- x
Hoşlandığım kıza açılma hakkında...
58 Cevap11034 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

867 Mesaj
22 Temmuz 2008; 9:27:09 

Arkadaşlar işim dolayısıyla başka bir yerde geçici olarak görevliyim.

Burada tanışmak istediğim bir kız var fakat onunla doğrudan temas edemiyorum. Onunla ileriye dönük olarak tanışmak istiyorum. Şu anda bir ilişkisi olmadığını öğrendim. Ayrıca adı, giriş çıkış saatleri belli. Hatta yanındaki arkadaşıyla iş nedeniyle zaman zaman görüşmelerimiz oluyor.

Şimdi asıl soruna gelelim, ben bu işyerinde kıza göre üst pozisyonda biriyim.

-Çıkışta yakala falan diyecekseniz hemen söyleyeyim, dedikodusu çıkabilir, birlikte görülmek istemiyorum.

-Doğrudan gidip buluşma talebinde bulunsam, beni reddetmenin ve bunu işyerinde yaymanın zevkini çıkarabilir. Yani kendini ağırdan satabilir. Kızlar işte, garip alışkanlıkları var.

-Arkadaşını çağırıp bir yemek mi ayarlasam, durumu arkadaşına anlatsam doğru olur mu, arkadaşı evli olduğu için sorun çıkmaz.

-Kız asortik ve zorlu bir kıza benziyor, o nedenle biraz çekiniyorum, reddedilirsem kısa zamanda işyerinde duyulacaktır.

Yaklaşık on yıldır bir kızla çıkmadığım için iyice paslandım.

Taktik çözümlemelerinizi bekliyorum.

4006 Mesaj
22 Temmuz 2008; 9:33:21 

Mevkiinle döv terfi ettiririm seni de

Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
Son, başlangıçtı...

1120 Mesaj
22 Temmuz 2008; 9:36:13 

Tabi ki böyle durumlarda en mantıklı çözüm tanımadığınız için. Onunla ortak ve yakın bir arkadaş bul . Sık sık aynı ortamlarda bulun . Belli bir süre sonra zaten tanışır ve alışırsınız. Eğer o da senden hoşlanıyorsa veya yakın ise anlarsın zaten bunu. Geriside senin taktik ve stratejne kalmış bir olay x) . Kolay gelsin inş Tamamına erdirirsiniz.

2779 Mesaj
22 Temmuz 2008; 9:42:40 

Gözlerinin içine bak manalı manalı elektrik alırsan icraata geçebilirsin.Alamazsan hiç bulaşma

109 Mesaj
22 Temmuz 2008; 9:46:21 

geçici olarak orda olman kötü nacizane fikrim yanındaki arkdaşıyla görüştüğün gibi tamamen altında bişey olmadan ara sıra uğra yanına (mümkünse bişeylere bağla üst pozisyondasın kontrol falan filan diye) bir kaç kez konuştuktan sonra anlarsın zaten durumu direk ben senden hoşlanıyorum evlenelim 5 çocuk yapalım olmuyacağı için elemanınmış ama biraz özel bir elemanmış gibi davran.. Bizim iş yerinde personel şefi öyle yapıyo mesela =) Kızın onu terslediğini görmedim, oda memnunmuş gibi geliyor ve ayrıca dedikodudan korkma bence üst pozisyondakilerin dedikodusu her zamn yapılır ASortik zorlu birşey old. düşünüp yaklaşmayıp kaçırmakta var ben olsaydım denerdim yaptığın şey kötü birşey değil aaa şu şundan hoşlanmış taşlayalım diyeni görmedim en fazla utanırsın biraz işyerinde

SoS

867 Mesaj
22 Temmuz 2008; 9:57:05 

Aynı yerde bulunacağımız bir ortam yok, iş nedeniyle de yanına uğramam zor görünüyor, departmanlar farklı, çok acayip kaçar, helva yapıcam da sizde acaba tuz var mı gibi olur.

Ayrıca yanındaki arkadaşıyla da normal arkadaş değiliz, ona göre de üst pozisyondayım, arada resmi diyalog var.

Hani hepimiz aynı mevkide olsak tüm bu kaygılara gerek kalmaz...

109 Mesaj
22 Temmuz 2008; 10:22:41 

quote:

Orjinalden alıntı: acsev2003

Aynı yerde bulunacağımız bir ortam yok, iş nedeniyle de yanına uğramam zor görünüyor, departmanlar farklı, çok acayip kaçar, helva yapıcam da sizde acaba tuz var mı gibi olur.

