Şimdi Ara

Alkol kandan kaç günde temizlenir?Temizlemek için ne gerekir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
181.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• tamamen temizlenmesi 40 gün alır etkisi 2,3 gün sürer kafa yapma süresi ise 3-5 saattir
  • eğer bi müslüman içki içer ve tövbe etmezse ve 40 gün içinde ölürse kafir olarak gider die biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guenwar -- 22 Temmuz 2008; 14:54:55 >
  • Yarın kan testine giricem en son geçen gün içtim.Testte alkol çıkarmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mass Effect

Yarın kan testine giricem en son geçen gün içtim.Testte alkol çıkarmı

az da olsa cikar ayrica karaciger enzimlerinde biraz yüksek cikabilir alkölden dolayi
  • Vücuttan atılması 48-72 saat arası diye biliorum
  • teşekkürler arkadaşlar.o zaman yarına kadar bol bol terliycez az da olsa etki etsin bari

nikotin ne kadar sürer ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x264 -- 22 Temmuz 2008; 14:59:05 >
  • bol bol su içip işe :)
  • quote:

teşekkürler arkadaşlar.o zaman yarına kadar bol bol terliycez az da olsa etki etsin bari

nikotin ne kadar sürer ?

birileri sigaralı vodkalı alem yapmış galiba
  • quote:

teşekkürler arkadaşlar.o zaman yarına kadar bol bol terliycez az da olsa etki etsin bari

nikotin ne kadar sürer ?

Yaw alkol testi, nikotin testi yaptiricagina. Kolestrolune, sekerine baktir.

Nikotin testi var mi bilmiyorum bu arada emin deilim yani.
  • Yok şimdi şöyle Bi sağlık sorunumda dolayı kanımı alıp inceleme yapacaklar kanda ne var ne yok çıkacak piyasaya ondan soruyorum Nikotin ne kadarda çıkar
  • bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

yıka kanını çıkar
  • quote:

Orjinalden alıntı: melihyildiz

eğer bi müslüman içki içer ve tövbe etmezse ve 40 gün içinde ölürse kafir olarak gider die biliyorum

kafir olarak değil sadece o işlediği günahla ölür..
  • Alkolün temizlenmesi için şarap,nikotin için puro iç.
  • Nikotini bilen yokmu
  • ne kadar zamanda temizlenirler bilmiorum ama bunların hiçbirisine o yağtırcaın testte bakılmicanı %80 biliorum. bu dediklerin için ayrı test gerekir, ne testi yaptırcaına bağlı.... muhtemelen yaptırcaın teste demir bağlama, kolestrol fln çıkcak, bunlardan alkol ve nikotinin anlaşılması zor gibime gelio. tabi bi anormallik bulup üstüne giderlerse bulabilirler. nikotini zatn geç çok uzun bi süre çıkmıo. ararlarsa bulurlar, senin yapabilcein bişi yok, onun için rahat ol....
  • ya bende dün alkol aldım . bugün hastayım annem kalk poliklinige gidleim diyo kan alırlarmı bimiyorum alırlarsada alkol cıkarmı yne blmiyorum . artık hasta deilms gbi yapcaz hastaneden kaccaz bi sekilde bide domz grbi falan oldysak oda war isin icinde nese arkadaslar tavsiye ictikten sonra hasta olmayn:D:D
  • Ey hortlatıp sonrada mesajını silen zeki varlık sana sesleniyorum adminler silinen mesajları görebiliyorlar.
  • Haha :D kaç günlük konuyu hortlatmışsınız.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.