Şimdi Ara

BALIK YAĞI HAPI KULLANANLAR VEYA KULLANMIŞ OLANLAR Bİ BAKARSA!!!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
176.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marincap 500mg balık yağı hapı aldım az önce...

Aramızda daha önce kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini yazabilirmi......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HızlıPcServis -- 22 Temmuz 2008; 17:36:49 >
  • evet balık yağı...
    hala kullanıyorum,yararlı olduğunu ve kuvvet verdiğini soylediler
    bir yararı oldu mu bilemiycem ama bağımlı gibi birşey oldum her gece kullanıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: StupiFieD

evet balık yağı...
    bir yararı oldu mu bilemiycem ama bağımlı gibi birşey oldum her gece kullanıyorum

Evet balık yağı.

Bende kullanıyorum sabah akşam 1er tane içiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Time2Die

quote:

evet balık yağı...

Evet balık yağı.

Aç karnına yada tok karnına fark ediyormu....
    Ve bi faydasını gördünmü?
  • ben de kullanıyordum bi ara. karnının aç/tok olmasının farketceğini sanmıyorum sonuçta kimyasal bir ilaç değil bu. bence çok yararlı bir şey ama uzun vaadede etkisini gösterir. mesela ömür boyu kullanırsan yaşlandığında fazla kalp sorunun olmaz ve alzheimer olmazsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: medeor

ben de kullanıyordum bi ara. karnının aç/tok olmasının farketceğini sanmıyorum sonuçta kimyasal bir ilaç değil bu. bence çok yararlı bir şey ama uzun vaadede etkisini gösterir. mesela ömür boyu kullanırsan yaşlandığında fazla kalp sorunun olmaz ve alzheimer olmazsın.

Kilo almak istiyorum,bi faydası olurmu bu hapı kullanırsam?
  • quote:

Orjinalden alıntı: _sphinx_34

quote:

Orjinalden alıntı: Time2Die

quote:

evet balık yağı...

Evet balık yağı.

Aç karnına yada tok karnına fark ediyormu....
    Ve bi faydasını gördünmü?

Fark eder mi bilmem ama ben tok karnına alıyorum. Bi faydası olur mu dersen, sadece bu hapı içip adam gibi yemezsen kilo falan alamazsın, yaptığın beslenmenin yanında ufak bi takviye olarak gör yani bunu. Çünkü içinde Omega bilmem kaç var o yüzden. Ben zaten her gün yada 2-3 günde bir balık yiyebilirim diyosan hiç gerek bile yok bence hapa falan.
  • Kilo aldırma konusunda iyiyse ben de alıcam beyler.... ama marka model söyleyin... bu forumda biri bilmemne olanları Almayın falan diyodu ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 22 Temmuz 2008; 18:28:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Kilo aldırma konusunda iyiyse ben de alıcam beyler.... ama marka model söyleyin... bu forumda biri bilmemne olanları olmayın falan diyodu ..

Marincap 500 mg aldım ben bugün fiyat ise 8.70 ytl bi tanede ithal olan vardı adını tam hatırlamıyorum onun fiyatı da 18 ytl civarı idi
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Kilo aldırma konusunda iyiyse ben de alıcam beyler.... ama marka model söyleyin... bu forumda biri bilmemne olanları olmayın falan diyodu ..

Marincap 500 mg aldım ben bugün fiyat ise 8.70 ytl bi tanede ithal olan vardı adını tam hatırlamıyorum onun fiyatı da 18 ytl civarı idi

iTHAL OLANIN FİYATI NEYDİ HATIRLIYO MUSUN ?
  • quote:

quote:

ben de kullanıyordum bi ara. karnının aç/tok olmasının farketceğini sanmıyorum sonuçta kimyasal bir ilaç değil bu. bence çok yararlı bir şey ama uzun vaadede etkisini gösterir. mesela ömür boyu kullanırsan yaşlandığında fazla kalp sorunun olmaz ve alzheimer olmazsın.