Ayrıca yanındaki arkadaşıyla da normal arkadaş değiliz, ona göre de üst pozisyondayım, arada resmi diyalog var.

Hani hepimiz aynı mevkide olsak tüm bu kaygılara gerek kalmaz...

kısmetse bir şekilde olur ya carpe diem diyeceksin aynen dediğin gibi helva yapıcam da tuz var mı diceksin ( komikte olaabilir :D) ya da uygun bir zamanı mekanı sabırla bekleyeceksin

Öğle aralarını molaları kullanabilirmsin? yanında

SoS

617 Mesaj
22 Temmuz 2008; 10:28:19 

git söyle bu hayatta kaybetcek ne var ki

''To Be A Rock And Not To Roll''

8176 Mesaj
22 Temmuz 2008; 10:31:54 

Benim debir kıza söylemem gerekiyor ama bir haftadır göremiyorum onu. Görsem bisikletle atlayacağım önüne, "Seviyorum hüleyn!" diyeceğim ama gel gör ki kahpe kader bizim bir araya gelmemize manî oluyor.

...

109 Mesaj
22 Temmuz 2008; 10:36:28 

quote:

Orjinalden alıntı: Tech. Türk

Benim debir kıza söylemem gerekiyor ama bir haftadır göremiyorum onu. Görsem bisikletle atlayacağım önüne, "Seviyorum hüleyn!" diyeceğim ama gel gör ki kahpe kader bizim bir araya gelmemize manî oluyor.

bence kader iyi yapıyo bisikletle niye atlayacağın önüne sadistmisin

SoS

8176 Mesaj
22 Temmuz 2008; 10:47:44 

quote:

Orjinalden alıntı: Katta Kapıcıyım

bence kader iyi yapıyo bisikletle niye atlayacağın önüne sadistmisin

O bahane.

Sokaktan aniden çıkıp, çarpmadan yakınında duracağım. Özür dileyeceğim, kendimi affettirmek için türlü türlü numaralar yapacağım. "Affettim" bile dese bir yerlere davet edip peşini bırakmayacağım.

Daha kolay bir yol var ama etkili olmayacağını düşündüğüm için tercih etmiyorum. Kızı, bir buçuk hafta önce siteden bir arkadaşımla yürürken görmüştüm. Ondan rica etsem beni tanıştırır ama gerek yok. Kendi işimi kendim halederim; yani kızı görünce.

...

109 Mesaj
22 Temmuz 2008; 10:52:58 

demek mazin var ki affetmekten filan bahsediyosun hımm snn durum vahim bilinçdışına yazılmış bu kız ben diim kendi işini kendin hallat ama sitedeki o arktan yardım al karşılaşmak için

SoS

6432 Mesaj
22 Temmuz 2008; 11:15:46 

quote:

-Arkadaşını çağırıp bir yemek mi ayarlasam, durumu arkadaşına anlatsam doğru olur mu, arkadaşı evli olduğu için sorun çıkmaz.

Bunu asla ama asla yapma!!.. lakin senin ve beğendiğin kızın en büyük düşmanı kızın en yakın arkadşları olucak bunu unutma... bunu yaparsan baştan kaybedersin.. hatta ne yapıcaksan o kızın arkadaşlarının duymayacağı görmeyeceği yerlerde yap.... ne türlü lanet varsa kızların en yakın arkadaşlarından gelir bu dünyada... her türlü kafalarını çelerler etkilerler kanlarına girerler... hatta kızın sende gönlü varsa bile 3-5 cümle ile bile kızın kafasına girip seninle çıkmasını engelleyebilirler bunun dıışnda birşey söylemek istemiyorum...

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

8176 Mesaj
22 Temmuz 2008; 11:26:44 

quote:

demek mazin var ki affetmekten filan bahsediyosun hımm snn durum vahim bilinçdışına yazılmış bu kız ben diim kendi işini kendin hallat ama sitedeki o arktan yardım al karşılaşmak için

Mazi falan yok. Eskiden aynı okula gidiyormuşuz, ondan bile haberim. Öyle bir güzelliği nasıl oldu da daha önce fark etmedim, bilmiyorum.

...

