BALIK YAĞI HAPI KULLANANLAR VEYA KULLANMIŞ OLANLAR Bİ BAKARSA!!!!!!
91 Cevap140158 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

242 Mesaj
22 Temmuz 2008; 17:16:11 

Marincap 500mg balık yağı hapı aldım az önce...

Aramızda daha önce kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini yazabilirmi......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _sphinx_34 -- 22 Temmuz 2008; 17:36:49 >

788 Mesaj
22 Temmuz 2008; 17:19:12 

evet balık yağı...
hala kullanıyorum,yararlı olduğunu ve kuvvet verdiğini soylediler
bir yararı oldu mu bilemiycem ama bağımlı gibi birşey oldum her gece kullanıyorum

1346 Mesaj
22 Temmuz 2008; 17:21:04 

quote:

Orjinalden alıntı: StupiFieD

evet balık yağı...
bir yararı oldu mu bilemiycem ama bağımlı gibi birşey oldum her gece kullanıyorum

Evet balık yağı.

Bende kullanıyorum sabah akşam 1er tane içiyorum.

Büyük dinimiz çalışmayanın insanlıkla hiç ilgisi olmadığını bildiriyor. Bazı kimseler çağdaş olmayı kâfir olmak sayıyorlar. Asıl küfür onların bu zannıdır. Bu yanlış tefsiri yapanların maksadı İslâmların kâfirlere esir olmasını istemek değil de nedir? Her sarıklıyı hoca sanmayın, hoca olmak sarıkla değil, dimağladır.

M. Kemal ATATÜRK

242 Mesaj
22 Temmuz 2008; 17:27:08 

quote:

Orjinalden alıntı: Time2Die

quote:

evet balık yağı...

Evet balık yağı.

Aç karnına yada tok karnına fark ediyormu....
Ve bi faydasını gördünmü?

187 Mesaj
22 Temmuz 2008; 18:05:52 

ben de kullanıyordum bi ara. karnının aç/tok olmasının farketceğini sanmıyorum sonuçta kimyasal bir ilaç değil bu. bence çok yararlı bir şey ama uzun vaadede etkisini gösterir. mesela ömür boyu kullanırsan yaşlandığında fazla kalp sorunun olmaz ve alzheimer olmazsın.

while (true) { if (Me.Behavior == false) restoreMeGod(); }

242 Mesaj
22 Temmuz 2008; 18:10:28 

quote:

Orjinalden alıntı: medeor

ben de kullanıyordum bi ara. karnının aç/tok olmasının farketceğini sanmıyorum sonuçta kimyasal bir ilaç değil bu. bence çok yararlı bir şey ama uzun vaadede etkisini gösterir. mesela ömür boyu kullanırsan yaşlandığında fazla kalp sorunun olmaz ve alzheimer olmazsın.

Kilo almak istiyorum,bi faydası olurmu bu hapı kullanırsam?

1346 Mesaj
22 Temmuz 2008; 18:14:42 

quote:

Orjinalden alıntı: _sphinx_34

quote:

quote:

evet balık yağı...

Evet balık yağı.

Aç karnına yada tok karnına fark ediyormu....
Ve bi faydasını gördünmü?

Fark eder mi bilmem ama ben tok karnına alıyorum. Bi faydası olur mu dersen, sadece bu hapı içip adam gibi yemezsen kilo falan alamazsın, yaptığın beslenmenin yanında ufak bi takviye olarak gör yani bunu. Çünkü içinde Omega bilmem kaç var o yüzden. Ben zaten her gün yada 2-3 günde bir balık yiyebilirim diyosan hiç gerek bile yok bence hapa falan.

Büyük dinimiz çalışmayanın insanlıkla hiç ilgisi olmadığını bildiriyor. Bazı kimseler çağdaş olmayı kâfir olmak sayıyorlar. Asıl küfür onların bu zannıdır. Bu yanlış tefsiri yapanların maksadı İslâmların kâfirlere esir olmasını istemek değil de nedir? Her sarıklıyı hoca sanmayın, hoca olmak sarıkla değil, dimağladır.

M. Kemal ATATÜRK

6354 Mesaj
22 Temmuz 2008; 18:15:42 

Kilo aldırma konusunda iyiyse ben de alıcam beyler.... ama marka model söyleyin... bu forumda biri bilmemne olanları Almayın falan diyodu ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 22 Temmuz 2008; 18:28:58 >

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

Satılık Fiio E6 Kulaklık Amfisi

242 Mesaj
22 Temmuz 2008; 18:18:01 

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Kilo aldırma konusunda iyiyse ben de alıcam beyler.... ama marka model söyleyin... bu forumda biri bilmemne olanları olmayın falan diyodu ..

