Şimdi Ara

## ATi Catalyst 8.7 Yayında ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
9.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ATi'nin Temmuz ayı için yayınladığı 8.7 sürüm numaralı yeni sürücü paketi indirilebilir durumda. Yeni sürücü paketi ile gelen temel yenilikler, yapılan iyileştirmeler ve performans kazanımları şu şekilde;

Geliştirilen Özellikler;

* 8.7 ile birlikte Catalyst kontrol ekranındak bilgi merkezi geliştirildi ve bu sayede sistemlerde kullanılan ekran kartlarının detaylı teknik özelliklerine ulaşılabilecek.
    * Ubuntu 8.04; SLED 10 sp2 için ön destek.

Performans iyileştirmeleri;

* 3DMark Vantage: Performance Preset ayalarında ATi Radeon HD 34xx ve HD 36xx serisi için %20 performans artışı (tek kart).
    * Company of Heroes DX10: ATI Radeon HD 48xx, Radeon HD 38xx veya Radeon HD 36xx serisi kartların (tek kart) kullanıldığı sistemlerde %3-%12 performans artışı.
    * Lost Planet DX10: ATI Radeon HD 48xx, Radeon HD 38xx veya Radeon HD 36xx serisi kartların (tek kart) kullanıldığı sistemlerde %4-%15 performans artışı
    * Call Of Duty 4 DX9: ATi Radeon HD 48xx serisi ekran kartlarının (tek kart) sistemlerde harita bazlı %4 performans artışı
    * Lost Planet DX9: Crossfire ölçeklendirmesi 1.7 kat geliştirildi ve AA ile AF açıkken %80ê varan oranda performans artışı sağlandı.

Bahsi geçen ana detaylara ek olarak yeni sürücü paketi ile birlikte pek çok sorunun çözüldüğü de ifade ediliyor.

ATi Catalyst 8.7'yi indirmek için;
    http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ne güzel
  • OOO süper...
  • Ah be kota 4gb iken suan 7gb ı gecmis durumda indiren kisiler lütfeb yorum yazın bosa indirmeye kalkmıyim özellikle fan kontrolü icin rivatuner da falan etkilesim oluyor mu merak ediyorum
  • FX zaten açmıştım konuyu ancak arkadaşlar bazı yazılar da eklemişti acaba onların tamamını buraya taşıman mümkün mü? Benim ilk mesajı da siliver gitsin.

Saygılar

http://forum.donanimhaber.com/m_24960454/tm.htm
  • link hotfixe mi gidiyor yoksa su mu olsa?

http://ati.amd.com/support/driver.html
  • Forumda bi arkadaş açmıştı konuyu. Ama ekspress haberlerde olması sevindirici. Teşekkürler...
  • eee 2600 için bir gelişme yok mu ? :(
  • deneyen sonuçları yazsın lütfen merak ettim
  • ati kullananlar için güzel haber.. özellikle performans alanındaki iyileştirmeler.. ati kulananlara hayırlı olsun...
  • Teşekkürler
  • önceki sürümlerdeki hatalar yoktur umarım.
  • ben indirdim arkadaşlar.2600xt ekran kartım var pekte ahım şakım bir değime olmadı sonuçlar;2x aa noaf 1024-768 (oyunun içinde blur hariç herşey high) 45-55 arası sn/kare karbon.e8200 işlemci
    birde ccc nin hata verip kapanması olayı olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2F5323DB8 -- 21 Temmuz 2008; 22:24:39 >
  • x1550 ye vuruyormu bu indirelimmi arkadaşlar
  • bakalım lost planete girelim görücez farkı :D 2600xt ile
  • Bİ İNDİREMEDİM SERİ NUMARASI DİYO HAY ....... ATİYE. SİNİR ETTİ BENİ
  • cod4 te 8-10 fps farketti benden söylemesi bende anlamadım ama
  • Peki acaba 3000 ile 4000 serisi bir arada CrossFire yapabilir hale geldi mi bu yeni paketle? 8.7 de olacak deniliyordu.
  • bu ati ne geri zekalı firma kutudaki seri numarasını yazıyom kabul etmiyo..
  • holey be 2600 AGPler için yine sürücü koymamışlar. büyüksün ati.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.