109 Mesaj
22 Temmuz 2008; 11:52:19 

quote:

Orjinalden alıntı: oguz_1398

bende halamın kızına teklif etmiştim ama kabul etmemişti. Biz kardeşiz ne sen bunu demiş ol ne de ben duymuş olayım diye açık açık konuşmuştu. Ama ardan 2 yıl geçti ben hala onu deli gibi seviyorum. Muhabbetimiz felan da bayağı ilerledi ve işin garip tarafı onunda benden etkilendiğini düşünüyorum ama birden aklıma 2 sene önce verdiği cvp aklıma geliyor.Şu an 17 yaşındayız. Sizce bu kdr net cvp veren bir kızla ilerde birlikte olur muyuz ?

Onu çoooooooooook seviyorum!

hala kızı yaa kendine gel

gönül bu ... diyosan 20 yi bekle

SoS

867 Mesaj
22 Temmuz 2008; 11:55:23 

quote:

Öğle aralarını molaları kullanabilirmsin? yanında

Yanında değil, ayrı takılıyoruz ancak selamlaşabiliriz.

109 Mesaj
22 Temmuz 2008; 11:58:23 

quote:

Yanında değil, ayrı takılıyoruz ancak selamlaşabiliriz.

ayrı takılma işte bir şekilde ortak bişey bul orasınıda sen düşün sadece selamlaştığın birine ben senden hoşlanıyorum tanışalım demek yada ima etmek abes kaçar ne yap ne et bir çıkar yol bul o ne departmanında sen ne departmanındasın peki ?

SoS

1659 Mesaj
22 Temmuz 2008; 11:59:29 

quote:

bende halamın kızına teklif etmiştim ama kabul etmemişti. Biz kardeşiz ne sen bunu demiş ol ne de ben duymuş olayım diye açık açık konuşmuştu. Ama ardan 2 yıl geçti ben hala onu deli gibi seviyorum. Muhabbetimiz felan da bayağı ilerledi ve işin garip tarafı onunda benden etkilendiğini düşünüyorum ama birden aklıma 2 sene önce verdiği cvp aklıma geliyor.Şu an 17 yaşındayız. Sizce bu kdr net cvp veren bir kızla ilerde birlikte olur muyuz ?

Onu çoooooooooook seviyorum!

olm kafayı mı yedin
başka kızmı yok

867 Mesaj
22 Temmuz 2008; 11:59:32 

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Bunu asla ama asla yapma!!.. lakin senin ve beğendiğin kızın en büyük düşmanı kızın en yakın arkadşları olucak bunu unutma... bunu yaparsan baştan kaybedersin.. hatta ne yapıcaksan o kızın arkadaşlarının duymayacağı görmeyeceği yerlerde yap.... ne türlü lanet varsa kızların en yakın arkadaşlarından gelir bu dünyada... her türlü kafalarını çelerler etkilerler kanlarına girerler... hatta kızın sende gönlü varsa bile 3-5 cümle ile bile kızın kafasına girip seninle çıkmasını engelleyebilirler bunun dıışnda birşey söylemek istemiyorum...

Evet bu konuda kesinlikle haklısın, daha önce de yakın arkadaş kurbanı oldum, fakat burada durum farklı, yakın arkadaşı evli, ancak yine de fesatlık güdüp benim pozisyonumda biri ile çıkmamıza engel olabilir...

6432 Mesaj
22 Temmuz 2008; 12:04:20 

quote:

Evet bu konuda kesinlikle haklısın, daha önce de yakın arkadaş kurbanı oldum, fakat burada durum farklı, yakın arkadaşı evli, ancak yine de fesatlık güdüp benim pozisyonumda biri ile çıkmamıza engel olabilir...

Bence evli olmasının güzel bi yanı yok bunlar evlenince melek olmuyo ki.... gezebileceği arkadaşı sınırlıdır evli olanın.. arkadaşı seninle çıkarsa bi anlamda yalnız kalabilir.. sırf bunu düşünerek bile o kızın seninle çıkmasını istemeyebilir.. bu sadece bi örnek... ama bu ve bunun gibi saçma sapan örnekleri bizzat kızlarda gördüm - duydum !!

867 Mesaj
22 Temmuz 2008; 12:19:09 

quote:

Sanki hiç kuzeniyle birlikte olan yok mu arkadaşlar yapmayın yaa...Teyze kızı değil ya bu
Gönül bu ne yapayım çocukluktan beri 7 sene yi geçmiştir hala seviyorum!

Olsun, doğacak çocuklarınızın sağlığını düşün, baba tarafının kanını taşıyorsunuz.

Bu arada bahsettiğim kız az önce tek başına çıktı, dur bakalım...

