- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
sarı prensesle hangi balıklar yaşar?
26 Cevap41535 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

39 Mesaj
23 Temmuz 2008; 9:34:31 

Arkadaşlar Dün Akvaryum Aldım Boyutu 1m. [uzunluk] 60cm. [yükseklik] 50 cm [genişlik] Akvaryumumda Sarı Prenses lere Bi ilgim olduğu için sarı prenses istiyorum ama yanında baska tur ciklet balıkları beslemek istiyorum acaba yardımcı olabılırmısınız.....

Cikletler Pahalı Kaçarsa Japon Balığına Dönebilirim Japonlarında Hangi Balıklarla Yaşıcağını Sölerseniz Sewnirim...

Satılıklarım:

soundstream t5 12s subwoofer
M acustic 2000.1 mono anfi
pioneer 6950 teyp
jl audio 300/4 stereo anfi

281 Mesaj
23 Temmuz 2008; 9:37:34 

challenger yaşar

807 Mesaj
23 Temmuz 2008; 9:37:39 

bizim akvaryumda Sarı prenses, zebra, vatoz var.Geçinip gidiyorlar ama vatoz ölüp duruyo nedense

[ Hakikat Kitabevi ]

[ Dinimiz İslam ]

39 Mesaj
23 Temmuz 2008; 9:38:13 

birlikde yaşarlarmı etçil değilmi onlar...

Satılıklarım:

pioneer 6950 teyp

39 Mesaj
23 Temmuz 2008; 9:40:26 

bnm bilgiğim prensesler dişli balık oldugu için hareketsiz olan balıklara saldırıyorlar ama buyuk vatoz olunca yanına bile uğramıyorlar... bnm arkımda aynı olayı yasadı vatoz 10 cm boylarındaydı aldıkdan 2 gun sonra vatozun gözlerini yemişlerdi.. daha sonra 20 cm lık erkek vatoz aldı şimdi yasıo.. problem yok

Satılıklarım:

pioneer 6950 teyp

75 Mesaj
23 Temmuz 2008; 9:41:08 

sarı prensesle en iyi sarı prens yaşar sarı olmasada olur prens olsunda rengi ne olursa olsun ama sarı olursa daha iyi yaşarlar

39 Mesaj
23 Temmuz 2008; 9:42:35 

sarı prens :( bu sarı prenseslerın erkeklerımı sarı prens diyorlar...

Satılıklarım:

pioneer 6950 teyp

807 Mesaj
23 Temmuz 2008; 9:45:40 

demekki büyük almamız lazımmış ) Ama zebra ile prensesler rahatça yaşıyorlar

[ Hakikat Kitabevi ]

[ Dinimiz İslam ]

39 Mesaj
23 Temmuz 2008; 9:47:13 

zebra ların mawi zebramı kendi doğuyor beyaz zebra mı bunlardan birisini kusturupda dogurtuyormusuz... bn yapamam onu o yuzden kendısı doguran hangisi...

Satılıklarım:

pioneer 6950 teyp

2280 Mesaj
23 Temmuz 2008; 10:03:30 

Acizane tavsiyem japon balığı besleme, çok salak balıklar, sadece görüntüleri var..

Chicled türü balıklar çok güzel balıklardır. Hem zeki hem görüntü hem de seyirlik için ve bakılması da kolay balıklardır.

Sarı prensesle beraber beyaz prenses, ahli, iceman, yunus gibi balıkları besleyebilirsin.

Not: Konu hakkında bilgisi olmayan kişiler lütfen saçma sapan yorumlar yazmasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.S.S. -- 23 Temmuz 2008; 10:03:58 >

| Canon Eos 600D + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II + EF 50mm f/1.8 II + EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II + Yongnuo 480 II Flash | Fotoğraflar için tıklayınız
Diziler: | Chuck | Fringe | Person of Interest | The Big Bang Theory | Dexter | The Walking Dead | Alcatraz | Merlin | Doctor Who | Torchwood | The IT Crowd
Saçmasapan bir hayatın içinde, Saçmasapan kişilerle, Saçmasapan fikirleri, Saçmasapan düşünceleri, Saçmasapan bir şekilde, Saçmasapan konuşarak, Saçmasapanlaşmaya devam ediyoruz...

1913 Mesaj
23 Temmuz 2008; 10:05:44 

Sarı Prenseslerin yanında Yunus Cichlid yaşar.

67 Mesaj
23 Temmuz 2008; 10:31:44 

quote:

Orjinalden alıntı: AsterStyle

Sarı Prenseslerin yanında Yunus Cichlid yaşar.

+1

Hazır Emlak Sitesi | Yeni Sistem
Banka Şubeleri

85 Mesaj
25 Temmuz 2008; 15:45:47 

quote:

Orjinalden alıntı: ercanatis

zebra ların mawi zebramı kendi doğuyor beyaz zebra mı bunlardan birisini kusturupda dogurtuyormusuz... bn yapamam onu o yuzden kendısı doguran hangisi...

daha yeni yavru aldım arkadaşım. malawi zebrası olarak geçer. beyaz değil hatta siyah ağırlıklı olanı alırsan yavrularını kendi verir. fakat ciklet türleri içerisinde en sert balıktır. sarı prenses beyaz prenses vatoz matoz istemez yanında ... gerçekten çok sert bir balık. benim dişi zebra erkeği bile dide dide öldürdü o kadar diyorum... yanında başka tür istemiyor bu balıklar.