Marincap 500 mg aldım ben bugün fiyat ise 8.70 ytl bi tanede ithal olan vardı adını tam hatırlamıyorum onun fiyatı da 18 ytl civarı idi

6354 Mesaj
22 Temmuz 2008; 18:30:35 

quote:

quote:

Kilo aldırma konusunda iyiyse ben de alıcam beyler.... ama marka model söyleyin... bu forumda biri bilmemne olanları olmayın falan diyodu ..

Marincap 500 mg aldım ben bugün fiyat ise 8.70 ytl bi tanede ithal olan vardı adını tam hatırlamıyorum onun fiyatı da 18 ytl civarı idi

iTHAL OLANIN FİYATI NEYDİ HATIRLIYO MUSUN ?

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

Satılık Fiio E6 Kulaklık Amfisi

187 Mesaj
22 Temmuz 2008; 18:32:26 

quote:

quote:

kilo aldırdığını sanmam sonuçta yağ ama vücutta aktif bir şekilde görev yapacak bir yağ. zaten biraz araştırdım, kilo verdiriyomuş hatta

http://www.ntvmsnbc.com/news/380921.asp

while (true) { if (Me.Behavior == false) restoreMeGod(); }

1346 Mesaj
22 Temmuz 2008; 18:34:28 

quote:

quote:

quote:

kilo aldırdığını sanmam sonuçta yağ ama vücutta aktif bir şekilde görev yapacak bir yağ. zaten biraz araştırdım, kilo verdiriyomuş hatta

http://www.ntvmsnbc.com/news/380921.asp

Nasıl yaaa!

M. Kemal ATATÜRK

650 Mesaj
22 Temmuz 2008; 18:34:40 

ben ameliyet olmuştum kafatası çatlamıştı bi kaza sonucu.. hap olarak değil şurup olarak almıştım bn portakal aromalı gerçekten çok güzel tadı vardı

ameliyattan mı yada balık yağından mı bilemem ama fark edilir bir şekilde boyum uzamıştı çok garip birşeydi. bak aklıma getirdiniz bidaha alıyım o şurup şeklinde olan ilaçtan. belki 1 cm atma olur boyumda.. çünkü en son 5 yıl önce içmiştim o ilaçtan boyum 182 ye gelmişti. ve 5 yıldır 1 cm uzamadı boyum. belki işe yarar

DH FIRAT FAN KULÜBÜ

1346 Mesaj
22 Temmuz 2008; 18:36:45 

quote:

Orjinalden alıntı: The Answér

ben ameliyet olmuştum kafatası çatlamıştı bi kaza sonucu.. hap olarak değil şurup olarak almıştım bn portakal aromalı gerçekten çok güzel tadı vardı

ameliyattan mı yada balık yağından mı bilemem ama fark edilir bir şekilde boyum uzamıştı çok garip birşeydi. bak aklıma getirdiniz bidaha alıyım o şurup şeklinde olan ilaçtan. belki 1 cm atma olur boyumda.. çünkü en son 5 yıl önce içmiştim o ilaçtan boyum 182 ye gelmişti. ve 5 yıldır 1 cm uzamadı boyum. belki işe yarar

Yok öyle bişey arkadaşım.

M. Kemal ATATÜRK

3311 Mesaj
22 Temmuz 2008; 18:57:25 

ben 2-3 yıldır düzenli kullanıyorum,faydasınıda görmüyor değilim kilo aldırmıyo fakat vücudun toparlanıyo boyun uzuyo vs.vs

Only fools are enslaved by space and time (Sadece aptallar zaman ve mekanın esiridir)Eski Kullanıcı Adı: sorry_for_kill_you

242 Mesaj
22 Temmuz 2008; 19:27:31 

quote:

Orjinalden alıntı: sorry_for_kill_you

ben 2-3 yıldır düzenli kullanıyorum,faydasınıda görmüyor değilim kilo aldırmıyo fakat vücudun toparlanıyo boyun uzuyo vs.vs

Vallaha aslında boyum iyi ama kilom biraz düşük...

boy 1.82
Kg 68

Ayrıca vücudu toparlıyor derken biraz açarsan sevinirim.