83 Mesaj
22 Temmuz 2008; 12:26:07 

tualete giderken kıstır hocam en iyisi... zaten kız sıkışmışsaa hiç bi şey düşünecek durumda olmaz sende basarsın teklifi

867 Mesaj
22 Temmuz 2008; 13:46:07 

Az önce selam verilecek bir yerde selam vermeden transit geçti

2607 Mesaj
22 Temmuz 2008; 13:58:47 

quote:

Az önce selam verilecek bir yerde selam vermeden transit geçti

hocam sen şu mevki işine çok takmışsın..biraz relax ol rahatla
ayrıca sen selam verseydin niye onun vermesini bekliyosun ki???

1100 Mesaj
22 Temmuz 2008; 14:09:38 

öğlen yemeyine beraber çıkın yada zamanlamayı denk getirmeye çalış, baktın kız yemek yemeye çıkmaya hazırlanıyor sende hazırlan yavaş yavaş git, önce bir selam çakarsın kıza meraba nasılsın iyimisin, vs. sonra eğer kız konuşmak istemezse yada konuşkan tip değilse, rahat bırakmak amacıyla ayrıl sonra yemekte yakın bir masaya otur. göz teması ve mimiklerle önce kızı sana karşı alıştırmaya çalış, 1.2 gün böyle geçir sonra dersin gel yemeği bugün dışarda yiyelim güzel bir kebapşı var vs. sana bir yemek ısmarlayayım dersin, arabanla götürüp getirirsin ve olay gelişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 22 Temmuz 2008; 14:11:45 >

DH Kadın Milletine Güvenmeyenler Klübü

753 Mesaj
22 Temmuz 2008; 14:16:09 

ben şiirle açıldım 2 gün önce ama tık yok dün bi cevap bile yazmadı.
eğer yeteneğin varsa duygularını iyi kullanabiliyorsan şiir yaz masasının üstüne veya görebileceği bir yere koy

HP PAVILION DV6-1144et KULLANANLAR KULÜBÜ
CPU: Core2Duo P8700(2,53GHz) |RAM: 4GB DDR2 RAM |HDD: 320GB | İntel Wifi Link 5100 Ağ Bağlantısı a/g/n ve Realtek ethernet kartı | ATI GDDR3 1GB HD4650 Ekran kartı | 5/1 Kart okuyucu | Parmak izi okuyucu | HP Web Kamerası | 3 USB, 1 e-sata, 1 HDMI ve 1 VGA bağlantısı | 15,6" 16:9 Ekran | Çift katman destekli LightScrible özellikli DVD+/-R | 6 Hücreli Lityum İyon pil | HP mobil uzaktan kumandası |

6401 Mesaj
22 Temmuz 2008; 14:23:39 

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

biliyo abi adam işi
0
aynen katılıyorum..

867 Mesaj
22 Temmuz 2008; 14:56:14 

quote:

Orjinalden alıntı: kralkobra_kralkobra

hocam sen şu mevki işine çok takmışsın..biraz relax ol rahatla
ayrıca sen selam verseydin niye onun vermesini bekliyosun ki???

Valla durum bildiğin gibi değil, pozisyonlar onun selam vermesini gerektiriyor, ta öyle yani, zaten o yüzden açılamıyorum ya.

EcheLoN un dediği gibi en iyisi yemeğe çıkarken ya da yemekten gelirken yakalamak, tesadüfen rastlaşmak.

Bu arada benim başlık forum olmaktan çıktı, reality show a döndü , bizi izlemeye devam edin.

Bu arada teklif tarihini belirledim, 08.08.2008

867 Mesaj
24 Temmuz 2008; 10:09:02 

Up kardeşim yaa, önemli bir mevzu bu

Dışarıda yalnız yakalayıp, müsaitseniz akşam bir şeyler içebilir miyiz desem olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acsev2003 -- 24 Temmuz 2008; 10:51:37 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Temmuz 2008; 10:56:58 

Abi daha gencim ama neyse.
Bence normal bir tanışma evresinden baila kızla etkilemeye çalışır gibi konus sürekli onla.
Üstü kapalı iltifatlar et bunu sadece kendisi anlasın.
Yani demek istediğim kıza yawşa ben hep öyle yapıyorum şu ana kadar hiç yanılmadım.(Tabi yakışıklıyım azımda iyi laf yapar)
Seninde bir kankin vardır muhakkak o kankin sayasinde bu kızla ilgili bilgi toplamaya çalış neden hoşlanı napar erkek arkadışı varmı senden etkilenmişmi filan.
Bunları yaptıktan sonra 1 hafta içinde söylersin bence

