Şimdi Ara

Hoşlandığım kıza açılma hakkında...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
60
Cevap
0
Favori
12.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar işim dolayısıyla başka bir yerde geçici olarak görevliyim.

Burada tanışmak istediğim bir kız var fakat onunla doğrudan temas edemiyorum. Onunla ileriye dönük olarak tanışmak istiyorum. Şu anda bir ilişkisi olmadığını öğrendim. Ayrıca adı, giriş çıkış saatleri belli. Hatta yanındaki arkadaşıyla iş nedeniyle zaman zaman görüşmelerimiz oluyor.

Şimdi asıl soruna gelelim, ben bu işyerinde kıza göre üst pozisyonda biriyim.

-Çıkışta yakala falan diyecekseniz hemen söyleyeyim, dedikodusu çıkabilir, birlikte görülmek istemiyorum.

-Doğrudan gidip buluşma talebinde bulunsam, beni reddetmenin ve bunu işyerinde yaymanın zevkini çıkarabilir. Yani kendini ağırdan satabilir. Kızlar işte, garip alışkanlıkları var.

-Arkadaşını çağırıp bir yemek mi ayarlasam, durumu arkadaşına anlatsam doğru olur mu, arkadaşı evli olduğu için sorun çıkmaz.

-Kız asortik ve zorlu bir kıza benziyor, o nedenle biraz çekiniyorum, reddedilirsem kısa zamanda işyerinde duyulacaktır.

Yaklaşık on yıldır bir kızla çıkmadığım için iyice paslandım.

Taktik çözümlemelerinizi bekliyorum.

• Mevkiinle döv terfi ettiririm seni de
  • Tabi ki böyle durumlarda en mantıklı çözüm tanımadığınız için. Onunla ortak ve yakın bir arkadaş bul . Sık sık aynı ortamlarda bulun . Belli bir süre sonra zaten tanışır ve alışırsınız. Eğer o da senden hoşlanıyorsa veya yakın ise anlarsın zaten bunu. Geriside senin taktik ve stratejne kalmış bir olay x) . Kolay gelsin inş Tamamına erdirirsiniz.
  • Gözlerinin içine bak manalı manalı elektrik alırsan icraata geçebilirsin.Alamazsan hiç bulaşma
  • geçici olarak orda olman kötü nacizane fikrim yanındaki arkdaşıyla görüştüğün gibi tamamen altında bişey olmadan ara sıra uğra yanına (mümkünse bişeylere bağla üst pozisyondasın kontrol falan filan diye) bir kaç kez konuştuktan sonra anlarsın zaten durumu direk ben senden hoşlanıyorum evlenelim 5 çocuk yapalım olmuyacağı için elemanınmış ama biraz özel bir elemanmış gibi davran.. Bizim iş yerinde personel şefi öyle yapıyo mesela =) Kızın onu terslediğini görmedim, oda memnunmuş gibi geliyor ve ayrıca dedikodudan korkma bence üst pozisyondakilerin dedikodusu her zamn yapılır ASortik zorlu birşey old. düşünüp yaklaşmayıp kaçırmakta var ben olsaydım denerdim yaptığın şey kötü birşey değil aaa şu şundan hoşlanmış taşlayalım diyeni görmedim en fazla utanırsın biraz işyerinde

• Aynı yerde bulunacağımız bir ortam yok, iş nedeniyle de yanına uğramam zor görünüyor, departmanlar farklı, çok acayip kaçar, helva yapıcam da sizde acaba tuz var mı gibi olur.

Ayrıca yanındaki arkadaşıyla da normal arkadaş değiliz, ona göre de üst pozisyondayım, arada resmi diyalog var.

Hani hepimiz aynı mevkide olsak tüm bu kaygılara gerek kalmaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: acsev2003

Aynı yerde bulunacağımız bir ortam yok, iş nedeniyle de yanına uğramam zor görünüyor, departmanlar farklı, çok acayip kaçar, helva yapıcam da sizde acaba tuz var mı gibi olur.

Ayrıca yanındaki arkadaşıyla da normal arkadaş değiliz, ona göre de üst pozisyondayım, arada resmi diyalog var.

Hani hepimiz aynı mevkide olsak tüm bu kaygılara gerek kalmaz...

kısmetse bir şekilde olur ya carpe diem diyeceksin aynen dediğin gibi helva yapıcam da tuz var mı diceksin ( komikte olaabilir :D) ya da uygun bir zamanı mekanı sabırla bekleyeceksin

Öğle aralarını molaları kullanabilirmsin? yanında
  • git söyle bu hayatta kaybetcek ne var ki
  • Benim debir kıza söylemem gerekiyor ama bir haftadır göremiyorum onu. Görsem bisikletle atlayacağım önüne, "Seviyorum hüleyn!" diyeceğim ama gel gör ki kahpe kader bizim bir araya gelmemize manî oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tech. Türk

Benim debir kıza söylemem gerekiyor ama bir haftadır göremiyorum onu. Görsem bisikletle atlayacağım önüne, "Seviyorum hüleyn!" diyeceğim ama gel gör ki kahpe kader bizim bir araya gelmemize manî oluyor.

bence kader iyi yapıyo bisikletle niye atlayacağın önüne sadistmisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Katta Kapıcıyım

quote:

Orjinalden alıntı: Tech. Türk

Benim debir kıza söylemem gerekiyor ama bir haftadır göremiyorum onu. Görsem bisikletle atlayacağım önüne, "Seviyorum hüleyn!" diyeceğim ama gel gör ki kahpe kader bizim bir araya gelmemize manî oluyor.

bence kader iyi yapıyo bisikletle niye atlayacağın önüne sadistmisin

O bahane.

