Şimdi Ara

sarı prensesle hangi balıklar yaşar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
64.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Dün Akvaryum Aldım Boyutu 1m. [uzunluk] 60cm. [yükseklik] 50 cm [genişlik] Akvaryumumda Sarı Prenses lere Bi ilgim olduğu için sarı prenses istiyorum ama yanında baska tur ciklet balıkları beslemek istiyorum acaba yardımcı olabılırmısınız.....

Cikletler Pahalı Kaçarsa Japon Balığına Dönebilirim Japonlarında Hangi Balıklarla Yaşıcağını Sölerseniz Sewnirim...

• challenger yaşar
  • bizim akvaryumda Sarı prenses, zebra, vatoz var.Geçinip gidiyorlar ama vatoz ölüp duruyo nedense
  • quote:

Orijinalden alıntı: simple

challenger yaşar
    birlikde yaşarlarmı etçil değilmi onlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanatis

Alıntıları Göster
    bnm bilgiğim prensesler dişli balık oldugu için hareketsiz olan balıklara saldırıyorlar ama buyuk vatoz olunca yanına bile uğramıyorlar... bnm arkımda aynı olayı yasadı vatoz 10 cm boylarındaydı aldıkdan 2 gun sonra vatozun gözlerini yemişlerdi.. daha sonra 20 cm lık erkek vatoz aldı şimdi yasıo.. problem yok
  • quote:

Alıntıları Göster
    sarı prensesle en iyi sarı prens yaşar sarı olmasada olur prens olsunda rengi ne olursa olsun ama sarı olursa daha iyi yaşarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: supremeFX

sarı prensesle en iyi sarı prens yaşar sarı olmasada olur prens olsunda rengi ne olursa olsun ama sarı olursa daha iyi yaşarlar

Alıntıları Göster
    sarı prens :( bu sarı prenseslerın erkeklerımı sarı prens diyorlar...
  • quote:

sarı prens :( bu sarı prenseslerın erkeklerımı sarı prens diyorlar...

Alıntıları Göster
    demekki büyük almamız lazımmış ) Ama zebra ile prensesler rahatça yaşıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: beylerbeyi01

demekki büyük almamız lazımmış ) Ama zebra ile prensesler rahatça yaşıyorlar

Alıntıları Göster
    zebra ların mawi zebramı kendi doğuyor beyaz zebra mı bunlardan birisini kusturupda dogurtuyormusuz... bn yapamam onu o yuzden kendısı doguran hangisi...
  • Acizane tavsiyem japon balığı besleme, çok salak balıklar, sadece görüntüleri var..

Chicled türü balıklar çok güzel balıklardır. Hem zeki hem görüntü hem de seyirlik için ve bakılması da kolay balıklardır.

Sarı prensesle beraber beyaz prenses, ahli, iceman, yunus gibi balıkları besleyebilirsin.

Not: Konu hakkında bilgisi olmayan kişiler lütfen saçma sapan yorumlar yazmasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.S.S. -- 23 Temmuz 2008; 10:03:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.S.S.

Acizane tavsiyem japon balığı besleme, çok salak balıklar, sadece görüntüleri var..

Chicled türü balıklar çok güzel balıklardır. Hem zeki hem görüntü hem de seyirlik için ve bakılması da kolay balıklardır.

Sarı prensesle beraber beyaz prenses, ahli, iceman, yunus gibi balıkları besleyebilirsin.

Not: Konu hakkında bilgisi olmayan kişiler lütfen saçma sapan yorumlar yazmasın...
    Sarı Prenseslerin yanında Yunus Cichlid yaşar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Aster

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: AsterStyle

+1
  • quote:

zebra ların mawi zebramı kendi doğuyor beyaz zebra mı bunlardan birisini kusturupda dogurtuyormusuz... bn yapamam onu o yuzden kendısı doguran hangisi...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ercanatis

daha yeni yavru aldım arkadaşım. malawi zebrası olarak geçer. beyaz değil hatta siyah ağırlıklı olanı alırsan yavrularını kendi verir. fakat ciklet türleri içerisinde en sert balıktır. sarı prenses beyaz prenses vatoz matoz istemez yanında ... gerçekten çok sert bir balık. benim dişi zebra erkeği bile dide dide öldürdü o kadar diyorum... yanında başka tür istemiyor bu balıklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: krmyksl

quote:

daha yeni yavru aldım arkadaşım. malawi zebrası olarak geçer. beyaz değil hatta siyah ağırlıklı olanı alırsan yavrularını kendi verir. fakat ciklet türleri içerisinde en sert balıktır. sarı prenses beyaz prenses vatoz matoz istemez yanında ... gerçekten çok sert bir balık. benim dişi zebra erkeği bile dide dide öldürdü o kadar diyorum... yanında başka tür istemiyor bu balıklar.

Alıntıları Göster
    Sp lerin yanında ahli, yunus, beyaz prenses,mavi prenses,iceman gibi balıklar yaşar. Ayrıca büyük tankın varsa frontoza bile yaşayabilir. Daha da büyük akvaryum varsa splerin boyundan daha ufak amerikan cichlidler de koyabilirsin.(green terror,jack dempsey,severum,flower horn gibi) Ama tecrübeli değilsen hiç deneme.

• Benim fikrim sadece sarı prenses ama illa farklı bişi beslim diorsan challenher köpekbalığı uyumlu olur suan bende 2 tane sarı prenses 3 challenger köpek balığı 2 leopar vatoz 1 tanesi 10 cm bi tanesi 20 cm boyunda japon balığı besleme doğru soyluo arkadasş salak gibi davranıolar akvaryumcuda gordum xD bide dayanıklılar sadece hiç bişi yoq bu dediğim balıkları besle istiosan yok kopk balığı beslmm diosan hiç elleme sarı prenses al kaç tane alıosan onları besle sana tavsiyem bunlar
    SAYGILAR!!

quote:

Arkadaşlar Dün Akvaryum Aldım Boyutu 1m. [uzunluk] 60cm. [yükseklik] 50 cm [genişlik] Akvaryumumda Sarı Prenses lere Bi ilgim olduğu için sarı prenses istiyorum ama yanında baska tur ciklet balıkları beslemek istiyorum acaba yardımcı olabılırmısınız.....

Cikletler Pahalı Kaçarsa Japon Balığına Dönebilirim Japonlarında Hangi Balıklarla Yaşıcağını Sölerseniz Sewnirim...

• quote:

bnm bilgiğim prensesler dişli balık oldugu için hareketsiz olan balıklara saldırıyorlar ama buyuk vatoz olunca yanına bile uğramıyorlar... bnm arkımda aynı olayı yasadı vatoz 10 cm boylarındaydı aldıkdan 2 gun sonra vatozun gözlerini yemişlerdi.. daha sonra 20 cm lık erkek vatoz aldı şimdi yasıo.. problem yok

Alıntıları Göster
    benimkinede öyle bi sorun olmadı acaba buyuk vatoz var diemi korkuolar

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih5

benimkinede öyle bi sorun olmadı acaba buyuk vatoz var diemi korkuolar

quote:

Alıntıları Göster
    yunus.

• quote:

Orijinalden alıntı: Radionomy

yunus.

Alıntıları Göster
    yunusla cok iyi anlaşır
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasputin38

yunusla cok iyi anlaşır

Alıntıları Göster
    benim akvaryumda papağan var yumurtladı ama yanında 1 sarı prenses bide zebra var yumurtadan çıkınca onları yer demi diğerleri bu balık işinde yeniyim nasıl kurtaracam onları.
  • slm arkadaşlar sarı prensesle neon balığı yaşarmı?teşekkürler........
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.