kilo aldırdığını sanmam sonuçta yağ ama vücutta aktif bir şekilde görev yapacak bir yağ. zaten biraz araştırdım, kilo verdiriyomuş hatta

http://www.ntvmsnbc.com/news/380921.asp
  • quote:

quote:

quote:

kilo aldırdığını sanmam sonuçta yağ ama vücutta aktif bir şekilde görev yapacak bir yağ. zaten biraz araştırdım, kilo verdiriyomuş hatta

http://www.ntvmsnbc.com/news/380921.asp

Nasıl yaaa!
  • ben ameliyet olmuştum kafatası çatlamıştı bi kaza sonucu.. hap olarak değil şurup olarak almıştım bn portakal aromalı gerçekten çok güzel tadı vardı

ameliyattan mı yada balık yağından mı bilemem ama fark edilir bir şekilde boyum uzamıştı çok garip birşeydi. bak aklıma getirdiniz bidaha alıyım o şurup şeklinde olan ilaçtan. belki 1 cm atma olur boyumda.. çünkü en son 5 yıl önce içmiştim o ilaçtan boyum 182 ye gelmişti. ve 5 yıldır 1 cm uzamadı boyum. belki işe yarar
  • quote:

Orjinalden alıntı: The Answér

ben ameliyet olmuştum kafatası çatlamıştı bi kaza sonucu.. hap olarak değil şurup olarak almıştım bn portakal aromalı gerçekten çok güzel tadı vardı

ameliyattan mı yada balık yağından mı bilemem ama fark edilir bir şekilde boyum uzamıştı çok garip birşeydi. bak aklıma getirdiniz bidaha alıyım o şurup şeklinde olan ilaçtan. belki 1 cm atma olur boyumda.. çünkü en son 5 yıl önce içmiştim o ilaçtan boyum 182 ye gelmişti. ve 5 yıldır 1 cm uzamadı boyum. belki işe yarar

Yok öyle bişey arkadaşım.
  • ben 2-3 yıldır düzenli kullanıyorum,faydasınıda görmüyor değilim kilo aldırmıyo fakat vücudun toparlanıyo boyun uzuyo vs.vs
  • quote:

Orjinalden alıntı: sorry_for_kill_you

ben 2-3 yıldır düzenli kullanıyorum,faydasınıda görmüyor değilim kilo aldırmıyo fakat vücudun toparlanıyo boyun uzuyo vs.vs

Vallaha aslında boyum iyi ama kilom biraz düşük...

boy 1.82
    Kg 68

Ayrıca vücudu toparlıyor derken biraz açarsan sevinirim.
  • ewt dostum bu hap baya bir iyi geliyor adama sarı bir hap bende almıştım doktor tavsiyesi ile
  • kilo konusunda edindiğim bilgi doktordan bende kilo porblemi yaşadım çok zatıftım diyetisyene gittim kutu kutu balık yağı hapı içtim bi faydası olmadı ve doktora gittiğimde sordum doktorda bana balık yaı hapı veya şurubu kilo aldırmaz kemikleri güçlendirir kilo ile alakası yoktur halk arasında böyle biliniyor ama yanlış dedi bende zaten çok denedim kilo aldırmıyor çok faydalı ama sürekli kullanılmaması gerekiyormuş bide çok sıcak havalarda kullanılmaması gerekiyormuş arada ara vermek lazımmış malum herşeyin fazlası zarar
  • quote:

Orjinalden alıntı: _ZuMaZuM_

kilo konusunda edindiğim bilgi doktordan bende kilo porblemi yaşadım çok zatıftım diyetisyene gittim kutu kutu balık yağı hapı içtim bi faydası olmadı ve doktora gittiğimde sordum doktorda bana balık yaı hapı veya şurubu kilo aldırmaz kemikleri güçlendirir kilo ile alakası yoktur halk arasında böyle biliniyor ama yanlış dedi bende zaten çok denedim kilo aldırmıyor çok faydalı ama sürekli kullanılmaması gerekiyormuş bide çok sıcak havalarda kullanılmaması gerekiyormuş arada ara vermek lazımmış malum herşeyin fazlası zarar

Peki diyetisyen sana nasıl bir tedavi uygulamanı söledi kilo alman için????
  • kilo aldırmaz.kiloda verdirmez.kalbe ve beyine yararlıdır.kısaca iç hiçbirşey olmaz.

ben 4-5 yıldır düzenli alıyorum.yalnız yerli olanladan alma
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.