4666 Mesaj
24 Temmuz 2008; 11:06:09 

Bu tarz durumlarda topluca yaratılan bir organizasyon (ki sizde en uygunu topluca bir yemek olarak görünüyor) en basit çözümdür.
Yemeğin başlarında grubu sohbetinle etkilemelisin. Ama bu süreçte kıza pek yüz verme. Selam ver, arada hatun sohbetlere katılırsa 1-2 onayla başınla söylediklerini geç. Sonra yavaş yavaş hatunla sohbete başla.. Ilginç geyikler yapabilirsin, kahve falı muhabbeti falan iyi gidebilir. Sonrası sana kalmış. Yavaş yavaş, dozunda yaklaşarak bitirebilirsin işi. Altın kural sakın ama sakın ona özel ilgin olduğunu belli etme. Sürekli "sende sıradansın, tüm iş arkadaşlarım gibi" mesajını vermeye çalış. Hatta bazen mesafeli yaklaş, çıldırsın.. Bırak o sana tutulsun!..

Eğer mesleğin ve bulunduğunuz ortam hakkında daha detaylı bilgi verebilirsen ona göre taktikler geliştirebiliriz hep beraber.

önce seni yok sayarlar
sonra sana gülerler
ardından savaşırlar seninle
ve sonunda sen kazanırsın.

1913 Mesaj
24 Temmuz 2008; 11:08:26 

quote:

Up kardeşim yaa, önemli bir mevzu bu

Dışarıda yalnız yakalayıp, müsaitseniz akşam bir şeyler içebilir miyiz desem olur mu?

Bence olur..

128 Mesaj
24 Temmuz 2008; 11:11:56 

quote:

Orjinalden alıntı: Burak Murat

Bu tarz durumlarda topluca yaratılan bir organizasyon (ki sizde en uygunu topluca bir yemek olarak görünüyor) en basit çözümdür.
Yemeğin başlarında grubu sohbetinle etkilemelisin. Ama bu süreçte kıza pek yüz verme. Selam ver, arada hatun sohbetlere katılırsa 1-2 onayla başınla söylediklerini geç. Sonra yavaş yavaş hatunla sohbete başla.. Ilginç geyikler yapabilirsin, kahve falı muhabbeti falan iyi gidebilir. Sonrası sana kalmış. Yavaş yavaş, dozunda yaklaşarak bitirebilirsin işi. Altın kural sakın ama sakın ona özel ilgin olduğunu belli etme. Sürekli "sende sıradansın, tüm iş arkadaşlarım gibi" mesajını vermeye çalış. Hatta bazen mesafeli yaklaş, çıldırsın.. Bırak o sana tutulsun!..

Eğer mesleğin ve bulunduğunuz ortam hakkında daha detaylı bilgi verebilirsen ona göre taktikler geliştirebiliriz hep beraber.

Kız benden hoşlanıyor demiyor ben ondan hoşlanıyorum diyor bu diğer durum için geçerli

4666 Mesaj
24 Temmuz 2008; 11:23:39 

quote:

Orjinalden alıntı: danutzi

Kız benden hoşlanıyor demiyor ben ondan hoşlanıyorum diyor bu diğer durum için geçerli

Okuma özürlü değilim. Kızdan hoşlandığını okudum ve ona göre cevap verdim.

Verilen diğer taktikleri uygulasın o zaman.

2 gün sonra konu açar. "Kızı kaçırdım elimden. Karşı binanın güvenlik görevlisiyle çıkmaya başladılar. Üstelik çocuk çok tipsiz!" şeklinde..

önce seni yok sayarlar
sonra sana gülerler

Uzaklaştırılmış
24 Temmuz 2008; 11:29:54 

Benimde bir sorunum var beyler.Bugün babamın dükkanında duruyordum otogarda.Biraz uzağımda bi kız duruyodu birini bekliyodu.Ben buna bakıyodum felan işte oda bana bakıyodu tam kızla tanışmaya gidicem abisi çıktı ortaya kızın yanında dikilmeye başladı öküz gibi.Tip tipde bana bakıyodu.Ben bu kızla nasıl tanışırdım abisi yanındayken yav olcaktı iş Geçti artık ama böle bi durum daha olursa diye soruyorum.