8252 Mesaj
22 Temmuz 2008; 19:30:07 

ewt dostum bu hap baya bir iyi geliyor adama sarı bir hap bende almıştım doktor tavsiyesi ile

Külahın } sat yine } lakin yokuncul } olma nâmerde
Yeter ki } kelle sağ olsun } külah lazım değil } merde
Başımızdan hiç } hevâ-yı } zülf-i yâr } eksik değil
Pek yüce yerdedir } onun için, } rûzîgâr } eksik değil
Sultan III: Ahmed ve Sultan III. Mustafa

MCP { MCSA { MCSE { CCNA

592 Mesaj
22 Temmuz 2008; 19:30:57 

kilo konusunda edindiğim bilgi doktordan bende kilo porblemi yaşadım çok zatıftım diyetisyene gittim kutu kutu balık yağı hapı içtim bi faydası olmadı ve doktora gittiğimde sordum doktorda bana balık yaı hapı veya şurubu kilo aldırmaz kemikleri güçlendirir kilo ile alakası yoktur halk arasında böyle biliniyor ama yanlış dedi bende zaten çok denedim kilo aldırmıyor çok faydalı ama sürekli kullanılmaması gerekiyormuş bide çok sıcak havalarda kullanılmaması gerekiyormuş arada ara vermek lazımmış malum herşeyin fazlası zarar

242 Mesaj
22 Temmuz 2008; 19:32:47 

quote:

Orjinalden alıntı: _ZuMaZuM_

kilo konusunda edindiğim bilgi doktordan bende kilo porblemi yaşadım çok zatıftım diyetisyene gittim kutu kutu balık yağı hapı içtim bi faydası olmadı ve doktora gittiğimde sordum doktorda bana balık yaı hapı veya şurubu kilo aldırmaz kemikleri güçlendirir kilo ile alakası yoktur halk arasında böyle biliniyor ama yanlış dedi bende zaten çok denedim kilo aldırmıyor çok faydalı ama sürekli kullanılmaması gerekiyormuş bide çok sıcak havalarda kullanılmaması gerekiyormuş arada ara vermek lazımmış malum herşeyin fazlası zarar

Peki diyetisyen sana nasıl bir tedavi uygulamanı söledi kilo alman için????

2681 Mesaj
22 Temmuz 2008; 19:33:33 

kilo aldırmaz.kiloda verdirmez.kalbe ve beyine yararlıdır.kısaca iç hiçbirşey olmaz.

ben 4-5 yıldır düzenli alıyorum.yalnız yerli olanladan alma

1346 Mesaj
22 Temmuz 2008; 19:34:48 

quote:

Halk arasında yanlış bilinen asıl şey bu, bi kutu balık yağı hapı içince birden 5 kg alcam sanıyosunuz heralde, çok yemedikten sonra ne hapı içerseniz için 1 kg bile alamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Time2Die -- 22 Temmuz 2008; 19:34:03 >

M. Kemal ATATÜRK

592 Mesaj
22 Temmuz 2008; 19:40:41 

quote:

quote:

Halk arasında yanlış bilinen asıl şey bu, bi kutu balık yağı hapı içince birden 5 kg alcam sanıyosunuz heralde, çok yemedikten sonra ne hapı içerseniz için 1 kg bile alamazsınız.

bilip bilmeden yorum yapmamanı tavsiye ederim ben zaten kilo almak için içmedim orda yazarkende kilo aldırırmı diye soranlara kendimden örnek verdim ben zihne ve kemiklere faydası olduğu için kullandım çevremdeki insanalr sürekli kilo aldırır diye balık yağı kullanmadığı içinde zaten bilmiş olduğum bi bilgiyi doktora sorarak onayını istedim

_sphinx_34

doktor günlük yediklerimi sordu ve bana göre bir liste çıkardı yani ben sana listeyi söylesem sana faydası olamayabilir herkesin kendine göre ayarlanıyormuş diyet listesi ve ben 7 kilo kadar diyetle 3 kiloda bitkisel ilaçlarla almıştım hala diyetimi uyguluyorum her öğünde süt veya bir bardak yoğurt var 5 porsiyon meyve var ben elma yerken arkadaşlarım bana elma kilo veridirir diye gülüyorlardı ama kilo aldım yani takmamak alzım kimseyi ve çok yemekle kilo alınmıyor doğru şeyleri doğru zamanda yemek lazım birde sağlıksal problemin olmaması lazım benim bütün tahlillerim yapıldı bi sorun çıkmayınca diyetisyene sevk edildim kilo almak isteyen herkese diyetisyene gitmelerini öneririm bende evde çok denedim olmuyor

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Temmuz 2008; 19:43:20 

quote:

quote:

quote:

iTHAL OLANIN FİYATI NEYDİ HATIRLIYO MUSUN ?

