Şimdi Ara

## Acer'dan Kurumsal Kullanıcılar İçin Yeni Masaüstü PC; Veriton S461 ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Acer'dan Kurumsal Kullanıcılar İçin Yeni Masaüstü PC; Veriton S461  ##

Bilgisayar üretiminde sektörün lider oyuncularından biri olan Acer özellikle kurumsal kullanıcıları düşünerek hazırladığı, kompakt boyutlu yeni masaüstü bilgisayarını duyurdu. Veriton S461 adı verilen yeni bilgisayar Intel platformunu kullanıyor ve kullanıcılara Core 2 Duo E8400 (45nm, 3.0GHz) ve Pentium E2200 (65nm, 2.2GHz) olmak üzere iki farklı işlemci opsiyonu sunuluyor. Sistem belleği olarak 2GB kapasiteli DDR2 bellek modülünün kullanıldığı Acer'ın yeni masaüstü bilgisayarında bellek kapasitesi 8GB'a kadar da arttırılabiliyor. Sistemin grafik yükü karşılaması için hedef olarak belirlenen kurumsal müşterilerin ihtiyaçları da (internet ve ofis uygulamaları) göz önüne alınarak Intel'in X3100 entegre grafik işlemcisi terchi edilmiş. 80GB depolama alanı sunabilen sabit disk ile donatılan Acer'ın yeni sistemi ayrıca LANScope v3.5 adı verilen firmaya özgü yazılım ile geliyor ve bu sayede kullanıcılara sisteme uzaktan erişim ve yönetim olanağı tanınıyor. İşletim sistemi olarak Windows Vista Business'ın tercih edildiği sistemde Acer, Windows XP'yi kullanıcılara sağlayabiliyor. Çift katmanlı DVD yazıcıya sahip olan sistemde ekstra ekran kartı ve donanım kullanımı için bir adet PCIe x16, 1x PCIe x1 ve 2x PCI slotlarına da yer verilmiş. Gigabit ethernet gibi başta olmak üzere bir bilgisayarda olması gereken diğer temel özellikleri de üzerinde barındıran kompakt boyutlu Acer Veriton S461'in yurt dışı satış fiyatı 549$'dan başlıyor.

• Tasarım güzel ama özelliklere göre fiyat çok pahalı.

x3100 ile de vista ne kadar verimli olur ayrıca tartışılır.
  • Bankalara iyi gider
  • Eski zamanlar geldi aklıma
  • Kullanılan bileşenlere göre pahalı
  • pahalı..hazır eskı sıstemler her zmn yuksek kar paylı olamtan kurtulamıcak
  • Yanlış görmüyorum diğmi ordaki disket sürücüsü.
  • baya pahallı......bunun yerine 780 chipsetli hatta mini atx sistem toplamak mumkun..
  • ya ben 4 çekirdekli 1256+1256 mb ram 160 gb bellek kartı 70 gb ekran kartı pc alcam ne kdardır tahmini
  • ordaki disket sürücüye benzer cihaz ne merak ettim!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Confusion

ordaki disket sürücüye benzer cihaz ne merak ettim!

Disket sürücü.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eşref_37

quote:

Orjinalden alıntı: Confusion

ordaki disket sürücüye benzer cihaz ne merak ettim!

Disket sürücü.

• e8400 bu kadar düştümü ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramocankanman

ya ben 4 çekirdekli 1256+1256 mb ram 160 gb bellek kartı 70 gb ekran kartı pc alcam ne kdardır tahmini

sorunu yanlış konuya, yere yazmışsında
    one öyle 5kg domates 3kg portakal der gibi
    "70 gb ekran kartı" ne ya

• quote:

Orjinalden alıntı: sultanomar

quote:

Orjinalden alıntı: ramocankanman

ya ben 4 çekirdekli 1256+1256 mb ram 160 gb bellek kartı 70 gb ekran kartı pc alcam ne kdardır tahmini

sorunu yanlış konuya, yere yazmışsında
    one öyle 5kg domates 3kg portakal der gibi
    "70 gb ekran kartı" ne ya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.