Sokaktan aniden çıkıp, çarpmadan yakınında duracağım. Özür dileyeceğim, kendimi affettirmek için türlü türlü numaralar yapacağım. "Affettim" bile dese bir yerlere davet edip peşini bırakmayacağım.

Daha kolay bir yol var ama etkili olmayacağını düşündüğüm için tercih etmiyorum. Kızı, bir buçuk hafta önce siteden bir arkadaşımla yürürken görmüştüm. Ondan rica etsem beni tanıştırır ama gerek yok. Kendi işimi kendim halederim; yani kızı görünce.

• demek mazin var ki affetmekten filan bahsediyosun hımm snn durum vahim bilinçdışına yazılmış bu kız ben diim kendi işini kendin hallat ama sitedeki o arktan yardım al karşılaşmak için
  • quote:

-Arkadaşını çağırıp bir yemek mi ayarlasam, durumu arkadaşına anlatsam doğru olur mu, arkadaşı evli olduğu için sorun çıkmaz.

Bunu asla ama asla yapma!!.. lakin senin ve beğendiğin kızın en büyük düşmanı kızın en yakın arkadşları olucak bunu unutma... bunu yaparsan baştan kaybedersin.. hatta ne yapıcaksan o kızın arkadaşlarının duymayacağı görmeyeceği yerlerde yap.... ne türlü lanet varsa kızların en yakın arkadaşlarından gelir bu dünyada... her türlü kafalarını çelerler etkilerler kanlarına girerler... hatta kızın sende gönlü varsa bile 3-5 cümle ile bile kızın kafasına girip seninle çıkmasını engelleyebilirler bunun dıışnda birşey söylemek istemiyorum...
  • quote:

demek mazin var ki affetmekten filan bahsediyosun hımm snn durum vahim bilinçdışına yazılmış bu kız ben diim kendi işini kendin hallat ama sitedeki o arktan yardım al karşılaşmak için

Mazi falan yok. Eskiden aynı okula gidiyormuşuz, ondan bile haberim. Öyle bir güzelliği nasıl oldu da daha önce fark etmedim, bilmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguz_1398

bende halamın kızına teklif etmiştim ama kabul etmemişti. Biz kardeşiz ne sen bunu demiş ol ne de ben duymuş olayım diye açık açık konuşmuştu. Ama ardan 2 yıl geçti ben hala onu deli gibi seviyorum. Muhabbetimiz felan da bayağı ilerledi ve işin garip tarafı onunda benden etkilendiğini düşünüyorum ama birden aklıma 2 sene önce verdiği cvp aklıma geliyor.Şu an 17 yaşındayız. Sizce bu kdr net cvp veren bir kızla ilerde birlikte olur muyuz ?

Onu çoooooooooook seviyorum!

hala kızı yaa kendine gel

gönül bu ... diyosan 20 yi bekle

• quote:

Yanında değil, ayrı takılıyoruz ancak selamlaşabiliriz.
  • quote:

quote:

Yanında değil, ayrı takılıyoruz ancak selamlaşabiliriz.

ayrı takılma işte bir şekilde ortak bişey bul orasınıda sen düşün sadece selamlaştığın birine ben senden hoşlanıyorum tanışalım demek yada ima etmek abes kaçar ne yap ne et bir çıkar yol bul o ne departmanında sen ne departmanındasın peki ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguz_1398

bende halamın kızına teklif etmiştim ama kabul etmemişti. Biz kardeşiz ne sen bunu demiş ol ne de ben duymuş olayım diye açık açık konuşmuştu. Ama ardan 2 yıl geçti ben hala onu deli gibi seviyorum. Muhabbetimiz felan da bayağı ilerledi ve işin garip tarafı onunda benden etkilendiğini düşünüyorum ama birden aklıma 2 sene önce verdiği cvp aklıma geliyor.Şu an 17 yaşındayız. Sizce bu kdr net cvp veren bir kızla ilerde birlikte olur muyuz ?

Onu çoooooooooook seviyorum!

olm kafayı mı yedin
    başka kızmı yok

• quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Bunu asla ama asla yapma!!.. lakin senin ve beğendiğin kızın en büyük düşmanı kızın en yakın arkadşları olucak bunu unutma... bunu yaparsan baştan kaybedersin.. hatta ne yapıcaksan o kızın arkadaşlarının duymayacağı görmeyeceği yerlerde yap.... ne türlü lanet varsa kızların en yakın arkadaşlarından gelir bu dünyada... her türlü kafalarını çelerler etkilerler kanlarına girerler... hatta kızın sende gönlü varsa bile 3-5 cümle ile bile kızın kafasına girip seninle çıkmasını engelleyebilirler bunun dıışnda birşey söylemek istemiyorum...

Evet bu konuda kesinlikle haklısın, daha önce de yakın arkadaş kurbanı oldum, fakat burada durum farklı, yakın arkadaşı evli, ancak yine de fesatlık güdüp benim pozisyonumda biri ile çıkmamıza engel olabilir...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Evet bu konuda kesinlikle haklısın, daha önce de yakın arkadaş kurbanı oldum, fakat burada durum farklı, yakın arkadaşı evli, ancak yine de fesatlık güdüp benim pozisyonumda biri ile çıkmamıza engel olabilir...

Bence evli olmasının güzel bi yanı yok bunlar evlenince melek olmuyo ki.... gezebileceği arkadaşı sınırlıdır evli olanın.. arkadaşı seninle çıkarsa bi anlamda yalnız kalabilir.. sırf bunu düşünerek bile o kızın seninle çıkmasını istemeyebilir.. bu sadece bi örnek... ama bu ve bunun gibi saçma sapan örnekleri bizzat kızlarda gördüm - duydum !!

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.