İthal Olanın Fiyatınıda Söylemiş 18 Ytl Demiş

3311 Mesaj
22 Temmuz 2008; 19:45:50 

Benim bildiğim 65 ytl'ydi ama kimse o markadan kullanmıyo sanırım

Only fools are enslaved by space and time (Sadece aptallar zaman ve mekanın esiridir)Eski Kullanıcı Adı: sorry_for_kill_you

242 Mesaj
22 Temmuz 2008; 19:46:14 

quote:

quote:

quote:

bilip bilmeden yorum yapmamanı tavsiye ederim ben zaten kilo almak için içmedim orda yazarkende kilo aldırırmı diye soranlara kendimden örnek verdim ben zihne ve kemiklere faydası olduğu için kullandım çevremdeki insanalr sürekli kilo aldırır diye balık yağı kullanmadığı içinde zaten bilmiş olduğum bi bilgiyi doktora sorarak onayını istedim

_sphinx_34

doktor günlük yediklerimi sordu ve bana göre bir liste çıkardı yani ben sana listeyi söylesem sana faydası olamayabilir herkesin kendine göre ayarlanıyormuş diyet listesi ve ben 7 kilo kadar diyetle 3 kiloda bitkisel ilaçlarla almıştım hala diyetimi uyguluyorum her öğünde süt veya bir bardak yoğurt var 5 porsiyon meyve var ben elma yerken arkadaşlarım bana elma kilo veridirir diye gülüyorlardı ama kilo aldım yani takmamak alzım kimseyi ve çok yemekle kilo alınmıyor doğru şeyleri doğru zamanda yemek lazım birde sağlıksal problemin olmaması lazım benim bütün tahlillerim yapıldı bi sorun çıkmayınca diyetisyene sevk edildim kilo almak isteyen herkese diyetisyene gitmelerini öneririm bende evde çok denedim olmuyor

Verdiğin bilgiler için teşekkürler.....

Artık bir diyetisyene gitmek farz oldu gibi gözüküyor.....

SSKlıyım varmı önerisi olan bi arkadaş....( hastane konusunda )

1346 Mesaj
22 Temmuz 2008; 19:48:09 

quote:

quote:

quote:

_sphinx_34

Bende sana kilo almak içtin demiyorum zaten arkadaşım, balık yağı hapı kilo aldırır da demiyorum, ama ne hapı içerseniz için, adam gibi beslenmezseniz, kilo falan alamazsınız, düzgün beslenip yanında takviye olarak almanız lazım ne hapı alıyosanız. Bilmem anlatabildim mi.

M. Kemal ATATÜRK

592 Mesaj
22 Temmuz 2008; 19:50:54 

çoğu hastanede diyetisyen yok gitmeden önce diyetisyeni olan hastaneyi araştır ben ilk baştan gittiğim hastanede yoktu orda tahlillerimi oldum ssk gerçi artık hepsi devlet hastanesi oldu neys eişte ssk ya gittim dahiliye bölümünden randevu alıyorsun dahiliyede sorununu anllatırsın ama doktorlar direk şey yapıyolar tersleyebilir güzel bi şekilde doktora zayıf olduğunuzu acaba tiroit bezlerinizde bi sorun olup olmadığına falan bakmanızı isteyin çünkü tiroit beziylede alakalı bi sorun olduğu zaman zayıflık yapabiliyormuş daha büssürü hastalık var gerçi doktor kan tahlillerinden falan bakar hiç birşey bulamazsa seni evine yollamaya çalışır sende o zaman madem benim bişeyim yok diyetisyene sevk edin beni diye doktordan rica et çünkü doktor kendiliğinden sevk etmiyor sonra bi kağıda bişeyler yazıyor diyetisyene gidiyorsun bi daha randevu falan almana gerek yok diyetisyenin verdiği evraklarla gidiyorsun

242 Mesaj
22 Temmuz 2008; 19:53:06 

quote:

çoğu hastanede diyetisyen yok gitmeden önce diyetisyeni olan hastaneyi araştır ben ilk baştan gittiğim hastanede yoktu orda tahlillerimi oldum ssk gerçi artık hepsi devlet hastanesi oldu neys eişte ssk ya gittim dahiliye bölümünden randevu alıyorsun dahiliyede sorununu anllatırsın ama doktorlar direk şey yapıyolar tersleyebilir güzel bi şekilde doktora zayıf olduğunuzu acaba tiroit bezlerinizde bi sorun olup olmadığına falan bakmanızı isteyin çünkü tiroit beziylede alakalı bi sorun olduğu zaman zayıflık yapabiliyormuş daha büssürü hastalık var gerçi doktor kan tahlillerinden falan bakar hiç birşey bulamazsa seni evine yollamaya çalışır sende o zaman madem benim bişeyim yok diyetisyene sevk edin beni diye doktordan rica et çünkü doktor kendiliğinden sevk etmiyor sonra bi kağıda bişeyler yazıyor diyetisyene gidiyorsun bi daha randevu falan almana gerek yok diyetisyenin verdiği evraklarla gidiyorsun

Tekrar teşekkürler dostum

592 Mesaj
22 Temmuz 2008; 19:57:51 

quote:

quote:

Tekrar teşekkürler dostum

yani aklıma bu kadar geldi birşey sormak istersen falan sor ben doktora gidince anladım tek çözüm diyetisyenmiş burda bazı kilo konularınada yazdım ama dinleyipte giden olmadı sanırım evde yatmadan yemekle olmuyormuş o diyeti gebere gebere uygulamak lazımmış :D ahh çok sürümdüm yemek yerken bütün gece sofradan kalkamadığım zamanları hatırladım şimdi :D ilk başlarda zor oluyor miden büyüyene kadar sonra alışıyorsun umarım sende bi faydasını görürsün

242 Mesaj
22 Temmuz 2008; 19:58:12 

Başka yorumlar varsa alalım arkadaşlar........

