Şimdi Ara

Nba 2K9 - Oyun Çıktı ( Region Free ) (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.637
Cevap
0
Favori
51.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: emre00

Ya ben hala göremiyorum yaaa

ps3 için mi çıktı??????????????
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmitcarsi

Sadece USA yazanlarda Region free midir arkadaşlar.?

Oyun RF

Ben oynuyorum şu anda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilsemo -- 4 Ekim 2008; 10:59:17 >
  • Evet oyunda bölge ayrımı bulunmuyor. Ben de PAL makinemde oynadım oyunu.
    Birşey soracağım. Oyunu oynarken Game Sliders ayarlarıyla oynuyor musunuz. Boston' u aldım. KG nerdeyse hiç kaçırmadan atıyor. Özellikle sırtı dönük oynarken.
  • quote:

@t_mexican

Çalıştırdınmı sen dostum Usa yazanı Pal makinada.?

Evet kardeş USA yazıyo Region free ve benim makinede çalıştı
  • Oyunu saat 10dan beri oynuyorum. Gerçekten MUHTEŞEM olmuş.
    Herkez 2k7 ve 2k8'e, ''Sanki nba tvden maç izliyormuşum gibi geliyor'' diyordu. Ama bana öyle gelmiyordu nedense.Çünkü birşeylerin eksik olduğunu biliyordum. 2ksports bu sefer bunu görmüş olacakki, oyuna bu atmosferi katmış. Yani kısaca, oynanış,grafikler,ara videolar, her oyuncunun birebir oyuna aktarılması
    vb. süper olmuş. Açın bi nba maçı izleyin ve sonra bu oyunu oynayın. Dediğimi anlayacaksınız.

Kesinlikle tüm basket severlerin oynaması gereken bir oyun. 2ksports yine tecrübesini konuşturmuş
  • +1
  • Allah'tan EA Take 2'yi satın alamadı. Yoksa EA içine ederdi kesin güzelim serinin.. 360'ı bilmem ama PC versiyonunu kesin orjinal alacağım bu oyunun zaten sadece 20$ ve online özellikler hariç 360 versiyonu ile birebir aynı olacak.
  • Daha yeni başladım oynamaya. Gördüğüm en önemli özellik tam anlamıyla TVden maç izliyormuş havası vermişler. Oyun içi dengeler biraz değişmiş. Uzunlarla çok daha kolay sayı bulunuyor. Rakip boş bırakılamaya gelmiyor kesinlikle. İki maç yaptım %70le oynadılar.
  • oyun region free değil beyler usea yazıyor sky la tl de
  • quote:

Orjinalden alıntı: yeoum-jang

oyun region free değil beyler usea yazıyor sky la tl de

Sky'da Usa yazıyor ama infosunda RF olduğu belirtilmiş.
  • Ben şu anda PAL makinemde oynuyorum oyunu. Sorun yok.

quote:

• Bu oyun orjinal alınmazsa hangi oyun orjinal alınır çok merak ediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: alibey83

Bu oyun orjinal alınmazsa hangi oyun orjinal alınır çok merak ediyorum

Cevap veriyorum GTA IV (O da mecburiyetten = Texture problemi )
  • şu oyunu çok seviyorum en baba oyunu maksimum 1 hafta oynuyorum ama şu oyunu tam 1 sene boyunca sıkılmadan oynuyorum
  • quote:

Bendekinde hiç bişe yazmıyor sadece USA - Seed4ME yazıyor infosundada bişe yazmıyor RF değilmi şimdi bu.?

Tribe girdim şimdi.
  • live09 ile bunu oynayan var mı? ikisini karşılaştırırsak hangisi önde gider acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ersinklc

live09 ile bunu oynayan var mı? ikisini karşılaştırırsak hangisi önde gider acaba?

live 09 nal toplar
  • Oyun Rf arkadaşlar sorun yok . Ben de bugün oynadım tam sürümünü birkaç izlenimimi aktarıyım ;

-Grafiten başlarsak 2k8e göre aman aman değişiklik yok. Oyuncu modellemeri daha iyi olmasına rağmen hala yakın çekimlerde iyi gözükmüyor.Aa eksikliği ciddi hissediliyor,biraz uzaktan oynamak gerekiyor .Ben grafik anlamında en büyük gelişmeyi seyircilerde gördüm , çok çok daha gerçekci olmuşlar artık.Çok detaylı bakmadıkça sanki hepsi farklıymış hissi veriyor . Ve tabi formanın terleme olayına değinmeden geçilmez. Çok çok iyi olmuş her oyuncu farklı terliyor ,mesala Ray Allen la 3-4 pozisyon üst üste oynadım baktım en çok terliyen o oldu diğer oyuncuların daha az. Çok hoş olmuş bu .

-Oynabilirlik olarak pek umduğum gibi çıkmadı ancak biraz daha oynamak gerekiyor . Daha alışmadığımdan olabilir .Mesala 2k8de analoğu sağ-sol yapıp crossover çekebiliyorduk 2k9da o kadar esnek olmamış .Rakip artık daha çok içeri dalıyor turnikeye daha rahat giriyor . Top çalma olayı çok iyi olmuş ve sanki biraz daha kolaylaşmış.

-Atmosfer e diyecek çok fazla bişey sanırım . Hala çok çok iyi ,gerçekten maçın içinde hissediyorsunuz kendinizi .

Bu arada maça başlamadan 2 takımıdan gerçek görüntülerle kısa tanıtımı var , çok hoş olmuş buda .

• duncan21@ +1 Oyunu oynadıkça alışacağız bence.
    Birde duncan21'in söylediği gibi rakip daha akıllı olmuş. Yani çok iyi atak yapıyolar. Mesela fastbreakları çok iyi. Nba 2k8'de karşı atağa geçtiklerinde, adamın önü bomboş olmasına rağmen salak salak bekliyordu diğer oyuncuları. Ama bu oyunda rakibin nereden geldiğini anlayamıyorsun. Bir bakmışsın iki oyuncu birden hızlanıp pozisyonu alley-oop ile bitirmiş, bi bakmışsın oyuncu tek başına giderek turnikeyi bırakmış. Yani çok iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estheim -- 4 Ekim 2008; 15:34:29 >
  • quote:

quote:

Bendekinde hiç bişe yazmıyor sadece USA - Seed4ME yazıyor infosundada bişe yazmıyor RF değilmi şimdi bu.?

Tribe girdim şimdi.

Oyun RF.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.