Sen bana babamdan kalan miras değil oğluma olan borcumsun...

2820 Mesaj
25 Temmuz 2008; 15:52:59 

Sp lerin yanında ahli, yunus, beyaz prenses,mavi prenses,iceman gibi balıklar yaşar. Ayrıca büyük tankın varsa frontoza bile yaşayabilir. Daha da büyük akvaryum varsa splerin boyundan daha ufak amerikan cichlidler de koyabilirsin.(green terror,jack dempsey,severum,flower horn gibi) Ama tecrübeli değilsen hiç deneme.

35 Mesaj
11 Ekim 2008; 18:25:53 

Benim fikrim sadece sarı prenses ama illa farklı bişi beslim diorsan challenher köpekbalığı uyumlu olur suan bende 2 tane sarı prenses 3 challenger köpek balığı 2 leopar vatoz 1 tanesi 10 cm bi tanesi 20 cm boyunda japon balığı besleme doğru soyluo arkadasş salak gibi davranıolar akvaryumcuda gordum xD bide dayanıklılar sadece hiç bişi yoq bu dediğim balıkları besle istiosan yok kopk balığı beslmm diosan hiç elleme sarı prenses al kaç tane alıosan onları besle sana tavsiyem bunlar
SAYGILAR!!

quote:

Arkadaşlar Dün Akvaryum Aldım Boyutu 1m. [uzunluk] 60cm. [yükseklik] 50 cm [genişlik] Akvaryumumda Sarı Prenses lere Bi ilgim olduğu için sarı prenses istiyorum ama yanında baska tur ciklet balıkları beslemek istiyorum acaba yardımcı olabılırmısınız.....

Cikletler Pahalı Kaçarsa Japon Balığına Dönebilirim Japonlarında Hangi Balıklarla Yaşıcağını Sölerseniz Sewnirim...

35 Mesaj
11 Ekim 2008; 18:30:04 

benimkinede öyle bi sorun olmadı acaba buyuk vatoz var diemi korkuolar

quote:

bnm bilgiğim prensesler dişli balık oldugu için hareketsiz olan balıklara saldırıyorlar ama buyuk vatoz olunca yanına bile uğramıyorlar... bnm arkımda aynı olayı yasadı vatoz 10 cm boylarındaydı aldıkdan 2 gun sonra vatozun gözlerini yemişlerdi.. daha sonra 20 cm lık erkek vatoz aldı şimdi yasıo.. problem yok

1679 Mesaj
11 Ekim 2008; 19:14:43 

yunus.

And the Raven, never flitting, still is sitting, still is sitting
On the pallid bust of Pallas just above my chamber door;
And his eyes have all the seeming of a demon's that is dreaming,
And the lamp-light o'er him streaming throws his shadow on the floor;
And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted—nevermore!

2423 Mesaj
11 Ekim 2008; 19:15:31 

yunusla cok iyi anlaşır

349 Mesaj
11 Ekim 2008; 19:19:30 

benim akvaryumda papağan var yumurtladı ama yanında 1 sarı prenses bide zebra var yumurtadan çıkınca onları yer demi diğerleri bu balık işinde yeniyim nasıl kurtaracam onları.

0 Mesaj
17 Şubat 2009; 20:33:27 

slm arkadaşlar sarı prensesle neon balığı yaşarmı?teşekkürler........

0 Mesaj
15 Temmuz 2010; 0:03:36 

geçen gün bende vatoz aldım sabah ölü buldum bilen varsa açıklayabilirmi acaba...

37 Mesaj
15 Temmuz 2010; 0:05:52 

neon yaşamaz.
O akvaryumda yunus kolonisi kurabilrsin.Benim sana tavsiyem 8 tane nattereri alman,yani pirana sürüsü.İZlemesi harikadır.

0 Mesaj
15 Temmuz 2010; 0:08:55 

arkadaşlar 100*50*40* boyutunda akvaryum aldım kaçtane ciklet koyabilirim bide karışık koysam olurmu şuan sadece sarı prenses var hangi türleriyle uyum içindde yaşar lütfen bi cvp yazabilirmisiniz bide 200lt nekadar zamanda nekadar kaya tuzu eklemeleyim

37 Mesaj
15 Temmuz 2010; 15:25:50 

Akvaryuma dair aradığınız herşey burada:
akvaryum.com
Ayrıca DH da da akvaryum üzerine çok fazla konular açıldı,araştırın

0 Mesaj
22 Kasım 2010; 21:46:28 

mrb arkadaşlar bende 3 tane pilati balığı var ciklet ve sarı prensesle yaşarmı acaba acil yardım ?

0 Mesaj
16 Şubat 2011; 18:17:16 

ekström ya papağan balığını hangi balıkla çiftleştirdin cevap verirmisin

112 Mesaj
29 Eylül 2011; 23:28:53 

quote:

Orijinalden alıntı: shadow92

mrb arkadaşlar bende 3 tane pilati balığı var ciklet ve sarı prensesle yaşarmı acaba acil yardım ?

Yaşamaz.

GalataSaray
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » sarı prensesle hangi balıklar yaşar?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.516