131 Mesaj
22 Temmuz 2008; 20:20:17 

ben marincap değilde yurtdışından gelmiş bir tanesini içiyordumiçtikten 10-15 dakika sonra sanki balık yemiş gibi oluyordum ağızıma balık tadı geliyordu..

''Zaman hiç durmadan koşuyor.Eğer durursam birbirinin aynı olan ayak izlerini görürüm onun.Birbirinin aynı olan günlerde yaşarım.Aynı günü tekrar tekrar yaşamak ne verirki bana herşeyin hızla uzaklaştığını düşündürmekten başka..''

242 Mesaj
22 Temmuz 2008; 20:23:02 

quote:

Orjinalden alıntı: melih_polat

ben marincap değilde yurtdışından gelmiş bir tanesini içiyordumiçtikten 10-15 dakika sonra sanki balık yemiş gibi oluyordum ağızıma balık tadı geliyordu..

Ne kadar kullandın ve kilo konusunda bi faydası oldumu?

243 Mesaj
22 Temmuz 2008; 20:26:16 

quote:

quote:

evet balık yağı...

Evet balık yağı.

Evet balık yağı..

Bi ara kullanmıştım bi yararı olmadı bıraktık

Day
Different Day
Shit Different Day
Same Shit Different Day

131 Mesaj
22 Temmuz 2008; 20:26:38 

quote:

quote:

az biraz farkı oldu heralde 2-3 ay ara sıra içtim halendaha annem aklına gelince zorla içiriyor

''Zaman hiç durmadan koşuyor.Eğer durursam birbirinin aynı olan ayak izlerini görürüm onun.Birbirinin aynı olan günlerde yaşarım.Aynı günü tekrar tekrar yaşamak ne verirki bana herşeyin hızla uzaklaştığını düşündürmekten başka..''

242 Mesaj
22 Temmuz 2008; 20:32:29 

quote:

quote:

quote:

az biraz farkı oldu heralde 2-3 ay ara sıra içtim halendaha annem aklına gelince zorla içiriyor

Bende bugün aldım ve kullanmaya başladım hadi hayırlısı.....

O kadarda para verdikk.... ( 8.70 ytl )

238 Mesaj
30 Ağustos 2008; 0:02:03 

millet ben o marincaptan çok kullandım ilkokuldayken başladım..gelişimim biraz geçti balık yagına başladım bir hafta oldu 5 dişim birden düşüp yerine yenileri geldi..ayrıca bu balık yagı hafızaya hatrı sayılır bir şekilde katkı saglıyor bence..ilkokuldan beri kullanıyorum gördügüm yüzü ne bilim başka bişeyi hiç unutmam hafızam bayagı iyidir(bence balık yagı çok etkiledi) arkadaşlar kesinlikle tavsiye ediyorum...kilo konusu da yalan arkadaşlar aldırmıyor kilo filan kilo almak için 3 ögün normal yiyip birde gece yatmadan önce 1 şeyler yemek çok iyi oluyor denedim ve 3 haftada 6 kilo aldım...

Uzaklaştırılmış
30 Ağustos 2008; 0:05:01 

benim boyum epey uzadı balık hapı sayesinde küçükken uzaman diyolardı

16 yaşındayım 1.76 boyum var bence gayet iyi

1648 Mesaj
30 Ağustos 2008; 0:08:29 

valla tek olumlu etkisi günde 1 posta daha yapasım geliyordu içtikden 2 hafta sonra alışkanlık oldu. 1 posta hep fazla yaptım

Mal varlığımı yazcaz buraya
Elektronik Ve Haberleşme Mühendisliği Talebesi

1936 Mesaj
30 Ağustos 2008; 0:14:57 

balık yağı alma bana sorarsan hap olanlarından al diğer türlü içemezsin tadı çok iğrenç onların

Yıldız Teknik Üniversitesi
2012 Girişliler

511 Mesaj
30 Ağustos 2008; 0:30:03 

quote:

Orjinalden alıntı: d@ngerusly

valla tek olumlu etkisi günde 1 posta daha yapasım geliyordu içtikden 2 hafta sonra alışkanlık oldu. 1 posta hep fazla yaptım

neyi? tam olarak açıklar mısın

2389 Mesaj
30 Ağustos 2008; 0:32:32 

Ben Yanlışlıkla Ağzımda Patlattım Bütün Gün Midem Bulandı Bidahada Ağzıma Almadım Konuyu Görünce Midem Bulandı

Iron Maiden , Testament , Death , Insomnium , Eluveitie , Ensiferum , Mötley Crüe , KISS , GnR , Led Zeppelin , Deep Purple Exodus , Anoreksi , Arch Enemy , Buckethead , Judas Priest , Quiet Riot , Rainbow , VanHalen , Disturbed , Draconian , Katatonia AudioSlave , Anathema , Trivium , HIM , Cradle Of Filth , Children of Bodom , Marilyn Manson , Immortal , Slayer ,
Black Label Society , Ozzy Osbourne , A7X , Nightwish , John5 , Amorphis , Korpiklaani , Agathodaimon...
"Hayatta aldatmayan tek aşktır gitar...Emek verince daima kazandırır......"

1648 Mesaj
30 Ağustos 2008; 0:37:27 

quote:

Orjinalden alıntı: kicgine

quote:

hmm

link vereyim

Mastürbasyon Mastürbasyon, insanın kendi kendini cinsel doyuma ulaştırmasıdır. Mastürbasyon zararlı birşey değildir. Her yaştaki kadın, erkek ve çocuklar bu yolla kedilerini tatmin ederler. Küçük çocuklar da bile çok sık rastlanır. Kazayla cinsel organlarına dokunurlar ve bu da hoşlarına gidince bu aktiviteyi devam ettirirler. Erkek çocukları daha sık mastürbasyon yaparlar, çünkü; penis, klitorise nazaran daha kolay keşfedilir. Araştırmalara göre 15 yaşına gelmiş çoğu erkek çocuğu mastürbasyon yapmış bulunmaktadır

Mastürbasyon Genel Bakış

Eski dönemlerde mastürbasyon yapmanın imajı çok farklıydı. Kendi kendini tatmin etmenin zararlı olduğu sürekli vurgulanırdı. Zaman içerisinde yapılan araştırmalar sonucunda mastürbasyon un, aşırıya kaçılmadığı sürece, zararlı olmadığı tespit edilmiştir. Aşırı kelimesinin açıkça bir tanımı bu dönemde bulunmamaktaydı.

Masters ve Johnson "aşırı" konusunda bir çok araştırma gerçekleştirdi. Bu araştırmalar sayesinde vardıkları sonuçlar şöyleydi:
Mastürbasyon normal ve doğal bir şekilde cinsel stresin atılmasında her yaştaki kadın ve erkekler için yardımcı olduğu,
Aşırı mastürbasyon diye bir kavramın olmadığı ve
Mastürbasyon un ne fiziksel ne de psikolojik bir zarar getirdiğiydi.

Mastürbasyon denilince akla hep tek bir kişi ve onun kedini tatmin etmesi gelir. Her zaman bu geçerli değildir. Mastürbasyon a katılımcı veya seyirci olarak da iştirak etmek mümkündür. Çoğu kişi partneri mastürbasyon yaparken seyretmenin uyarıcı olduğu söyler. Ayrıca, partnerinizi seyrederken onun nasıl uyarılmak istediğini de öğrenme şansınız olmaktadır. Öğrendiklerinizi sevişme esnasında uygulamanız da hem sizin hem de partnerinizin sevişmekten daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır.

Mastürbasyon yapıp yapmamanız kişisel bir seçimdir. Eğer yapıyorsunuz bu kötü birşey yaptığınız anlamına gelmez. Yapmıyorsanız da aynı şey geçerlidir. Araştırmaların sonuçlarına bakıldığında 21 yaşına gelmiş erkeklerin %97'si ve kadınların %90'nı mastürbasyonu denemiş oldukları ortaya çıkmıştır. Mastürbasyon konusunda söylenen bir çok gerçek dışı laf vardır. Mastürbasyon a ilk etapta kişisel eğitim aracı olarak bakılmalıdır. Ayrıca mastürbasyon kişiye cinsel rahatlılık, güvence ve özsaygı kazandırır.

Mastürbasyon yapan kişilerin partnerleriyle seks hayatlarından mutlu olmadıkları varsayımı yapılamaz. Mastürbasyon sevişme esnasında da kullanıldığında kişilere değişik zevk tatmalarını sağlayacaktır. Yalnız kadınlar üzerinde yapılan araştırmalarda, kadınların mastürbasyon yapma sebepleri arasında partnerlerinin onları cinsel doyuma ulaştıramamaları en başta gelenlerden biridir.