30 Mesaj
24 Temmuz 2008; 11:40:18 

hoşlandığını belli et ama emin olamasın, ya bu adam benimle ilgileniyor desin ama diğer kızlara ilgisiz davranma, asla ama asla kıza hoşlandığını söyleme ama şüphelensin. kız arada kalsın.

kız kendi içinden "ya hoş adam aslında, ..." cümlesini geçirdiği an ilişkinin başladığı andır
bi de 10 yıldır ilk defa senle çıkıyorum da deme!!! deme kardeşim, deme dedim bak. bildiğimiz var ki söylüyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi good__luck -- 24 Temmuz 2008; 11:42:28 >

11 Mesaj
24 Temmuz 2008; 11:55:50 

sen önce muhabbeti sıkı kur geri gelir

125 Mesaj
24 Temmuz 2008; 12:01:37 

msn sini al arkadaşlıktan sevgili durumuna geç

867 Mesaj
24 Temmuz 2008; 12:04:19 

Toplu organizasyonu bir arkadaşım da önerdi, ancak bu durumda özel olarak ilgilendiğim anlaşılacaktır, nedeni sadece ikimizin bekar oluşu, diğerlerinin ya çıkıyor olması ya da evli olmaları.

Diğer neden de şu, toplu yemek gibi durumları yaratmak benim elimde, bu yemeği kendisi için yarattığımı düşünecektir, yani yemek muhabbetinin başında hoşlandığım ortaya çıkacaktır.

Kız hakkında daha önce bilgi topladım ancak özel zevklerine, hangi tiplerden hoşlandığına girmedik.

Burakın dediği gibi kızı elden kaçırmak da var, bu yüzden iznimi geciktiriyorum.

867 Mesaj
24 Temmuz 2008; 12:13:20 

Şimdi geldi aklıma, facebooktan sahte bir rumuzla özel mesaj mı göndersem,

Sizi yakından tanıyan biri falan diye...

59 Mesaj
24 Temmuz 2008; 12:13:42 

Bence kimseyi araya sokma kendin konuş cesaret et kızlar da cesartli erkek ister sanırm..Eğer kültürlüysen ağzın da brz laf yapıyosa kimsenin taktiğine ihtiyacın yok kendine güven yeter bence gidip uygun bi zamanda bi yerlere oturup konuşabilir miyz de bence tabi..

128 Mesaj
24 Temmuz 2008; 12:20:32 

quote:

Şimdi geldi aklıma, facebooktan sahte bir rumuzla özel mesaj mı göndersem,

Sizi yakından tanıyan biri falan diye...

Hiç tavsiye etmem. Alay konusu dahi olabilir bu durum ve iş yerinde sıkıntı yaşayabilirsin. En temizi kızla ilgilenmek ama niyeti kesin olarak belli etmemek. Direk konuşursan ipleri tamamen onun eline vermiş olursun ki bir kızın eline bırakmamak gerek ilişkiyi.

4666 Mesaj
24 Temmuz 2008; 12:21:31 

quote:

Toplu organizasyonu bir arkadaşım da önerdi, ancak bu durumda özel olarak ilgilendiğim anlaşılacaktır, nedeni sadece ikimizin bekar oluşu, diğerlerinin ya çıkıyor olması ya da evli olmaları.

Diğer neden de şu, toplu yemek gibi durumları yaratmak benim elimde, bu yemeği kendisi için yarattığımı düşünecektir, yani yemek muhabbetinin başında hoşlandığım ortaya çıkacaktır.

Kız hakkında daha önce bilgi topladım ancak özel zevklerine, hangi tiplerden hoşlandığına girmedik.

Burakın dediği gibi kızı elden kaçırmak da var, bu yüzden iznimi geciktiriyorum.

iyide toplu organizasyonlar illa hatun tavlamak için yapılmazki..
iş yerindeki arkadaşlarla topluca yemeğe gidip, topluca yürüyüşler yaptığımız çok sık oluyor. yeni gelen tanımadığımız arkadaşlarda katılıyor bizlere.

nasıl bir yerde nasıl bir iş yapıyorsunuz çok merak ettim keza sürekli bir "birlikte görülürüz, laf olur! yada ona takıldığımı anlarlar" modu var sizde..

Bu kadar çekinmeyin. Burası iran değil. Bu ülkede Professorler öğrencileriyle, CEO'lar sekreterleri ile evlenebiliyor. Siz pekala altınızda çalışan biriyle çıkabilir ve hatta evlenebilirsiniz..

Direk konuşun demiş bir arkadaş. Eğer ağzınızın iyi laf yapabileceğini düşünüyorsanız, o an apışıp kalmayacaksanız 1e1 konuşmak en iyisidir. Ama tüm elinizi görmüş, amacınızı anlamış olacaktır. Reddedilme ihtimali diğer taktiklere göre oldukça yükselir...

