Şimdi Ara

ROVER 75 alınır mı???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
2
Favori
78.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu araç gerçekten çok hoşuma gidiyor ancak rover müflis bir firma
    araç bu

http://www.sahibinden.com/75_2_0_fullWQQaXQQ8542595WQQpXQQdisplayitem

Bu aracı nasıl bilirsiniz alınır mı? artı ve eksileri nelerdir Aydınlatıcı cevaplarınızı bekliyorum
    Teşekkürler

• Öncelikle rover benim de hayallerim arasında olan bir marka.Daha önce hiç kullanmadım ama kullanmayı hatta sahip olmayı istiyorum.Fakat sizin durumunuzda(26.500 bütçe ile üst sınıf araç alma) başka araçlara yönelmek daha mantıklı olur.Laguna,C5,Accord,...
  • Hocam bu özelliklerde bu kadar lüks bir araba rover olmasaydı 50000 ytl civarında olurdu diye düşünüyorum.siz nedersiniz
  • Şimdi baktım aynı değil resimler aynı şekilde çekilmiş biri 1.8 digeri 2.0 motor
  • camry, maxima, xedos, legend lara bak bence birde.
  • peki bu arabayı kaça alırsam çok uygun fiyata almış olurum
  • bence 10.000 düş o fiyattan o zaman iyi almış olursun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeroone

Şimdi baktım aynı değil resimler aynı şekilde çekilmiş biri 1.8 digeri 2.0 motor

evet
    jantları falan da farklı
  • verdiğin bütçe yüksek kardeş, bence bulaşma roverin adı cıkmıs dokuza inmez sekize bi kere parcası bulunmaz diye cıkmıs adı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyazabilirimki -- 22 Temmuz 2008; 23:39:56 >
  • peki kullanan var mı?
  • Bende Rover var.
    Ama ucuzundan, Rover 216... :)

Bu kadar para verip bu Rover'i almazdım sanırım. O paraya seçenek çok fazla....

Benim limitim 12.000'di ve bu durumda Rover 200 serisi çok mantıklıydı bana göre... Hiç pişman değilim Rover aldığıma, çok memnunum.
    Ancak 26500 liraya seçenek çok... :)
    Audi, Mercedes, Volvo, Mazda gibilerini değerlendirebilirsiniz...
  • 20000 ytl ye buldum aynısından ne dersiniz valla araba o kadar güzel ki insanın aklını çeliyor
  • Araba çok güzel, o konuda lafım yok amaaaaaaaaa

Değil 75, 25 bile alınmaz. Rover' ların Türkiye' de doğru dürüst tamircisi bile yok. Elinde patlar arkadaşım alma.
  • Evet sevgili arkadasim bir Rover kullanicisi olarak bende sana yardimci olmak isterim.
    Bende bir Rover 45 kullanicisiydim.

Tutulmuyor, parcasi pahali, satamazsin.. bunlari bir kenara birak. Bunlar kliselesmis birer tekrarli cumleden ibarettir. Ben sana aksini kanitlayabilirm fakat sende goreceksin ki aldiktan sonra soylenen hepsinin fiyasko. Rover bir ingiliz uretimidir, ve emin olun her modeli segmentinin ust noktasina denk gelmektedir. Hepsine bindim test ettim ve en onemlisi kullandim. Hemde dolu dolu kullandim. Cekinmeden her turlusunu sorabilirsiniz.

araba degil bmw, maserati dahi olsa kullanici faktoru cok onemlidir. Eger temiz, bakimli bir Rover alirsaniz emin olun kilometresini dolduran parcalar, bakimlar haricinde ekstra masraf yapmazsiniz.

ki 75 gibi bir aractan bahsediyoruz, hakikaten kalitesi tartisilmazdir.
  • [cLone]:: arkadaşa katılıp
    resmonse arkadaşa katılmıyorum...

Rover 200 sahibi olarak tavsiye ederim.
    Ben aracı aldıktan 2 gün sonra sanayide 1500 lira karlı fiyat teklif ettiler. Way dedim, elinde patlar dedikleri araba bumuymuş... :)
    Tabi satmadım aracı, binmek için almıştım...

