Şimdi Ara

## Aeneon Dizüstü Bilgisayarlar İçin Hazırladığı DDR3-SODIMM Belleklerini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Aeneon Dizüstü Bilgisayarlar İçin Hazırladığı DDR3-SODIMM Belleklerini Duyurdu ##

Intel'in Centrino 2 platformuna geçiş yapmasıyla birlikte masaüstünden sonra dizüstü bilgisayarlarda da DDR3 devri başladı. Uzun bir geçiş döneminin başlangıcı olan bu adım çerçevesinde bellek üreticileri de mobil kullanıma uygun SO-DIMM formundaki DDR3 belleklerini arka arkaya duyuruyorlar. Sektörün önemli DRAM üreticilerinden biri olan Qimonda, kendi markası olan Aeneon çatısı altında hazırladığı yeni DDR3-SODIMM belleklerini kullanıma sunmaya hazırlanıyor. 1GB ve 2GB olmak üzere iki farklı kapasite alternatifi ile duyurulan yeni bellekler 1066MHz'de çalışıyor ve 1.5v geriliminde CAS7 zamanlamalarıyla görev yapıyorlar. JEDEC standartlarıyla uyumlu olan yeni belleklerin önümüzdeki ay içerisinde pazara giriş yapması beklenirken fiyatları hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Çok güzel bir haber ürünlerde yavaş yavaş geliyor
  • OCZ'den sonra Aeneon geldi. DDRIII lerde artık yavaş yavaş yerleşiyo Notebooklara da.Hadi bakalım...
  • sanki masaüstünden daha fazla yaygınlaşacak gibi
  • iddia ediyorum 200 USD nin altında deildir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Huzur_02

iddia ediyorum 200 USD nin altında deildir

onu 300 yapsak
  • Frekansları düşük iyi abartmamışlar . Ne kadar çok satılırsa fiyatlarda o kadar düşer.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.