Şimdi Ara

## Lian-Li Yeni Kasası Lancool K12'yi Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Lian-Li Yeni Kasası Lancool K12'yi Duyurdu ##

Tayvanlı popüler kasa üreticisi Lian-Li, alternatif ve kısmen ekonomik kasa çözümlerini konumlandırdığı Lancool markası altında hazırladığı yeni kasasını duyurdu. Firmanın K12 adeını verdiği mid-tower segmentindeki yeni kasa ALüminyum tabanlı bir yapıya sahip ve 210x450x526mm boyutlarında. Siyah renkli yeni kasa özellikleri ve tasarımı itibariyle Lancool serisinin iddialı modellerinden biri konumunda. 9 adet 5.25" sürücü yuvasına sahip olan kasa üzerinde titreşim engelleme özelliğine sahip olan modüler yani çıkarılabilir hsabit disk kafesi de yer alıyor. Kilitli ön kapıya sahip olan Lancool K12 ayrıca kullanılan ses yastıkları ile kullanılan kasa içi fanlar başta olmak üzere diğer komponentlerin yarattığı gürültüyü en aza indirmeyi hedefliyor. Lancool markasının bazı diğer modellerinde olduğu gibi çıkarılabilir anakart rafına sahip olan yeni kasa 120mm'lik bir önde diğeri de arkada iki fana sahip. Ayrıca kasa üzerinde yerleştirilen panel dahilinde 2x ses, 2x USB 2.0 ve 1 adet te IEEE1394 konnektörü sunuluyor. Kısa süre içerisinde kullanıma sunulması beklenen Lancool K12'nin fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

• model model ustune bu seferkı TT benzerı
  • Güzele benziyor. Keşke daha çok foto olsa. Yan tarafı kesmek lazım ısınabilir
  • 4*4 lük bi kasa kalite kokuyor...mid tower olsa da ölçüler tatmin edici durumda ama fiyat ne olur onu Allah bilir :D
  • Lian-Li baya bir ürün cıkarıyor ama bu modeldeki kapaklar pek olmamış
  • Bumudur budur
  • Çok Hoş Kasa,Acaba Fiyatı Ne Kadar?
  • Kasa kapağından dolayı fiyat diğerlerine göre 30-40 usd fazla olur
    bu kasa 150 usd + kdv rahat geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 22 Temmuz 2008; 23:52:21 >
  • Değişik bi tarz
  • Lian-Li'nin tasarımlarını hiç beğenmezdim ama bu sefer tasarımda da mükemmel bir iş çıkarmışlar..
  • özellik olarak değil ama tasarım olarak aopen'i tercih ederim.bu kapakli modeller hoşuma gitmiyor.cd takıp çıkarcamız zaman sürekli o kapaklarla mı uğraşacaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: no_exam

Güzele benziyor. Keşke daha çok foto olsa. Yan tarafı kesmek lazım ısınabilir

Alüminyum kasa olduğu için kolay kolay ısınmaz hava akışını sağla yeter
  • Bu Li-an Li sanırım tasarım özürlü
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaGeSuKo

Bu Li-an Li sanırım tasarım özürlü

gerçekten hocam ya tamam malzeme ve işçilik kalitesi iyi olabilir ama birde tasarıma önem verseler süper olacak

• ön kapak hiç olmamış lian-li biraz ucuza kaçmaya başladı malzemede heralde v2000 v6000 modelleri gibi kasa pek göremedim yeni çıkanlarda.
  • pek hoş bi kasa değil
  • ekonomı sınıfında bır kasa oldugu ıcın bence kalıtesı tam yerınde
  • Hiç güzel değil. Hiç beğenmedim
  • GORUNUŞ ACISINDAN BIR SEY DIEMEM AMA SALAMLIGI KESIN SUPERDIR LIAN-LI GORUNUŞ DEGILDE SALAMLIK BAKIMINDAN SECILECEK KASA

SAYGILAR..
  • Bu ön kapaklardan nefret ediyorum.O yüzden beğenmedim kasayı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.