Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1945. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.993
Cevap
71
Favori
2.987.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19431944194519461947
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BMC ye meil attım cevap gelmedi halen ama internette araştırdığım kadarı ile bmc fabrikayi sakaryaya taşıyormuş....
    Birde dediğimiz gibi buralar çok durgun eski konusmalara sayfalar a bakıyorum sohbet koyuymus valla ben sonradan katıldım o ortamı göremedim maalesef.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenler de cekmistim reno marka Kıbrıs plaka bi çekici
    Bu mesaja eklenen görseller:

>>  13 YAŞINDA !

• Eskiden ban yiyoduk hep dk kamyoncular gurubuydu adı uzun yola ne zaman gitsek hep fotolarla dönerdik fabrikayı sakarya'ya taşımasınıda yeni duydum. 2006-2013 arası grup acayip atifti hey gidi günler

• 80.S.5.5 kullanıcısına yanıt
    http://m.milliyet.com.tr/bmc-den-sakarya-ya-dev-yatirim/ekonomi/detay/2197603/default.htm haber bu...Bende bu konunun hareketli zamanına denk gelmedi ben ona yaniyom...

• O zaman bi kaç fotoğraf koyalım. :)

Zeytinburnu Ambarlarda yükleme peronu.

>>  13 YAŞINDA !

Samsun Yakakent'ten Karadeniz manzarası

>>  13 YAŞINDA !

Tuz Gölü

>>  13 YAŞINDA !

Sivrihisar - Afyon yolu

>>  13 YAŞINDA !

• Mitoqondri kullanıcısına yanıt
    öncelikle hayırlı yolculuklar...

bu kapalı dorselere pek iş olmuyor diyorlar bu doğru mu? bizde 13.60 ve damper dorse var... 13.60 dorse ile meyve suyu vb. gibi yükleri, damper dorse ile de adanaya mısır çekiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

bu kapalı dorselere pek iş olmuyor diyorlar bu doğru mu? bizde 13.60 ve damper dorse var... 13.60 dorse ile meyve suyu vb. gibi yükleri, damper dorse ile de adanaya mısır çekiyoruz.

Tabi ki yükleme yapacağın malın durumuna göre değişiyor. Yan ilaveler komple sökülüp, babalar kaydığı için yükleme yapılacak malın çeşitliliği artıyor.

Kayar perdeli dorseler bana sorarsan rahatlık. Branda, çadır vs. gibi dertlerin olmuyor. Yağmur, çamur derdin olmuyor.

Kapalı araca iş bulamama gibi bir durumda yok. Çoğu açık araba arayanlar kapalıyada yükleme yapabiliyor. Sorup öğrenmek gerekiyor.

• Mitoqondri kullanıcısına yanıt
    sivrihisar-afyon yolu fotoğrafı çok hoşuma gitti ibresi göstergesi ne güzel duruyor bide yol manzarası eklenmiş fotoyu çok beğendim cidden çok güzel bir resim karesi olmuş Allah tekerine taş değdirmesin...Bu arada resmi pc masaüstü arkaplanı yaptım mahsuru yoktur umarım .....
  • quote:

tenteli dorseye her zaman yük var hiç olmazsa biraz olsun hava alıyor . Kapalı kasa kamyondada TIR'dada sorun yük bulmak çok zor oluyor Axor'a zor yük buluyordu zamanında abim kargo arabası istanbul çıkışlı İzmir'e giderdi dönüşü piyasaydı yük bulana kadar canı çıkıyordu .
    Tente Dorsede Kayar Çatı Kayar Perde Olacak Dorse En Fazla 5 Yaşında Olacak
    Biz Ambar Çalışıyoruz Mesela Dorse Tulum Kayar Sabit,Piyasa Olmadığı İçin Sorun Olmuyor

• Yapılacak iş değil bu kamyonculuk işi. Para sıkıntısı var piyasada. Alacağımız var alamıyoruz. Alamayınca bizim de ödemeler aksıyor. Bu işler çok sıkıntılı stresli oldu artık. 2-3 araban olacağına 20-30 besilik dana olsun daha iyi.

Yok arabanın tekeri patlamış, yok bakımıydı yok çok yakmış yok vergi borcu vb. zart zurt derken insan dert sahibi oluyor valla. Şoför olayı apayrı bir muamma zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

• quote:

Orijinalden alıntı: Esmer33

sivrihisar-afyon yolu fotoğrafı çok hoşuma gitti ibresi göstergesi ne güzel duruyor bide yol manzarası eklenmiş fotoyu çok beğendim cidden çok güzel bir resim karesi olmuş Allah tekerine taş değdirmesin...Bu arada resmi pc masaüstü arkaplanı yaptım mahsuru yoktur umarım .....

Bir çok foto var kardeşim. Zamanım oldukça paylaşırım. İstediğini kullanabilirsin sıkıntı yok. :)

• >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

• BmCpRo827 nickli Eray kaptanın arabası degilmi o araç satışta??
    Bu mesaja eklenen görseller:

>>  13 YAŞINDA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esmer33 -- 11 Eylül 2016; 23:47:10 >
  • Balıkesir'de bandırmada onun arabasına benziyor sanki o gibi geldi bana.
    Scania şu göstergelerdeki güzelliğe bak. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Önce rengi dikkatimi çekti sonrada Balıkesir bandırma da olduğunu gordum ondan onun aracımı diye bi paylastim

• merhaba arkadaşlar. hayırlı bayramlar.

bu işlerde çekici kiralamak nasıldır? aylık kaç tl kira isterler +- ? kiralamak daha mı avantajlıdır?
  • quote:

merhaba arkadaşlar. hayırlı bayramlar.

bu işlerde çekici kiralamak nasıldır? aylık kaç tl kira isterler +- ? kiralamak daha mı avantajlıdır?

Dorsesi karşı taraftan, balık arabasına çekici arayan firma var Samsun'da. 7000 + Kdv veriyorlar. Radar ve kantar cezalarında ödenir. Jet çalışırsın. Borcun yoksa kış sezonuna araba bağlanabilir.

Sütaş gibi firmalarda km başı para alıyorsun. Gidiş dönüş boş dolu çalışıyorsun. Km başı 2.5 tl gibi bir parası vardı sanırım. Aylık 10.000 temiz bırakır.

tabi avantajları ve dezavantajları hesaplanıp ona göre araba bağlanması gerekir.

• quote:

merhaba arkadaşlar. hayırlı bayramlar.

Sen kendin kiralamak istiyorsun sanırım. Lojistik firmaları gibi.

A firmasından işi belli bir paraya alıp, gelir gider hesabını yapıp. Dışardan araç kiralayıp, şoför, sigorta, bakım gibi giderlerin olmadan da güzel paralar kazanılabilir.

Amaç kiraladığın aracı boş bırakmamak, ve sürekli iş temin edebilmek. Yükğnü çekebileceğin firmalar bulabilmek.

Bunu lojistikler çok rahat yapabilir ama, bireysel olarak yapmak zor olur.

• 
Sayfa: önceki 19431944194519461947
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.