Şimdi Ara

Sandero/Polo/Fabia/Aveo/Getz |||TEST 2008|||

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
7.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu an dergisinde yayınlandığı için ,internet sitesinde bu ayın 28inde testin sonucu yayınlanacak.

http://www.autobild.de/artikel/test-sandero_polo_fabia_aveo_getz_741606.html

Dacia Sandero

• fren testinde nasıl kalkmış ya sandero öyle vallahi sakat eder bu adamı arkaya ağırlık koymak lazım..

içlerinde en güzeli sanderoyla fabia

• Skoda Fabia yine test 1.si

The Skoda Fabia wins, because it offers much place, security and favorable maintenance, before the nearly identical, but expensive Polo. In the back Chevrolet Aveo and Hyundai Getz land. To be only favorable is not sufficient evenly, if security and comfort are not correct. At most the Dacia Sandero surprises: simply, solidly, competitionless favorably. Its weaknesses are brakes and ESP.

sandero frenler ve esp'den kaybetmiş ama en azından logan gibi taklacı değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi over and under -- 21 Temmuz 2008; 15:25:38 >

• yine bir alman dergisi testi. sonucu nedense hiç merak etmiyorum.. keşke mercedes c serisini de soksalardı skoda ile berabere takılırlardı

fiyatı güzel olursa sandero alınacak bir araba olmuş ama iç mekanın artık biraz güzlleşmesi lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rabies

yine bir alman dergisi testi. sonucu nedense hiç merak etmiyorum.. keşke mercedes c serisini de soksalardı skoda ile berabere takılırlardı

fiyatı güzel olursa sandero alınacak bir araba olmuş ama iç mekanın artık biraz güzlleşmesi lazım.

japonların,fransızların yada italyanların testini hatta ve hatta korelilerinde (eğer varsa) yaptıkları testlerini koyun sizde bizde muhalefet yerine iyi olanı alkışlayalım.

en iyi otomobili alman yapar testide kendisi yapar bana göre tarafsız yapar sana göre taraflı.

Mercedeste-Benz de Alman.
  • quote:

Orjinalden alıntı: forbest

japonların,fransızların yada italyanların testini hatta ve hatta korelilerinde (eğer varsa) yaptıkları testlerini koyun sizde bizde muhalefet yerine iyi olanı alkışlayalım.

en iyi otomobili alman yapar testide kendisi yapar bana göre tarafsız yapar sana göre taraflı.

kardeşim sana test koydun diye laf eden olmadı. paylaşımın için teşekkürler. tarafsız geliyorsa sen teste göre karar ver aracını al.
    bu testi gördükten sonra ben daha artık güvenemem:
    http://www.autozeitung.de/online/render.php?render=113767

• sendero tutulacak bir araca benziyor
    poloyu bu testlere koymamaları lazım artık eskidi
    fabia nın birinciliği gayet normal
  • Şu Sandero'nun Logan'a göre beğendiğim en iyi yanı kapının iç tarafındaki tutamakalrın yenilenmiş olması;logan'a bindiğim zaman kapı kolunu tutmakta zorlanıyordum.
  • quote:

forbest mükemmel paylaşım

sindiremeyenler elbet olacaktır soğuk soda iyi gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi over and under -- 21 Temmuz 2008; 16:01:42 >
  • bu arada fabia nın rengi harikaymış...
  • çok iddialısınız!!! alman mısınız???

quote:

• sanderoyla fabiadan kaç kat fazla satacak bakalim

teste birinci olmakla olmaz bu işler
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceyhunberber

sanderoyla fabiadan kaç kat fazla satacak bakalim

teste birinci olmakla olmaz bu işler

bilmem kaç fazla satmayla da olmuyor maalesef
  • Merak ediyorum. Böyle polo tr de varmı.

• quote:

Orjinalden alıntı: espirtlotus

Merak ediyorum. Böyle polo tr de varmı.

var kardeşimin arabası
  • quote:

Orjinalden alıntı: over and under

quote:

Merak ediyorum. Böyle polo tr de varmı.

var kardeşimin arabası

Ciddimisin, yani otomatik klima sistemi, cd çaların altındaki ekran, göstergelerin ortasındaki full kırmızı ekran vs. herseyı varmı.

• quote:

Ciddimisin, yani otomatik klima sistemi, cd çaların altındaki ekran, göstergelerin ortasındaki full kırmızı ekran vs. herseyı varmı.

yok yahu pardon hiç dikkat etmedim onlara

bu üst versiyon sanırım comfortdan bile daha dolu
  • Gerçekten çok dolu bi polo , dikkatimi çektide .
  • bende alman testlerini taraflı bulsam da bu testteki araçlar içinde fabianın birinci olması çok normaldir bana göre..getz mi olcaktı birinci,veya aveo mu..
  • nedir bu hava insanlarda... foruma neler oluyo

paylaşım için teşekkürler, güzel resimler var
    teste bakmıyorum bile

edit: ayrıca getz yerine i10 çıktı diye biliyorum yanlışmıyım? eğer doğruysam teste niye onu koymamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dikmenibo -- 21 Temmuz 2008; 18:44:09 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.