Çoğu kişi partnerleriyle beraber olamadıklarında mastürbasyon a başvurur. Sağlıklı cinsel hayatı olan çiftlerde partnerlerin mastürbasyon yapmaları onların ilişkisi açısında herhangi bir tehlike teşkil etmediği bilinmektedir. Yalnız bu görüş açısı pek yaygın değildir

Mal varlığımı yazcaz buraya
Elektronik Ve Haberleşme Mühendisliği Talebesi

1070 Mesaj
30 Ağustos 2008; 0:42:03 

Bu ılacın en buyuk yararı ıştah acması tok karna yutucan kı tekrar acıkıcan...

Ben, Küçükken Annenizin Oynama Dediği Çocuklardanım...!!

1 Mesaj
5 Temmuz 2009; 14:17:24 

arkadaşlar yanlış konuşmayın ben bu ilcaı kullanmadan sınıfımın en kısasıyken 155 lerdeyken şimdi 173 üm bence bu ilaç yüzünden oldu gerçektenn işe yaradığı gözüküyor vücudu topluyor herkeze tavsiye ederim

http://melikcan.azbuz.com Siteme girin üye olun fifa turnuvalarına katılın

6556 Mesaj
5 Temmuz 2009; 14:21:36 

İçeriğinde Omega 3 vardır Balık yağlarının. Bazıları balığın karaciğerinden yapılır bu şekilde olanlar iyi değildir.

İyi olanları Marincap (8.5TL) ve SewenSeas (İthal ve pahalı 20TL civarı)

Samsung Galaxy SII

Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler. (Hz. Mevlana)

3229 Mesaj
5 Temmuz 2009; 14:25:03 

annem zorla içiriyor arada düzenli olarak kullanmıyorum. ama içtikten sonra ağzına kokusu geliyor pek sevmğiyorum o yüzden

bang! bang!

2806 Mesaj
5 Temmuz 2009; 14:29:21 

Sınıfımın en kısasıyım aşırı derecede kısayım yaşıma göre ancak ben 2 kutu PULSE balık yağı bitirdim ama boyumun uzamasına bi katkı sağladığını görmedim hergün düzenli içtim ancak hiçbir gelişme görmedim
İnşallah ilerki yıllarda etkisini görürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enq*n -- 5 Temmuz 2009; 14:32:02 >

Gears of War : 6500/6500 G
Seriously...
Seriously 2.0 , Seriously 3.0
Seriously Judgmental

See you on Xbox One !

Uzaklaştırılmış
19 Ağustos 2009; 20:42:50 

quote:

Orijinalden alıntı: kicgine

quote:

hangi doktora yazdırdın? sağlık ocağı oluyor mu, yoksa uzman doktor mu lazım?

Uzaklaştırılmış
19 Ağustos 2009; 21:09:39 

benim kardeşime kücüklükten beri balık hapı verirler.Şu anda 12 yaşında boyu 1.75

bende kullandım ama pek işe yaramadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Raven -- 19 Ağustos 2009; 21:09:48 >

Uzaklaştırılmış
19 Ağustos 2009; 21:12:33 

bilgilendirdiğin icin sağol. + rep
quote:

Orijinalden alıntı: d@ngerusly

quote:

Orjinalden alıntı: kicgine

quote:

hmm

link vereyim

Mastürbasyon Mastürbasyon, insanın kendi kendini cinsel doyuma ulaştırmasıdır. Mastürbasyon zararlı birşey değildir. Her yaştaki kadın, erkek ve çocuklar bu yolla kedilerini tatmin ederler. Küçük çocuklar da bile çok sık rastlanır. Kazayla cinsel organlarına dokunurlar ve bu da hoşlarına gidince bu aktiviteyi devam ettirirler. Erkek çocukları daha sık mastürbasyon yaparlar, çünkü; penis, klitorise nazaran daha kolay keşfedilir. Araştırmalara göre 15 yaşına gelmiş çoğu erkek çocuğu mastürbasyon yapmış bulunmaktadır

Mastürbasyon Genel Bakış

Eski dönemlerde mastürbasyon yapmanın imajı çok farklıydı. Kendi kendini tatmin etmenin zararlı olduğu sürekli vurgulanırdı. Zaman içerisinde yapılan araştırmalar sonucunda mastürbasyon un, aşırıya kaçılmadığı sürece, zararlı olmadığı tespit edilmiştir. Aşırı kelimesinin açıkça bir tanımı bu dönemde bulunmamaktaydı.

Masters ve Johnson "aşırı" konusunda bir çok araştırma gerçekleştirdi. Bu araştırmalar sayesinde vardıkları sonuçlar şöyleydi:
Mastürbasyon normal ve doğal bir şekilde cinsel stresin atılmasında her yaştaki kadın ve erkekler için yardımcı olduğu,
Aşırı mastürbasyon diye bir kavramın olmadığı ve
Mastürbasyon un ne fiziksel ne de psikolojik bir zarar getirdiğiydi.