Parça bulunmama söylentisi 80'lerden kalma bişii sanırım...
    Mazda, Honda, Rover kullandım, küçük şehirde yaşıyorum ve hiç parça sıkıntısı çekmedim...
  • Ben 75 i değil 45 i tavsiye ediyorum. 75 çok üst sınıf bir araç ve gerçekten işletme maliyetleri yüksek, bunu 45 sahibi yakın dostumdan biliyorum, en ufak parçası dünya para, güzel oturaklı güvenli araç ama en son bi kapı sacı değiştirdi şimdi hatırlamıyorum ama odada herkesden ohaaa diye bir uğultu yükseldi...

26 bin ytlye çok kıyak passat vectra laguna alabilirsin hem anlayanı çok hem parçası bol olur, sıkıştınmı da çabukça satarsın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgao2000

Ben 75 i değil 45 i tavsiye ediyorum. 75 çok üst sınıf bir araç ve gerçekten işletme maliyetleri yüksek, bunu 45 sahibi yakın dostumdan biliyorum, en ufak parçası dünya para, güzel oturaklı güvenli araç ama en son bi kapı sacı değiştirdi şimdi hatırlamıyorum ama odada herkesden ohaaa diye bir uğultu yükseldi...

26 bin ytlye çok kıyak passat vectra laguna alabilirsin hem anlayanı çok hem parçası bol olur, sıkıştınmı da çabukça satarsın...

26000 bence de çok. Üstteki mesajımda söylediğim gibi o paraya ben AUDI A3 alırım...
    Ama arkadaş 20.000'e de bulduğunu söylemiş...
    Özelliklere göre fiyat güzel... Satması zor olur mu bilemem.
    Benim Rover, 200 serisinden olduğu için 10-13 bin fiyat aralığında ve satması çok da zor değil. Şahin alacak birisi üstüne 1-2 daha ekleyip 98-99 model Rover 200 alabiliyor... :)
  • Diyelim ki siz yolda gayet normal giderken bi tanesi geldi size arkadan öyle bir vurduki ne tampon kaldı ne bagaj ne far bunları bulabilecekmisiniz kaça bulursunuz ne kadar zamanda bulursunuz?26 bine alıp aylarca tamircide parça beklemek oda gelirse yurt dışından gelir herhalde insana ızdırap olur.Tabi bilmeden söylüyorum ama rover 75 in kaportası bulmak zor bence artık.
  • Rover 45 aracimi dolu dolu kullandim.

hem ufak 2-3 kaza yaptim hem agir hasarli hemde pert derecede kaza yaptim. Arabanin kasasi beni kurtardi diyebilirim.
    satmayacaktim fakat mecbur kaldigim icin satmak zorunda kaldim ve o halde satarken bile kar ettim diyebilirim.

bak arkadasim bu markayi yillardir bmw satti dogrumu. bizzat bmw nin agzindan konusuyorum:
    bmw bu araci satarken cok kar ediyordu ve su anda bmw nin deposunda binlerce rover stogu var ve 30 yil boyuncada temin etmek zorunda.
    ben adanada yasiyorum. benim kazamda parca arastirmasini adana yaptik. bende cok sasirdim, adanada da mi varmis diye. adan sen ne saniyordun dedi.

gelelim pahaliligina.
    rover 45 i size tavsiyem honda civic ile, rover 75 i ise honda accord ile kiyaslayin bakalim hangisi daha ucuz.

rover sahibiyken roverdan anlayan bir ustayla tanismistim allah var arabadan iyi anliyordu. fakat milletin sacma sapan konusmalarindan aklimda "roverdan sadece rover ustasi anlar kalmis" sanayide kime gittiysem parca listesini cikartip onarim yapabiliyor. hem motor, hem kaporta.

en en basit ornek.

egsoz delindi ve sanayiye gittim. orjinal rover 45 egsoz sordum 110 ytl dedi. hyundai accent ile ayni dedi istersen hyundai verelim dedi, ne kadar dedim 85 dedi. oyleyse dedim rover ver orjinal olsun.

bunun gibi onlarca tecrube. lutfen bilmeden konusmayalim ve insanlari yanlis yonlendirmeyelim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.