önce seni yok sayarlar
sonra sana gülerler

59 Mesaj
24 Temmuz 2008; 12:26:56 

quote:

iyide toplu organizasyonlar illa hatun tavlamak için yapılmazki..
iş yerindeki arkadaşlarla topluca yemeğe gidip, topluca yürüyüşler yaptığımız çok sık oluyor. yeni gelen tanımadığımız arkadaşlarda katılıyor bizlere.

nasıl bir yerde nasıl bir iş yapıyorsunuz çok merak ettim keza sürekli bir "birlikte görülürüz, laf olur! yada ona takıldığımı anlarlar" modu var sizde..

Bu kadar çekinmeyin. Burası iran değil. Bu ülkede Professorler öğrencileriyle, CEO'lar sekreterleri ile evlenebiliyor. Siz pekala altınızda çalışan biriyle çıkabilir ve hatta evlenebilirsiniz..

Direk konuşun demiş bir arkadaş. Eğer ağzınızın iyi laf yapabileceğini düşünüyorsanız, o an apışıp kalmayacaksanız 1e1 konuşmak en iyisidir. Ama tüm elinizi görmüş, amacınızı anlamış olacaktır. Reddedilme ihtimali diğer taktiklere göre oldukça yükselir...

iyi de amacı o değil mi zaten ?

867 Mesaj
24 Temmuz 2008; 12:38:01 

İş ortamını açıklayabilirdim ancak forumu okuyan biri, birebir uyduğunu görebilir, şöyle söyleyeyim o personel ben de denetleyenim.

Ayrıca başta söylememiştim ama ben biraz utangacım ağzım da öyle çok iyi laf yapmaz, sadece tipim yerinde o kadar...

4666 Mesaj
24 Temmuz 2008; 12:40:05 

quote:

Orjinalden alıntı: ETHES

iyi de amacı o değil mi zaten ?

Amacı ne değil mi?

önce seni yok sayarlar
sonra sana gülerler

59 Mesaj
24 Temmuz 2008; 12:54:45 

quote:

Amacı ne değil mi?

Amacınızı anlamış olacak demişsin ya ?

30 Mesaj
24 Temmuz 2008; 12:58:15 

amacı kızla beraber olmak değil mi demek istemiş arkadaş sanırım?

ama reddedilme oranı da yüksek diyo burak murat !!! anşılmıştır heralde. burağa katılıyoum ben de.romantik-komedi filmlerindeki gibi çıkma teklif ettiğinizde karşınızdaki kızın teklifinizi kabul edeceği garantisimi veriliyor acaba? öyle bi şey yok arkadaşlar. bana inanmıyosanız forumda burakın darkın yazılarını okuyunuz lütfen...

ve en önemlisi kendiniz olun lütfen...

4666 Mesaj
24 Temmuz 2008; 13:05:42 

quote:

Orjinalden alıntı: ETHES

Amacınızı anlamış olacak demişsin ya ?

Eğer kız amacını anlarsa ipleri hatunun eline vermiş olur, baştan kaybedebilir. Reddedilme ihtimali yükselir.
Kadınlar ulaşabildiklerine, ellerinin altındakilere değilde; ulaşamadıklarına aşık olmaya meyillidir.

Dolayısıyla gidip daha hiç diyaloğunuz olmayan bir hatunun eline bu kozları verirseniz ve üstüne üstlük bunu sırtlayabilecek bir muhabbet yeteneğiniz yoksa büyük ihtimalle reddedilirsiniz.

İşlenecek temel taktik her daim kendinizi ağırdan sunmaktır, ona basit hissettirmektir. Onunla bir kedi gibi oynamalısınız. Kediler kendilerinden yukarıdaki iplere ilgi duyar oynarlar. Ama onun önüne atarsanız oyuncağı, ilgilenmezler bile..

Olayı böyle kurgulamalısınız.

önce seni yok sayarlar
sonra sana gülerler

3696 Mesaj
24 Temmuz 2008; 13:06:23 

Yaş ilerledikçe bu işler daha da zorlaşıyor yaff

Hadi hayırlısı hocam

"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
Mustafa Kemal ATATÜRK

59 Mesaj
24 Temmuz 2008; 13:17:34 

quote:

Eğer kız amacını anlarsa ipleri hatunun eline vermiş olur, baştan kaybedebilir. Reddedilme ihtimali yükselir.
Kadınlar ulaşabildiklerine, ellerinin altındakilere değilde; ulaşamadıklarına aşık olmaya meyillidir.

