu anakartta 7.1 destekli onboard ses kartları mevcuttur

quote:

Orjinalden alıntı: TheMatador2

onboard ses kartında tek girişi var herkese sordum 5.1 ses kartı gerektiğini sölüyorlar...
  • Anakartınız ses bağlantıları aşağıdaki gibi yada en az 3 çıkış varsa 5.1 sistemlerde gerçekci olarak kullanabilirsiniz.

• quote:

Orjinalden alıntı: xenkebikec

Anakartınız ses bağlantıları aşağıdaki gibi yada en az 3 çıkış varsa 5.1 sistemlerde gerçekci olarak kullanabilirsiniz.

tsk ederim kardes bilgin için...çok yararlı oldu sölediklerin
  • Selam arkadaşlar benım msı k8 neo4 platınum anakartım var bu kart üzerınde de 7.1 desteklı ses kartım var.Bu ses kartı 540 için yeterlı olurmu?yoksa ayrı bir ses kartı alınmalımı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: metto05

Selam arkadaşlar benım msı k8 neo4 platınum anakartım var bu kart üzerınde de 7.1 desteklı ses kartım var.Bu ses kartı 540 için yeterlı olurmu?yoksa ayrı bir ses kartı alınmalımı?

Yeterli olur ama ben ses kalitesi manyağıyım diyosan bi Audigy 2 zs veya X-fi alman gerekir... baslarda ve entrumentallerde daha da fark edersin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.