Mastürbasyon denilince akla hep tek bir kişi ve onun kedini tatmin etmesi gelir. Her zaman bu geçerli değildir. Mastürbasyon a katılımcı veya seyirci olarak da iştirak etmek mümkündür. Çoğu kişi partneri mastürbasyon yaparken seyretmenin uyarıcı olduğu söyler. Ayrıca, partnerinizi seyrederken onun nasıl uyarılmak istediğini de öğrenme şansınız olmaktadır. Öğrendiklerinizi sevişme esnasında uygulamanız da hem sizin hem de partnerinizin sevişmekten daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır.

Mastürbasyon yapıp yapmamanız kişisel bir seçimdir. Eğer yapıyorsunuz bu kötü birşey yaptığınız anlamına gelmez. Yapmıyorsanız da aynı şey geçerlidir. Araştırmaların sonuçlarına bakıldığında 21 yaşına gelmiş erkeklerin %97'si ve kadınların %90'nı mastürbasyonu denemiş oldukları ortaya çıkmıştır. Mastürbasyon konusunda söylenen bir çok gerçek dışı laf vardır. Mastürbasyon a ilk etapta kişisel eğitim aracı olarak bakılmalıdır. Ayrıca mastürbasyon kişiye cinsel rahatlılık, güvence ve özsaygı kazandırır.

Mastürbasyon yapan kişilerin partnerleriyle seks hayatlarından mutlu olmadıkları varsayımı yapılamaz. Mastürbasyon sevişme esnasında da kullanıldığında kişilere değişik zevk tatmalarını sağlayacaktır. Yalnız kadınlar üzerinde yapılan araştırmalarda, kadınların mastürbasyon yapma sebepleri arasında partnerlerinin onları cinsel doyuma ulaştıramamaları en başta gelenlerden biridir.

Çoğu kişi partnerleriyle beraber olamadıklarında mastürbasyon a başvurur. Sağlıklı cinsel hayatı olan çiftlerde partnerlerin mastürbasyon yapmaları onların ilişkisi açısında herhangi bir tehlike teşkil etmediği bilinmektedir. Yalnız bu görüş açısı pek yaygın değildir

Uzaklaştırılmış
19 Ağustos 2009; 21:16:00 

quote:

Orijinalden alıntı: ThuÑÐê®WoLƒ

Ben Yanlışlıkla Ağzımda Patlattım Bütün Gün Midem Bulandı Bidahada Ağzıma Almadım Konuyu Görünce Midem Bulandı

bi daha içinde patlatma

0 Mesaj
15 Haziran 2010; 21:30:14 

Sınıfın En Küçük Boylusuyum 7. sınıfa gidiyorum balık hapını bu qün aldım kullanmaya başlıcam yararı olurmu boy uzamasında ne olur söyleyin arkdaşlar ayda ne kdr uzar boyum 1.47
quote:

Orijinalden alıntı: geexer

932 Mesaj
15 Haziran 2010; 21:34:40 

Ocean Plus 1000 mg Kullandım Kilo Falan Almadım, Direnc Verdi mi ? Bilemiyorum

DH 13 Eylül Gazileri

1746 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Heptagon
15 Haziran 2010; 21:51:05 

Balya markalı balık yağımı dün bitirmiş bulunuyorum . Sanırım 1 kilo almamda yardımcı oldu

Ranked Günlüğüm | Lol İkonlari +1340

1269 Mesaj
15 Haziran 2010; 22:02:57 

Her akşam o hapı içmektense haftada 2 gün balık kızartın.Hem öğün olarak yemiş olursunuz hem de daha iyi kilo yapar.

"It's time to fight back", that's what Huey said.
2 shots in the dark now Huey's dead.

82 Mesaj
16 Haziran 2010; 0:19:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Chimaerane

Her akşam o hapı içmektense haftada 2 gün balık kızartın.Hem öğün olarak yemiş olursunuz hem de daha iyi kilo yapar.

yiyeceğine hapı iç daha sağlıklı daha faydalı......

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

648 Mesaj
16 Haziran 2010; 8:55:23 

çoğunda civa var o fayda göremeyenler ya da değişiklik hissetmeyenlerin sorunu bu işte : D

hadi geçmiş olsun...

sağlam marka almak gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

30 Mesaj
12 Ocak 2011; 18:55:58 

ya beyler ben bir ilaç gördüm GAINMAX adı bunu doktorlar çok yan etkisi var diyorlar doğrumudur ona göre aranızda kullanan varsa bende başlayacağım

18 Wos Haulin Harita Tasarım Uzmanı

1 Mesaj
15 Ocak 2011; 19:02:31