Dolayısıyla gidip daha hiç diyaloğunuz olmayan bir hatunun eline bu kozları verirseniz ve üstüne üstlük bunu sırtlayabilecek bir muhabbet yeteneğiniz yoksa büyük ihtimalle reddedilirsiniz.

İşlenecek temel taktik her daim kendinizi ağırdan sunmaktır, ona basit hissettirmektir. Onunla bir kedi gibi oynamalısınız. Kediler kendilerinden yukarıdaki iplere ilgi duyar oynarlar. Ama onun önüne atarsanız oyuncağı, ilgilenmezler bile..

Olayı böyle kurgulamalısınız.

Olay bitmiştir :D

2297 Mesaj
24 Temmuz 2008; 13:20:50 

quote:

İş ortamını açıklayabilirdim ancak forumu okuyan biri, birebir uyduğunu görebilir, şöyle söyleyeyim o personel ben de denetleyenim.

Ayrıca başta söylememiştim ama ben biraz utangacım ağzım da öyle çok iyi laf yapmaz, sadece tipim yerinde o kadar...

kardeş hiç öyle şuna diyim o şunu ayarlasın ya da netten şunu edim falan filan düşünme öncelikle dialog kur çekinme nasılsın filan de nolcak ondan sonra açık açık konuş kendini zorlamazsan iş b*ka sarar..öyle uzaktan bakmakla yetinirsin ya da millete maskara olursun..

591 Mesaj
24 Temmuz 2008; 13:26:02 

Kız sigara kullanıyorsa ( artık iş yerlerinde sigara yasak olduğu için dışarı çıkması gerekecek ) sigaraya çıktığı saatleri takip et ve sende çık

Eğer sigara kullanmıyorsan (inşallah kullanmıyorsundur zaten ) çay alırsın öyle çıkarsın dışarı...Sonra 2-3 karşılaşmada sadece selamlaşırsın... Sonrasında nasılsın, işler güçler şeklinde muhabbet kurulur

7463 Mesaj
24 Temmuz 2008; 14:00:36 

en iyisi git yanına i love you i love you yes i do de

Jᗩᑎᘔ ᕼᗩE ᗷYEOᒪ

2161 Mesaj
24 Temmuz 2008; 14:06:25 

quote:

Orjinalden alıntı: pinkcrow7

Gözlerinin içine bak manalı manalı elektrik alırsan icraata geçebilirsin.Alamazsan hiç bulaşma

buna da sakın inanma.çoğu kandırabiliyor bu şekilde.eğer o şekilde amacı varsa bu yolla kandırma ihtimali kuvvetle muhtemeldir.fazla güvenme bayanların göz temasına.

Nothing Doing

867 Mesaj
30 Temmuz 2008; 15:26:41 

Herhangi bir şekilde bir araya gelip konuşma fırsatı bulamadım, burda zamanım da çok kalmadı, o nedenle şöyle bir strateji izledim.

Bir arkadaşım, ilgilendiğim kızın arkadaşına onun çıkıp çıkmadığını, düşündüğü biri olup olmadığını soracak. Kızın arkadaşı muhtemelen kim için soruyorsun diyecek.

Eğer kızın ilgilendiği biri varsa adımı vermeyecek, yoksa o zaman benim şöyle bir araştırdığımı söyleyecek. Şimdilik buna karar verdik.

6432 Mesaj
30 Temmuz 2008; 15:32:20 

Biri varsa da yoksa da senin adını vermesin bence... kızın haberi olmamalı ..yoksa havanlanma nedeni olur bu kızlar için.. aaa beni sormuş vs. diye bi havalarla geçer önünden sen de izlersin garip garip..

Uzaklaştırılmış
30 Temmuz 2008; 15:38:47 

Artık insanların benim hakkımda ne düşündüklerini önemsemiyorum.İçimden ne geliyorsa,ne istiyorsam onu yapıyorum.Ne ölmekten,ne rezil olmaktan nede başka birşeyden ALLAH'tan başka hiçbir şeyden korkmuyorum.Sende dene şuanki mutluluğun 10 katına çıkacak.

867 Mesaj
30 Temmuz 2008; 15:42:07 

Darkchild, iş sadece araştırmakta kalacak. Sonrasında zaten buradan ayrılacağım bir süreliğine, iki hafta kadar. Zamanım kalmadığı için buna karar verdim. Görüşme şimdilik olmayacak zaten.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Hoşlandığım kıza açılma hakkında...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara